Sobota, 20 października 2012, godz. 19:45
Arka GdyniaArka Gdynia
0 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
21:37

Fenomenalna pierwsza połowa, druga o wiele słabsza. Olimpia wywozi 3 punkty z Gdyni, dzięki błędowi Szromnika i zimnej głowie Ruszkula. Arka może mieć pretensje tylko do siebie.

94'

Arka przegrywa 3 mecz przed własną publicznością jedynie za sprawą Michała Szromnika.

94'

Ależ zabawili się piłkarze Olimpii z zawodnikami Arki, kontra 4 na 2, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

92'

Kibice pokazują swoją dezaprobatę dla pracy sędziego...

90'

Gotuje się wśród piłkarzy, przepychanki, wyzwiska. Co zrobi sędzia?

90'

Strzał z rzutu wolnego leciał wprost w Michała Szromnika, ale to co on zrobił, nie mieści się w głowie ani nam ani kibicom. Fatalna interwencja i Ruszkul pakuje piłkę do bramki z najbliższej odległości.

89'

GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Olimpii! Fatalny błąd Szromnika wykorzystuje Ruszkul.

88'

Da Silva ukarany żółtą kartką, za zbyt wczesne wybiegnięcie z muru. Rzut wolny będzie powtórzony.

87'

Żółta kartka dla Sobieraja.

86'

Na boisko wchodzi najmłodszy zawodnik Arki Dariusz Formella, a zastępuje on Piotra Kuklisa.

85'

Faulowany Kuklis przez Pisarczuka.

84'

Marcin Smoliński zmienia dobrego dziś Grischoka.

83'

Kontrowersja! Powinien być karny dla Arki! Dośrodkowanie Tomasika i uderzenie Da Silvy stanęło na obrońcy Olimpii, który dość przypadkowo zagrał piłkę ręką, co nie zmienia faktu, że karny należał się Arce.

82'

Szromnik złapał piłkę o wyrzucił ją bardzo daleko ale wprost na obrońcę gości.

80'

Fatalne nieporozumienie przy wrzucie z autu przez Arkę...

79'

Kapitana Olimpii Dariusza Kłusa zmienia Mariusz Kryszak.

77'

Rogalski strzela po ziemi, ale bardzo niecelnie.

76'

Tadrowski ukarany żółtą kartką za faul na Rogalskim.

75'

Prosty strzał Da Silvy i fatalna interwencja Wróbla, na szczęście dla gości, ich golkiper naprawił swój błąd.

74'

Fatalne dośrodkowanie Tadrowskiego, a była to dobra akcja.

73'

Adama Cieślińskiego zastępuje Rogalski.

72'

Rzuchowski zagrał świetną prostopadłą piłkę do Kuklisa, ale ten nie zdołał w polu karnym celnie uderzyć.

71'

Szwoch tym razem samolubnie, chciał oddać strzał z 20 metrów, ale został on zablokowany.

70'

Pisarczuk wybija dośrodkowanie Kuklisa.

69'

Złe dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego. Kontra Olimpii jednak nie przynosi efektów.

68'

Kłus fauluje Da Silvę 35 metrów od bramki, rzut wolny dla Arki.

67'

Zmiana w Arce, Radzewicza zastąpi Szwoch.

66'

Znakomicie rozegrany ten rzut wolny, do piłki w polu karnym dopadł Ruszkul, ale z 5 metrów, przeniósł piłkę nad poprzeczką!

65'

Kłus faulowany przez Kuklisa na połowie Arki, będzie rzut wolny dla Olimpii.

64'

Dobry strzał Grischoka i fatalna interwencja Szromnika, na jego szczęście był spalony jednego z zawodników gości.

62'

Kolejna pewna interwencja młodego bramkarza Arki, który wyłapuje dośrodkowanie z lewej strony.

61'

Słąbo rozegrany ten stały fragment gry i kontra dla Olimpii, Pisarczuk oddaje mocny strzał po ziemi, ale pewnie broni Szromnik.

