Niedziela, 30 września 2012, godz. 12:30
GKS TychyGKS Tychy
0 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
14:24

Tyszanom brakło dziś szczęścia. Dwie poprzeczki przeszkodziły dziś w zwycięstwie GKSowi Tychy. Podział punktów sprawiedliwy jednak z pewnością nie zadowoli żadnej z drużyn.

94'

Koniec spotkania. Niestety dziś bez bramek choć działo się sporo.

94'

Zbyt wolno wychodzą z kontratakiem tyszanie.

92'

Mało ciekawa końcówka spotkania.

90'

Mecz potrwa o 3. minuty dłużej.

89'

Przez większą cześć gry pachniało golem, bliżej prowadzenia GKS Tychy ale jednak zanosi się na bezbramkowy remis.

88'

W miejsce kontuzjowanego Jarzębowskiego, Czoska.

87'

Ostatnie minuty gry i wciąż atakuje GKS Tychy. Pomocy masażysty potrzebuje jeden z zawodników Arki Gdynia.

84'

Ostatnia zmiana w GKSie Tychy na boisku pojawił sie Tumicz.

83'

Opadli nieco z sił tyszanie co skrzętnie próbują wykorzystać goście.

78'

Kolejna poprzeczka!!! Tym razem po strzale Bukowca, a dobijał nieskutecznie Folc.

77'

Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawił sie Wawoczny.

74'

Żółta kartka dla Viniciusa.

73'

Pierwsza zmiana w drużynie GKS Tychy, w miejsce Mańki pojawia sie Bąk.

71'

Misztal wybija piłkę przed siebie, mogło być groźnie ale wyjaśniają wybiciem piłki obrońcy GKS Tychy.

70'

Zaspali obrońcy GKS Tychy i mamy rzut rożny. Rozkręcają się goście.

68'

Tadrowski zwija sie z bólu po faulu. Mamy chwilę przerwy w grze, a po niej Arka będzie miała rzut wolny z narożnika pola karnego.

67'

Na boisku pojawia sie Radzewicz, w miejsce Szwocha.

64'

Żółta kartka dla Kupczaka.

63'

Zaostrzyło sie nieco spotkanie. Coraz więcej fauli i sytuacji stykowych. Agresywniej grają również oba zespoły walcząc o 3. punkty.

60'

Poprzeczka!!! A dokładnie to spojenie słupka z poprzeczką a uderzał z 20. metrów Babiarz. Ożyły trybuny stadionu w Jaworznie. A tyski defensywny pomocnik daje znak do śmielszych ataków.

56'

Chomiuk mocno i precyzyjnie uderza atakowany przez rywala, a piłką przed siebie wybija Szromnik. Sytuację uspokajają obrońcy Arki. Było groźnie ale wciąż bez goli.

54'

Kolejny atak pozycyjny tyszan, tylko w ten sposób są wstanie dzisiaj "coś" zdziałać. Gdynianie bardzo defensywnie ustawienie chyba przyjechali na Śląsk z myślą o remisie.

51'

Szwoch nie ma dziś szczęścia jeśli chodzi o oddawanie strzałów. Znów pudłuje w 100% okazji.

49'

Gdynianie nie radzą sobie ze sforsowaniem dobrze poukładanej obrony tyskiego zespołu. Swoim kolegom z defensywy pomaga Chomiuk bardzo dziś aktywny i groźny na skrzydle.

48'

Folc uderzył na bramkę Szromnika kończąc akcje Bukowca. Strzał bardzo niecelny, jednak warto zwrócić uwagę, że drugą połowę również aktywnie jak i pierwszą zaczynają gospodarze.

46'

W drużynie Arki Gdynia mieliśmy w przerwie jedną zmianę. Za Dettlaffa wszedł Kuklis. GKS Tychy rozpoczął drugą część gry bez zmian.

46'

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Arki Gdynia.

13:32

Powracamy po 15. minutowej przerwie. Na murawie meldują sie już obie jedenastki więc za chwilkę rozpocznie sie druga połowa spotkania.

45'

Ani minuty nie doliczył sędzia do pierwszej części gry. Mamy koniec pierwszej połowy spotkania.

44'

Piłka dograna z rzutu wolnego przez Szwocha dość długo leciała i niebezpiecznie opadała na piąty metr pola bramkowego. Nikt nie zdołał jednak przeciąć tak dogranej piłki.

41'

Sobieraj z pierwszej piłki również niecelnie. Dużo niedokładności w grze gości, którzy wciąż zdominowani się przez swoich rywali.

38'

Bukowiec stanął na chwile z piłką, zastanowił się i uderzył. Niestety nie trafił w światło bramki. Wciąż czekamy na pierwszego gola.

35'

Rzuchowski uderza wysoko wysoko nad bramką Misztala. Był to jednak pierwszy strzał na bramkę Misztala od dobrych kilku minut.

34'

Faul Rockiego na linii środkowej boiska.

34'

Pokaz ładnej wymiany podań przez piłkarzy GKS Tychy mógł się podobać, szkoda tylko, że miał on miejsce w defensywie.

