Sobota, 6 października 2012, godz. 15:00
4 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
1. połowa3 : 0
94'

Sandecja tylko tłem dla Stomilu. Po ładnym i ciekawym meczu Stomil zdobywa bezcenne 3 punkty. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

89'

Kalonasa zmienia Dominik Kun. Obaj bracia Kun są teraz na boisku.

88'

Groźnie Sandecja, niezdecydowanie obrońców Stomilu wykorzystał Świątek, jednak przegrał pojedynek z Ptakiem.

87'

Bohater Stomilu, Kaźmierowski schodzi z boiska a w jego miejsce Patryk Kun.

83'

Burkhardt za Mrozińskiego.

80'

Zmiana w Stomilu, na boisku melduje się Tomasz Strzelec. Na ławce rezerwowych jest już Suchocki.

75'

Kaźmierowski wyrasta na piłkarza meczu! To już jego druga asysta w tym meczu. Lewą stroną pociągnął grę, wbiegł w pole karne i zagrywając wzdłuż bramki wyłozył piłkę Kalonasowi, Litwin tylko dołożył nogę.

73'

Kalonas po raz drugi!

72'

Marcin Kowalski zmieniony przez Adriana Świątka. Może dynamiczny zawodnik Sandecji rozrusza trochę grę swojej drużyny.

70'

Makuch groźnie strzelił z około 30 metrów, nieco na prawo od pola karnego, jednak prosto w to miejsce, gdzie stał Ptak. Bramkarz Stomilu pewnie złapał piłkę.

65'

Stomil wygląda na uśpionego wysokim prowadzeniem, gdyż piłkarze gospodarzy zaczynają popełniać proste błędy i grać zbyt nonszalancko. Niestety dla kibiców gości, Sandecja nie potrafi tego wykorzystać.

60'

Suchocki prawą stroną, dostrzegł wychodzącego środkiem Kaźmierowskiego i dośrodkował, jednak napastnik Stomilu trafił w bramkarza i piłka wyszła na rzut rożny. To powinna być bramka!

58'

Mamy bardzo ciekawy początek drugiej połowy, gra jest żywa i pełna walki, groźniej prezentuje się Stomil, lecz Sandecja też nie składa broni.

57'

Stefanowicz lewą stroną, lecz jego dośrodkowanie pewnie łapie Cabaj.

54'

Po raz kolejny faul Wilczyńskiego w środku pola. Od rzutu wolnego Stomil.

52'

Wilczyński łokciem znokautował Suchockiego w walce o górną piłkę, jednak bez kartki.

52'

Od początku drugiej części gry przewaga gości. Teraz będziemy mieli chwilę przerwy, na boisku leży Petran

46'

Sancheza zmienił Szczepański

46'

45'

Rozpoczynamy drugą połowę! Przy piłce Sandecja.

48'

Koniec pierwszej połowy! Sandecja nie istniała w pierwszej odsłonie spotkania, Stomil wyprowadzał groźne akcje i 3 razy pokonał Cabaja. Zapraszamy na drugą część za około 15 minut.

46'

Na raty wyłapał piłkę Ptak. Rzut wolny dla gości nie był zadnym zagrożeniem dla Stomilu.

45'

Faul Kalonasa przed własnym polem karnym, będzie rzut wolny dla gości z około 25 metrów.

43'

Zamieszanie po rzucie rożnym Bucholca, błąd obrony z Nowego Sącza i z najbliższej odległości Kaźmierowski zdobywa bramkę.

42'

Makuch ograny jak dziecko przez Kaźmierowskiego po lewej stronie pola karnego. Gracz Stomilu wpadł w pole karne, jednak tam otoczyło go 3 zawodników gości i akcja zatrzymana. Sandecja ciągle walczy i próbuje atakować, jednak bez pomysłu na rozmontowanie obrony gospodarzy.

