Sobota, 6 października 2012, godz. 15:00
1. połowa1 : 2
60'

Gol dla Floty 1-4 !!! Sebastian Olszar

98'

Koniec meczu !!!Sam wynik chyba wystarczy jako komentarz do tego spotkania. Flota odnosi kolejne zwycięstwo i jest to wygrana na pewno najłatwiejsza, w tym sezonie. Co do postawy ŁKS to już nie wypada nic mówić, Szkoda bardzo tego zasłużonego klubu, ale z taką grą nie ma on prawa grać w Pierwszej Lidze, jest to niezwykle brutalna lekcja dla łodzian. Ten wynik z pewnością przejdzie do historii !!!!

93'

1-7 !!! Piękny strzał Bartłomieja Niedzieli !!! Brak słów aby określić ten wynik. Ten mecz wygląda jakby oba zespoły dzieliło kilka klas rozgrywkowych !!!

90'

Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty. Czy Flota zdobędzie jeszcze jakąś bramkę ?!

89'

Brak umiejętności i ambicji to tyle co można powiedzieć o postawie piłkarzy ŁKS-u.

87'

Podopieczni Marka Chojnackiego nie pozwolą własnemu trenerowi pożegnać się z honorem. Po takim meczu chyba nie ma innego rozwiązania jak dymisja tego szkoleniowca

85'

Kolejna akcja w której drużyna ŁKS-u zostało bezbłędnie rozmontowana, i Zalepa strzałem głowa zdobywa 6 bramkę.

84'

Zalepa strzela bramkę, jest już 1-6 !

83'

Ten mecz ligowy wygląda obecnie jak sparing. Zespół z Świnoujścia dąży do pobicia rekordu ligowych bramek, a ŁKS chce już wyraźnie zejść z boiska

80'

Szkoda tylko tej historii i tradycji jaką w polskiej piłce stanowi ŁKS. Warto przypomnieć że ŁKS jest obecnie 5 zespołem w historii polskiej Ekstraklasy jeśli chodzi o liczbę punktów niej zdobytych

76'

Flota cały czas atakuje i przy tym nie przemęcza się, Efektowne zwycięstwo i duży zapas sił, co trzeba zrobić żeby to uzyskać ? Wystarczy zagrać z zespołem Marka Chojnackiego

73'

Patryk Kubicki za Konrada Kaczmarka.

73'

Oraz jedna w ŁKSie

72'

Dwie zmiany we Flocie.

72'

Kibice ŁKS właśnie śpiewają do swoich piłkarzy " ŁKS jesteście lepsi", trzeba przyznać ze "Rodowici Łodzianie"maja niezłe poczucie humoru. Ale cóż innego niestety pozostało ?

69'

W drugiej połowie na boisku jest tylko jedna drużyna !! Flota robi co chce i nikt jej przy tym nie przeszkadza. Piłkarze ŁKS swoją postawą obrażają zgromadzonych przy al.Unii kibiców.

68'

ŁKS Flota 1-5 !!!!! Pogrom w Łodzi ! Kompletna deklasacja !!

67'

Kamil Poźniak będzie miał okazję do debiutu w meczu rozgrywanym w Łodzi. Były zawodnik m.in. Lechii i GKS-u Bełchatów, zmienia Dawida Sarafińskiego.

64'

Pierwsza zmiana w zespole gości, z boiska schodzi Mateusz Wrzesień za niego będziemy mogli zobaczyć Patryka Fryca

63'

Flota wykonuje dzisiaj stałe fragmenty gry z zabójczą precyzją, przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu rożnego Bodzionego, na bramkę zamienia Sebastian Olszar. Postawa łódzkiej defensywy nadaję się do piłkarskich jaj

58'

Na stadionie przy al. Unii 2 zasiadło dzisiaj 1260 kibiców.

58'

Strzał w środek bramki Sarafińskiego. Ładna akcja gospodarzy. Najlepsze wrażenie w zespole z Łodzi robi Damian Pawlak. Wychowanek ŁKS-u jako jeden z nielicznych walczy i starą się zmienić ten zły wynik.

54'

Żółta kartką ukarany pomocnik gospodarzy Dawid Sarafiński.

52'

Sebastian Olszar z piątego metra nie daje szans Bodziowi W . Nie chciałbym się pastwić nad obrońcami ŁKS, ale sposób w jaki kryją przeciwników, woła o pomstę do nieba

50'

Olszar zdobywa bramkę !!! ŁKS - Flota 1-3 !

50'

Strzał z rzutu wolnego Pawła Kaczmarka mija minimalnie bramkę Kasprzika. Bardzo dobry okazja !

47'

ŁKS próbuje atakować od pierwszych minut po wznowieniu gry. Obrońcy "Wyspiarzy" nie mają jednak problemów z przerywaniem tych akcji.

45'

Początek drugiej połowy. Gramy !!

45'

Zmiana w zespole gospodarzy, na boisku melduje się Przemysław Kita który zmienił Jakuba Więzika.

45'

Flota po pierwszej połowie prowadzi 2-1 i jest zespołem lepszym. Nie zmienia to faktu, że defensywa gospodarzy jest tradycyjnie już, dziurawa jak sito. Tym samym "Wyspiarze" maja nieco ułatwione zadanie.

45'

Koniec pierwszej połowy, Flota zasłużenie prowadzi w Łodzi 1-2.

45'

Kolejny stały fragment gry i kolejna bramka !! Strzałem głową zdobywa ją Arifović. Beznadziejne krycie łódzkich obrońców.

