Sobota, 6 października 2012, godz. 15:00
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1 : 0
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
94'

Koniec meczu. Trzy punkty, po bramce Veljko Nikitovicia na początku meczu, zostają w Łęcznej. GKS Bogdanka ma patent na Kolejarz, goście na swoje zwycięstwo z zielono-czarnymi będą musieli jeszcze poczekać.

93'

Zza pola karnego po ziemi strzelał Zuber, ale tak lekko że Zarychta nie miał problemu ze złapaniem piłki.

90'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

87'

Zakiwali się piłkarze Kolejarza w polu karnym gospodarzy i mimo przewagi liczebnej nie zdołali nawet zagrozić bramce Prusaka finalnie wycofując piłkę w stronę środka boiska.

87'

Mocno z około 25 metrów strzelał Niane, piłka minęła bramkę Prusaka w niedużej odległości od spojenia.

84'

Zmiana w drużynie Bogdanki. Kalkowski za Benkowskiego.

84'

Ładny strzał zza pola karnego Tomasza Tymosiaka, Zarychta musiał łapać piłkę na dwa razy.

84'

Bardzo ładny przerzut Wojdygi do Zubera, ten w pole karne dorzucił piłkę na Irie, który na nieszczęście gospodarz niecelnie odegrał do Ropiejki, przez co piłkę wybili obrońcy Kolejarza.

79'

Tragicznie dziś gra Michał Zuber... Każda jego akcja kończy się stratą, niewiele podań znajduje drogę do kolegów z drużyny. Przed momentem po raz kolejny już dziś zepsuł kontrę swojej drużny. Widać, że miał przerwę, ale trener Rzepka niepotrzebnie trzyma go na placu gry.

77'

Z boku pola karnego strzelał Nitkiewicz, ale zablokowali obrońcy gospodarzy. Rzut rożny.

76'

Nieładne zachowanie piłkarzy Kolejarza. Na płycie boiska leżał zwijający się z bólu Ropiejko, ale podopieczni trenera Cecherza nie chcieli przerwać gry.

74'

Dwóch zawodników Bogdanki leży na boisku. Najpierw faulowany był Irie, później w walce o piłkę poległ Szalachowski, ale sędzia Greń nie reaguje i dopiero Tomasz Midzierski przerywa grę wybiciem na aut.

73'

Ależ przepiękne uderzenie Nikitovicia! Kapitan zielono-czarnych przepotężnie kropnął z 40 metrów w poprzeczkę Marcina Zarychty, kilka centymetrów niżej i mielibyśmy kandydata do bramki sezonu!

70'

Groźna kontra gospodarzy. Maciej Ropejko najpierw indywidualnie wyprowadzał piłkę przez całą połowę gości, by potem podać do Sebastiana Szałachowskiego. "Szałka" powstrzymany jednak został przez obrońcę Kolejarza i mamy rzut rożny.

68'

Pietrzak także został ukarany żółtym kartonikiem... za pretensje do Irie.

68'

Irie ukarany "żółtkiem" za nieprzepisowe powstrzymanie jednego z zawodników gości.

66'

Nikitović mocno w pole karne z rzutu rożnego, ale piłkę pewnie wyłapuje Zarychta. Chwile później w akcji gości uderzał Kowalczyk, ale strzał nie sprawił problemu Prusakowi.

64'

W kadrze Kolejarza również mamy zmiany, Arłukowicza na placu gry zmienił Gajtkowski.

63'

Zmiana w kadrze gospodarzy. Tymosiak za Mandrysza.

63'

Broni Sergiusz Prusak! Bogdanka dalej na prowadzeniu!

62'

Żółta dla Nitkiwicza za pretensje do sędziego.

61'

Rzut karny dla Kolejarza. Sergiusz Prusak fauluje w polu karnym Kowalczyka.

60'

Fatalna strata w środku pola Zubera, z kontrą wyszedł Kowalczyk, którego przed wyjściem sam na sam z bramkarzem nieprzepisowo powstrzymywać musiał Sołdecki, za co ukarany został żółtą kartką.

58'

W dzisiejszym meczu najlepszy strzelec przyjezdnych Maciej Kowalczyk niemal przy każdej sytuacji łapany jest na spalonym. Przydałoby się dużo świeżości w ataku Kolejarza, bowiem ten dziś praktycznie nie istnieje.

57'

Za "pyskówkę" żółtą kartką ukarany Adam Giesa.

55'

Sebastian Szałachowski wjeżdżał z prawej strony w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę z pod nóg wybił mu obrońca Kolejarza. Po rzucie rożnym z tej akcji dorzucał Irie, a z krótkiego słupka na długi piłkę uderzał Ropiejko, ale minimalnie niecelnie.

51'

Zmiana w kadrze gospodarzy, Wojdyga za Pielacha.

51'

Rzut wolny z około 25 metrów Kolejarza. Wykonawcą Maciej Kowalczyk. Delikatnie wrzucona piłka nienaruszona przeleciała przez pole karne. W podobnej sytuacji był Veljko Nikitović w 2. minucie meczu, a miejsce było to samo...