60'

Wpadł w pole karne Da Silva, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Arki.

59'

Na spalonym Radzewicz.

58'

Złe dogranie Kuklisa z rzutu wolnego, wybite przez obrońców.

57'

Brodziński zmienia Jarzębowskiego, który ma rozcięty łuk brwiowy.

56'

Jarzębowski już dziś nie zagra, fatalna kontuzja, zastąpi go Brodziński.

55'

Oficjalnie, dzisiaj na stadionie 4136 widzów.

54'

Żółta kartka dla Cieślińskiego, za faul na Jarzębowskim, który został uderzony łokciem.

53'

Strzał Ruszkula, z daleka, ale bardzo niecelnie.

52'

Spore zamieszanie teraz na połowie Arki, obrońcy gospodarzy gubią się i niecelnie podają.

51'

Dobra szansa po rzucie rożnym dla Arki, dośrodkowywał Rzuchowski, a do piłki dopadł Sobieraj, który uderzył z woleja, niestety, trafił w kolegę z drużyny

50'

Piłka leciała w kierunku Ruszkula, ale napastnika gości uprzedził Szromnik wybijając piłkę.

49'

Faulowany Rzuchowski przez Kłusa w środku pola.

48'

Szromnik piąstkuje dośrodkowanie z rzutu rożnego.

47'

Grischok nie wiedział co miał zrobić z piłką pod polem karnym Arki, oddał ją do Woźniaka, a ten uderzył ponad bramką, ale będzie rzut rożny.

47'

Rzut wolny dla Olimpii dośrodkowanie na głowę Stańka ale piłka trafia wprost w ręce Szromnika.

46'

Pierwsza akcja Arki zatrzymana na prawej stronie boiska.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęli goście!

20:33

Pierwsza połowa była naprawdę świetna, było wszystko, strzały, sytuacje, naprawdę dobre tempo gry, brakowało jedynie goli. Oba zespoły grają dzisiaj na równym poziomie, a co najważniejsze stwarzają okazję, co może zwiastować bramki. Oby padły w drugiej połowie.

46'

Arka wychodziła jeszcze z akcją, ale sędzia kończy pierwszą połowę! Do przerwy 0:0.

46'

Odpowiadam na pytanie, gospodarzy około 4-5 tysięcy.

45'

Dośrodkowanie Arki z rzutu wolnego, jednak bez efektów.

45'

Sędzia doliczył jedynie minutę do czasu gry pierwszej połowy.

43'

Zamieszanie po rzucie rożnym wykonanym przez Radzewicza, ale ostatecznie z kontrą wychodzi Olimpia. Grischok wpadł w pole karne ale faulował zawodnika Arki i nic nie wyszło z tej akcji.

43'

Da Silva wywalczył rzut rożny dla Arki.

41'

Rzuchowski ukarany żółtą kartką za faul na Pisarczuku

41'

Była szansa dla Olimpii Cieśliński starał się dośrodkować, ale piłka zatrzymała się na obrońcy Arki i wylądowała w rękawicach Szromnika.

40'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Tomasik, a niekonwencjonalnie bo przewrotką uderzał Tadrowski, ale nie trafił w piłkę.

39'

Zły strzał Radzewicza z prawej, gorszej dla niego nogi, ale mamy rzut rożny dla Arki.

38'

Dośrodkowanie Grischoka z rzutu wolnego w pole karne wybijają obrońcy, a przy okazji Sobieraj był faulowany.

38'

Ruszkul faulowany na prawej stronie bardzo blisko pola karnego, winowajcą Tomasik.

36'

Świetne dośrodkowanie Krajanowskiego z prawej strony, na głowę Kuklisa, ale ten nie zdołał jej celnie uderzyć, ależ to była szansa!

34'

Radzewicz ruszył lewą stroną, ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy.

