Za wspólnie spędzony czas przed monitorem dziękuje Radek Kliszewski. Do usłyszenia!

Koniec spotkania! Zawisza remisuje z Bogdanką Łęczna.

Leśniewski fauluje w akcji ofensywnej. Sędzia podejmuję dziwne decyzję dziś.

93'

Kontra gości, z łatwością Petasza ograł Zuber. Po strzale od bramki Kaczmarek.

91'

Piłkarz z Łęcznej grają już na czas. Satysfakcjonuje ich remis na boisku wicelidera.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Zawiszanie zawzięcie atakują.

88'

Nie dokładnie Błąd, przy piłce goście.

88'

Kapitalna okazja gospodarzy, z 11 metra Masłowski w ostatniej chwili piłkę nad bramką przerzuca Prusak.

87'

Ostatnia zmiana w zespole gości, za Pesira pojawia się Ropiejko.

86'

Żółta kartka dla Stefańczyka za faul na Wojdydze.

85'

Masłowski gra do Leśniewskiego, ten jednak po raz kolejny na spalonym.

84'

Fauluje Wojdyga Hermesa w środku pola.

84'

Błąd urywał się Benkowskiemu, sędzia nie dopatrzył się faul. Przy piłce goście.

83'

Stefańczyk wrzuca w pole karne, uderza Leśniewski lecz za lekko, piłkę wyłapuje Prusak.

81'

Wojdyga z łatwością ogrywa Hermesa wstrzela piłkę w pole karne, wybija ją Kopacz.

81'

Decyzję sędziego wprowadzają dużo chaosu na boisku.

80'

zawisza

79'

Druga zmiana w zespole Bogdanki, za Oziemczuka pojawia się Wojdyga.

79'

Kolejny atak Zawiszy zatrzymany przez obrońców gości.

78'

Nie cenzuralne słowa padają w stronę Pesira z trybyn.

77'

Na boisku leży Pesir. Na trybunach gwizdy.

76'

Na pozycji spalonej Leśniewski.

76'

Z rzutu wolnego w mur uderza Petasz.

75'

Zmiana w zespole gości, za Mandrysza Tymosiak.

75'

W ataku gospodarze, rzut wolny dla Zawiszy.

74'

Bramka nie została jednak uznana! Sędzia dopatrzył się zagrania ręką u Leśniewskiego!

73'

Kontra niebiesko-czarnych, niedokładnie Leśniewski do Błąda.

73'

Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Strąka, Zawistowski.

69'

Za faul w polu karnym na Zuberze, ukarany został Petasz.

69'

W odpowiedzi gospodarze, Leśniewski zatrzymany.

69'

Broni Kaczmarek strzał Nikitovicia!

67'

Rzut karny dla gości!

67'

Rzut rożny bez konsekwencji dla gości.

66'

Hermes z Masłowskim sklepali obrońców, ten pierwszy prostopadły podaniem uruchamia Masłowskiego jednak broni Prusak.

65'

Chaotyczna gra z obu stron.

64'

Wieje nudą w Bydgoszczy.

63'

Z dystansu uderza Zuber, wysoko nad bramką.

62'

Kopacz przecina podanie kierowane do Szałachowskiego.

61'

Druga zmiana w ekipie Jurija Szatałowa, w miejsce Chałasa, Rafał Leśniewski.

60'

Obaj zawodnicy podnieśli się i kontynuują zawody.

60'

W środkowej części boiska głowami zderzyli się Petasz z Zuberem.

59'

Pierwsza zmiana w spotkaniu, strzelec bramki Gevorgyan opuszcza boisko w jego miejsce Błąd.

58'

Bardzo niedokładnie piłkę rozgrywają gospodarze.

57'

Strzał Oziemczuka z głowy wyłapuje Kaczmarek.

56'

Gra toczy się w środku pola.

56'

Pielach uderzać chciał z dystansu, jednak skiksował i piłkę przejął Petasz.

54'

Chałas z łatwościa ogrywa Sołdeckiego, jednak później zostaje zablokowany.

54'

Po raz kolejny starcie Szałachowskiego z Kopaczem, obrońca Zawiszy wślizgiem wybija piłkę na aut.

53'

Chałas kapitalnie przyjmuję piłkę, jednak Midzierski go zastawił i od bramki Prusak.

52'

Szałachowski w akcji ofensywnej fauluje Kopacza.

51'

Petasz zatrzymany przez obrońców na lewej stronie.

51'

zawisza

50'

Wrzutkę w pole karne wyłapuje Prusak.

50'

Strzał Chałasa zatrzymany przez Benkowskiego.

49'

Po raz kolejny indywidualnie Wójcicki, wywalczył rzut rożny.

48'

Kolejny rzut rożny, piłkę wybija jednak Pesir.

47'

Ładne dośrodkowanie Wójcickiego, Nikitović ubiegł Petasza i rzut rożny.

47'

Atak gości przerywa Hermes.

46'

Piłka rzucona od razu na Oziemczuka jednak przecina to Stefańczyk.

