Potrzebna zmiana bramkarza. Andrzej Bledzewski wchodzi na boisko

Zmiana także w zespole gospodarzy

72'

Zmiana w zespole Olimpii

72'

Kaspierkiewicz uderza piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ale to uderzenie zostaje zablokowane

68'

Wróbel efektownym wślizgiem zatrzymuje akcję Miedzi

65'

Bardzo niecelne uderzenie Kryszaka z 22 metrów z rzutu wolnego za faul na Gawęckim

61'

Przy golu na 2:1 Mateusz Bany dobijał uderzenie Piotr Kasperkiewicza

60'

Trener gości szybko reaguje na przebieg wydarzeń na boisku. Gawęcki melduje się na boisku

59'

Go o o o l l l l !!!! Bany dobija swój własny strzał i Miedź już prowadzi !!

58'

Marcin Woźniak kapitalnie uderza głową po dośrodkowaniu Szczota ale Ptak świetnie interweniuje!

57'

Były gracz m.in. Sandecji Nowy Sącz ogląda żółtą kartkę

55'

Gola wypracował Madejski, którego strzał trafił w poprzeczkę a akcję wykończył płaskim uderzeniem Łuszkiewicz

54'

Mamy remis a strzelcem bramki Adrian Łuszkiewicz!!!

53'

Strzał Grzegorzewskiego blokuje Woźniak!!!

51'

Ostra wrzutka Kryszaka z rzutu rożnego mija wszystkich zawodników

50'

Bardzo dobrze grający dziś Szczot wrzuca piłkę z 20 metrów po rzucie wolnym ale piłka przelatuje minimalnie obok słupka bramki Ptaka

49'

W Legnicy dziś około 1500 tysiąca widzów

46'

Mirosław Górecki zagwizdał po raz pierwszy w drugiej połowie!

17:02

Już za moment początek drugiej połowy meczu

45'

I po kapitalnym uderzeniu Szczota sędzia z Katowic kończy pierwsze 45 minut

45'

W doliczonym czasie gry Ptak ratuje swój zespół przed stratą drugiej bramki po uderzeniu Szczota!

43'

Szczot po akcji z Cieślińskim i Ruszkulem skutecznie zablokowany w polu karnym

42'

Łobodziński na spalonym. Szkoda bo to mogła być ładna akcja

41'

W ostatnim fragmencie to goście są zespołem groźniejszym. Olimpia choć może mniej ma okazji do podwyższenia prowadzenia to jej sytuacje są zdecydowanie ciekawsze. Miedź nawet gdy dochodzi do pola karnego Wróbla to poza jednym uderzeniem Grzegorzewskiego ma problem z oddaniem strzału.

40'

Do końca pierwszej połowy pozostało 5 minut. Czy Miedź zdąży ze strzeleniem bramki wyrównującej?

35'

Fantastyczna indywidualna akcje doświadczonego, b.gracz m.in. Górnika Roberta Szczota, którego strzał ładnie broni Ptak

32'

Kryszak uderza z 30 metrów obok bramki

29'

Olimpia mądrze schowana czeka na własnej połowie na gospodarzy, którzy atakiem pozycyjnym próbują rozbić obronę gości

25'

Dariusz Kłus ogląda kolejną kartkę w tym spotkaniu. A przed momentem w dogodnej sytuacji Cieśliński został przepisowo zatrzymany w polu karnym Miedzi.

22'

Walka, walka a gry zawodnikom nie ułatwiają warunki atmosferyczne panujące w Legnicy.

18'

Szybko próbują odpowiedzieć miejscowi ale Grzegorzewski uderza głową nad poprzeczką bramki Wróbla

16'

Kartonikiem ukarany zawodnik, który znajduje się na ławce rezerwowych

15'

G o o o o l l l !!!! Kryszak otrzymuje świetne podanie od kolegi wychodzi sam na sam z Ptakiem i pewnie pokonuje byłego golkipera Zagłębia Lubin!!

12'

Kapitalna szansa dla gospodarzy. Po zagraniu z rzutu wolnego Adrian Woźniczka nie trafia w piłkę w doskonałej okazji przed bramką Wróbla!!!

11'

Sędzia Górecki uważał, że zawodnik Olimpii symulował faul i za to pokazał Ruszkulowi żółtą kartkę

7'

Kapitalna szansa Olimpii ale Ruszkul z 3 metrów zamiast do siatki...trafia w bramkarza!!!

7'

Faul na bramkarzu Olimpii po wrzutce z wolnego Madejskiego. Mamy rzut wolny z pola bramkowego

4'

Bardzo dobra, indywidualna akcja Zakrzewskiego, którego w ostatniej chwili zatrzymuje Wróbel.

2'

Pierwsza akcja Cieślińskiego ale niedokładne zagranie napastnika Olimpii wychodzi za końcową linię boiska

1'

Spotkanie rozpoczynają goście!

16:00

Piłkarze powoli wychodzą na murawę - za moment zaczynamy

15:46

Kwadrans do rozpoczęcia meczu - tutaj zapowiedź tego spotkania

15:42

Rezerwa gospodarzy to: Andrzej Bledzewski, Daniel Tanżyna, Patryk Szymański, Kamil Hempel, Damian Lenkiewicz, Marcin Nowacki, Mariusz Mowlik

15:22

Zawodnicy rezerwowi Olimpii: Daniel Osiecki, Tomasz Adamczyk, Sławomir Mazurkiewicz, Adrian Frańczak, Paul Grischok, Dariusz Gawęcki, Marcin Smoliński

15:21

Witamy w relacji NA ŻYWO z meczu 1. ligi pomiędzy zespołami Miedzi Legnica i Olimpii Grudziądz. Znamy już skład gości, jak tylko poznamy skład gospodarzy niezwłocznie go podamy.