Niedziela, 30 września 2012, godz. 16:00
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 1
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
92'

Koniec meczu w Grudziądzu! Olimpia remisuje z Bogdanką 1:1, wszystkie bramki kibice obejrzeli w pierwszych pięciu minutach meczu.

91'

Ostatnia szansa dla gości, którzy mieli rzut wolny blisko pola karnego Olimpii, ale fatalnie dośrodkowali w pole karne gospodarzy.

90'

Dwie minuty do podstawowego czasu gry dolicza arbiter.

89'

Przycisnęli piłkarze gospodarzy, wykonując dwa rzuty rożne z rzędu, ale po tych zagraniach nie doszło do żadnej szansy na zdobycie gola.

87'

Tomas Pesir przed szansą na gola, ale z linii pola karnego strzela lekko i niecelnie - tak gola się nie strzeli!

85'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Adrian Frańczak wchodzi z bardzo aktywnego w tym meczu Roberta Szczota.

81'

Paul Grischok strzela głową po zagraniu Szczota, ale nie trafia w bramkę.

78'

Szóstka żółta kartka dla piłkarza gości! Ukarany Maciej Ropiejko.

74'

Paul Grischok zmienia Macieja Rogalskiego.

71'

Bliski jest dziś trafienia Marcin Smoliński. Kolejny strzał w jego stylu minimalnie mija słupek bramki Prusaka.

70'

Sypią się żółte kartki dla gości, którzy cały mecz grają dość ostro. Tym razem Benkowski zbyt ostro potraktował Rogalskiego.

67'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Piotr Ruszkul wchodzi w miejsce Gawęckiego.

65'

Druga zmiana w ekipie gości. Tomasz Tymosiak wchodzi za Mandrysza.

65'

Najlepsza sytuacja na zdobycie gola dla Olimpii w drugiej połowie. Prusak świetnie broni najpierw strzał Cieśliński a później nie najlepszą dobitkę Ropiejki. A asystę zaliczyć mógł oczywiście zaliczyć w tej sytuacji Robert Szczot.

63'

Piłkarze zapomnieli chyba, że sędzia techniczny, który prowadzi teraz spotkanie też ma w kieszonce kartki. Tym razem Szałachowski chciał z nim dyskutować i dostał kartkę.

60'

Goście ciągle szturmują bramkę Olimpii. Po kolejnym kornerze sytuację wyjaśnia jednak Wróbel.

60'

Szałachowski po rzucie wolnym strzela nad bramką Wróbla.

59'

Kolejna żółta kartka w tym meczu za dyskusje z sędzią. Ukarany Dariusz Kłus.

54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dariusz Gawęcki strzelił bardzo wysoko nad bramką.

51'

Rzut tolny teraz po drugiej stronie boiska, ale Wróbel spokojnie łapie piłkę.

51'

Smoliński z rzutu wolnego dośrodkowywał zbyt mocno.

50'

Pierwszą akcję gości kasuje odważnym wyjściem Michał Wróbel.

48'

Druga połowa zaczęła się dość spokojnie. Gra toczy się na razie w środku pola.

46'

W przerwie Michał Zuber zmienia Toshikazu Irie, który ma swoim koncie żółtą kartkę.

46'

Zaczynamy drugą część meczu.

17:00

46'

Koniec pierwszej połowy! Sporo emocji mieliśmy w Grudziądzu!

45'

Mecz potrwa dłużej, ze względu na kontuzję sędziego, który musiał zmienił się z technicznym. Łukasz Szczech nie jest w stanie dalej biegać po boisku.

44'

Bardzo kontrowersyjna sytuacja! Marcin Smoliński dokładnie przymierzył z dystansu, a Prusak wypuścił piłkę z rąk i złapał ją ponownie chyba już za linię bramkową! Sędzia jednak nie uznał bramki.

42'

Co więcej sędzia w tej sytuacji chyba skręcił kostkę i musi skorzystać z pomocy medyków!

42'

Drugą kartkę Marcin Kalkowski.

42'

Zamieszanie na boisku - sypią się żółte kartki. Pierwszą dostaje Toshikazu Ire.

39'

Michał Wróbel tym razem ratuje gości przed stratą gola po dobrym uderzeniu z dystansu Roberta Mandrysza.

37'

Coraz groźniej pod bramką Olimpii. Najpierw fatalnie interweniował Wróbel, po tym jak dostał piłkę od własnego obrońcy. Po chwili z przewrotki uderzał Maciej Ropiejko, ale ten strzał minął bramkę gospodarzy.

