Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
2 : 0
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
90'

Koniec spotkania. Flota pokonała Dolcan 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Piotr Kieruzel i Christian Nnamani.

90'

GOOOOOOOOOOL!! W doliczonym czasie gry na 2:0 podwyższa Nnamani!

88'

Sporo niedokładności i chaosu w ostatnich minutach. Czy Dolcan zdoła wyrwać Flocie punkt?

86'

Na spalonym złapany aktywny Arifović.

84'

Nnamani nie sięgnął piłki zagranej przez Arifovicia,.

81'

Za faul żółty kartonik ogląda Tataj.

78'

Ostatnia zmiana w zespole ze Świnoujścia. Christian Nnamani za Olszara.

76'

Za Piesia pojawia się na placu gry Dariusz Zjawiński.

74'

Kontra Floty. Arifović zagrywał z prawej strony do Olszara, ale ten nieczysto trafił w piłkę.

72'

W Świnoujściu powoli zaczyna padać deszcz.

69'

Za Piotra Bazlera wchodzi Mateusz Piątkowski. Kolejna ofensywna zmiana Dolcanu.

67'

Krzysztof Bodziony wypatrzył dobrze ustawionego Arifovicia, ale Bośniak złapany na spalonym/

65'

Pierwszej zmiany dokonuje z kolei Robert Podoliński. Robert Chwastek za Damiana Jakubika.

63'

Fryc przedarł się prawą stroną i wrzucił w szesnastkę, ale nikt nie doszedł do tego zagrania.

61'

Druga zmiana w ekipie Floty. Ensar Arifović zastępuje Bartłomieja Niedzielę.

58'

Teraz to Dolcan dłużej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze wyraźnie zadowoleni z prowadzenia skupiają się na kontrach.

55'

Uderzenie w sam środek bramki, a Leszczyński rzucił się w lewą stronę.

54'

GOOOOOOOOOL!!! Piotr Kieruzel pewnie z 11 metrów! 1:0 dla Floty!

53'

Rzut karny dla Floty!

51'

Pierwsza zmiana w meczu. Patryk Fryc zastępuje Września.

50'

Kolejny groźny kontratak Dolcanu, który bardzo dobrą interwencją przerwał Zalepa.

48'

Znakomita interwencja Kasprzika, który obronił strzał Tataja z kilku metrów!

46'

Drugą połowę rozpoczął Dolcan.

16:55

Na trybunach w Świnoujściu dzisiaj ok. 1600 widzów.

16:54

Miła uroczystość w przerwie meczu. Kierownik Floty został odznaczony medalem od marszałka regionu, za rozwój sportowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Flota bezbramkowo remisuje z Dolcanem.

45'

Kolejny raz Tataj padł w polu karnym, lecz również tym razem nie ma jedenastki.

43'

Jeszcze jedna 100% sytuacja dla Floty! Wrzutka z prawej strony trafiła do Mateusza Września, który przycelował w bramkarza z najbliżej odległości.

41'

Dobry powrót Marka Opałacza, który przerwa atak przyjezdnych.

39'

Flota atakuje coraz większą liczbą zawodników, Dolcan wyraźnie nastawiony na szybkie kontrataki.

36'

Znakomita sytuacja Floty! Dobra wrzutka dotarła do Olszara, który z 4 metrów uderzył prosto w Rafała Leszczyńskiego!

32'

Radosław Jasiński wznowił grę dalekim wyrzutem z autu, który trafił wprost na głowę Sebastiana Zalepy. Tuż obok słupka!

30'

Mnóstwo dośrodkowań z obu stron oglądamy w dzisiejszym meczu, jednak są one niecelne albo dobrze radzą sobie obrońcy.

27'

Aktywny Tataj uderzył tuż obok bramki gospodarzy! Najlepsza sytuacja w tym spotkaniu.

26'

Nieprecyzyjne dośrodkowanie Damiana Świerblewskiego w pole karne Floty.

23'

Maciej Tataj padł jak długi w polu karnym! Zdaniem sędziego Mirosława Góreckiego - nie ma mowy o rzucie karnym.

20'

W odpowiedzi stały fragment wykonywali goście, ale dośrodkowanie pewnie wyłapał golkiper Floty.

19'

Flota dalej przeważa, buduje kolejne ataki na połówce Dolcanu. Wyraźnie brakuje ostatniego podania liderującym świnoujścianom.

16'

Zaczynają się otrząsać z przewagi Floty goście z Ząbek. Sporo nerwowości pojawiło się w poczynaniach podopiecznych Dominika Nowaka.

14'

Sebastian Olszar złapany na spalonym.

12'

Dorzucał piłkę w pole karne Dolcanu Ivan Udarević, ale nikt nie zamknął akcji.

9'

Szczęścia z dystansu próbował Grzegorz Piesio, ale pomylił się. Ciągle nie oglądaliśmy celnego strzału na bramkę.

7'

Sporu chaosu i fauli w środku pola, tempo meczu spadło.

5'

Od pierwszych minut przeważają gospodarze, którzy dłużej utrzymują się przy futbolówce.

3'

A uderzał Bartłomiej Niedziela.

2'

Już na początku spotkania była okazja dla Floty, ale uderzenie przeszło obok słupka bramki Dolcanu.

1'

Rozpoczęła Flota.

15:47

Rezerwowi Dolcan: Maciej Humerski, Rafał Wiśniowski, Marcin Hirsz, Dariusz Zjawiński, Robert Chwastek, Damian Jaroń, Mateusz Piątkowski.

15:46

Rezerwowi Flota: Paweł Waśków, Christian Nnamani, Damian Siwiec, Patryk Fryc, Daniel Chyła, Mcihał Protasewicz, Ensar Arifović.

15:45

Ciepło w Świnoujście, ale od dobrych kilkunastu minut nad miastem zbierają się deszczowe chmury. Na stadionie już teraz sporo, bo ok. 1200 kibiców. A cały czas dochodzą kolejni.

15:33

W czterech spotkaniach zespół z Ząbek zdobył tylko punkt. W ostatnim tygodniu dużo mówiło się o przenosinach trenera Roberta Podolińskiego do Bełchatowa. Ostatecznie trener zostaje w Ząbkach i w sobotę poprowadzi Dolcan. W minionym sezonie w spotkaniach obu zespołów lepiej spisywał się Dolcan, w Ząbkach padł remis (2:2), a w Świnoujściu wygrali goście (2:1) po bramkach Piotra Kosiorowskiego i Macieja Tataja.

15:28

Flota do tego meczu podejdzie w najsilniejszym składzie, - Wszyscy jesteśmy zdrowi i gotowi na to spotkanie. Nawet Bartek Śpiączka jest już do mojej dyspozycji, - powiedział nam szkoleniowiec Floty, Dominik Nowak. Na pewno szkoleniowiec Floty zdaje sobie sprawę, że do łatwych spotkań ten mecz należeć nie będzie. - Dolcan to dobry zespół i z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie. Nie chcę tutaj wymieniać poszczególnych słabych punktów Dolcanu, ale na pewno ten zespół dobrze rozpracowaliśmy. Dolcan udowodnił już w tym sezonie, że potrafi zdobywać punkty na wyjazdach. Chociażby remis w Bydgoszczy. Gorzej im się wiedzie za to u siebie. Na pewno chcemy wygrać ten mecz - zakończył.