Sobota, 13 października 2012, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
20:00

Po dobrej pierwszej połowie i znakomitej drugiej Sandecja zasłużenie pokonuje Dolcan, 2:1. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

94'

Koniec meczu!!

93'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Leszczyńskiego. Po raz kolejny dostał kartonik za dyskusję z arbitrem. W bramce zastąpił go Świerblewski

93'

Żółta kartka dla Leszczyńskiego za dyskusję z sędzią

18:48

"Święty" płasko dośrodkował w pole karne, tam najpierw uderzył Szeliga, jego strzał obronił bramkarz, ale przy dobitce Aleksandra był bez szans

92'

GOOOOL!! 2:1!! Arkadiusz Aleksander

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy

90'

Zinyak ukarany żółtą kartką

18:44

Cabaj rzucił się w swoją lewą stronę, Osoliński strzeli w prawą i zdobył bramkę

88'

GOOOOOOL!! 1:1!! Bartosz Osoliński

88'

Rzut karny dla Dolcanu za faul Marcina Kowalskiego na Jakubiku

85'

Świątek dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Aleksander, ale z trzech metrów trafił prosto w bramkarza!

80'

Mroziński za "Burego"

79'

Osoliński uderzył z rzutu wolnego, ale prosto w Cabaja

79'

Z dystansu uderzył Szeliga, ale piłkę pewnie złapał Leszczyński

78'

Świerblewski minął Cabaja, ale z ostrego kąta nie trafił do pustej bramki!

74'

Grzelak uderzył z narożnika pola karnego i tylko ofiarna interwencja Cabaja ratuje Sandecję!

73'

Wiśniowski za Zjawińskiego

71'

Szczepański schodzi, wchodzi Świątek

70'

Jakubik za Chwastka

18:24

Aleksander zagrał na prawe skrzydło do Makucha, ten dośrodkował z pierwszej piłki w pole karne. Tam najlepiej znalazł się Szeliga, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki

68'

GOOOOOL!! 1:0!! Bartosz Szeliga

66'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Szczepański, ale nad bramką

65'

Mróz uderzył z linii pola karnego, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz

59'

Szeliga za Młynarczyka

59'

Aleksander wystawił piłkę Szczepańskiemu, ale ten uderzy tak beznadziejnie, że piłce było bliżej do chorągiewki niż do słupka bramki

57'

Grzelak uderzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

55'

Piątkowski za Tataja

54'

Młynarczyk ukarany zółtą kartką, za ilość fauli które do tej pory popełnił

52'

Z rzutu rożnego dośrodkował "Bury", w polu karnym najwyżej wyskoczył Zinyak, ale jego strzał głową powędrował nad poprzeczką

50'

Żółtka kartka dla Dybca za faul na "Burym"

18:02

Na stadionie jest około 1,5 tyś widzów (brak fanów gości)

46'

Dolcan rozpoczyna drugą połowę!!

17:49

Za nami pierwsza, nuda połowa tego spotkania. Gra toczyła się głownie w środku pola, a akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Pozostaje mieć nadzieję, że po przerwie będziemy świadkami większych emocji. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Szczepański uderzył z dystansu, ale prosto w bramkarza

41'

Długa piłka do Młynarczyka, ale ten zagrał tak beznadziejnie, że piłka wyszła na aut

37'

Szczepański uderzył z dystansu, ale pewnie broni Leszczyński

34'

"Bury" oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od jednego z obrońców Dolcanu i niewiele brakowało, by była bramka samobójcza!

32'

Piesio ukarany żółtą kartką za faul na Szczepańskim

31'

Z linii pola karnego uderzał Chwastek, ale na raty broni Cabaj

29'

Piesio uderzył z dystansu, ale prosto w Cabaja, który pewnie złapał piłkę

26'

"Bury" uderzył z rzutu wolnego i piłka poleciała minimalnie obok słupka!

26'

Szczepański faulowany około 25. metrów przed bramką Dolcanu

24'

Dośrodkowanie Osolińskiego pewnie złapał Cabaj

23'

Za pola karnego uderzał Świerblewski, ale pewną interwencją popisał się Cabaj

22'

Młynarczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale zrobił najgorzej jak mógł i oddał beznadziejny strzał

17:18

Sandecja gra dzisiaj w tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast Dolcan w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach

18'

Aleksander wpadł w pole karne, ale za długo zwlekał ze strzałem i zablokowali go obrońcy Dolcanu

16'

Na spalonym Tataj

13'

Młynarczyk uderzył z około 25. metrów i tylko świetna interwencja bramkarza ratuje Dolcan!

10'

Aleksander minął jednego obrońcę, uderzył zza pola karnego, ale obok bramki

10'

Długa piłka do Burkhardta, ale Leszczyński dobrze nie do niej wyszedł i przejął ją

8'

W polu karnym Młynarczyk zgrywał głową do Szczepańskiego, ale za lekko i piłkę przejął bramkarz

6'

Dobre podanie do Piesia, ale pomocnik gości źle zabrał się z piłką, przez co zmarnował doskonałą sytuację!

5'

Za mocne podanie Burkhardta do Szczepańskiego i od bramki rozpocznie Dolcan

3'

Świerblewski zagrywał w pole karne, ale dobrym wybiciem popisał się Mateusz Kowalski

1'

Dobry wślizg Marcina Kowalskiego powstrzymuje akcję Świerblewskiego

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

16:57

Zawodnicy są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że już tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

16:50

Sędzia zaprosił zawodników do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

16:30

W tym momencie do rozgrzewających się goalkeeperów dołączyli zawodnicy z pola

16:27

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się bramkarze obu drużyn

16:22

Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski, Marcin Hirsz, Damian Jakubik, Damian Jaroń, Patryk Koziara, Mateusz Piątkowski, Rafał Wiśniowski

16:21

Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Wojciech Wilczyński, Piotr Mroziński, Paweł Leśniak, Bartosz Szeliga, Ruben Sanchez, Adrian Świątek

16:20

Znacznie lepsze nastroje panują w ekipie Dolcanu, bowiem gracze z Mazowsza w ostatniej kolejce pokonali Polonię Bytom, aż 4:1. Zwycięstwo podwójnie cieszy podopiecznych trenera Podolińskiego, bo nie dość, że była to tak okazała wygrana, to jeszcze przełamała ona złą passę pięciu meczy bez zwycięstwa.

16:15

Sandecja do tego meczu przystąpi przybita porażką w dalekim Olsztynie. Jednak ta przegrana była w pełni zasłużona, ponieważ biało-czarni całkowicie dali się zdominować podopiecznym trenera Kaczmarka i tylko ich nieskuteczności zawdzięczają to, że porażka nie była wyższa.

16:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

16:05

Czy Sandecja podniesie się z kolan po trzech porażkach z rzędu? Czy też Dolcan po raz kolejny zainkasuje trzy punkty? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

16:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 12. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Dolcan Ząbki. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