0 : 2
GKS KatowiceGKS Katowice
dogrywka 2. połowa0 : 2
20:00

Po wyrównanej pierwszej połowie i tragicznej drugiej Sandecja zasłużenie przegrywa z GKS-em Katowice, 0:2. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

92'

Rakels uderzył z dystansu, ale obok bramki

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

87'

Kowalczyk dośrodkował z prawej strony, w polu karnym głową uderzał Pietroń i niewiele brakowało by było już 0:3!

85'

Goncerz za Kujawe

19:42

Łotysz otrzymał bardzo dobre długie podanie, wyszedł sam na sam z Cabajem i pewnym, płaskim strzałem go pokonał

83'

GOOOOOOL!! 0:2!! Deniss Rakels

81'

Rakels uderzył z dystansu, ale piłka poleciała obok słupka

79'

Na spalonym Rakels

77'

Rakels za Cholerzyńskiego

76'

Z ok. 13 metrów uderzał Świątek, ale jego strzał został zablokowany przez Chwalibogowskiego, który leży opuszcza teraz boisko na noszach

73'

Z rzutu wolnego uderzał Pitry, ale piłka po rykoszecie wpadła w ręce Cabaja

71'

Z rzutu wolnego uderzał "Bury", ale trafił prosto w mur

69'

Z linii pola karnego głową uderzał Kujawa, ale Cabaj bez problemów złapał tę piłkę

66'

Fonfara uderzył z linii pola karnego i tylko poprzeczka uratowała Sandecje przed utratą bramki!

64'

Szczepański w miejsce Szeligi

63'

Na spalonym Mateusz Kowalski

62'

Na spalonym Napierała

61'

Pietroń za Wołkowicza

61'

Za faul taktyczny żółtą kartką ukarany Mateusz Kowalski

60'

Z dystansu uderzał Makuch, ale prosto w bramkarza

59'

Aleksander za Mrozińskiego

59'

Z dystansu uderzył Sanchez i niewiele brakowało, by był remis!

58'

Dośrodkowanie Kowalczyka poza pole karne wybili obrońcy gospodarzy

56'

Po dośrodkowaniu z lewej strony, w polu karnym uderzał Pitry i tylko ofiarna interwencja Zinyaka ratuje Sandecje przed utratą bramki!

53'

Na spalonym Kowalczyk

19:10

Na trybunach jest dzisiaj ok. 2,5 tyś widzów (nie ma fanów gości)

52'

Pitry uderzył z dystansu, ale obok bramki

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym gości wytworzyło się zamieszanie, ale żaden z piłkarzy Sandecji nie potrafił skierować piłki do bramki!

49'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, w polu karnym najlepiej znalazł się Kowalczyk, ale jego strzał głową poleciał obok bramki

19:04

Piłkarze Sandecji źle wybili piłkę. Dopadł do niej Pitry i strzałem zza linii pola karnego pokonał Cabaja

46'

GOOOOOL!! 0:1!! Przemysław Pitry

46'

GKS zaczyna drugą połowę!!

18:52

Za nami pierwsza połowa tego nudnego spotkania. Zawodnicy obu drużyn bardziej skupili się obronie własnej bramki, niż na stwarzaniu sobie okazji do zdobycia gola. Pozostaje mieć nadzieję, że po przerwie będziemy świadkami większych emocji w Nowym Sączu. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

47'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Szeliga uderzył z dystansu i piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki GKS-u!

