Koniec meczu Warta wygrywa z Termalicą 2:0!

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy tego spotkania

Po dośrodkowaniu Piotrowskiego piłkę głową wybijał Daniel Ciach.

86'

Zmiana w ekipie Warty: Mójta za Pawłowskiego.

82'

Starcie Plevy z Pawłowskim w środku pola zinterpretowane przez sędziego jako faul tego pierwszego.

78'

Zmiana w zespole Niecieczy: Szczoczarz za Kaczmarczyka.

77'

Kapitalna interwencja Sebastiana Nowaka! Golkiper Bruk-Betu wygrał pojedynek sam na sam z Bartłomiejem Pawłowskim! Gracz Warty oglądał chyba za dużo zmarnowanych sytuacji Bartosza Ślusarskiego, bo to była sytuacja, zepsuta w stylu lechity.

76'

Zmiana w obronie Warty, na boisko wchodzi Daniel Ciach, a murawę opuszcza Maciej Mysiak.

75'

Dobra decyzja arbitra, na spalonym jeden z zawodników Warty.

73'

Kolejna niebezpieczna sytuacja pod bramką Lisa, piłka po rykoszecie wyleciała na rzut rożny.

70'

Bardzo groźny strzał głową Drozdowicza, piłka minęła jednak bramkę przeciwnika.

68'

Żółta kartka dla Trochima za brutalny faul na zawodniku w pomarańczowym trykocie.

67'

Była okazja dla Warty, ale Giel źle strzelał po dograniu Kosznika.

66'

Żółta kartka dla Rybskiego za faul na Trochimie w środku pola.

64'

Mogła być kontaktowa bramka, ale Michał Nalepa przegrał pojedynek sam na sam z Adrianem Lisem!

61'

Druga zmiana w ekipie Termaliki: Piotrowski zastępuje Pawłowskiego.

60'

Ależ była okazja dla Warty! Z wolnego strzelał Grzeszczyk, a w bramce świetnie spisał się Nowak!

59'

Zmiana w Niecieczy: Lipecki schodzi z boiska, a w jego miejsce wszedł Rybski.

58'

Giel odwdzięczył się Trochimowi za podanie przy pierwszej bramce, a ten nie dał szans Nowakowi i podwyższył prowadzenie Warty!

57'

GOOOL!!! Wojciech Trochim! Warta prowadzi już 2:0!

64'

54'

W środku pola zdaniem arbitra faulowany był Kosznik.

52'

Akcję mógł wykończyć już Trochim, ale zdecydował się na zagranie do lepiej ustawionego Giela, który dał Warcie prowadzenie. Niespodzianka w Poznaniu, Termalica przegrywa z Wartą!

51'

GOOOOL!!! Warta prowadzi 1:0! Piotr Giel zdobywcą bramki!

49'

Niepozorny strzał z dystansu Grzeszczyka, lekko zagrana piłka minimalnie minęła bramkę "Pomarańczowych Słoni".

49'

Dośrodkowanie Magdziarza zablokowane przez jednego z graczy Warty.

48'

Pierwsze minuty pod znakiem przewagi gości z Niecieczy.

46'

Nastąpiła zmiana w zespole Warty: w miejsce Jakóbwskiego wszedł Giel.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

45'

Na całe szczęście powoli dobiega końca pierwsza połowa tego spotkania

45'

Pawłowski w drużynie z Niecieczy stara się dzisiaj biegać, rozgrywać, strzelać ale nie za bardzo chcą mu pomagać koledzy

43'

Horvath uderzył zza pola karnego, było bardzo blisko pierwszej bramki

42'

O, znalazła się dosyć szybko piłka i możemy grać dalej

41'

Lis wybił piłkę daleko poza trybuny, czy piłka się znajdzie?

39'

Piłka leci od jednej do drugiej bramki i tak dalej, i tak dalej...

