1 : 3
GKS TychyGKS Tychy
1. połowa1 : 2
93'

Koniec meczu. GKS Tychy po dobrym meczu odnosi czwarte zwycięstwo z rzędu. Dziękuję za uwagę.

91'

Zaniewski faulowany i rzut wolny 25. metrów od bramki GKS-u. Sam poszkodowany wykonywał rzut wolny, jednak nad bramką.

90'

Piłkarze gospodarzy wciąż próbują atakować, jednak bardzo nieskutecznie.

88'

Wielu kibiców Okocimskiego opuściło już stadion, nie wierząc w możliwość odwrócenia losów meczu przez ich drużynę.

87'

Ostatnia zmiana. Strzelec dwóch bramek i bohater spotkania, Marcin Folc opuszcza boisko. Za niego wchodzi Łukasz Tumicz.

84'

GOOOOOOOOOOOOL!! 3:1! Strzał Adriana Chomiuka, broni Kozioł, jednak przy dobitce Marcina Folca z kilku metrów był bezradny.

81'

Druga zmiana w ekipie z Tychów. Za strzelca bramki, Piotra Rockiego, wchodzi Krzysztof Bizacki.

79'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Marcin Szałęga za Iwana Litwiniuka.

77'

Trznadel miał okazję zaliczyć efektowne wejście. Jego strzał końcami palców wybronił jednak Misztal.

75'

Druga zmiania w drużynia Okocimskiego. Za Jeriomenko, na boisku melduje się Robert Trznadel.

74'

Aktywny Pyciak próbował ładnego zagrania "no look pass" do wbiegającego w pole karne Zaniewskiego. Kopczyk przejął jednak piłkę.

72'

Ładna akcja lewą stroną Folca, który ograł Radosława Jacka. Jego wrzutka w pole karne do nikogo jednak nie dociera.

69'

Piłkarze z Brzeska próbują teraz długich podań w kierunku wysokiego Cisse. Napastnik gospodarzy jak na razie bez szans w pojedynkach z obrońcami GKS-u.

68'

Zmiana w ekipie GKS-u. Za Bartłomieja Babiarza, na boisku wbiega Ivica Zunić.

67'

Bardzo słaby i niecelny strzał z 16 metra Adriana Chomiuka.

65'

Pierwsza zmiana w meczu. Za Tomasza Ogara wchodzi Łukasz Zaniewski.

63'

Ładna akcja Litwiniuka, jednak jego dośrodkowanie bez problemu łapie Misztal.

61'

Okocimski nadal atakuje, jednak bardzo niedokładne podania nie pozwalają na stworzenie zagrożenia pod bramką przeciwników.

58'

Żółta kartka dla Adriana Chomiuka za dyskusje z arbitrem.

56'

Piłkarze i kibice Okocimskiego domagają się rzutu karnego, twierdząc, że obrońca GKS-u zagrywał piłkę ręką. Sędzia pozostaje niewzruszony.

55'

Tym razem akcja pod bramką gospodarzy. Uderzenie Mateusza Kupczaka na rzut rożny wybija Kozioł.

54'

Kolejna udana obrona Misztala. Dobry początek drugiej połowy Okocimskiego, który cały czas atakuje.

52'

Po faulu na Tomaszu Ogarze, rzut wolny dla Okocimskiego. Litwiniuk ładnie uderzał, ale fantastyczna interwencja Misztala.

51'

Kibice GKS-u Tychy wciąż obecni na stadionie. Nie prowadzą jednak dopingu.

49'

Mańka wpada w pole karne OKS-u. Jego dośrodkowanie na rzut rożny wybijają obrońcy Okocimskiego.

47'

Faul Macieja Mańki i zawodnik GKS-u ukarany żółtą kartką.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu.

45'

Koniec pierwszej, bardzo dobrej połowy. Mecz zdecydowanie może się podobać.

44'

Żółta kartka dla Cisse, za groźny atak na nogi Babiarza.

42'

Groźna akcja Okocimskiego. Odbiór Pyciaka, który odegrał piłkę do wbiegającego w pole karne Cisse. Ten z kolei podaje do Ogara, który w świetnej sytuacji nie trafia w bramkę z kilku metrów.

40'

Żółta kartka dla Mateusza Bukowca, który domagał się podyktowania rzutu karnego dla swojego zespołu.

37'

Baliga dośrodkowuje w pole karne, ale Misztal piąstkuje piłkę.

