Niedziela, 23 września 2012, godz. 12:30
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
94'

Stomil urywa dwa punkty rewelacyjnej do tej pory Flocie Świnoujście. Mecz był pełen emocji, walki do samego końca, niestety na wysokości zadania nie stanęli sędziowie.Dziękujemy za uwagę.

92'

żółta kartka dla Tomasza Ptaka

90'

Piłkę meczową miał Udarevic, dośrodkowanie z rzutu wolnego Arifovica, niezdecydowanie obrony Stomilu i strzał głową Uderevicia musiał łapać Ptak.

88'

Stefanowicz za Strzelca

85'

Nakładka Tomasza Strzelca i rozpoczyna Flota rzutem wolnym na własnej połowie.

84'

Tunkiewicz schodzi z boiska, zmienia go Arkadiusz Mroczkowski

83'

Poziom gry zdecydowanie się obniżył, dominują zagrania między obrońcami oraz niecelne wybicia.

81'

Kaźmierowski wejdzie na boisko. Zmieni Kalonasa.

78'

Prostopadłe podanie Tunkiewicza zmarnował Strzelec. W polu karnym piłka zaplątała mu się pod nogami i obrońca Floty zdążył z interwencją.

76'

Piotr Kieruzel upomniany żółtą kartką

75'

Piłka w siatce po strzale Arifovica po rzucie rożnym, jednak wcześniej byl faul i rozpoczyna Stomil.

74'

Strzał Arifovica lewą nogą z 16 metrów efektowanie broni Ptak.

71'

3 zmiana w drużynie gości, Niedziela zastąpił Września

70'

Za faul ukarany Kalonas.

46'

W 46 minucie Kieruzel zastąpił Daniela Chyłę, przepraszamy za pomyłkę.

68'

Opałacz schodzi, na niego zagra Fryc.

65'

Płaskie dośrodkowanie Bucholca w ostatniej chwili przeciął bramkarz Floty. Za jego plecami składał się już do strzału Paweł Baranowski.

63'

Dobre rozegranie prawym skrzydłem Kalonasa z Bucholcem, Litwin próbował zagrać wzdłuż bramki, jednak dobrze odczytał jego zamiary Kasprzik i pewnie wyłapał piłkę.

61'

Kontra Stomilu lewą stroną, jednak podanie Jeglińskiego do Strzelca zbyt mocne.

59'

Arifović był bliski zdobycia bramki, jednak nie sięgnął piłki.Rzut rożny dla Floty. Obraz gry uległ zmianie, teraz to Flota dominuje na boisku.

57'

Jasiński ukarany żółtą kartką za faul wyprostowaną nogą na Głowackim.

55'

Dobre dośrodkowanie Suchockiego z rzutu rożnego, jednak wybite przez obrońców Floty.Goście ruszają z kontrą.

53'

Na boisku leży Sebsatian Olszar, ucierpiał w starciu z Jeglińskim.

51'

Stomil mimo osłabienia nie składa broni i również początek pierwszej połowy należy do gospodarzy.

47'

Za faul czerwoną kartą ukarany Glanowski.

47'

Strzał Kalonasa z 30 metrów wyłapuje Kasprzik.

46'

48'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Sędzie ewidentnie nie ma dziś dobrej formy. Kolejna sytuacja kiedy zawodnik Stomilu, tym razem Jegliński został nieprzepisowo zatrzymany.Nie było nawet gwizdka, choć sami zawodnicy Floty widzieli tam faul.

44'

Za faul w środku pola ukarany Bodziony

43'

Suchocki po raz trzeci powstrzymany nieprzepisowo w dobre sytuacji. Zawodnik Stomilu jest zdecydowanie za szybki dla zawodników Floty. Powinna być druga zółta na Niewiada, widzieli to wszyscy tylko nie sędzia.

42'

W polu karnym przewracany Suchocki, jednak sędzia nie pokazał rzutu karnego, wznawia grę Flota.

38'

Kolejny raz Suchocki urwał się obrońcą. faulem musiał ratować się Zalepa. Żółta kartka.

37'

Na spalonym był Arifović, jednak jego strzał i tak obronił Ptak.

34'

Zamieszanie w polu karnym Stomilu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sytuacja wyjaśniona przez Tunkiewicza dalekim wybiciem.

31'

Niewiada fauluje wychodzącego na czystą pozycję Suchockiego, zółta kartka.

29'

Lewą stroną Niewiada ograł piłkarzy Stomilu, dośrodkował płasko wzdłuż bramki i Sebastian Olszar wepchnął piłkę do pustej bramki.

27'

Glanowski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

27'

Dobre dośrodkowanie Suchockiego, Kalonas był o włos od uderzenia głową w polu karnym. W ostatniej chwili uprzedzony przez Zalepę.

25'

Arifović mógł zdobyć bramkę! Wysoko podbita piłka spadała w polu karnym, Ptak czekał aż piłka wpadnie mu w "koszyczek" a Arifović wykorzystał niezdecydowanie olsztyńskiego bramkarza i głową oddał strzał. Jednak nad bramką.

22'

Strzał Kalonasa z 30 metrów wysoko nad bramką, Litwin mógł lepiej wykończyć tą akcję, z prawej strony niepilnowany był Suchocki.

19'

Nieporozumienie Ptaka z Baranowskim i rzut rożny dla Floty, jednak wykonany najgorzej jak można było to zrobić. Piłka wysoko i daleko od bramki.

18'

Przez pierwszy kwadrans meczu Flota zupełnie nie przypominała siebie z poprzednich spotkań. Stomil całkowicie dominuje na boisku. Groźnie strzelał zza pola karnego Jegliński, jednak bramkarz zdołał sparować ten strzał.

16'

Żółtą kartką upomniany bramkarz Floty, zbyt nerwowo próbował coś wyjaśnić arbitrowi liniowemu

14'

Fatalny, wręcz komiczny błąd Kasprzika. Wygarnął piłkę z linii końcowej wprost pod nogi Łukasza Suchockiego, który chwilę wcześniej wykonywał rzut rożny.Piłkarz Stomilu bez problemu zdobył bramkę.

11'

Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony, dośrodkowanie Suchockiego wybite przez obrońców Floty. Bliski dojścia do piłki był Janusz Bucholc, kapitan Stomilu.

9'

Stomil mógł stworzyć wspaniałą kontrę, jednak Kalonas nieuważnie wstrzymał akcję.

8'

Gra chwilowo wstrzymana, na boisku leży jeden z piłkarzy gości.

7'

Stomil próbuje akcji skrzydłami, jak na razie bez większego zagrożenia dla Floty. Początek meczu jednak pod zdecydowaną dominacją gospodarzy.

3'

Początek meczu w wykonaniu Stomilu waleczny, gra głównie na połowie Floty.

12:31

Zaczynamy mecz! Rozpoczynają ubrani w swoje tradycyjne stroje piłkarze Stomilu. Flota na czerwono.

12:20

Rezerwowi Floty: Waśków, Fryc, Kieruzel, Niedziela, Protasewicz, Nnamani

12:19

Rezerwa Stomilu: Skiba, Mroczkowski,Kaźmierowski, Świderski, Kun, Żwir, Stefanowicz

12:19

Witamy z opustoszałego stadionu Stomilu Olsztyn. Niestety, zgodnie z prawem mecz może obejrzeć maksymalnie 999 kibiców. Jak na razie widzów jest około 300. Jest zimno, pochmurnie, ale na deszcz się nie zanosi.