GGGGGGOOOOOOOOLLLLL! Znowu Piątkowski

97'

Dolcan próbuje odrobić straty ale już zbyt wiele nie zdziałają.

95'

Błąd obrońców Miedzi wykorzystuje Piątkowski i pokonuje bez problemu bramkarza Legniczan.

91'

GGGGGGOOOOOOOOLLLLL Piątkowski

94'

Sędzia dolicza 3 minuty.

93'

Madejski dośrodkowuje w pole karne Dolcanu ale już Grzegorzewski nie potrafi tego wykończyć.

91'

Zmiana w Miedzi za Łobodzińskiego Kuciński.

89'

Piątkowski silnie na bramkę Legniczan ale tu pewnie broni Ptak.

89'

Wołczek do Łobodzińskiego ale ten już nie skutecznie w polu karnym

87'

Woźniczka wrócił z szycia głowy widać że jednak nic poważnego to nie było.

86'

Osoliński nad bramką Ptaka z wolnego.

86'

Widowiskowa bramka Łobodzińskiego dostaje świetne podaje w pole karne i i oddaje pewny strzał w poprzeczkę bramki co daje trzecią bramkę dla Miedzi.

81'

GGGGGOOOOOOOLLLLLLL Łobodziński

84'

Leszczyński świetnie broni strzał Grzegorzewskiego. Broni atak trzech piłkarzy Miedzi

82'

Zmiana w Dolcanie na boisku Wiśniowski.

81'

Matuszek przed szansa ale gubi piłkę przed polem karnym.

81'

Zmiana w Miedzi na boisku Alexandre za Zakrzewskiego.

80'

Łobodziński z daleka ale pewnie bramkarz rywali.

78'

Za zagranie piłki po gwizdku sędziego

76'

Brutalne zagranie Klepczarka łokciem w głowę zawodnika Miedzi.

74'

Dolcan się nie poddaje i atakuje ale obrona miedzi skutecznie gra w dzisiejszym spotkaniu.

71'

Madejski z rzutu wolnego o niepilnowanego Tanżyny i pewnie wkłada piłkę głową do bramki. Leszczyńskiego.

66'

GGGGOOOOOOLLLLLL Tanżyna

69'

Miedź w natarciu tym razem pojedynek z bramkarzem Dolcanu przegrywa Wołczek.

67'

Zjawiński nad bramka Ptaka

65'

Zmiana w Dolcanie Koziara na boisku zamiast Tataja.

64'

Błąd Grzelaka wykorzystuje Grzegorzewski i strzela bramkę dla Legniczan.

61'

GGGGGGGOOOOLLLLL Grzegorzewski!

62'

Madejski pięknie uderza z lewej nogi i z trudnościami bramkarz.

60'

Łobodziński wrzuca do Zakrzewskiego groźnie przy bramce Gości ale piłka milimetry od siatki.

57'

Piesio silnie z za pola Karnego i z trudnościami Ptak i kolejny rzut rożny ale nic z tego.

56'

Nowacki oddaje strzał ale pewnie Leszczyński.

56'

Legniczanie teraz nie potrafią sklecić porządnej sytuacji i Ząbkowianie dominuja

53'

Dolcan wciąż na połowie Legniczan. ale ponownie nic z tego niema

53'

Tataj ponownie przed szansą niekryty zupełnie źle przyjmuje piłkę i ja traci.

49'

Tataj oddaje strzał piłka mija Ptaka ale i tez bramkę Miedzi.

47'

Zakrzewskiego wyprzedzają obrońcy i kontra Dolcanu.

46'

Legniczanie zaczynają od natarcia na bramkę rywala ale obrońcy w porę wyprowadzają piłkę.

45'

Rozpoczynamy kolejną połowę, od środka Miedź.

13:20

W pierwszych 45 minutach zobaczyliśmy szybką i precyzyjna grę zespołów, praktycznie atak za atak, niestety nie przyniosło to żadnej bramki.

51'

Koniec pierwszej połowy.

50'

Rożny dla Dolcanu, Zjawiński potężnie z za pola karnego ale nad bramką Ptaka.

49'

48'

Madejski kapitalnie uderza na bramkę Gości. Skutecznie Leszczyński.

48'

Mocna akcja Legniczan ale sędzia nie widzi faulu na zawodniku miedzi i tylko rzut rozny z którego nic niema.

45'

Dolcan atakuje Zjawiński w pole karne ale bez żadnego efektu.

44'

Gra w środku pola nadal nie zwalnia.

41'

Sędzia rozpoczyna spotkanie ponownie.

40'

Woźniczka opuszcza boiska na noszach.

39'

Za Woźniczkę wejdzie Tanżyna.

39'

Ratownicy Medyczni pojawili się na murawie chyba jest potrzebna pomoc pogotowia.

39'

Na pewno było to zderzenie głowami pojawiła się krew i zmiana zawodnika Woźniczka zejdzie na noszach

37'

Na boisku leży zawodnik Miedzi chwila przerwy w grze.

36'

Tataj tyłem próbuje oddać strzał ale poza bramka Miedzi.