33'

Rozkręca się nam Bogdanka. Teraz gospodarze mieli troszkę szczęścia, bo Pesir spudłował z główki stojąc kilka metrów przed bramką Wróbla.

32'

Szczot tym razem w roli asystenta. Po jego dośrodkowaniu główkował Maciej Rogalski, ale nie trafił w bramkę.

31'

Goście szukają strzałów z dystansu, ale Wróbel po żadnym z nich nie musiał jeszcze interweniować. Tym razem niecelnie strzelał Sebastian Szałachowski.

26'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany piłkarz Bogdanki Tomas Pesir.

25'

Dużo groźniej uderzał teraz z dystansu po drugiej stronie boiska Michał Łabędzki. Prusak po raz kolejny musiał popisać się umiejętnościami, żeby wybronić to uderzenie.

21'

Goście sporadycznie wyprowadzją ataki. Po jednym z nich niecelnie uderzał Tomasz Midzierski.

20'

Około 2- 2,5 tysiąca widzów ogląda dziś mecz z Bogdanką. Nie ma fanów gości, ale tylko dlatego, że nikt z Łęcznej nie pofatygował się do Grudziądza. Kibice Olimpii nie mogą się już doczekać derbowego meczu z Zawiszą, który odbędzie się za ok. 4 tygodnie. Nie wiadomo tylko, czy wówczas sektor gości będzie otwarty.

18'

Dobra interwencja Sergiusza Prusaka, który daleko przed własnym polem karnym uprzedził Adama Cieślińskiego.

16'

Aktywny Szczot wykonuje też stałe fragmenty gry. Tym razem po jego wrzutce nie było jednak zagrożenia pod bramką łęcznian.

13'

Groźny strzał Szczota na rzut rożny paruje Prusak.

10'

Olimpia znów wzięła się za budowanie ataków. Najpierw po rzucie rożnym goście z łatwością wybili piłkę, ale po chwili piłka wróciła pod pole karne Bogdanki, ale Marcin Smoliński niecelnie uderzył z dystansu.

7'

Burę dostaną na pewno piłkarze gospodarzy od trenera Tomasza Asensky'ego za to, że nie potrafili zachować koncentracji po strzeleniu gola. Tak mecz zaczyna nam się od nowa.

6'

Niesamowita sytuacja. Goście rozpoczęli od środka po stracie gola i już w pierszej akcji doprowadzili do wyrównania! Gola w sytuacji sam na sam zdobył Maciej Ropiejko.

5'

Gooool! Wyrównanie w Grudziądzu!

5'

Błyskawiczne otwarcie meczu w Grudziądzu! Gospodarze od razu przycisnęli i wywalczyli najpierw rzut wolny, a potem rzut rożny. Po kornerze piłkę na linii pola karnego dostał Robert Szczot, który pokonał Sergiusza Prusaka!

4'

Goool! Robert Szczot!

1'

Zaczynamy mecz w Grudziądzu!

16:00

W Grudziądzu jest dziś ok. 16 stopni Celsjusza i piękna jesienna pogoda. Miejmy nadzieję, że piłkarze stworzą nam dobre widowisko.

15:57

Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za chwilę zaczynamy ostatni mecz 10. kolejki 1. ligi.

15:51

Ławka rezerwowych Olimpii: Daniel Osiecki, Tomasz Adamczyk, Jakub Cieciura, Mariusz Kryszak, Adrian Frańczak, Paul Grischok, Piotr Ruszkul.

15:50

Ławka rezerwowych Bogdanki: Paweł Socha, Mateusz Pielach, Kamil Oziemczuk, Ricardo, Grzegorz Wojdyga, Tomasz Tymosiak, Michał Zuber.

15:41

Po dziewięciu meczach Olimpia ma na koncie 13 oczek, z których zdecydowaną większość zdobyła na własnym stadionie. Z czterech meczów wygrała trzy, a jeden zremisowała.

15:41

Bogdanka w tym sezonie nie wygrała jeszcze ani razu na wyjeździe. Dziś będzie dobra okazja do przełamania złej passy? - Olimpia może być zmęczona, bo grała mecz pucharowy, ale to doświadczony zespół - mówi Piotr Rzepka, szkoleniowiec zespołu z Łęcznej.

15:38

Witamy w relacji live z meczu Olimpia Grudziądz - GKS Bogdanka. To spotkanie dwóch średniaków pierwszoligowej tabeli. Liczymy jednak na sporo emocji.