sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
19:26

Piłkarze przybijają sobie piątki z kibicami, trwa wspólne świętowanie

93'

Koniec meczu! Pewne, w pełni zasłużone zwycięstwo Arki, po najlepszym meczu w tym sezonie!

93'

Po wybiciu piłki przez obrońców bardzo słaby strzał Tomasza Jarzębowskiego. Uderzenie typowo na wiwat

93'

Jest już ostatnia minuta doliczonego czasu, Arka przedłuża wybicie

93'

Ostatnia okazja dla Arki, rzut rożny.

91'

Da Silva, gdyby miał lepiej wyregulowany celownik, mógł ustrzelić dziś nawet hat-tricka. Mimo tego i tak dostał gorące brawa od kibiców

91'

Do końca meczu pozostały niespełna trzy minuty. Tyle doliczył arbiter spotkania. Taktyczna zmiana w Arce. Niespiesznie schodzi najlepszy na boisku Da Silva. W jego miejsce 17-letni Formella

90'

Sandecja zerwała się w końcówce i chce zdobyć choćby honorowego gola

89'

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry niecelnie uderzał Wilczyński.

88'

Dwie minuty do końca meczu, Arka przeważa, kibice domagają się czwartego gola

86'

Krajanowski opuścił boisko wyraźnie zmęczony, natomiast dla Brzuzego jest do debiut w 1 lidze.

85'

Brzuzy wchodzi w miejsce Krajanowskiego.

84'

Teraz jest już na pewno po meczu. Kibice świętują, a Arka spokojnie może kontrolować końcówkę spotkania. To nie jest dobry mecz Sandecji.

81'

Po rzucie wolnym piłkę w pole karne zagrał Tomasik, tam nieco przypadkowo zgrał ją Marcus, dopadł do niej Szwoch i pewnym strzałem pokonał Cabaja!

81'

Jest 3:0 dla Arki! Strzelcem bramki rezerwowy Mateusz Szwoch

81'

Żółtą kartką ukarany został Mateusz Kowalski z Sandecji za faul

80'

Sandecja na dłużej zadomowiła się na połowie Arki i próbuje zdobyć kontaktowego gola

79'

Sandecja odgryza się nielicznymi kontratakami, chwilę wcześniej szarpnął rezerwowy Szczepański

78'

Da Silva szaleje, jego strzał z dogodnej pozycji trafił w boczną siatkę bramki Cabaja

77'

Znowu w pole karne próbował przedrzeć się Da Silva, został zatrzymany przez obrońców

75'

Kibice Arki Gdynia domagają się trzeciego gola, głośno dopingując.

73'

Gdynianie rozgrywają najlepszy dotychczas mecz na swoim boisku w tym sezonie. Cały czas obrońców Sandecji nęka Marcus Da Silva

72'

Do końca meczu pozostało niespełna 20 min. plus czas doliczony przez sędziego. Trzecia bramka dla Arki wisi w powietrzu

70'

W Arce oklaskami żegnany jest grający dobry mecz Radzewicz, w jego miejsce młodzieżowy reprezentant Polski Mateusz Szwoch

69'

Trzecia zmiana w Sandecji. Szczepański w miejsce Mrozińskiego

69'

Cabaj w coraz większych opałach. Tym razem musiał interweniować po mocnym strzale Rzuchowskiego

68'

Dogodną sytuację zmarnował Da Silva, przegrał on pojedynek z Cabajem

68'

Arka zaczyna coraz mocniej przeważać

67'

Znowu próbował bardzo aktywny Radzewicz, Cabaj był jednak na posterunku i z trudem sparował jego strzał

64'

Po okresie marazmu na boisku Arka przycisnęła. Niewiele wskazuje, aby Sandecja mogła wywieźć z Gdyni choćby jeden punkt

63'

Strzały oddali Da Silva i Radzewicz, jednak pierwsze uderzenie obronił bramkarz Sandecji, drugie wybili obrońcy.

62'

Spiker podał, że na stadionie jest 3851 widzów. Na oko wygląda jednak, że jest ich więcej.

60'

Brzydki fragment meczu, mnożą się niedokładności z obu stron

57'

Marcus Da Silva ma najwyraźniej ochotę na strzelenie swojego drugiego gola w tym meczu. Brazylijczyk sprawia sporo problemów obrońcom gości

56'

Dobrze współpracują dzisiaj Tomasik i Da Silva. Może przyniesie to jeszcze kolejny efekt bramkowy.

