ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
17:50

ŁKS ciągle bez zwycięstwa, natomiast Zawisza notuje kolejny remis z zespołem z dołu tabeli. Jutro Flota może uciec bydgoszczanom o kolejne dwa punkty.

90'

Koniec meczu przyjaźni, podział punktów w Łodzi.

90'

Ostra walka w środku boiska, żółta kartka dla Stefanczyka.

90'

Na środku faulowany Barsukov

89'

Rajd Sasina prawą stroną, podaje do Cyzio, ale ten strzela za słabo i Witan pewnie broni.

87'

Papikyan szukał faulu w polu karnym Zawiszy, ale sędzia nie dał się na to złapać.

86'

Kibiców rozpiera energia, dopingują bez koszulek...

84'

Fatalny kiks Witana, rzut rożny dla ŁKS-u, fatalnie wykonany, kontra Zawiszy.

83'

Kaczmarek lewą stroną boiska, ale zostaje powstrzymany przez obrońców Gości

83'

Na boisku leży Papykyan

83'

Kaczmarek zza pola karnego minimalnie niecelnie.

82'

Atmosfera na trybunach jest bardzo dobra przez całe spotkanie! Kibice ŁKS

81'

Paweł Kaczmarek w mur, rożny dla ŁKS-u

81'

Przed polem karnym faulowany Cyzio, Wolny dla ŁKS

80'

Zawistowski na spalonym.

79'

Akcja gości została powstrzymana przez Cyzio.

77'

Rożny dla Zawiszy, ale zawodnik gości fauluje w polu karnym Gierage

75'

Ostatnia zmiana w ŁKS, schodzi Kazmarek, wchodzi Cyzio.

73'

Faulowany Gieraga, piłka dla łodzian.

71'

Rożny dla Zawiszy, obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

71'

Flagowisko i pokaz pirotechniczny na stadionie w Łodzi!

70'

Ostatnia zmiana w Zawiszy, Błąd schodzi, a zmienia go Jakub Wójcicki. Błąd rozegrał słabsze niż zwykle zawody, nie wytrzymał chyba tempa meczu.

68'

Zmiana w ŁKS, schodzi Kubicki, wchodzi Dawid Sarafiński.

65'

Trybuny na stadionie nie milkną ani na chwilę,

64'

Początek 2. połowy zdecydowanie dla Zawiszy, Łodzianie mają problemy z opuszczeniem własnej połowy.

63'

Rzut rożny dla Zawiszy, dobre dośrodkowani i Kopacz minimalnie chybia.

62'

W doskonałej sytuacji Kaczmarek, ale fatalnie strzela i od bramki zacznie Witan.

61'

Gooool! Zawisza wyrównuje! Strzelcem bramki dla zZawiszy Kopacz, błąd obrońców gospodarzy.

61'

Zmiana w ŁKS - Stąporski schodzi wchodzi Agwan Papikyan.

60'

Zmiana w Zawiszy - Chalas za Abbota. Trener Szatałow rotuje w ataku. Czy będzie efekt?

58'

Rzut wolny dla gości, wrzutka w pole karne, bardzo groźny strzał Jankowskiego z trudem broni Wyparło.

56'

Akcja Zawiszy, przejmuje piłkę Kubicki i... oddaje piłkę obrońcom gości.

55'

Spiker podaje frekwencję na stadionie 2800 kibiców, jest to rekord w tym sezonie!

54'

Zmiana w Zawiszy. Za Masłowskiego pojawia się Gevorgyan. Błyśnie skutecznością?

52'

Kibice nieustannie dopingują, wspaniała atmosfera na stadionie w Łodzi.

50'

Błąd wrzucał w pole karne, ale główka Abbota niecelna. Na razie to nie jest dzień byłego napastnika Ruchu Chorzów.

48'

Bezmyślny faul Kubickiego, sędzia wyciąga żółty kartonik.

47'

Żółta kartka dla Jankowskiego za za faul. Wolny dla ŁKS, wrzutka w pole karne, ale Stąporski minimalnie niecelnie.

47'

Pierwsza ofensywna akcja Zawiszy, ale łodzianie wybijają na aut. Zapewne w drugiej połowie często będziemy świadkami desperackiej obrony gospodarzy.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka ŁKS.

16:59

Piłkarze wracają już na murawę. Za moment początek drugiej połowy.

