Niedziela, 21 października 2012, godz. 14:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
2 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
16:00

Po dobrym i emocjonującym (w drugiej połowie) spotkaniu Kolejarz szczęśliwie pokonał Zawiszę Bydgoszcz, 2:1. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

94'

Koniec meczu!!

92'

Wolański znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał obronił bramkarz!

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy

89'

Dośrodkowanie Ostalczyka pewnie wyłapał bramkarz

88'

W polu karnym głową uderzał Kopacz, ale to uderzenie nie sprawiło problemów Forencowi

85'

Nitkiewicz wrócił już na plac gry

85'

Zza pola karnego uderzył Leśniewski, ale obok bramki

15:41

84'

Po starciu z rywalem na boisku leży Nitkiewicz

83'

W swoim polu karnym gracz Kolejarza zagrał ręką, ale sędzie nie użył gwizdka. Wywołało to sporo negatywnych emocji na ławce Zawiszy!

80'

Dośrodkowanie Walęciaka poleciało nad bramką

78'

Pieczara w miejsce Gajtkowskiego

78'

Na spalonym Gajtkowski

76'

Ostalczyk za Abbotta

15:31

73'

Z rzutu wolnego dośrodkował Arłukowicz, ale nikt nie zamknął tej akcji

72'

Skrzyński ukarany żółtą kartką za faul na Gajtkowskim

70'

Za "pyskówkę" żółtą kartką ukarany Jankowski

69'

Kopacz uderzył prawie z połowy boiska, ale ten strzał nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi Kolejarza

67'

Abbott ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie

67'

Arłukowicz za Bociana

66'

Z dystansu uderzał Zawistowski, ale był to strzał Panu Bogu w okno

15:22

64'

Abbott zagrał płasko wzdłuż bramki, ale żaden z jego kolegów nie potrafił zdobyć gola!

63'

Leśniewski za Chałasa

63'

Dośrodkowanie Masłowskiego przeszło przez całe pole karne i wyleciało poza plac gry

61'

Przed polem karnym Kolejarza ręką zagrywał Hermes

60'

Walęciak zagrał długą piłkę, ale było to podanie do nikogo

58'

Zawistowski uderzył z dystansu i tylko dobra interwencja bramkarza uratowała Kolejarza przed utratą bramki!

56'

Schodzi Błąd, wchodzi Masłowski

55'

Gajtkowski minął obrońcę gości, wpadł w pole karne, ale jego podanie do Wolańskiego przeciął bramkarz!

53'

Na spalonym Bocian

15:09

52'

Abbott wbiegł w pole karne, ale spokojem popisał się Walęciak i wybił mu piłkę spod nóg

15:06

Na trybunach zasiada dzisiaj ok. pół tysiąca widzów (w tym 50. fanów Zawiszy)

15:05

Gajtkowski wykorzystał błąd obrońcy Zawiszy, odebrał mu piłkę i mocnym strzałem z ok.12. metrów pokonał bramkarza

47'

GOOOOOOL!!2:1!! Krzysztof Gajtkowski

46'

Stefanik za Pietrzaka

46'

Zawisza rozpoczyna drugą połowę!!

14:56

14:56

14:52

Za nami pierwsza połowa w której byliśmy świadkami przeciętnego widowiska. Gra toczyła się głownie w środku pola, a zawodnicy częściej faulowali niż stwarzali zagrożenie pod bramką. Pozostaje mieć nadzieję, że druga połowa dostarczy więcej emocji. Na drugą część spotkania zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

14:47

Ninae uderzył mocno w prawą stronę bramkarza, czym nie dał mu szans na skuteczną interwencję

44'

GOOOOL!! 1:1!! Chekih Niane

44'

W polu karnym ręką zagrywał obrońca gości i mamy rzut karny dla Kolejarza

43'

W znakomitej sytuacji znalazł się Wolański, ale źle opanował sobie piłkę, przez co ją stracił!