55'

Arka otrząsnęła się z przewagi Sandecji i zaczęła groźniej atakować. W poczynaniach gospodarzy brakuje jednak dokładności

53'

W barwach Sandecji szaleją byli Arkowcy. Po Wilczyńskim i Burkhardzie tym razem strzelał Arkadiusz Aleksander. Podobnie, jak koledzy z zespołu, niecelnie

51'

Trwa wymiana cios za cios. W ostatniej minucie szczęścia próbowali Burkhardt z Sandecji i Radzewicz z Arki. Minęło pierwsze pięć minut drugiej części gry, obie ekipy są nastawione ofensywnie

49'

Spotkanie może się nadal podobać, Sandecja atakuje. Kibice Arki zagrzewają swoich piłkarzy do walki gorącym dopingiem

48'

Sandecja odpowiada. Wychowanek Arki Wojciech Wilczyński strzelił niedaleko od słupka.

47'

Radosław Pruchnik fatalnie strzelił z rzutu wolnego, podyktowanego za to przewinienie, piłka trafiła w mur gości.

47'

Pierwsza żółta kartka. Otrzymał ją Mróz z Sandecji za brzydki faul na jednym z zawodników Arki.

46'

Grę wznowiła Arka, gospodarze bez zmian w składzie. Trener Araszkiewicz też zostawił sobie jeszcze jedną w rezerwie. Jego piłkarze mają dziś pecha, miejmy nadzieję, że nie będzie to jednak wymuszona zmiana.

46'

Gwizdek Szymona Lizaka oznajmił rozpoczęcie drugiej części gry

18:23

Kibice pożegnali schodzących na przerwę piłkarzy Arki rzęsistymi brawami

18:21

Spotkanie może, jak na razie, podobać się publiczności. Mimo dwóch kontuzji nie ma brutalnej gry. Sędzia Szymon Lizak nie ukarał jeszcze żadnego z zawodników kartką

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Wracając do bramki, duże brawa dla Da Silvy, który wypracował akcję i wystawił piłkę Tomasikowi, który z kolei na bramkę zasłużył już w meczu z Polonią.

45'

Kontuzja Szymury wygląda groźniej, niż Wiśniewskiego, zawodnika zniesiono na noszach. Dwie minuty doliczone.

44'

Sandecja grała przez chwile w osłabieniu, bo kontuzji doznał Szymura i wykorzystała to Arka. Za kontuzjowanego wszedł Zinyak

43'

Gooool! 2:0 po strzale Tomasika!

42'

Trzeba jednak stwierdzić, że wrzutki zawodników Arki są bardzo niedokładne, napastnicy nie mają możliwości, aby oddać celny strzał

41'

Wyraźnie widać w grze Arki powrót Radzewicza. Jego dośrodkowania z gry i stałych fragmentów sprawiają sporo kłopotów defensywie Sandecji.

40'

Arka znowu przyatakowała, w polu karnym Sandecji lądują kolejne wrzutki. Nie daje to jednak efektu bramkowego. Do zakończenia pierwszej połowy pozostało nieco ponad 5 minut.

38'

Wracając do kontuzji Wiśniewskiego, to chyba coś z nogą, wygląda na naciągnięcie mięśnia. Raczej nic poważnego, bo zszedł utykając o własnych siłach, choć widać było po grymasie twarzy, że go boli.

37'

Świątek aktywny od momentu wejścia na boisko. Czy znowu popisze się jakąś asystą jak w środę?

35'

Kontuzjowany Wiśniewski musi opuścić boisko. W jego miejsce Światek. W środę dał świetną zmianę, ale wszedł po przerwie. Dzisiaj z konieczności już teraz. Oby Wiśniewski nie doznał groźnego urazu.

33'

Cały zespół Arki ma dzisiaj więcej ochoty do gry niż w środę z Polonią i prezentuje się lepiej, choć na razie jest jeden punkt wspólny - bramka w 19. minucie.

31'

Szlaga dobrze broni po uderzeniu jednego z zawodników Sandecji.

30'

Mecz jak na razie jest dosyć żywy, oba zespoły starają się często uderzać na bramkę.

29'

Arka wzięła się do roboty i sporo na głowie ma teraz Cabaj. Po kolejnym rzucie rożnym miał znowu problemy z interwencją, ale udało mu się obronić.

28'

Dobra interwencja Cabaja po strzale jednego z piłkarzy Arki!

28'

Tadrowski wywalczył po indywidualnej akcji rzut rożny.

27'

Sandecja z minuty na minutę mocniej napiera. Były piłkarz Arki, Filip Burkhardt ma dużą ochotę do pokazania się. Co innego niż w środowym meczu z Okocimskim, kiedy był jednym ze słabszych zawodników w spotkaniu.