33'

Rzut rożny dla Arki, dośrodkowanie Radzewicza wybijają obrońcy, następnie ta trafia do Tomasika, a on rozgrywa ją z powrotem do Radzewicza, który był na spalonym.

32'

Po stracie Frańczaka, Arkowcy zagrali długą piłkę na Marcusa da Silvę, a ten zaczął swój taniec z piłką, ale jego strzał został zablokowany.

31'

Faul w środku pola na Kuklisie, rzut wolny dla Arki, szybko rozegrany, ale piłkę przejmuje Olimpia.

30'

Szansa dla Arki po rzucie wolnym, ale piłka trafia w ręce Wróbla.

29'

Szansa dla Arki, dośrodkowanie z lewej strony, a w polu karnym o piłkę walczył Kuklis, ale faulował.

28'

Frańczak oddał bardzo mocny strzał, czym zaskoczył Szromnika, który dość niepewnie interweniował, ale wyręczyli go obrońcy wybijając piłkę.

27'

Ładnie Arkowcy chcieli rozegrać akcję z wykorzystaniem jednego kontaktu, jednak zabrakło dokładności i przy piłce Olimpia. Dobre tempo tego meczu.

25'

Dośrodkowanie Radzewicza na 5 metr, niepewna interwencja Wróbla, piłkę przejęła Arka, a następnie piłka trafiła do Kuklisa na 16 metr, ale jego strzał wybronił Wróbel.

24'

Krajanowski wywalczył rzut rożny, wykona go Radzewicz.

23'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcina Radzewicza, a piłkę pewnie wypiąstkował Wróbel.

23'

Leży Kuklis na murawie po tym jak został sfaulowany na prawej stronie, rzut wolny dla Arki.

22'

Ależ zamieszanie pod polem karnym Olimpii. Arkowcy rozgrywali piłkę a ostatecznie do piłki dopadł w polu karnym Tadrowski i oddał strzał z lewej nogi, ale nie trafił w bramkę.

22'

Mazurkiewicz ukarany żółtą kartką za faul na Kuklisie.

21'

Źle wykonany ten rzut rożny, piłkę wybijają obrońcy.

20'

Co za akcja Olimpii! Ruszkul zgrał piłkę do Klusa w pole karne, a ten w sytuacji sam na sam z ostrego kąta uderzył na bramkę. Znakomicie interweniował Szromnik! Rzut rożny dla gości.

19'

Ruszkul miał świetną okazję, dostał dobre podanie od Kłusa, ale z 16 metrów oddał niecelny strzał.

18'

Przekombinowali piłkarze Arki ten rzut wolny, ostatecznie piłka trafia do Tomasika a ten oddaje mocny, ale niecelny strzał na bramkę Wróbla, choć trzeba przyznać było blisko.

17'

Marcus da Silva faulowany na prawej stronie boiska i mamy rzut wolny.

16'

Po rzucie rożnym do piłki dopadł Tomasik i oddał piękny strzał z woleja, a piłka minimalnie minęła bramkę!

16'

Znakomita próba Da Silvy! Zasugerował że będzie dośrodkowywać a zdecydował się na uderzenie na krótki słupek! Wróbel z trudem paruje piłkę na rzut rożny!

15'

Bardzo aktywny dzisiaj Da Silva, tym razem w pojedynku z obrońcą stracił piłkę, aut dla Arki.

14'

Dobre dośrodkowanie Rzuchowskiego z rzutu rożnego i fatalna interwencja Wróbla, niestety Tadrowski nie zdołał celnie uderzyć głową na bramkę.

13'

Kolejna dobra szansa dla Arki. Radzewicz znakomicie obsłużony prostopadłym podaniem od Kuklisa znalazł się w polu karnym i próbował dograć do Marcusa, jednak w ostatniej chwili piłkę wybijają na rzut rożny obrońcy.

12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Radzewicza na krótki słupek, gdzie był Kuklis. Pomocnik Arki nie trafił jednak w ciężkiej sytuacji z głowy w bramkę.