34'

Świetnie Nowacki przejmuje piłkę w polu karnym ale Leszczyński odważnie wychodzi mu na przeciw i kapitalnie broni.

30'

Zasada strzela w pole karne i z trudnościami bramkarz

28'

Piątkowski świetnie atakuje i oddaje strzał i z trudnościami Ptak.

25'

Piesio wrzuca w pole karne ale pewnie piłkę wyłapuje Ptak.

24'

Łuszkiewicz z rzutu wolnego do Wołczka ale ponownie nieskutecznie.

21'

Legniczanie ponownie w natarciu ale za duże zamieszanie i obrońcy Dolcanu wyciągaja piłkę z własnego pola karnego.

17'

Miedź po raz kolejny atakuje skrzydłem,Łobodziński ale sporo od bramki gości.

16'

Spotkanie stoi na bardzo wysokim poziomie Zawodnicy obydwu drużyn chcą wygrać to spotkanie.

13'

Kolejna akcja skrzydłem legniczan lecz nic z tego nie wynika i gra przenosi się w środek boiska.

10'

Podwójny strzał Miedzi ale świetnie broni Leszczyński.

9'

Dolcan coraz mocniej pozwala sobie w polu karnym gospodarzy przed szansą Osoliński, ale sędzia odgwizduje spalonego

7'

Kolejna mocna akacja Dolcanu lecz Piątkowski nie domknął akcji.

5'

Kontra Miedzi Łobodziński ale obrana rywala na swoim miejscu

5'

Dolcan rozpoczyna atak ale tylko rzut rożny z którego próbował coś zrobić tyłem Tataj ale nic z tego

3'

Miedź ciągle na połowie rywala, widać testują obronę Dolcanu

2'

Mecz zaczęli Ząbkowianie

12:29

Rozpoczynamy spotkanie..

12:28

Zawodnicy już wychodzą z szatni.

12:22

Przypomnijmy iż Ząbkowianie Wygrali swoje ostatnie trzy spotkania, zaś Miedź od 4 spotkań również nie przegrała. w ostatnim meczu zremisowała z Cracovią.

12:19

Trybuny w Legnicy powoli się zapełniają, a my czekamy już tylko na zawodników Miedzi jak i Dolcanu.

12:16

Zawodnicy już zeszli do szatni za chwile rozpoczniemy spotkanie.

12:05

Dla Miedzi jak i dla Dolcanu dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne. Legniczanie dzięki zwycięstwu mogą zbliżyć się jeszcze bardziej do czołówki tabeli, i włączyć się o walkę o awans do ekstraklasy. Zaś Dolcan jeśli by wygrał dzisiaj jeszcze bardziej oddali się od strefy spadkowej trafiając do środka tabeli.

11:58

Obydwa kluby raz już grały w tym sezonie w I rundzie Pucharu Polski, gdzie Legniczanie pokonali Ząbkowian 2-1.

11:56

Na murawie Legnickiego stadionu rozgrzewają się już zawodnicy, Pogoda typowo jesienna ale powoli spod chmur przebija się słońce. Tym razem Pogoda na pewno pozwoli rozegrać mecz.

11:54

Oto Składy rezerwowe Miedzi: Bledzewski, Tanżyna Mowlik, Paszliński, Hempel, Kuciński, Alexandre oraz Dolcan: Humerski, Bazler, Chwastek, Hirsz, Koziara, Stańczyk, Wiśniowski.

11:50

Po lewej stronie pojawiły się już wyjściowe jedenastki obydwu drużyn, a za chwileczkę podamy państwu nazwiska rezerwowych.

11:44

Witamy w Legnicy na ostatnim meczu rundy. Jest to zaległe spotkanie z 14 kolejki. gdzie miejscowa miedź podejmie Dolcan Ząbki.

14:19

Jest oficjalna decyzja delegata mecz zostaje odwołany.

14:14

Sędziowie oraz delegat wciąż dyskutują na temat meczu. Z naszego stanowiska wygląda to marnie.

14:12

Miedź Legnica stadion 2

14:09

Nawet odśnieżanie nic nie pomaga odśnieżony kawałek za chwilę robi się ponownie biały

14:07

Śnieg coraz bardziej sypie ......

14:05

Delegat PZPN zarządzi ponowne sprawdzenie boiska za 15 minut.

14:02

Miedź Legnica stadion

13:52

Kibice gospodarzy korzystając z okazji rzucają śnieżkami na murawę stadionu próbując trafić zawodników Dolcanu.

13:48

Na murawę boiska wyjechała odśnieżarka, co może znacznie opóźnić nierozpoczęcie meczu.

13:47

13:46

Oto Składy rezerwowe Miedź: Bledzewski,Lenkiewicz,Szymański,Mowlik,Alexandre,Paszliński,Zakrzewski oraz Dolcan: Kryczka,Ciesielski, Jaroń, Koziara, Stańczyk, Wiśniowski, Zjawiński.

13:38

Za chwile podamy skłądy.

13:38

Witamy z Legnicy. Mecz stoi pod znakiem zapytania, w Legnicy sypie śniegiem murawa jest całkowicie nieodśnieżona