Niedziela, 30 września 2012, godz. 14:00

Koniec meczu w Niecieczy. Termalica pewnie pokonuje gości z Łodzi.

Tempo gry wyraźnie spadło. Daje się wyczuć oczekiwanie na końcowy gwizdek.

91'

Wymiana podań między Horvathem i Plevą kończy się pozycja spaloną.

89'

Mocna centra Kaczmarczyka zostaje wybita przez defensorów gości. Kolejny korner dla gospodarzy.

88'

To chyba koniec emocji! Piotr Ceglarz skorzystał z przytomnego wycofania piłki przez Kaczmarczyka i mocnym strzałem pokonuje Wyparłę. To była znakomita akcja dwójki rezerwowych Słoników.

86'

Rybski zagrywa piłkę głową do Szczoczarza, ale rezerwowego Termaliki ubiegł Gieraga. Mamy rzut rożny.

83'

Ostatnia zmiana w meczu. Boisko opuszcza Emil Drozdowicz. W jego miejsce na murawie pojawia się Szczoczarz.

81'

ŁKS łapie kontakt. Podanie Stąporskiego świetnie przyjmuje Więzik i precyzyjnym strzałem w długi róg nie daje szans Nowakowi. Będą jeszcze emocje w Niecieczy!

80'

Kaczmarek szukał Więzika w polu karnym, ale zagrał niedokładnie. Pielorz wybiera bezpieczny wariant i wybija piłkę na róg. Centrę z narożnika boiska pewnie wyłapuje Nowak.

78'

Horvath znakomicie podaje do Rybskiego, a ten efektownym szczupakiem uderza na bramkę. Strzał zmierza w środek bramki i Wyparło nie ma żadnych kłopotów.

78'

Termalica Bruk-Bet Nieciecza  - ŁKS ŁódźTermalica Bruk-Bet Nieciecza  - ŁKS Łódź

77'

Swienty przerzut piłki Lipeckiego do Pielorza. Obrońca Termaliki zagrywa piłkę do Horvatha, a ten bez namysłu uderza. Potężny strzał Słowaka mija bramkę.

75'

Horvath przechwycił kolejne podanie w środku pola. Bardzo dobrze wygląda dzisiaj współpraca duetu Horvath-Lipecki.

73'

Na boisku kontuzjowany Michał Żółtowski. Mamy przerwę w grze.

72'

Trener Moskal dokonuje drugiej zmiany. Ceglarz zmienia zmęczonego Pawłowskiego.

71'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Poźniak zmienia Sasina.

69'

Niepostrzeżenie, w przerwie meczu, niczym przyczajony tygrys na boisku pojawił się Sarafiński. Zmienił Kubińskiego. Pomocnik gości jest bardzo aktywny. Być może podrażnił go fakt, ze nawet miejscowy spiker nie zanotował tej zmiany :)

67'

Szybki atak Termaliki. Drozdowicz płasko podaje do Pawłowskiego, ale Gieraga kopiuje wyczyn Czerwińskiego z poprzedniej akcji i świetnie przecina to zagranie.

65'

Zółtowski chciał sprytnie zagrać piłkę do Więzika, ale jego plany dobrze przewidział Czerwiński. Kolejna świetna interwencja obrońcy gospodarzy.

64'

Festiwal niedokładnych kluczowych podań. Tym razem Sasin myli się przy próbie uruchomienia Pawlaka.

62'

Rybski ładnie zakręcił przeciwnikiem w środkowej strefie, ale niedokładnie zagrywał do Drozdowicza.

60'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Z boiska schodzi Piotrowski, w jego miejsce rekonwalescent Kaczmarczyk.

59'

Czerwiński doskonałym wślizgiem wybija piłkę spod nóg szarżującego piłkarza ŁKS-u.

56'

Dośrodkowanie Horvatha świetnym zagraniem głową wybija jeden z obrońców gości.

55'

Kontratak niecieczan. Rybski znakomicie uruchomił Pawłowskiego, ale strzał tego ostatniego szybuje nieznacznie ponad bramką. To była świetna okazja do zmiany wyniku.

53'

Paweł Kaczmarek niedokładnie zagrywa w kierunku Więzika. Zmarnowana szansa na kontratak.

51'

Lipecki niedokładnie zagrywa w kierunku Rybskiego.

50'

Piotrowski schodzi do środka i uderza, ale piłka znów ląduje w rękawicach Wyparły.

49'

Drozdowicz minął obrońce przyjęciem piłki i znalazł się oko w oko z Wyparłą. Strzał gracza Termaliki jest jednak niedokładny i nie sprawia wiele problemów golkiperowi gości.

48'

Kąśliwe uderzenie Stąporskiego z najwyższym trudem broni Nowak.

46'

Od początku drugiej połowy zmiana w zespole gości. Z boiska schodzi Konrad Kaczmarek, za niego Jakub Więzik.

46'

14:50

Termalica zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie. Podopieczni trenera Moskala rozgrywają piłkę z dużą swobodą i nie mają zbyt dużych problemów ze sforsowaniem defensywy gości. Łodzianie próbują odgryzać się sporadycznymi atakami, ale wyraźnie brakuje im jakości w przednich formacjach. Zapraszamy za kilkanaście minut.

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Konrad Kaczmarek niecelnie uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

45'

Nikt nie przecina mocnej centry Drozdowicza wzdłuż linii bramkowej.

43'

Drozdowicz kapitalnie zagrywa prostopadle do Pawłowskiego. Napastnik gości znajduje się na milimetrowym spalonym.

42'

Kolejna wymian krótkich, szybkich podań w środku boiska. Grę niecieczan ogląda się z duża przyjemnością.