11'

Da Silva faulowany na prawej stronie boiska blisko pola karnego gości.

10'

Do R: kibiców gości na oko około 150-200.

10'

Rzut wolny dla Arki, do piłki podszedł Rzuchowski, jednak dośrodkował wprost w ręce Wróbla.

9'

Dobre płaskie dośrodkowanie Radzewicza z lewej strony z trudem wybite przez obrońców. Wciąż przy piłce Arka.

8'

Sobieraj wrócił na boisko, akcja Arki zatrzymana na lewej stronie.

7'

Sobieraj leży na boisku, oby to nie było nic groźnego.

6'

Znakomicie na prawej stronie piłkę odebrał Sobieraj, znakomita interwencja i wślizg defensora Arki.

5'

Bardzo niecelne rozegranie Olimpijczyków, złe podanie i od autu zacznie Arka.

4'

Kłus powalony w środku pola przez Pruchnika, rzut wolny dla gości.

3'

Pierwszy strzał w meczu, Łabędzki bardzo niecelnie.

3'

" -Kto wygra mecz? - Arka!" niesie się na trybunach :)

2'

Ruszkul stracił piłkę w środku pola, w pojedynku z Sobierajem, ale chwilę później znów w posiadaniu futbolówki goście.

1'

Pierwsza akcja Olimpii spaliła na panewce i bezpańską piłkę przejął Szromnik.

1'

Losowanie wygrał kapitan gości, mecz od środka rozpoczęła Arka!

19:42

Artur Aluszyk wyprowadza obie jedenastki na murawę! Rota w głośnikach, kibice przygotowani do dopingu, za chwilę zaczynamy!

19:33

Rezerwa Olimpii: Daniel Osiecki, Dawid Abramowicz, Tomasz Adamczyk, Dariusz Gawęcki, Mariusz Kryszak, Maciej Rogalski i Marcin Smoliński.

19:33

Rezerwa Arki: Maciej Szlaga, Bartosz Brodziński, Marcin Dettlaff, Mateusz Szwoch, Paweł Brzuzy, Maciej Górski i Dariusz Formella.

19:32

Sławomir Mazurkiewicz w wyjściowej "jedenastce" Olimpii. Czyżby trener Olimpijczyków liczył na jego dodatkową motywację?

19:28

15 minut do meczu! Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę!

19:15

A tyle, o meczu, miał do powiedzenia Sławomir Mazurkiewicz, były zawodnik Arki, obecnie gracz Olimpii:

Do Arki - jak do każdego przeciwnika - podchodzimy z wiarą w zwycięstwo. W tej lidze z każdym można zdobyć komplet punktów, więc na pewno nie przestraszymy się rywala. Mamy bardzo dobrą drużynę, silną ławkę i nie możemy patrzeć na to spotkanie jakbyś jechali do "jaskini lwa". Mimo, iż na wyjazdach nie gramy najlepiej, to jest dobrej myśli i wierzę w zwycięstwo mojej drużyny.

W ubiegłym sezonie strzeliłem gola przeciwko Olimpii, gdy jeszcze reprezentowałem barwy Arki i teraz zrobię wszystko, jeśli oczywiście zagram, by również strzelić gola, ale tym razem dla barw biało-zielonych!

18:57

Tymczasem tak Petr Nemec ocenia dzisiejszego rywala Arki:

Mają tyle samo punktów co my, a więc są na podobnym poziomie. Są tam zawodnicy, którzy sporo w I lidze już grali, nawet wyżej. Będzie ciekawa walka, ale my powinniśmy skorzystać z tego, że gramy u siebie.
18:52

Już dzisiaj na stadionie w Gdyni akcja "Wykopmy rasizm ze stadionów" o czym możecie przeczytać TUTAJ

18:22

Powoli zaczynamy dzisiejszą relację. Do meczu prawie 1.5 godziny, ale sprawdzajcie nas, postaramy się przekazać najświeższe informacje oraz wypowiedzi zawodników i trenerów :)