35'

GKS spokojnie konstruuje atak. Tyszanie przejęli kontrolę nad meczem.

34'

Rzut wolny egzekwował Litwiniuk, który przeniósł piłkę nad bramką.

33'

Żółta kartka dla Balula za faul na Cissse. Centymetry od linii pola karnego.

31'

GOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla GKS-u! Podanie w pole karne Chomiuka, a Folc z pierwszej piłki umieszcza piłkę w siatce!

30'

Bardzo ładne uderzenie z linii pola karnego Wojcieszyńskiego. Świetna interwencja Misztala.

29'

Kolejna indywidualna akcja prawą stroną Pyciaka, który jednak za mocno dośrodkowywał.

27'

Próba rozegrania akcji z pierwszej piłki przez Okocmskiego przed polem karnym GKS-u, zakończona niedokładnym podaniem Baligi.

24'

Po rzucie rożnym i strzale głową Cisse, piłkę łapie Misztal.

23'

GOOOOOOOOOOL!!! 1:1! Piotr Rock kapitalnie wykonał rzut wolny i z 20. metrów wpakował piłkę w okienko bramki Okocimskiego!

22'

Żółta kartka dla Radosława Jacka, fauljącego przed własnym polem karnym.

21'

Dośrodkowanie Folca do wbiegającego Bukowca, który uderza głową ponad bramką

20'

Tymczasem kibiców GKS-u Tychy ochrona nie chce wypuścić ze stadionu.

18'

Cisse wpadł w pole karne GKS-u, jednak odskoczyła mu piłka, którą przejęli tyszanie.

16'

GOOOOOOOOL! 1:0 dla Okocimskiego! Kolejny fatalny błąd Misztala, tym razem kończy się bramką. Bramkarzowi GKS-u po strzale Wojcieszyńskiego piłka wylatuje z rąk i wpada do siatki

15'

"Piłka nożna dla kibiców" skandują w ramach kibicowskiej solidarności fani Okocimskiego.

14'

Błąd Misztala. Bliski przejęcia piłki był atakujący go Cisse.

13'

Gra toczy się obecnie w środkowej strefie boiska.

11'

Kibice GKS-u opuszczają swój sektor.

10'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Okocimskiego, na rzut rożny wybijają brzescy obrońcy.

8'

Rzut z autu dla GKS-u na wysoości pola karnego przeciwników. Piłkę przejął Okocimski, ale tylko na chwilę. Tychy wciąż w natarciu.

5'

Kolejne dośrodkowanie Pyciaka, jednak wprost w ręce Misztala.

3'

Indywidualna akcja Pawła Pyciaka, który dośrodkował w pole karne. Piłkę przejęli jednak obrońcy z Tychów.

2'

GKS od początku agresywnie stosuje pressing na połowie Okocimskiego.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

15:58

Z informacji dookoła meczu: grupa kibiców GKS-u zaatakowała pociąg, którym jechali fani Unii Tarnów do Krakowa.

15:57

Piłkarze już na murawie, za kilka minut zaczynamy.

15:40

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. W Brzesku ciepło, warunki idealne do gry. Spodziewamy się zatem niezłego widowiska.

15:39

Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Ivica Zunić, Jakub Bąk, Krzysztof Bizacki, Mateusz Wawoczny, Dawid Jarka, Łukasz Tumicz.

15:38

Rezerwowi Okocimski: Dawid Mieczkowski, Mateusz Pawłowicz, Łukasz Zaniewski, Marcin Szałęga, Robert Trznadel, Piotr Darmochwał, Mateusz Urbański.

15:33

Trzeba jednak podkreślić, że „Piwosze” poza meczem z Zawiszą (0:4), we wszystkich dotychczasowych spotkaniach w których tracili punkty, nie byli zespołem zdecydowanie gorszym. Często brakowało im szczęścia i doświadczenia na pierwszoligowym polu walki. Nie dziwi więc, że brzescy kibice są spokojni o walkę i zaangażowanie swojej drużyny w dzisiejszym meczu.

15:29

Patrząc na tabelę 1. ligi, łatwo byłoby dojść do wniosku, że tyszanie jadą do Małopolski po łatwą zdobycz punktową. W końcu zajmują bardzo przyzwoitą, 7. pozycję, z dorobkiem 12 punktów, podczas gdy Okocimski znajduje się w strefie spadkowej, mając na koncie zaledwie 5 oczek.