37'

Naprawdę na boisku dzieje się niewiele ciekawego, i tak naprawdę nie ma o czym pisać...

35'

Nieudana centra gości i od razu z akcją ruszają Warciarze

33'

Rzekomo faulował Pawłowski Jan, chociaż wydaje mi się, że przewinienia nie było

30'

Ceglarz faulował Bartczaka i rzut wolny dla gospodarzy

29'

Kazimierz Moskal stara się bardzo ekspresyjnie przekazywać swoim zawodnikom wskazówki taktyczne

27'

Dla Mysiaka za taktyczny faul

26'

Trzeba przyznać, że poziom tego spotkania nie zachwyca

25'

Rzut rożny dla gości, sporo zamieszania w polu karnym ale bez wymiernych korzyści

24'

Kibiców jest dzisiaj na stadionie bardzo mało, fatalna frekwencja

22'

Rzut wolny dla Warty 30 metrów od bramki Nowaka

21'

Ładnie piętą zagrał Drozdowicz, ostatecznie gospodarze wybili piłkę

20'

Warta przeważa w ostatnich minutach, kolejny corner dla gospodarzy

19'

Kontrowersyjna decyzja sędziego moim zdaniem faulu nie było

18'

Bardzo dobry strzał i akcja Pawłowskiego! Brawa dla młodego Warciarza

17'

Piłkarze z Niecieczy oddali strzał, ale ten przelatuje ponad 6 metrów nad bramką Warty

16'

Nad stadionem wyszło słońce, ale nadal wieje dosyć chłodny wiatr

15'

Brzydki faul Trochima, gospodarze wyraźnie pracują na kartkę

14'

Faulował w polu karnym Termaliki Mysiak i mamy rzut wolny dla "Słoni"

13'

Kolejny rzut rożny, strzelał Grzeszczyk

12'

Dobra akcja Warty i mamy rzut rożny dla gospodarzy

11'

Cały czas czekamy na nieco lepsza okazję, którejkolwiek z ekip

10'

Tylko Warta nasz KS - śpiewają kibice Warty

9'

Dynamiczna akcja Pielorza ale podwojone krycie Warciarzy zakończyło akcję gości

8'

Bardzo dobra okazja Ceglarza! Jednak jego strzał głową mija o pół metra bramkę Lisa

7'

A kibice podpowiadają Tomaszowi Magdziarzowi jak ma się ustawić na boisku

6'

Akcję swojego zespołu próbował wyprowadzić Pielorz i faulował go bardzo brzydko Magdziarz

5'

Nieco lepsze wrażenie sprawiają na razie goście, ale bez żadnych korzyści

4'

Jak na razie mamy nieco senne tempo meczu bez strzałów na którąkolwiek z bramek

3'

Dobra interwencja Bartczaka i mamy aut dla gości na wysokości pola karnego

2'

Kilkudziesięciu osobowa grupa kibiców żywiołowo dopinguje swoich ulubieńców z Poznania

1'

Adrian Lis jak na razie skupił się na bardzo głośnym ustawianiu swoich kolegów z linii defensywnej

1'

Zaczęli goście

12:27

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska, za chwilę początek spotkania.

12:16

Ławka rezerwowych Termalici: Maciej Budka, Maciej Maślany, Damian Piotrowski, Andrzej Rybski, Damian Skołorzyński, Szymon Sobczak, Łukasz Szczoczarz.

12:15

Ławka rezerwowych Warty: Łukasz Radliński, Krzysztof Bartoszak, Piotr Giel, Adam Mójta, Daniel Ciach, Michał Płotka, Marcin Trojanowski.

12:15

Faworytem spotkania jest zespół z Niecieczy. Podopieczni Moskala wygrali sześć ostatnich spotkań i mają chrapkę na kolejny komplet punktów. Teraz doświadczony zespół Termaliki będzie musiał poradzić sobie z nieobliczalną młodzieżą z Poznania.