46'

Drugą część spotkania rozpoczynają goście.

19:51

zawisza Trwa przerwa.

46'

Sędzia chwile później kończy pierwszą część, w Bydgoszczy mamy remis 1-1.

45'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej części.

44'

Kopacz traci piłkę, przeją ją Pesir od razu do Szałachowskiego, ten uderza w słupek jednak sędzia wcześniej dopatrzył się pozycji spalonej.

43'

W odpowiedzi goście jednak zatrzymany przez Masłowskiego został aktywny dzisiejszego wieczoru Szałachowski.

43'

Gevorgyan wypuszcza Chałasa ten jednak zatrzymany przez obrońców.

41'

Pojawia się z powrotem na boisku.

41'

Na noszach zniesiony z boiska został pomocnik Bogdanki Zuber, który ucierpiał w starciu z Kaczmarkiem.

39'

Kolejne nie porozumienie w szeregach defensywnych Zawiszy, Petasz za lekko do Kaczmarka i w sytuacji sam na sam po raz kolejny bramkarz Zawiszy lepszy od zawodnika z Łęcznej.

38'

Dośrodkowanie Stefańczyka wprost w ręce Prusaka.

38'

Mandrysz znowu brzydko fauluje od tyłu Masłowskiego.

37'

Brzydkie faule ze strony gości. Masłowski dorzuca w pole karne, w zamieszaniu sędzia nie widzi zagrania ręką i nie dyktuje jedenastki do gospodarzy.

35'

zawisza

34'

Nie porozumienie Kopacza ze Stefańczykiem, Pielach znalazł się w oko w oko z Kaczmarkiem jednak uderza w boczną siatkę.

34'

Ładna akcja gości uderza Mandrysz, lecz bardzo lekko.

33'

Kopacz zatrzymuje atak gości.

32'

Przestój lekki na boisku, gra toczy się w środku pola.

31'

Pielach przedzierał się przez obrońców, zatrzymał go Stefańczyk.

30'

Piłka kierowana do Chałas, jednak głową przecina podanie Midzierski.

28'

Wójcicki przedłuża do Masłowskiego, ten jednak na spalonym.

28'

Zła próba podania Strąka do Hermesa.

27'

Gospodarze chcą iść za ciosem. Z wolnego Masłowski, wyjaśniają jednak defensorzy Bogdanki.

25'

Kapitalne uderzenie z dystansu Gevorgyana! Bramka palce lizać! Wpada w okienko bramki Prusaka.

25'

GOOOL! Wyrównianie!

24'

Za faul na Stefańczyku ukarany żółtym kartonikiem, Nikitović.

23'

Kapitalne prostopadłe podanie do Wójcickiego, ten źle zabiera się z piłką i Prusak wyłapuję piłkę.

22'

Chałas przedzierał się przez blok defensywny, wślizgiem na rzut rożny piłkę wybił Midzierski. Dośrodkowuje Masłowski, główkuje Kopacz nad bramką.

21'

Bydgoszczanie grają bez pomysłu w akcjach ofensywnych.

20'

Podcinka za obrońców Wójcickiego w stronę Masłowskiego, jednak piłkę wyłapuje Prusak.

19'

Paweł Strąk po raz kolejny notuje dużo strat w środkowej strefie boiska.

18'

Kolejna wrzutka w pole karne Prusaka, tym razem Gevorgyan jednak żaden z zawodników nie przecina lotu piłki.

17'

Wrzuca w pole karne Masłowski z wolnego jednak bez konsekwencji dla gości.

15'

Solowa akcja Wójcickiego minął trójkę zawodników uderzył z szesnastego metra jednak obok słupka!

14'

W odpowiedzi gospodarze, jednak złe dogranie Masłowskiego i strata.

13'

Głupia strata w środku pola Strąka, goście w błyskawiczny sposób znaleźli się pod bramką gospodarzy do pustaka piłkę otrzymał Szałachowski i dopełnił formalności.

13'

GOOOL !

12'

Kolejny atak gości na spalonym jednak Oziemczuk.

11'

W ataku goście, Pielach z autu w pole karne, wyjaśnia wszystko Hermes.

10'

Strąk źle przyjmuje piłkę i musi faulować.

10'

Zawisza jak na razie dłużej utrzymuję się przy piłce.

9'

zawisza

8'

Faul w środku pola na Gevorgyanie.

7'

Masłowski w pole karne dorzuca na długi słupek, przewrotką próbował to wykończyć Petasz lecz bardzo niecelnie.

7'

W odpowiedzi gospodarze, ponownie Masłowski lecz zawodnik gości wybija piłkę na rzut rożny.

6'

Akcja gości, z dystansu uderza Oziemczuk po rykoszecie uderza w poprzeczkę!

4'

Dośrodkowanie Petasza w pole karne, Wójcickiego ubiegł Midzierski.

3'

Faul w środku pola gospodarzy, i za głęboka wrzutka w pole karne, piłkę wyłapuje Kaczmarek.