Niedziela, 30 września 2012, godz. 12:15
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 1
CracoviaCracovia
14:06

Po słabej pierwszej połowie i emocjonującej drugiej Kolejarz przegrywa z Cracovią, 0:1. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

89'

Zółta kartka dla Szeligi, za faul po lewej stronie boiska

89'

Dudzic wyszedł sam na sam z bramkarze, ale strzelił wysoko nad bramką!

87'

Dokonała sytuacja dla gości. Najpierw po podaniu Dudzica w piłkę nie trafił Bernhardt, a chwilę potem strzał Strausa został zablokowany przez obrońców!

85'

GOOOOL!! Bartłomiej Dudzic.... jednak bramka nie uznana, bo napastnik gości był na spalonym!

13:55

Na trybunach jest dzisiaj około 1,2 tyś. widzów (w tym około czterystu kibiców gości)

83'

Dobre podanie od Arłukowicza otrzymał Wolański, ale oddał zdecydowanie za lekki strzał

81'

Arłukowicz za Niane

81'

Na spalonym Suvorov

80'

Giesa mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale za mocno wypuścił sobie piłkę

73'

Schodzi Puzigaca, wchodzi Danielewicz

73'

Michalik za Gajtkowskiego

71'

Stefanik w polu karnym dostał idealne podanie, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił prosto w niego!

69'

Szeliga uderzył z dystansu, ale piłka poleciała daleko obok bramki

67'

W pole karne dośrodkował Pietrzak, tam najlepiej znalazł się Gajtkowski, ale zamiast strzelać wdał się w drybling i stracił piłkę

65'

Giesa uderzył z linii pola karnego, ale za lekko dla bramkarza

63'

Z dystansu uderzył Boljević i niewiele brakowało, by powtórzył swój wyczyn z 45. minuty!

61'

Dośrodkowanie Pietrzaka pewnie wyłapał bramkarz

60'

Suvorov zobaczył, że Zarychta jest wysunięty przed bramkę, spróbował go przelobować, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

58'

Na spalonym Dudzic

57'

Gajtkowski dostał idealne długie podanie, zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale trafił tylko w boczną siatkę!

56'

Z rzutu wolnego uderzał Suvorov, ale zamiast w bramkę trafił w obrońcę

55'

Z narożnika pola karnego uderzał Niane, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

53'

Z narożnika pola karnego uderzył Niane, piłka zmierzała do bramki, ale ofiarna interwencja obrońcy gości zapobiegła utracie bramki!

52'

Z około pięciu metrów uderzał Stefanik, ale trafił prosto w bramkarza!

50'

Dośrodkowanie Pietrzaka pewnie wyłapał Pilarz

48'

46'

Wchodzi Suvorov, schodzi Zejdler

46'

Cracovia rozpoczyna drugą połowę!!

13:06

Za nami pierwsze 45 minut. Początkowo premierowa odsłona tego spotkania powodowała, że kibice zebrani na stadionie w Stróżach zasypiali. Dopiero ostatnie dziesięć minut rozgrzało fanów obu zespołów. Co chwilę szły akcje z jednej i drugiej strony, ale to goście byli skuteczniejsi i dlatego do przerwy prowadzą 0:1. Miejmy nadzieję, że po przerwie zobaczymy jeszcze lepszą grę obu ekip. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył pierwsza minutę do pierwszej połowy

13:03

Bośniak zauważył, że Zarychta był za bardzo wysunięty, oddał strzał z około 35. metrów i piłka wpadła do siatki

45'

GOOOOOL!! 0:1!! Vladimir Boljević

42'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową uderzał Boljević, ale wysoko nad bramką

40'

Co za okazja Kolejarza. Pilarz zamiast wyjść do piłki czekał, aż ta wpadnie mu do rąk. Wykorzystał to Wolański, który ją przejął, ale w doskonałej sytuacji uderzył minimalnie obok bramki

38'

Z ok. 20. metrów od bramki po ziemi uderzył Pietrzak, ale obok słupka

37'

Idealne dośrodkowanie Niane, ale Gajtkowski w stu procentowej sytuacji strzelił obok bramki!

35'

W polu karnym upadł Gajtkowski, ale sędzia nie użył gwizdka!

32'

Pietrzak uderzył zza pola karnego, ale daleko obok bramki

32'

Na spalonym Boljević

29'

Niane uderzył z dystansu, ale wysoko nad bramką

27'

Giesa ładnie wywalczył piłkę, ale w starciu z trzema przeciwnikami był bez szans

26'

Nanie faulował Bernhardta na połowie gości

23'

Stefanik ukarany żółtą kartką za faul w środku pola

22'

20'

Gryźlak przepchnął obrońce gości, ale za mocno wypuścił sobie piłkę przez co zmarnował dobrą okazję

18'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie jednego z zawodników gości i od bramki rozpocznie Kolejarz

18'

16'

Faul Bernhardta w ataku

12:31

Zawodnicy Kolejarza grają dzisiaj w jednolitych białych strojach, natomiast gracze z Krakowa w niebieskich koszulkach i czarnych spodenkach

10'

Nykiel zderzył się z zawodnikiem własnej drużyny i chyba doznał kontuzji kostki. Konieczna była zmiana.

9'

Puzigaca za Nykiela

8'

Strzał Bernhardta na raty wybronił Zarychta

3'

Po dośrodkowaniu Wolańskiego nie było żadnego zagrożenia pod bramką gości

3'

Zablokowane dośrodkowanie Pietrzaka i mamy rzut rożny dla Kolejarza

1'

Kolejarz rozpoczyna spotkanie!!

12:10

Zawodnicy są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

12:05

Sędzia Tarnowski zaprosił zawodników do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

11:59

Na przedmeczowej pojawili się się bramkarze i zawodnicy z pola obu drużyn

11:57

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

11:55

Ławka rezerwowych Cracovii: Skrzeszewski, Danielewicz, Puzigaca, Steblecki, Suvorov, Żołądź, Dynarek

11:54

Ławka rezerwowych Kolejarza: Lisak, Arłukowicz, Michalik, Bocian, Pieczara

11:51

Czy Kolejarz podniesie się z kolan po ostatniej porażce w Poznaniu? Czy też Cracovia zainkasuje trzy punkty? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

11:50

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 10. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Cracovię Kraków. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