Niedziela, 21 października 2012, godz. 12:30
3 : 2
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
1. połowa3 : 1
94'

Koniec spotkania !! ŁKS zwycięża 3-2 i odnosi pierwsze zwycięstwo u siebie od ponad roku !!!

94'

Gol na 4-2 wisiał w powietrzu, groźna kontra ełkaesiaków, Sarafiński wdaje się w drybling w polu karnym i jego strzał niestety minimalnie chybia bramkę.

92'

Piłkarze z Nowego Sącza mieli rzut wolny, podczas którego Marcin Cabaj powędrował w pole karne ŁKS-u

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.I już w pierwszej z nich groźny strzał oddał Adrian Świątek, jednak trafił tylko w boczną siatkę

88'

Na spalonym złapany Patryk Kubicki. Po gwizdku piłkarz ŁKS starł się z Marcinem Cabajem i obaj piłkarze zostali ukarani żółtymi kartkami

86'

Ostatnie minuty tego spotkania zapowiadają się na dramatycznie !! Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe.

85'

Ostatnia zmiana w zespole gości. No boisko wchodzi Sanchez, który zmienił z zespole Wojciecha Mroza. Trener Marek Chojnacki również odpowiedział zmianą, Kubicki wszedł za Konrada Kaczmarka

81'

W Łodzi do końca trwać będzie zacięta walka ..

81'

Żółtą kartką ukarany Jacek Kuklis.

81'

3-2 !! Arkadiusz Aleksander zdobywa drugą bramkę w tym meczu. Po rzucie wolnym i złej interwencji Wypały, dobił piłkę wyplutą przez bramkarza gospodarzy

79'

Zmiana w zespole ŁKS, na boisku melduje się Agwan Papikyan który zmienił Jakuba Więzika. Na szpicę w zespole gospodarzy przeszedł Mateusz Stąporski.

76'

ŁKS w porównaniu do kilku spotkań które miałem już okazję oglądać w tym sezonie przy al.Unii, gra bardzo ambitnie i zdyscyplinowanie. Co prawda błędy indywidualne się zdarzają, ale niezłą asekuracją udaje się je dotychczas niwelować.

71'

W polu karnym strzał głowa oddaje Jakub Więzik. Co ważne, strzał wyjątkowo niecelny.

70'

Pierwsza zmiana w drużynie ŁKS. Jacek Kuklis zmienia Daniela Bruda. Defensywny pomocnik za defensywnego pomocnika.

68'

Kolejna groźna sytuacja pod bramką Wypały. Aleksander gubi się w polu karnym, i obrońcy ŁKS w ostatniej chwili wybijają mu piłkę spod nóg.

66'

Sandecja w tym fragmencie meczu wyraźnie dominuje, jednak tak jak mówiłem, ełkaesiacy dotychczas bronią się bardzo dobrze. Jedną z nielicznych kontr ŁKS-u marnuje, niedokładnym podaniem Sarafiński.

62'

Dosyć niemrawy fragment spotkania, ŁKS borni się całym zespołem a goście z Nowego Sącza nie potrafią znaleźć sposobu na łódzką defensywę.

59'

Na boisku melduje się Adrian Świątek który zmienił Szczepańskiego. Napastnik z Nowego Sącza zajął miejsce na lewym skrzydle.

57'

Dwa strzały na bramkę w ciągu minut oddał Jakub Więzik. Napastnik ŁKS najpierw postraszył z dystansu bramkarza gości, i zmusił go do wybycia piłki na rzut rożny. Po czym po stałym fragmencie gry oddał niebezpieczny strzał głowa, tuż ponad poprzeczką.

56'

Bardzo groźny strzał Mróza, piłkarz Sandecji, po podaniu Bartosza Wiśniewskiego,znalazł się sam na sam z Bogusławem Wyparło, ale strzelił minimalnie ponad porzeczką

54'

Strzał oddał Sebastian Szczepański, nie było to udane zagranie tego piłkarza, ponieważ piła powędrowała wysoko ponad bramką.

52'

Sandecja w drugiej połowie rzuciła się do odrabiania strat. Piłkarze ŁKS-u ograniczają się do kontrataków.

52'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Stąporski. Napastnik ŁKS w ferworze walki powalił przeciwnika,

49'

Rzut wolny dla Sandecji, bardzo groźne zamieszanie w polu karnym, ale sytuację wyjaśnia napastnik ŁKS-u Jakub Więzik który wybija piłkę spod własnej bramki.

45'

Zmiana w Sandecji, na boisku pojawia się Bartosz Wiśniewski, w tym meczu nie ujrzymy już Bartosza Szeligi.

66'

Początek drugiej połowy. Sandecja doprowadzi do wyrównania czy też ŁKS powiększy przewagę bramkową ?

13:27

13:23

Kibice ŁKS mają dziś powody do zadowolenia. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy SączŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz

45'

Na meczu obecni są kibicie Sandecji Nowy Sącz. Pomimo nieczynnego sektora gości, fani z nowego Sącza zostali wpuszczeni na trybunę gospodarzy. Ładne zachowanie kibiców ŁKS.

50'

Koniec pierwszej części spotkania. Po obfitującej w emocje i sytuacje podbramkowe połowie spotkania, ŁKS zasłużenie prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 3-1.

46'

Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

46'

Żółtą kartką ukarany piłkarz Sandecji, Bartosz Szeliga, który w brzydki sposób wyciął od tyłu Kamila Poźniaka

44'

Lekkiego urazu nabawił się Mateusz Stąporski, który musiał na chwilę opuścić boisko.