40'

Dobry przerzut Głowackiego na lewą stronę do Suchockiego, jednak skrzydłowy Stomilu poślizgnął się i piłkę spokojnie przejął Cabaj.

37'

Błąd Ptaka, który wyszedł przed pole karne z zamiarem wybicia piłki, lecz poślizgnął się. Piłkę przejeli gości, chcąc szybko oddać strzał, jednak bramkarz Stomilu zdążył wrócić w ostatniej chwili.

35'

Sandecja próbuje atakować środkiem, jednak zagęszczona obrona Stomilu przerywa akcje gości licząc na własne kontry.

30'

Prostopadłe podanie z głębi pola, Kaźmierowski kapitalnie przyjął piłkę szpicem buta, a drugą nogą przelobował bezradnego Cabaja.

29'

Pięknym lobem popisał się Kaźmierowski!

27'

Marcin Kowalski leży na boisku po starciu przed polem karnym z bramkarzem Stomilu. Obaj rozpędzeni zawodnicy wpadli na siebie, Ptak już się podniosł, a zawodnik Sandecji opatrywany przez lekarzy.

24'

Poziom meczu wyraźnie opadł, dominują długie niecelne podania oraz auty.

22'

Akcja gości lewą stroną, dośrodkowanie jednak niecelne i pewnie interweniuje Ptak. Wygląda na to, że Sandecja zaczyna przejmować inicjatywę.

19'

Stomil próbuje kreować akcję, nie udało się podejść bliżej bramki więc na uderzenie z ok 30 metrów zdecydował się Glanowski. Piłka skozłowała przed bramkarzem, jednak minęła bramkę.

16'

Pierwszy kwadrans spotkania zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Gra toczy się głównie na połowie Sandecji.

11'

Prostopadłe podanie Stefanowicza do Kaźmierowskiego, błąd obrońcy gości Wilczyńskiego, który złamał linię spalonego. Napastnik Stomilu doszedł do piłka, odegrał do wbiegającego prawą stroną Litwina, który nie mógł zmarnować takiej sytuacji.1:0.

10'

Kalonas!!

8'

Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska. Strzał efektownie wybija Ptak.

8'

Piękna akcja Stomilu! Stefanowicz z Kalonasem rozklepali lewą stroną obronę Sandecji, dośrodkowanie klatką piersiową zgrał Kaźmierowski do wbiegającego Jeglińskiego, jednak ten trafił piłką w kolegę z drużyny i piłka poza polem gry.

5'

Kolejna dobra akcja Stomilu, dośrodkowanie z prawej strony Kaźmierowskiego wybite przez obrońców.

2'

Pierwsza akcja Stomilu i już mogło być groźnie pod bramką Cabaja. Jednak Kalonas wypchnięty przez obrońcę i od bramki Sandecja.

15:00

Mecz rozpoczynają ubrani w biało niebieskie stroje gracze Stomilu, Sandecja na granatowo. Zaczynamy.

14:53

Rezerwowi Stomilu: Skiba, Dziemidowicz, Strzelec, Tunkiewicz, Dominik Kun, Patryk Kun, Łukasik. Rezerwowi Sandecji: Zwoliński, Świątek, Burkhardt, Aleksander, Leśniak, Danek, Szczepański

14:52

W Olsztynie dziś typowo jesienna pogoda, pada ulewny deszcz. Piłkarze zakończyli rozgrzewkę i zeszli do szatni. Za chwilę ponownie będą wychodzili na mokrą murawę walczyć o bezcenne ligowe punkty.

14:35

Dwa ostatnie mecze podopieczni Zbigniewa Kaczmarka kończyli remisami 1:1. W zespole z Nowego Sącza zmiany. Trenera Jarosława Araszkiewicza zastąpił jego dotychczasowy asystent, Janusz Świerad. Sandecja po ostatniej porażce z GKS Katowice (0:2) będzie chciała odegrać się na niżej notowanym Stomilu. Czy efekt przyniesie zmiana "miotły"?