40'

Po strzale Pietrzaka piłka trafiła w mur

40'

Skrzyński faulował Giese ok. 25 metrów od własnej bramki

39'

38'

Dośrodkowanie Błąda wyszło poza pole gry

14:38

36'

Gajtkowski uderzał głową z niecałych pięciu metrów, ale zrobił to za lekko i piłkę pewnie złapał bramkarz!

35'

Po dobrym podaniu od Zawistowskiego, z powietrza uderzał Chałas, ale obok bramki

14:31

Gevorgyan uderzył z ok. 25. metrów, piłka minęła bezradnego Forenca i wpadła w okienko bramki

29'

GOOOOOOL!! 0:1!! Vahan Gevorgyan

28'

Giesa zagrywał długą piłkę do Gajtkowskiego, ale to podanie przeciął Skrzyński

28'

Pietrzak dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka wpadła wprost w ręce bramkarza

26'

Dośrodkowanie Nitkiewicza wyszło na aut

14:26

Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych niebieskich strojach. Natomiast Zawisza gra w białych koszulkach i białych spodenkach

14:24

22'

Zza pola karnego uderzał Abbott, ale obok brami

20'

Z rzutu wolnego uderzał Wolański, ale Kaczmarek pewnie łapie piłkę

18'

Niane uderzał z ok. 30. metrów, ale jego strzał został zablokowany

16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową uderzał Abbott, ale piłkę z linii bramkowej wybił zawodnik Kolejarza!

13'

Dośrodkowanie Bociana z rzutu wolnego pewnie wybili obrońcy gości

14:11

8'

Z narożnika pola karnego strzelał Błąd, jego strzał odbił Forenc, a dobitka Chałasa poleciała nad bramką

6'

Gajtkowski dośrodkował w pole karne, ale Bociana uprzedził obrońca i wybił piłkę

5'

Długie podanie do Gajtkowskiego, ale za mocne i piłka w rękach bramkarza

2'

Niane faulował w środku pola. Zawodnicy dość ostro zareagowali, ale sędzia wszystko uspokoił

1'

Kolejarz rozpoczyna spotkanie!!

13:59

Gracze są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

13:58

13:55

Zawodnicy udali się do szatni, by przygotować się do rozpoczęcia spotkania

13:44

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się bramkarze i zawodnicy z pola obu drużyn

13:35

Ławka rezerwowych Zawiszy: Andrzej Witan, Kamil Drygas, Rafał Leśniewski, Mateusz Mąka, Michał Masłowski, Tomasz Ostalczyk, Paweł Strąk

13:34

Ławka rezerwowych Kolejarza: Marcin Zarychta, Łukasz Lisak, Marcin Stefanik, Grzegorz Arłukowicz, Krystian Pieczara, Damian Michalik

13:27

13:20

Nieco lepiej w poprzedniej kolejce spisał się Zawisza, który na własnym stadionie zremisował z GKS Bogdanką, 1:1. Wyrównującą bramkę dla niebiesko-czarnych zdobył Vahan Gevorgyan. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy obu drużyn nie kalkulowali, tylko grali otwarty football, który musiał się podobać kibicom. Jedynym mankamentem spotkania były niewykorzystane sytuacje podbramkowe (ich ilością można by obdarować kilka spotkań).

13:15

W ostatnim meczu ligowym Kolejarz przegrał w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią, 2:1. Honorową bramkę dla biało-niebiesko-borodowych zdobył Dawid Szufryn. Samo spotkanie miało bardzo dziwny przebieg, przez co ciężko cokolwiek o nim napisać. Duży udział miał w tym sędzia Marek Karkut z Warszawy, który co chwila podejmował niezrozumiałe przez nikogo decyzje.

13:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

13:05

Czy Kolejarz podniesie się z kolan po czterech porażkach z rzędu? Czy też Zawisza w końcu zainkasuje trzy punkty? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

13:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 13. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Zawiszę Bydgoszcz. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