Sobota, 6 października 2012, godz. 15:00
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

Koniec meczu. Kibice w Brzesku nie doczekali się bramek.

92'

W odpowiedzi na uderzenie z dystansu zdecydował się Darmochawał . Wróbel sparował piłkę na róg.

91'

Na strzał z dystansu zdecydował się Paul Grischok. Uderzenie było niecelne.

90'

Arbiter Małyszek przedłużył mecz o 3 minuty.

89'

Żólta kartaka dla Piotra Ruszkula.

87'

Łukasz Zaniewski przejął futbolówkę, pociągnął lewą flanką i zagrał do Wojcieszyńskiego. Piłkarz Okocimskiego miał problemy z opanowaniem piłki i skutecznie uprzedził go Wróbel.

85'

Dobry pomysł Marcina Szałęgi. Wycofał futbolówkę do PiotraDarmochwała, ten uderzył minimalnie niecelnie. Piłka minęła słupek bramki Michała Wróbla.

83'

Za Macieja Rogalskiego wchodzi Adrian Frańczak.

82'

Olimpia zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Grudziądzanie mozolnie buduja swoje akcję, jednak niewiele z tego wynika.

80'

Łukasz Zaniewski strzelał z dystansu, piłkę przed siebie wybił Michał Wróbel. Do piłki chciał dopaść Wojcieszyński, ale w straciu z obrońcą przewrócił się w polu karnym.

78'

Adam Cieśliński uderzał na bramkę Mieczkowskiego. Strzał gracza z Grudziądza ponad bramką.

77'

Paweł Pyciak schodzi z boiska, w jego miejsce Marcin Szałęga.

74'

Kontratak wyprowadzali gospodarze, którzy teraz schowali sie za podwójną gardą. Nieudane podanie do Iwana Litwiniuka zakończyło tą groźnie zapowiadającą się akcję.

72'

Piotr Darmochwał wchodzi w miejsce Baligi.

70'

Groźnego urazu nabawił się Tomasz Baliga. Musiał opuścić na noszach plac gry.

69'

Żółtą kartką ukrany został Marcin Wożniak

68'

Szansa dla Okocimskiego. Rzut wolny dla gospodarzy około 35 metrów od bramki Michała Wróbla. Nieudanie rozwiązali to "Piwosze"

66'

Za Szczota wszedł Grischok.

65'

Teraz aktywny był Konrad Wieczorek. Dwukrotnie minął Roberta Szczota na prawej flance, ale nic z tego nie wynikło groźnego pod bramka Olimpii.

62'

Wślizg defensora ekipy z Grudziądza i przerwana akcja Pawła Pyciaka.

60'

Robert Szczot wyszedł na pozycję przed obrońców. Sędzia asystent podniósł jednak do góry chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną.

59'

Wojciech Wojcieszyński obejrzał żółty kartonik.

58'

Golkiper Okocimskiego piąstkował futbolówkę poza pole karne, a strzał zawodnika Olimpii ofiarnie zablokował Jacek. Zawodnik z Brzeska potrzebuje pomocy medycznej.

56'

Groźną akcję przeprowadzili gospdarze. Dobre uderzenie Wojciecha Wojcieszyńskiego i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Wróbla.

54'

Zaniewski zmienił Idrissę Cissę.

53'

Marcin Staniek główkował w polu karnym i nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

52'

Do zmiany przygotowany jest już Łukasz Zaniewski. Trener łętocha zdecyduje się na bardziej ofensywny wariant?

51'

Konrad Wieczorek ładnie włączył się do ofensywnej akcji, podał do Senegalczyka Idrissy Cisse, który został załapany na ofsajdzie.

48'

Od początku drugiej połowy obserwujemy wiele niedokładnych zagrań z obu stron. Zobaczymy czy wejście Piotra Ruszkula rozrusza ofensywne poczynania Olimpii.

47'

Faul Pawła Pyciaka na Gawęckim.

46'

I zmiana w zespole z Grudziądza. Od II połowy występuje Piotr Ruszkul, który zmienił Marcina Smolińskiego.

46'

Zaczynamy drugą połowę w Brzesku.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy bez bramek.

45'

Kontrę przeprowadzili gracze z Brzeska. Nieudane zagrane prostopadłe do Pawła Pyciaka. Akcja spaliła na panewcę.

44'

Ofensywna próba Olimpii. Jednak asekuracja w obronie gospodarzy nie zawiodła. Cegliński wybił piłke na aut, skutecznie pomagając w defensywie Wawryce.

43'

Iwan Litwiniuk obejrzał żółtą kartkę za faul na Pisarczuku.

41'

Po rzucie rożnym dla Okocimskiego udanie piąstkował Michał Wróbel.

39'

Uderzenie Jeriomenki z dystansu bardzo nieudane. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Michała Wróbla.

38'

Próba szybkiego podania do Pisarczuka, jednak Iwan Litwiniuk przeciał to sprytne zagranie.

36'

Faul w środku pola Jeromienki, który nieprzepisowym zagraniem przerwał akcję Marcina Smolińskiego.

35'

W odpowiedzi groźna akcja Okocimskiego. Uderzenie Idrissy Cisse sprzed pola karnego zablokowali defensorzy Olimpii Grudziądz.

34'

Mariusz Kryszak wykonywał rzut wolny. Piłkę z pola karnego wybili obrońcy "Piwoszy".

