Warta Poznańwarta
4 : 0
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
93'

Koniec meczu. Warta pewnie wygrała z Kolejarzem 4:0 i zainkasowała cenne 3 punkty.

92'

W dzisiejszym meczu chyba już nic się nie wydarzy. Zwycięstwo Zielonych jest niezagrożone.

90'

Arbiter Piotr Siedlecki doliczył 3 minuty do II częśći meczu.

89'

Warta będzie musiała kończyć spotkanie w dziesięciu, ponieważ trener Owczarek dokonał już wszystkich zmian, a uraz Bartkowiaka uniemożliwia mu kontynuowanie gry.

87'

Bartkowiak doznał kontuzji. Będzie potrzebował pomocy lekarskiej.

86'

Warta kontroluje grę i szuka okazji do zadania jeszcze jednego ciosu stróżanom.

85'

Grzeszczyk otrzymał ładne prostopadłe podanie, ale źle opanował sobie futbolówkę i sytuację zażegnali defensorzy Kolejarza.

84'

Mogła być honorowa bramka dla Kolejarza. Jeden z zawodników ze Stróż doszedł do główki i groźnie uderzył, ale obok słupka.

81'

Rzut wolny dla stróżan na wysokości pola karnego.

79'

W miejsce Pawłowskiego wchodzi Trojanowski.

77'

Faul warciarzy. Będzie rzut wolny 40 metrów od bramki Adriana Lisa.

75'

Sytuację pod bramką Lisa miał Kolejarz. Grzeszczyk wybił piłkę zmierzającą do bramki na aut.

72'

Rozpędzony Kosznik wpadł w szesnastkę, ale źle dogrywał pod bramkę, a mogło być naprawdę groźnie.

72'

Wreszcie jakaś akcja Kolejarza. Gracze ze Stróż wywalczyli jednak tylko aut na wysokości pola karnego.

70'

Schodzi jednen z bohaterów dzisiejszego meczu Trochim. W jego miejsce Ngamayama.

69'

Świetny strzał nożycami oddał Pawłowski po dograniu od Grzegorza Bartczaka.

69'

GOOOOOL. Wspaniałe bramki zdobywa dziś Warta. Pawłowski. 4:0

65'

Za Gajtkowskiego Pietrzak

65'

Na boisku wieje nudą. Warta szuka okazji do skonstruowania ciekawej akcji, a Kolejarz kompletnie stanął.

64'

Z lewego skrzydła piłkę wrzucał Janusz Wolański, ale żaden z jego kolegów nie zakończył tej ciekawej akcji.

62'

Niewiele ciekawego dzieje się teraz na boisku. Warta po świetnych minutach zwolniła tempo.

59'

Za Arłukowicza wszedł Michalik.

59'

Za Bartoszaka wszedł Jakóbowski.

57'

Grzeszczyk skutecznie dobił strzał Trochima obroniony przez golkipera stróżan. Świetna akcja Warty.

57'

GOOOOOL! 3:0 dla Warty! Łukasz Grzeszczyk

55'

Kapitalna bramka Wojciecha Trochima ograł obronę Kolejarza i świetnym uderzeniem z około 25 metrów pokonał Forenca.

55'

GOOOOL! Wojciech Trochim. 2:0 dla Warty.

54'

i dla Grzegorza Arłukowicza za przepychanki.

53'

Żółta kartka dla Wojciecha Trochima.

52'

Tomasz Magdziarz wrzucał piłkę w kierunku Pawłowskiego, ale ten nie doszedł do podania.

51'

Kolejna akcja Warty, wydawało się, że może z niej wyniknąć coś niebezpiecznego dla defensywy Kolejarza, ale dosrodkowanie Pawłowskiego było niecelne.

48'

Nieudane dośrodkowanie Wojciecha Trochima w pole karne. Jak na razie sennie zaczęła się 2. część spotkania.

46'

Zaczynamy II połowę.

45'

Do przerwy Warta prowadzi 1:0

42'

Dobra zagranie Ciacha do Grzeszczyka, jednak jego uderzenie nożycami okazało się niecelne!

39'

Za Kowalczyka wchodzi Pieczara

40'

Najmłodsi kibice Warty czekają na zdobycie drugiej bramki ;)

39'

Dla Marciniaka za faul

38'

Jak na razie stałe fragmenty gry w wykonaniu gości są bardzo groźne i wcześniej czy późnej może się to skończyć źle

37'

Lis minął się z piłką i o mały włos piłka nie wpadła do bramki!

34'

Bardzo dobre wyjście z bramki i piąstkowanie w wykonaniu Adriana Lisa

32'

Warta uciekła spod topora a trener Owczarek wysłał na rozgrzewkę 3 zawodników

32'

Ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, Adrian Lis wybija piłkę poza boisko dwukrotnie!

31'

Lis bardzo niepewnie broni strzał Kowalczyka, mogło być 1:1

30'

Lekka przewaga gospodarzy, którzy po strzelonej bramce zdecydowanie dążą do zdobycia 2 gola

25'

Groźne uderzenie Pawłowskiego broni bramkarz Kolejarza! Z dobitką nie zdążył żaden z jego kolegów

24'

Wojciech Trochim dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, do piłki dopadł Pawłowski i zdobył pierwszego gola dla Warty

22'

Uderzenie Grzeszczyka przeleciało kilka metrów nad poprzeczką

21'

Nieudane dośrodkowanie Kowalczyka, piłka ląduje poza polem gry

20'

Rzut wolny dla Kolejarza, kolejny w tym meczu...

18'

Pogoda niestety coraz gorsza, zaczyna powoli padać deszcz. Na boisku także nie dzieje się nic ciekawego

15'

Niecelne uderzenie Rafała Kosznika zza pola karnego

14'

Kibiców na stadionie jest dzisiaj około 250, bardzo mała liczba

11'

Niemal od razu rywali skontrowała Warta, jednak niecelnie uderzył Magdziarz

11'

Groźne uderzenie Giesy kapitalnie broni Adrian Lis!

9'

Napisałbym przebieg kolejnej akcji, ale takowych brakuje. Sporo walki w środku pola i nic poza tym

8'

Kolejny nieudany atak Kolejarza Stróże, tym razem z powodów dobrej interwencji obrońców Warty

6'

Obie jedenastki starają się grać otwarty futbol ale wychodzi im to bardzo słabo

5'

Bartoszak trafił w jednego z zawodników Kolejarza ten przez chwilę cierpiał na murawie

4'

Rzut wolny na wysokości pola karnego, faulowany Tomasz Magdziarz

3'

Próbowali atakować lewym skrzydłem goście, jednak Bartczak dobrze wybija piłkę poza swoje pole karne

2'

Gospodarze próbują atakować, a stadion jest pusty pogoda również nie rozpieszcza