Koniec meczu. GKS Katowice przegrywa z Okocimskim Brzesko 1-2.

Druga połowa zostaje przedłużona o 4 minuty.

GieKSa gra 11 na 10- czy zdąży strzelić wyrównującego gola?

Opuszczający boisko Pyciak dorobił się jeszcze żółtej kartki.

84'

Ostatnia zmiana w meczu. Trznadel za Pyciaka.

83'

Ofiarna interwencja Napierały- gdyby nie on, Pyciak znalazłby się sam przed bramkarzem katowiczan.

82'

Kolejna zmiana. Szałęga za Litwiniuka.

79'

Przewaga GieKSy w tym fragmencie gry nie ulega wątpliwości-bramka wisi w powietrzu- czy padnie wyrównujący gol?

78'

Kolejne, bardzo groźne uderzenie głową Rakelsa- bramkarz z trudem wybija piłkę na rzut rożny.

76'

Po wrzutce Fonfary strzelał Rakels- niecelnie.

73'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Fonfary- nikt nie był jednak w stanie oddać strzału na bramkę Mieczkowskiego.

72'

Gospodarze mają coraz większą przewagę-póki co jednak nic z tego nie wynika.

71'

Zmiana w drużynie z Brzeska.Cisse za Smółkę.

68'

Ostatnia zmiana w szeregach GKS-u. Wołkowicz za Sobotkę.

67'

Strzał Jeromenki z dystansu z trudem paruje na rzut rożny Wierzbicki.

67'

Nieuznana bramka dla gospodarzy.Sędzia uznał że przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka opuściła boisko.Czy tak było naprawdę?

66'

Korner dla katowiczan

63'

Kolejna indywidualna kara- żółty kartonik dla Napierały.

63'

Przewaga w posiadaniu piłki gospodarzy- póki co jednak nic z tego nie wynika.

60'

Strzał z 40 metrów Jacka- decyzja dobra, wykonanie na bardzo kiepskim poziomie...

59'

Piłka po strzale głową Kamińskiego ląduje w rękach bramkarza Okocimskiego.

56'

Żółta kartka dla Wojcieszyńskiego.

55'

Szansa dla GKS-u. W polu karnym dobrym podaniem został obsłużony Sobotka. Ten oddał jednak bardzo niecelny strzał. Skończyło się na strachu dla gości.

52'

Pierwsze, niecelne uderzenie w drugiej części gry. Strzelał Pyciak.

50'

Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy...

47'

...oraz Cholerzyński zastąpił Kowalczyka.

47'

Od 46 minuty GKS gra w zmienionym składzie. Farkas wszedł w miejscu Kujawy...

46'

Druga połowa rozpoczęta.

47'

Koniec pierwszej połowy. GKS Katowice- Okocimski Brzesko 1-2.

46'

Rakels pada w polu karnym po starciu z jednym rywali. Gwizdek sędziego milczy- nie będzie karnego.

44'

Czwarta żółta kartka w tej połowie-ukarany Kowalczyk.

44'

Dobra interwencja Wierzbickiego po strzale Litwiniuka.

42'

Groźny strzał głową Kujawy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego- piłka przechodzi jednak nad bramką brzeskiego bramkarza.

41'

Kolejny żółty kartonik- tym razem ukarany Wieczorek.

39'

Uderzenie z dystansu Rakelsa. Piłka przechodzi wysoko ponad bramką rywala.

37'

Żółty kartonik dla Pietronia za faul w środkowej strefie boiska.

35'

Kopia bramki dla gości. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, celne uderzenie głową Kamińskiego. Ta bramka na pewno sprawi,że spotkanie będzie ciekawsze.

33'

Gol kontaktowy dla GKS-u. Strzelcem gola Kamiński.

33'

Druga bramka Darmochwała- ponownie po stałym fragmencie gry. Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego spada na głowę zawodnika gości,który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

31'

Gol!!0-2!

28'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Sobotki. Od bramki rozpocznie Mieczkowski.

28'

26'

Groźnie pod bramką GKS-u. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka przeszła przez całe pole bramkowe. Na szczęście dla gospodarzy nikt z brzeszczan nie dostawił nogi.

24'

Żółta kartka dla Jacka.

24'

Uraz Rakelsa- na boisku sąjuż masażyści gospodarzy.

22'

Szansa dla katowiczan. Czerwiński sprytnie wycofał piłkę na 16 metr, gdzie stał niepilnowany Pietroń. Jego strzał z lewej nogi przechodzi centymetry obok lewego słupka bramki Okocimskiego.

19'

Pierwszy celny strzał gospodarzy w tym meczu- Mieczkowski broni uderzenie Fonfary.

19'

Bardzo niecelny strzał Kujawy. Piłka po tym uderzeniu przekroczyła linię końcową niedaleko linii bocznej boiska.

15'

Poza akcją, po której padł gol, na boisku nie zdarzyło się dotąd nic godnego uwagi.

13'

Póki co z obu stron bardzo dużo niedokładności-obie drużyny mają problemy ze skonstruowaniem akcji ofensywnych.

10'

Strzał z 40 metrów Wawryki wysoko nad bramką GKS-u.

9'

Sporo fauli w pierwszych minutach meczu- tym razem faulował Czerwiński.

8'

Katowiczanie przeważają w posiadaniu piłki, jednak nie potrafią przedrzeć się pod bramkę rywali.

5'

Dobry drybling Fonfary ,który minął kilku piłkarzy rywali. Podanie do będącego na skrzydle Chwalibogowskiego jednak bardzo niecelne.

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego fatalny błąd popełnił bramkarz GKS-u, który próbował piąstkować tak nieudolnie,że nabił stojącego w polu karnym Darmochwała. Po tym odbiciu piłka wpadła do bramki. Fatalny początek gospodarzy.

2'

Goool dla Okocimskiego!

1'

Katowiczanie występują w tradycyjnych żółto-czarnych pasiakach, Okocimski na biało.

1'

Rozpoczęli! Brzeszczanie od środka.

16:58

Zawodnicy już na boisku- za chwilę pierwszy gwizdek w tym spotkaniu.

16:52

Spotkanie to nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem-miejmy nadzieję,że przez te kilka minut frekwencja znacząco się zwiększy.

16:51

Obie drużyny zeszły już z boiska, by już za chwilę wrócić na nie wraz z trójką sędziowską prowadzącą to spotkanie.

16:43

Obie drużyny są już na przedmeczowej rozgrzewce- spotkanie odbędzie się przy bardzo dobrej pogodzie- jest ciepło i świeci słońce, które powoli zmierza ku zachodowi.

16:41

Dzisiejsze spotkanie jest pierwszym, które odbywa się po Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy GKS-u Katowice- podczas niego udało się dojść do porozumienia pomiędzy władzami miasta i głównym akcjonariuszem, dzięki czemu dzisiejszy mecz mógł dojść do skutku-prawdopodobnie lada dzień na konta piłkarzy "GieKSy" zaczną wpływać zaległe wypłaty.

16:38

Rezerwowi: GKS: Sabela, Cholerzyński , Kaciczak, Tomkowicz, Mazurek, Farkas, Wołkowicz. Okocimski: Kozioł, Pawłowicz, Urbański, Szałega, Cisse, Trznadel, Ogar