32'

Radosław Jacek efektownie wybił piłkę przewrotką. w tej sytuacji dobrze asukurowali go koledzy z defensywy Okocimskiego.

30'

Teraz trochę szczęścia mieli gospdarze! W dogodnej sytuacji w polu karnym znalazł się Cieśliński, jego uderzenie na rzut rożny sparował Dawid Mieczkowski.

29'

Po przejęciu piłki akcja Okocimskiego. Wawryka wrzucał futbolówkę, jego dogranie zostałe skutecznie wybite przez defensorów z Grudziądza.

27'

Żółta kartka dla Dariusza Gawęckiego.

26'

Na spalonym złapany został Marcin Smoliński.

25'

Faul Wojcieszyńskiego w środku pola, który nieprzepisowo powstrzymał zawodnika Olimpii.

24'

Szybka kontra Okocimskiego. Wojcieszyński wrzucał piłkę w kierunku Cisse. Podanie zostałe skutecznie wybite przez obrońców gości. W tej sytuacji dobrze do dośrodkowania wychodził Senegalczyk Cisse.

23'

22'

Sędzia odgwizdał przewinienie. Przy lini bocznej faulowany był Konrad Wieczorek.

20'

W odpowiedzi na strzał z dystansu zdecydował się Mateusz Wawryka. Jeg uderzenie był bardzo niecelne.

19'

Robert Szczot podał piłkę do Mariusza Kryszaka. Pomocnik Olimpii zdecydował sie na uderzenie z około 25 metrów. Strzał minął słupek o ponad metr.

18'

Senegalczyk Idrissa Cisse ładnie przyjął piłkę na klatce piersiowej i zagrał do Wojcieszyńskiego. Zamysł dobry, ale wykonanie fatalne.

17'

Staniek faulował Wojcieszyńskiego około 30 metrów od bramki. Litwiniuk podszedł do futbolówki. Jego uderzenie pewnie złapał Wróbel.

14'

Wojciech Wojcieszyński dogrywał piłkę w pole karne do Jacka, jednak zagranie było odrobinę za mocne i zawodnik gospodarzy nie doszedł do sytuacji strzałowej.

12'

Mariusz Kryszak ukarany żółtą kartką za faul.

11'

W niegroźnej sytuacji stracił piłkę Marcin Woźniak, od autu gospodarze.

9'

Robert Szczot w akcji jeden na jeden ograł Wieczorka, lecz został zatrzymany przez obrońców z Brzeska.

9'

Teraz swoją akcję próbowali skonstruować goście. Jednak ambitnie walczący w obronie gracze Okocimskiego, przerwali ten atak.

7'

Wawryka dograł piłkę w pole karne, podanie adresowane do Litwiniuka był jednak trochę za mocne i zawodnik "Piwoszy" nie doszedł do futbolówki.

6'

Cisse odzyskał piłkę, teraz szybko starali się zaatakować graczy Olimpii gospodarze, Napastnik Okocimskiego był jednak faulowany. Arbiter przerwał grę.

5'

Dośrodowanie w pole karne Valentina Jeriomenki i do piłki doszedł Cegliński, jego strzał głową poszybował nieznacznie powyżej poprzeczki bramki strzeżonej przez Michała Wróbla.

3'

W odpowiedzi swoich sił pod bramką "Piwoszy" próbowali zawodnicy Olimpii. Radosław Jacek wyjaśnił sytuację wybiciem piłki poza szesnastkę.

2'

Pierwsza ofensywna próba gospodarzy długie zagranie w kierunku Idrissy Cisse, ale defensorzy Olimpii Grudziądz byli na miejscu.

1'

"Piwosze" występują dzisiaj w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, a Olimpia w zielono-czarnych strojach.

1'

Zaczynamy spotkanie w Brzesku.

14:57

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie stadionu. Za moment Jacek Małyszek rozpocznie spotkanie.

14:53

W dzisiejszym meczu trener Olimpii Grudziądz nie może skorzystać z usług Dariusza Kłusa. Pomocnik grudziądzan w meczu z Bogdanką obejrzał czwarty żółty kartonik i w Brzesku na pewno go nie zobaczymy.

14:48

Trener "Piwoszy" nie zmienił w podstawowym składzie nic w porównaniu z poprzednim meczem z Miedzią Legnica. Czy tym razem jedenastka desygnowana do gry przez Krzysztofa Łętochę odniesie zwycięstwo?

14:41

Ławka rezerwowych Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł, Mateusz Pawłowicz, Łukasz Zaniewski, Marcin Szałęga, Robert Trznadel, Piotr Darmochwał, Mateusz Urbański

14:40

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Daniel Osiecki, Tomasz Adamczyk, Dawid Abramowicz, Sławomir Mazurkiewicz, Adrian Frańczak, Paul Grischok, Piotr Ruszkul

14:30

Gospodarze w 10. kolejkach zdobyli zaledwie 6 „oczek”, zaliczyli 1 wygrana, 3 remisy i 6 porażek. Obrońcy Okocimskiego będą musieli zwrócić baczną uwagę m.in. na Piotra Ruszkula, który podtrzymuje formę strzelecką z poprzedniego sezonu i zdobył do tej pory 4 gole.

14:25

Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 11. kolejki 1. ligi pomiędzy gospodarzami - Okocimskim Brzesko i Olimpią Grudziądz.