16:53

Na stadionie można zaobserwować wielu gości. Są m. in.Michał Listkiewicz, Radosław Mroczkowski czy Andrzej Woźniak

16:47

Bardzo dobra pierwsza połowa, wyrównane spotkanie, nieustające w dopingu trybuny, Na razie mecz może się podobać. Wracamy po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Akcja Zawiszy, Kubicki wybija na aut

42'

Rajd Żółtkowskiego zatrzymują defensorzy Zawiszy

41'

Faul na Stąporskim, rzut wolny dla ŁKS-u, ale Sasin minimalnie chybia.

40'

40'

Kibice wspaniale dopingują oba zespołu, odpalają kilkanaście rac.

39'

Gospodarze jakby tracili siły, sporo niecelnych podań.

38'

Bardzo słabe wybicie piłki przez Wyparłę, piłka ląduje na trybunach

37'

Nie udane przyjęcie Abbotta w polu karnym, obrońcy wybijają piłkę na środek boiska.

36'

Stąporski wybija na aut, ten mecz naprawdę się może podobać.

35'

Kibice bawią się w najlepsze, wspaniała oprawa na Galerze.

33'

Znowu groźna akcja Zawiszy, obrońcy wybijają na rzut rożny.

32'

Kiks Żółtowskiego i Zawisza przejmuje piłkę. Takich błędów obrońcy ŁKS muszą unikać.

31'

Groźna akcja Zawiszy, ale Abbot minimalnie chybia!

29'

Paweł Sasin faulowany na środku boiska.

27'

Akcja Zawiszy, nieudana próba przelobowania Bogusława Wyparły.

26'

Coraz groźniejsze ataki Zawiszy.

25'

Kolejny atak Zawiszy, ale Adrian Bląd na spalonym.

24'

Kolejny rzut rożny dla Zawiszy, ale po strzale pewna obrona Wyparły.

22'

Piłka na połowie Zawiszy, pressing gospodarzy nieudany.

21'

Zdenerwowany Marek Chojnacki cały czas pokrzykuje na swoich zawodników

21'

Indywidualna akcja Abotta, ale piłkę łapie Wyparło. Zawisza przycisnął, ale na razie nie potrafi pokonać Bodzia W.

20'

Walka w środku boiska, piłka dla Zawiszy, nieudana wrzutka w pole karne łodzian.

19'

Wspaniała atmosfera na Galerze. Kibice obu zespołów świetnie się bawią.

18'

Od bramki Wyparło. Walka w środku boiska, ale piłkę przejmuje Zawisza, Daniel Mąka wrzuca piłkę w pole karne, ale Abbot nie dochodzi do podania.

17'

Bardzo szybkie tempo spotkania, rzut wolny dla Zawiszy. Fatalnie wykonany przez Zawistowskiego.

15'

Rzut rożny dla ŁKS, ale bez efektu.

14'

Na trybunach widać, że to mecz przyjaźni. Kibice obu zespołów razem doskonale się bawią.

13'

Rzut rożny dla gości, radzą sobie z zagrożeniem piłkarze ŁKS.

12'

Mecz może się na razie podobać, akcja za akcje.

12'

Atak Zawiszy. Piekny strzał Zawistowskiego zza pola karnego minimalnie niecelny

9'

Sporo walki w środku boiska. ŁKS wyraźnie zamierza dzisiaj gryźć murawę, żeby wywalczyć cenne punkty.

8'

Rzut wolny dla Zawiszy z 30 metrów. Uderzenie niecelnie i od bramki Wyparło.

6'

Zawisza w szoku, ale próbuje odpowiedzieć. Rzut rożny jednak bez efektu.

4'

Ładna indywidualna akcja Stąporskiego lewą stroną boiska. Wszedł w pole karne i strzelił w lewy róg bramki wyprowadzając ŁKS na prowadzenie. Chwilę później żółta kartka dla strzelca bramki za nadmierne okazywanie radości.

4'

Gol dla ŁKS! Stąporski Dobry początek łodzian.

1'

Początek spotkania. Od środka Zawisza.

15:47

Ławka rezerwowych Zawiszy: Kaczmarek, Gevorgyan, Hermes, Chałas, Ostalczyk, Wójcicki i Mąka.

15:45

Ławka rezerwowych ŁKS: Olszewski, Cyzio, Agwan Papikjan, Wolodja Papikjan, Sarafiński, Szyc i Więzik.

15:43

- Od teraz interesują mnie tylko i wyłącznie wyniki sportowe ŁKS-u - powiedział Andrzej Voigt, były już prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.