41'

Termalica BrukB-Bet Nieciecza - ŁKS ŁódźTermalica BrukB-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź

38'

Nieciecza podwyższa prowadzenie. Pawłowski wygrywa pojedynek z Borsukowem, wychodzi na pozycje sam na sam i precyzyjnym strzałem nie daje szans golkiperowi gości.

38'

Horvath do Piotrowskiego na lewe skrzydło. Strzał szybkonogiego skrzydłowego jest zbyt lekki by zaskoczyć doświadczonego Wyparłę.

38'

36'

Kapitalna kombinacja łodzian przed polem karnym Termaliki. Jej końcowym akcentem było wycofanie piłki przez Stąporskiego do Pawla Kaczmarka. Strzał pod poprzeczkę pomocnika ŁKS-u w doskonały sposób sparował Nowak.

33'

Nowak pewnie wygarnia piłkę spod nóg szarżującego Stąporskiego.

33'

Pielorz zakręcił Pawlakiem, ale jego dośrodkowanie tylko przeszyło pole karne gości.

32'

Lipecki wygrał pojedynek powietrzny z dwoma defensorami ŁKS-u. Jego wysiłek poszedł na marne, bo Pawłowski znajdował się na minimalnym spalonym.

30'

Borsukow próbował dośrodkować w kierunku Stąporskiego, ale jego proba była kompletnie nieudana.

29'

Piotrowski zagrywa prostopadle do Pawłowskiego, ale wzięty w kleszcze najbardziej wysunięty gracz gospodarzy nie dochodzi do pozycji strzałowej.

27'

Stąporski przedłuża piłkę głową do Kubickiego. Młody pomocnik łodzian obraca się w kierunku bramki, ale pod presją Plevy nie potrafi oddać strzału.

25'

Po rzucie rożnym minimalnie niecelnie główkuje Konrad Kaczmarek.

25'

Sasin zagrywa z prawej strony do Pawła Kaczmarka, a ten błyskawicznie uderza. Piłka minimalnie mija słupek.

22'

Brud przyjmuje piłkę przed polem karnym i uderza na bramkę Nowaka. Strzał ofiarnie blokuje Nalepa.

20'

Pawłowski umiejętnie zagrywa do Piotrowskiego. Skrzydłowy gospodarzy w pełnym biegu przyjmuje piłkę i wpada w pole karne. W ostatniej chwili Gieraga wybija piłkę na rzut rożny.

19'

Horvath dalekim podaniem uruchomił Plevę, a ten mocno zacentrował w pole karne. Do piłki doszedł wszędobylski Drozdowicz, ale jego strzał ofiarnie zablokowali defensorzy gości.

16'

czerwiński kapitalnym crossem uruchomił Drozdowicza, a ten sprytnie dograł do Rybskiego. Jego centra była minimalnie zbyt wysoka dla Piotrowskiego.

14'

Piotrowski miękko zagrywa na wolne pole do Drozdowicza, ale sędzia sygnalizuje pozycję spaloną.

13'

Kolejny atak gospodarzy. Strzał Drozdowicza blokuje Gieraga. Skrzydłowy gospodarzy jest dzisiaj bardzo aktywny.

10'

Gol dla Niecieczy! Z rzutu rożnego piłkę na krótki słupek wrzucił Horvath. Piotrowski świetnie przedłużył piłkę, a w okolicy bramki najlepiej zachował się Drozdowicz, który najwyżej wyskoczył i pewnym strzałem głową pokonał Wyparłę.

10'

Szarżę Drodowicza zdecydowanym wybiciem przerywa Gieraga. Kolejny korner dla Termaliki.

7'

Horvath próbował zagrać piłkę do Piotrowskiego, ale jego zamiar doskonale przewidział Żółtowski.

6'

Piotrowski mocno zacentrował z rzutu rożnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Nalepa, ale jego precyzyjny strzał z linii bramkowej wybił Kaczmarek. Pierwsze minuty należą zdecydowanie do Termaliki.

5'

Świetna wymiana piłki na linii Drozdowicz- Pawłowski. Mocny strzał młodego napastnika gospodarzy doskonale broni Wyparło.

4'

Drozdowicz zakręcił obrońcą gości, ale jego lekki strzał pewnie wyłapał Wyparło.

3'

Kontra gości. Pawlak umiejętnie rozprowadził piłkę na prawą stronę. Po centrze Staporskiego niecelnie uderzał Kaczmarek.

3'

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź

2'

Pierwszy rzut rożny dla Termaliki. Dośrodkowanie Piotrowskiego wybijają obrońcy.

1'

Rozpoczynamy mecz w Niecieczy.

13:57

Piłkarze wychodzą już na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

13:48

Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Kaczmarczyk, Sobczak, Szczoczarz, Maślany, Skołorzyński, Ceglarz ŁKS: Olszewski, Cyzio, Kita, Papikyan, Safariński, Więzik, Poźniak

13:41

Znamy już składy obu zespołów. W zespole gospodarzy zabraknie dziś fenomenalnie spisującego się ostatnio Dariusza Pawlusińskiego. Do pierwszej jedenastki wskoczył natomiast Jan Pawłowski. W ŁKS-ie na ławce dwa nowe Nabytki: Kamil Poźniak i Przemysław Kita.

13:33

Termalica dzięki swojej dobrej grze i dobrym wynikom zajmuje 3 miejsce w tabeli. ŁKS-owi nie wiedzie się już tak dobrze. Łodzianie także zajmują miejsce 3, ale patrząc od dołu.

13:30

W 1. lidze Pomarańczowi złapali mocny wiatr w żagle. Dzisiejsi gospodarze wygrali 5 spotkań z rządu. Złamać tą passę będzie dziś próbował zespół zasłużony w historii polskiej piłki - ŁKS Łódź. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!