26'

Po rzucie rożnym znowu strzelał filip Burkhardt, tym razem nie trafił jednak w bramkę

25'

Sandecja próbuje wyrównać i zyskuje przewagę w polu.

23'

Pierwszy, groźny strzał Sandecji. Z bardzo dużej odległości huknął Filip Burkhardt, Szlaga miał poważne problemy

20'

Arka idzie za ciosem, strzelał niecelnie Radzewicz.

19'

W zamieszaniu w polu karnym najlepiej znalazł się aktywny od początku Da Silve i strzałem z pola karnego pokonał Cabaja. Piłkarze uczcili bramkę kołyską.

19'

Goooool! Marcus Da Silva

18'

Kolejny strzał Wiśniewskiego po kontrataku Sandecji broni Maciej Szlaga. Gra Sandecji ożywiła się, przetrzymali pierwszy kwadrans naporu Arki i zaczynają sobie coraz śmielej poczynać

16'

Rzut rożny dla Sandecji, uderzał głową Bartosz Wiśniewski, ale nie trafił w bramkę .

15'

Na razie oba zespoły bez szału. Aktywny jest Marcus Da Silva, próbuje indywidualnych pojedynków.

13'

Kolejny strzał zza pola karnego na bramkę Sandecji. Damian Krajanowski jednak mocno przestrzelił.

12'

Arka cały czas atakuje, widać dużą determinację w jej poczynaniach. Sandecja na razie zepchnięta do defensywy.

10'

Dał o sobie znać Marcus, który uderzył zza pola karnego. Cabaj zdołał sparować piłkę.

9'

Gra toczy się przede wszystkim na połowie Sandecji, ale groźnych strzałów oprócz uderzenia Radzewicza nie ma.

7'

Arka w natarciu, w pierwszych minutach wywalczyła już dwa rzuty rożne.

5'

Sandecja rezerwowi: Paweł Zwoliński, Marcin Kowalski, Jutij Zinyak, Mateusz Młynarczyk, Adrian Świątek, Sebastian Szczepański. Arka rezerwowi: Michał Szromnik, Paweł Brzuzy, Bartosz Brodziński, Mateusz Szwoch, Patryk Jędrzejowski, Górski, Dariusz Formella.

3'

Pierwszy strzał oddał w 3 min. Marcin Radzewicz, ale piłka, uderzona po rozegraniu rzutu rożnego, minęła słupek bramki strzeżonej przez Marcina Cabaja

1'

Mecz rozpoczęty, od ataku zaczyna Sandecja.

17:29

Brawami nagrodzeni byli zawodnicy Arki. Za moment początek spotkania.

17:24

W Arce brakuje Piotra Kuklisa, który zawieszony jest za czerwoną kartkę, w Sandecji wystąpić nie mogą Piotr Kosiorowski, Paweł Leśniak, Peter Petran i Ruben Sanchez Montero. W pierwszym składzie Sandecji wychowanek Arki Wojciech Wilczyński, a także Arkadiusz Aleksander i Filip Burkhardt, mający za sobą występy w żółto-niebieskich barwach.

17:23

Na stadionie wypełniają się trybuny, na oko może być około 4 tys. widzów.

17:21

Jednak nie jest to z pewnością słaby zespół, a o jego sile stanowi przede wszystkim dwóch zawodników. Napastnik Arkadiusz Aleksander, który praktycznie z niczego potrafi w meczu strzelić 3 bramki, a także pomocnik Filip Burkhardt, który ostatnio zalicza jednak znaczący spadek formy. Dla niego będzie to jednak podróż sentymentalna, bo spora część jego życia wiąże się właśnie z Gdynią.

17:20

Sandecja, która w tabeli jest wyżej niż Arka i ma do tego ciągle jeden zaległy mecz, nie może się poszczycić w tym sezonie niczym szczególnym. Wszyscy pamiętają przede wszystkim, że jest to zespół który zebrał srogie lanie od Zawiszy w 1. kolejce, przegrywając aż 0:5.

17:18

W Arce co raz głośniej można mówić o głodzie zwycięstw. Dwie wygrane na początek sezonu zaostrzyły apetyty, jednak potem przyszła fatalna seria meczów bez kompletu punktów. Środowa wygrana z Polonią w Bytomiu na nowo rozbudziła pragnienie wygrywania. W Arce zdają sobie sprawę, że nie można sobie pozwolić na łatwą utratę punktów.

17:17

Na murawie kończy się rozgrzewka, pierwszy gwizdek za niecały kwadrans.

17:14

Witamy z Gdyni, gdzie miejscowa Arka podejmuje Sandecję Nowy Sącz. Zapraszamy na relację na żywo.