30'

Ostre dośrodkowanie w pole karne GKS Tychy, najwyżej do piłki wyskoczył Mateusz Bukowiec, który zażegnał niebiezpieczeństwo

27'

Kapitalnie Misztal a uderzał głową z najbliższej odległości Tadrowski. Niesamowity refleks bramkarza GKS Tychy.

26'

Na boisku leży Mączyński, faul na tyskim pomocniku w środku pola.

24'

Kolejne wielkie pudło. Tym razem Folc choć całą akcję przeprowadził Mańka. Obrońca GKSu oddał groźny strzał z 11. metrów a głową dobijał Folc. Piłka wylądowała tuż obok słupka bramki Szromnika.

23'

Ależ niezrozumiała decyzja Szwocha mógł uderzać już na bramkę Misztala ale zdecydował sie podać czym kompletnie popsuł całą akcję. A tą strzałem zakończył Krajanowski choć nie był on już tak groźny.

21'

Groźny atak skrzydłem gości, ale uciekła piłka Szwochowi w momencie gdy chciał już dośrodkować do kolegów. Od bramki tyski bramkarz.

19'

Żółta kartka dla Babiarza za przerwanie kontrataku rywali faulem.

18'

Marcus da Silva pięknie uderzył z narożnika pola karnego, ale jeszcze piękniejszą interwencją popisał się Misztal.

16'

Kolejny strzał z 20. metrów, tym razem Chomiuk. Również niecelnie, pewnie nie tak chciał uderzyć tyski pomocnik.

15'

Strzał Bukowca z dalszej odległości bardzo niecelny. Od bramki grę wznawia Szromnik.

15'

Zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki przez tyszan nie przekłada się jak na razie na sytuacje podbramkowe. Tych w pierwszym kwadransie raptem kilka choć mimo tego potkanie może się podobać.

13'

Balul pewnie wyjaśnił zamieszanie pod własną bramką. Pewna dziś defensywa gospodarzy.

11'

Piłka po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rockiego przeleciała całą długość bramki i trafiła pod nogi kapitana GKS Tychy, ten jednak fatalnie spudłował.

11'

Ależ pudło Kopczyka. Do pustej bramki z kilku metrów!!! Nadal 0:0 choć w końcu zapachniało golem.

9'

Lepsze wrażenie po początkowych minutach sprawia GKS. Tyszanie wykazują większą ochotę do gry i coraz śmielej atakują. Rocki faulowany w narożniku boiska.

8'

I gra szybko przenosi się na drugą stronę. Korner dla GKSu.

8'

Rzut rożny dla Arki Gdynia Dośrodkowanie z narożnika pewnie łapie Misztal.

5'

Faul Chomiuka tuż przy linii bocznej na połowie boiska.

4'

Mańka z Kopczykiem, a ten z kolei do Balula. Piłka krąży wśród obrońców tyskiego GKSu.

3'

Spokojnie mecz rozpoczęli piłkarze Arki Gdynia, goście pozwalają na swobodną wymianę podań przez tyszan.

12:33

Mecz rozpoczęli gospodarze.

12:32

Obie drużyny mobilizują się jeszcze na środku swoich połówek boiska. Czekamy na rozpoczęcie spotkania.

12:31

Obie 11. wyprowadza na płytę główną boiska sędzia spotkania Wojciech Krztoń.

12:30

My zapraszamy do śledzenia relacji NA ŻYWO w Ekstraklasa.Net, już za moment początek ciekawie zapowiadającego się spotkania.

12:27

Dodatkowym smaczkiem dzisiejszego spotkania jest relacja telewizyjna z meczu w Jaworznie. Będzie to pierwsze "domowe" spotkania tyskiego zespołu transmitowane w ogólnopolskiej stacji. Zatem atmosferę piłkarskiego święta czuć w powietrzu.

12:25

W wyjściowych składach obu drużyn obyło się bez większych niespodzianek. Warto dodać, że szkoleniowcem GKS Tychy jest Piotr Mandrysz były trener Arki Gdynia Funkcję pełnił tą w 2003 roku.

12:20

W Jaworznie dopisuje pogoda, piękna słoneczna pogoda powinna utrzymać sie przez całe spotkanie. Mamy również nadzieję, że dopiszą zawodnicy. Liczymy na wiele emocji i dużo goli. Za 10. minut początek spotkania.

12:16

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zapraszamy do lektury przedmeczowej zapowiedzi meczu. Znajdziecie ją tutaj.

12:12

Do rozpoczęcia spotkania pozostaje niespełna 20. minut. Na trybunach stadionu w Jaworznie gromadzi się coraz więcej kibiców.

11:50

Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Maciej Szlaga, Paweł Czoska, Maciej Górski, Piotr Kuklis, Radosław Pruchnik, Marcin Radzewicz, Dariusz Formella

11:48

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Ivica Žunić, Jakub Bąk, Mateusz Wawoczny, Krzysztof Bizacki, Łukasz Tumicz, Dawid Jarka