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy

44'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał popularny "Bury", ale piłkę poza pole karne wybił bramkarz

43'

Zza pola karnego uderzył Pitry, ale po raz kolejny obok bramki

40'

Z rzutu wolnego dośrodkował Świątek, ale piłkę z pola karnego wybili goście

40'

Wołkowicz ukarany żółtą kartką za faul na Szelidze

37'

Chwalibogowski uderzył zza linii pola karnego, ale prosto w Cabaja

36'

35'

W pole karne dośrodkował Szeliga, ale dobrze ustawiony obrońca gości wybił piłkę

33'

Świątek za Marcina Kowalskiego

31'

Z Kowalczykiem już wszystko w porządku. Piłkarz gości gra dalej

30'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kamiński, ale w polu bramkowym faulowany był Cabaj

28'

Kowalczyk nie podnosi się z murawy po tym faulu. Potrzebna jest interwencja służb medycznych

28'

Marcin Kowalski ukarany żółtą kartką za faul na Kowalczyku

26'

Z rzutu wolnego dośrodkował Fonfara, ale piłkę poza pole karne wypiąstkował Cabaj

25'

Zinyak ukarany żółtą kartką. Również za faul na Pitrym

24'

Za mocne podanie Mroza do Makucha i od autu rozpoczną goście

23'

Szeliga ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Pitrym

22'

Mróz ukarany żółtą kartką za faul w środku pola

20'

Z dystansu uderzał Pitry, ale wysoko nad bramką

18'

W pole karne dośrodkował Makuch, ale za mocno i żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

16'

Z dystansu uderzał Marcin Kowalski, ale wysoko na bramką

15'

Po dośrodkowaniu Makucha piłkę w polu karnym próbował przyjmować Marcin Kowalski, ale nie wyszło mu to najlepiej, przez co nie było zagrożenia bramki GKS-u

18:13

Sandecja występuje dziś w biało-czarnych koszulkach i białych spodenkach. Natomiast zawodnicy GKS-u cali są ubrani na zielono

11'

Na spalonym Wilczyński

10'

Z rzutu wolnego uderzał Pitry, ale trafił prosto w mur

7'

Kontra Sandecji. Oko w oko z Wierzbickim stanął Sanchez, ale zamiast strzelać podawał, przez co zmarnował doskonałą okazję!

7'

Kowalczyk przebiegł niemal pół boiska, znalazł się w sytuacji sam na sam z Cabajem i przegrał z nim pojedynek!

6'

Po lewej stronie boiska faulowany był Marcin Kowalski

4'

Dośrodkowanie Pitrego pewnie wyłapał Cabaj

2'

Po pięknym podaniu Burkhardta w sytuacji sam na sam znalazł się Marcin Kowalski, ale uderzył w boczną siatkę!

1'

Po dośrodkowaniu Makucha uderzał Marcin Kowalski, ale prosto w bramkarza

1'

Sandecja rozpoczyna spotkanie!!

17:55

Zawodnicy pojawili się na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że już tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

17:49

Sędzia Paweł Pskit zaprosił zawodników obu drużyn do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

17:31

W tym momencie do rozgrzewających się bramkarzy dołączyli zawodnicy z pola

17:21

Na rozgrzewce pojawili się bramkarze obu ekip

17:19

Ławka rezerwowych GKS-u: Witold Sabela, Damian Kaciczak, Michal Farkas, Grzegorz Goncerz, Mateusz Mazurek, Marcin Pietroń, Deniss Rakels

17:17

Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Peter Petran, Sebastian Szczepański, Mateusz Młynarczyk, Paweł Leśniak, Adrian Świątek, Arkadiusz Aleksander

17:15

Znacznie lepsze nastroje panują w ekipie GKS-u, bowiem żółto-czarni w ostatniej kolejce pokonali Polonię Bytom, aż 4:2. Zwycięstwo podwójnie cieszy podopiecznych trenera Góraka, bo nie dość, że był to mecz derbowy to jeszcze było to pierwsza wygrana od prawie miesiąca.

17:12

Sandecja do tego meczu przystąpi przybita porażką w dalekiej Gdyni. Jednak porażka ta była w pełni zasłużona, ponieważ biało-czarni popełniali mnóstwo prostych błędów w obronie, a w ataku razili nieskutecznością.

17:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:05

Czy Sandecja podniesie się z kolan po ostatniej porażce w Gdyni? Czy też GKS drugi raz z rzędu zainkasuje trzy punkty? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 10. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie GKS Katowice. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