45'

Gol!!! 1-2 !!! Arifović !!

45'

Sędzią główny dolicza jedną minutę.

44'

Rzut wolny dla gości. Kieruzel oddaje jednak beznadziejny strzał. Piłka ląduje na trybunach.

42'

Strzał Konrada Kaczmarka z 20 metra, wysoko ponad bramką.

41'

Stały fragment gry został jednak kiepsko wykonany i Udarević nie miał problemów z dobrą interwencją w defensywie.

40'

Łodzianie próbują pójść za ciosem. Przepełnieni entuzjazmem po zdobyciu bramki, właśnie wywalczyli rzut rożny.

37'

Rzut karny to bardzo duża zasługa Mateusza Stąporskiego. Napastnik ŁKS-u dostał bardzo niedokładną piłkę, ale pobiegł za nią do końca i wymusił złą interwencje Kasprzika.

35'

GOL 1-1 Paweł Kaczmarek pewnym wykonawcą jedenastki.

33'

Rzut Karny dla ŁKS-u !!

32'

ŁKS bliski bramki. Dobre dośrodkowanie Pawlaka z prawego sektora boiska, i Stąporski powinien zdobyć gola ! Swoje trzy grosze dorzucił obrońca gości - Jasiński który w niezrozumiały sposób minął się z piłką.

27'

Mecz w tej fazie nabrał nieco rumieńców. Obie drużyny starają się grać ofensywnie i stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika.

26'

Natychmiastowa odpowiedź ŁKS-u. Stąporski oddaje strzał z 14 metra, efektowna interwencja Kasprzika ! Łodzianie byli blisko zdobycia gola.

23'

Flota bardzo bliska podwyższenia prowadzenia !! Po akcji Sebastiana Olszara w poprzeczkę trafia Piotr Kieruzel

22'

Frekwencja w Łodzi jest niestety bardzo marna, kibiców na trybunach niewiele ponad tysiąc.

20'

Wysoko ponad bramką strzela, głową Stąporski. Bardzo dobre dośrodkowanie Artura Gieragi.

18'

Paweł Sasin próbuje poderwać gospodarzy, przeprowadzona przez niego akcja zostaje przerwana faulem. Dzięki czemu ŁKS wykonał rzut wolny który był groźny dla bramki strzeżonej przez Grzegorza Kasprzika.

15'

ŁKS Łódź - Flota ŚwinoujścieŁKS Łódź - Flota Świnoujście

14'

Tym razem pewna interwencja obrońców ŁKS-u i piłka zostaje przez nich wybita z pola karnego.

13'

Drugi rzut rożny dla gości. Czy znowu zakończy się bramką ?

13'

Więzik otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie był w stanie oddać strzału. Poprawiał sobie piłkę trzy razy, o jeden raz za dużo .

10'

Piłkarze ŁKS są ją bokser który zaliczył knockdown. Biegają po boisku bez ładu i składu.

8'

Flota Świnoujście ma już mecz pod kontrolą. Zapewne piłkarze gości będą chcieli spokojnie regulować tempo gry a ŁKS zmuszony będzie do grania ataku pozycyjnego, czego zwyczajnie piłkarze Marka Chojnackiego robić nie potrafią.

6'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu i od razu bramka !! Piotr Kieruzel wygrywa pojedynek główkowy i zamienia dośrodkowanie na bramkę. !

4'

Gol!!!!!!! !1-0 dla Floty !!

4'

Ofensywne wejście, grającego dzisiaj niepodziewanie na lewej obronie Pawła Sasina. Piłkarz ŁKS podał piłkę do dobrze ustawionego pod polem karnym Pawła Kaczmarka, który niestety fatalnie skiksował

1'

Nieudana akcja ofensywna gości. Od bramki zaczyna Wyparło

15:03

Flota rozpocznie dzisiejsze spotkanie. Gramy !!!

14:59

Piłkarze już wychodzą no boisko. Za chwilę początek spotkania !

14:51

Obie drużyny są dzisiaj bardzo zdeterminowane w celu odniesienia zwycięstwa. Flota chce utrzymać prowadzenie w tabeli, z kolei ŁKS będzie chciał odbić się od dna.

14:46

Dzisiaj w Łodzi bardzo ładna pogoda do grania w piłkę. Świeci słońce a termometry pokazują temperaturę zbliżoną do 20 stopni Celsjusza.

14:42

Ławki rezerwowych obu zespołów : [b]ŁKS[/b :Olszewski, Borsukow, Kita, Papikyan, Poźniak, Kubicki, Żółtowski Flota: Waśków, Chyła, Niedziela, Shalamberidze, Fryc, Nnamani, Śpiączka

14:23

Sytuacja ŁKS w tabeli jest dramatyczna, zespól po 10 spotkaniach "uciułał" 6 punktów i łodzianie ma już stratę 4 "oczek" do bezpiecznego miejsca w tabeli. Szkoleniowiec Marek Chojnacki zapowiedział zmiany personalne której mają polepszyć grę zespołu. ŁKS największe problemy ma w formacjach defensywnych. Łodzianie do tej pory stracili 20 bramek ! I pod tym względem są najgorsi w lidze.

14:13

Ten mecz będzie szczególny dla szkoleniowca gości - Dominika Nowaka. Trener Floty jest wychowankiem ŁKS-u, grał w jego barwach drużynach juniorskich. Kilka razy był również przymierzany na stanowisko ewentualnego szkoleniowca łodzian.Bez rezultatu.