41'

Kolejna akcja prawą stroną Sandecji, po raz kolejny minięty Jurkowski, i Szeliga bardzo bliski zdobycia bramki. Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki

40'

Sandecja swoje najgroźniejsze akcje przeprowadza prawą stroną boiska. Adrian Jurkowski nie radzi sobie szybkościowo w pojedynkach z piłkarzami z Nowego Sącza

38'

Przed akcją bramkową ŁKS-u, Sandecja miała bardzo dobrą okazję do wyrównania. Prawa stroną dobrą akcję przeprowadził Szeliga, którego groźne dośrodkowanie mógł na bramkę zamienić Arakadiusz Aleksander

36'

Bardzo złe wyjście z bramki Marcina Cabaja i tym samym jego tragiczny błąd wykorzystuje Stąporski i strzela na pustą bramkę.

34'

3-1 !!! Stąporski !!!

33'

Żółta kartka dla Wojciecha Mróza. Faul taktyczny w środku boiska

32'

Ofensywny faul Młynarczyka. Widać że goście z Nowego Sącza uwierzyli w siebie po zdobyciu kontaktowej bramki.

29'

Bramka jest efektem instynktu strzeleckiego który posiada napastnik Sandecji. Aleksander wykorzystał szybkie rozegranie wrzutu wolnego i błąd łódzkiej defensywy. Gol padł z najbliższej odległości

26'

Przypadkowa bramka po rzucie wolnym, Strzelcem bramki Arkadiusz Aleksander..

25'

2-1 !!!! Aleksander !

24'

Bardzo dobrze prezentuje się dzisiaj Paweł Sasin. Piłkarz ŁKS-u, nie pierwszy raz jest wyróżniającym się piłkarzem swojego zespołu. Sandecja próbuje stworzyć zagrożenie, grając długą piłkę na Arkadiusza Aleksandra, dotychczas jest to bardzo nieskuteczny sposób.

19'

Fatalnie wykonany stały fragment gry, i piłka z powrotem w posiadaniu gospodarzy

18'

Groźny strzał Burkhardta, z najwyższym trudem broni Wyparło. Rzut rożny dla Sandecji.

16'

ŁKS w początkowej fazie spotkania jest zdecydowanie lepszy, piłkarze imponują swoją grą. Ich akcje są składne, przemyślane i obfitują w dużą ilość podań. Bardzo dobre wrażenie sprawia Kamil Poźniak.

13'

Bardzo ładna kontra ŁKS-u, lewym skrzydłem urwał się Mateusz Stąporski, i pewnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans Cabajowi.

12'

Gol !!!!!!! 2-0 Stąporski !!

11'

Kontra gości która zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego, jednak dobra interwencja bloku defensywnego gospodarzy nie dopuściła do powstania zagrożenia.

9'

Kolejna akcja gospodarzy którzy ewidentnie narzucili swój styl gry, tym razem zabrakło wykończenia w polu karnym.

6'

Kamil Poźniak bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa bramkę. Duży błąd Marcina Cabaja, który naciskany przez zawodników ŁKS-u, nie zdołał dobrze interweniować.

6'

ŁKS od pierwszych minut w natarciu. !!! 1-0 !!!!!!

3'

Bardzo groźny strzał Kamila Poźniaka !! Cabaj broni z wielkim trudem. Bramkarz gości musiał wybijać przed siebie. Na szczęście dla "Sączersów" , bez konsekwencji.

1'

ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz

12:32

Zaczynamy dzisiejsze spotkanie. Pierwszą połowę rozpoczynają piłkarze ŁKS-u. Gramy !!

12:30

Piłkarze już wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania w Łodzi !

12:22

Rezerwowym w drużynie z Nowego Sącza jest dzisiaj Adrian Świątek. Filigranowy napastnik swoje pierwsze, poważne, piłkarskie kroki stawiał w drużynie z Łodzi. To w jej barwach strzelił swoją debiutancką bramkę w ekstraklasie.

12:18

Piłkarze już się rozgrzewają na płycie stadionu przy al. Unii 2. Pogoda dzisiaj dopisuje, czekamy z niecierpliwością na dobre i zacięte widowisko.

12:13

Ten mecz jest dodatkowo bardzo ważny dla trenera gospodarzy, Marka Chojnackiego. Wydaję się, że jeśli dzisiaj nie odniesie zwycięstwa ze swoja drużyną, jego posada będzie poważnie zagrożona.

12:10

Ten mecz ma niebagatelne znaczenie dla ŁKS-u. Łodzianie muszą zwyciężyć aby zachować punktowy kontakt z drużynami które są poza strefą spadkową. W tym momencie tracą już 6 punktów do bezpiecznego miejsca w tabeli. Sandecja z kolei posiada 4 punkty przewagi nad drużynami zagrożonymi spadkiem, i z pewnością będzie dzisiaj chciała powiększyć ten dorobek.

12:04

Rezerwowi obu ekip : ŁKS : Olszewski, Kita, Golański, Kuklis, Agwan Papikyan, Kubicki, Żółtowski. Sandecja : Zwoliński, Leśniak, Świątek, Sanchez, Wiśniewski, Mroziński, Wilczyński

11:51

Niestety dzisiejsze spotkanie będzie mogła zobaczyć bardzo ograniczona liczba widzów. Z uwagi na decyzję Wojewody Łódzkiego, w wyniku której zamknięta została "Galera". Na trybuny będzie mogło wejść około tysiąc widzów .

11:44

Gorąco zapraszamy na relację LIVE ! Z meczu Łódzki Klub Sportowy – Sandecja Nowy Sącz. Czeka nas mecz walki, który będzie jednym z kluczowych, w kontekście walki obu drużyn o utrzymanie. Początek spotkania o godz. 12.30.