49'

Groźny strzał zza pola karnego Pietrzaka zablokowali obrońcy. Gdyby nie doszło do interwencji gospodarzy futbolówka mogłaby zagrozić bramce Prusaka.

46'

I mamy początek drugiej połowy spotkania. Od środka Kolejarz Stróże.

15:59

Zawodnicy obu drużyn powoli wychodzą na płytę boiska. Już zaraz początek drugiej połowy.

15:53

Niewiele działo się na boisku w pierwszej połowie spotkania. Bardzo dużo gry w środku pola, strzały obu drużyn można by policzyć na palcach u jednej ręki. A tymczasem na płycie pojawili się młodzi zawodnicy z Akademii Bogdanki, nowo powstałego tworu mającego prowadzić szkolenie młodych zawodników w Łęcznej na najwyższym poziomie. Gościem specjalnym prezentacji jest trener Stefan Majewski, selekcjoner polskiej kadry U-21.

47'

Sędzia Rafał Greń zakończył pierwszą połowę meczu.

41'

Zaostrzyła nam się gra, sędzia Greń co chwilę jest zmuszony do przerwania akcji przez nieprzepisowe zagrania, głównie zawodników gości.

37'

Bardzo ładny mecz mamy dziś w Łęcznej. Oba zespoły prezentują przyjemną dla oka, techniczną piłkę, zwłaszcza gospodarze widowiskowo rozgrywają swoje akcje.

33'

I prawie mieliśmy podwyższenie wyniku w Łęcznej! Zza pola karnego po ziemi strzelał Veljko Nikitović, ale piłka minimalnie minęła bramkę Zarychty!

30'

Żółtą kartką upomniany Pielach z niebezpieczne wejście w nogi Niane.

26'

Przebojem przez obronę Kolejarza przebił się Maciej Ropiejko, ale w ostatniej chwili już w polu karnym powstrzymany przez obrońców. Rzut rożny po tej akcji celnie wykonywał Veljko Nikitović, ale Zarychta ubiegając jednego z napastników gospodarzy wypiąstkował piłkę daleko za pole karne.

23'

Rzut wolny dla gości z około 30 metrów, wykonawcą Grzegorz Arłukowicz. Piłkę szybującą prosto w okienko bramki pewnie wyłapał Sergiusz Prusak. Groźną kontrę wyprowadzona z przed bramki będąca następstwem rzutu wolnego na nieszczęście Bogdanki zepsuł Irie niedokładnym podaniem pod polem karnym gości.

20'

Groźnie wyglądające starcie we wślizgu między Nikitoviciem a Niane, ale na szczęście ostatecznie żadnemu z nich nic się nie stało.

17'

Dynamiczna kontra gospodarzy, z lewej dorzucał Sebastian Szałachowski, ale jego podanie nie znalazło jednak drogi do Macieja Ropiejki.

14'

Wyrównała się gra, Kolejarz zaczął odważniej prowadzić piłkę.

10'

Pierwszy wyskok gości pod bramkę gospodarzy. Rzut rożny, ostra piłka w pole karne, kilku zawodników przyjezdnych wywróciło się z nadzieją na podyktowanie rzutu karnego, ale sędzie Greń stanowczo ostudził zapał symulantów.

6'

Stróżanie od początku meczu jeszcze praktycznie nie wyszli z własnej połowy. Bogdanka w 100% panuje nad sytuacją na boisku.

2'

GOOOOOOOL! Rzut wolny dla gospodarzy, wykonawcą Veljko Nikitović, piłka minęła pole karne, ale nikt nie przeciął toru jej lotu... i ta swobodnie wpadła obok zaskoczonego Zarychty!

2'

Pierwszy strzał meczu, autorem Mateusz Pielach zza pola karnego.

1'

Od środka rozpoczynają gospodarze.

14:57

Zawodnicy obu drużyn wyszli już na płytę boiska by za chwilę rozpocząć to spotkanie.

14:55

Na stadionie w Łęcznej zebrało się około 600 kibiców.

14:53

Gospodarze wystąpią dzisiaj w zielono-czarnych trykotach, goście zaś w bordowo-błękitnych.

14:51

Ławka rezerwowych Kolejarza: Konrad Forenc, Damian Michalik, Łukasz Bocian, Krystian Pieczara, Krzysztof Gajtkowski.

14:50

Ławka rezerwowych Bogdanki: Paweł Socha, Kamil Oziemczuk, Ricardo, Michał Paluch, Grzegorz Wojdyga, Marcin Kalkowski, Tomasz Tymosiak.

14:40

Bogdanka i Kolejarz to sąsiedzi w ligowej tabeli. Jak grali do tej pory, jaki jest bilans spotkań bezpośrednich? Zachęcamy to przeczytania przedmeczowej zapowiedzi!

14:39

Witamy w relacji live z meczu GKS Bogdanka - Kolejarz Stróże. Po trzech trzech tygodniach przerwy pierwszoligowe rozgrywki wracają na stadion w Łęcznej.