Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
3 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
96'

Sędzia kończy spotkanie. Flota pozostaje lidem 1 ligi. Dzisiaj straciła pierwszą bramkę, ale trzy punktu zostały w Świnoujściu.

94'

GOOOOL! 3:1 Sebastian Olszar przejął piłkę w polu karnym, ominął obrońcę GieKSy i uderzył technicznie nad bramkarzem.

92'

Fryc miał kolejną sytuację. Znalazł się w sytuacji sam na sam, lecz nie udało się skierować piłki do bramki.

91'

Po akcji Krzysztofa Wołkowicza w dogodnej sytuacji znalazł się Przemysław Pitry, jednak Kasprzik obronił tą sytuację.

90'

6 minut dłużej potrwa spotkanie w Świnoujściu.

88'

Dośrodkowanie Wołkowicza złapałGrzegorz Kasprzik.

86'

Kujawa próbował indywidualnej akcji w polu karnym. Wywalczył rzut rożny. Po kornerze do główki doszedł Arkadiusz Kowalczyk, ale jego strzał nie zagroził bramce Kasprzika.

84'

Pitry obejrzał żółty kartonik za dyskusje.

84'

Kieruzel sfaulował Pitrego. Zawodnik GieKsy dyskutował jeszcze z piłkarzem Floty i miał coś do powiedzenia sędziemu. Kieruzel i Pitry dostali po żółtej kartce.

83'

Wołkowicz wszedł za Pietronia.

81'

Za Kamila Cholerzyńskiego wchodzi Kowalczyk.

79'

W dogodnej sytuacji do podwyższenia rezultatu znalazł się Sebastian Olszar, uderzył jednak niecelnie.

79'

Kieruzel zmienił Ensara Arifovicia.

77'

Kolejny atak gospodarzy. Witold Sabela znowu na posterunku. Obronił nogami strzał Christiana Nnamaniego.

76'

Patryk Fryc uderzył z szesnastu metrów, futbolówka odbiła się od słupka bramki strzeżonej przez Sabelę i wpadła do siatki.

75'

GOOOOL!!! 2:1 dla Floty. Wprowadzony dopiero co na boisko Fryc strzela bramkę dla gospodarzy

72'

Żółta kartka dla Nnamaniego.

70'

Fryc zmienia Września.

69'

GOOOOOL 1:1. Ogromne zamieszanie w polu karnym po centrze z rzutu wolnego, najlepiej odnalazł się tam Sebastian Olszar, który strzelił brakę dla Floty.

67'

Do rzutu wolnego po raz kolejny podszedł Pitry, ale uderzył ponad poprzeczką.

66'

Żółta kartka dla Zalepy. Będzie rzut wolny dla katowiczan sprzed pola karnego.

63'

1. zmiana u gospodarzy. Nnamani za Niedzielę.

62'

Ależ to była szansa dla Floty na wyrównanie. W dogodnej sytuacji znalazł się Arifović, który z najbliższej odległości nie trafił głową do bramki Sabeli.

60'

Futbolówkę w polu karnym ręką dotknął Napierała. Arbiter spotkania nakazał grać dalej...

57'

Jasiński ukarany żółta kartką. Faulował Przemysława Pitrego.

56'

Faulowany przed polem karnym Floty był Rakels. Z rzutu wolnego uderzał Pitry, ale Kasprzik obronił ten strzał.

54'

W tej sytuacji ucierpiał także Sabela. Teraz leży na murawie i potrzebujemy pomocy medycznej.

53'

Flota naciska coraz bardziej. Radosław Jasiński po zamieszaniu w polu karnym stanął oko woko z Sabelą podał jednak piłkę do do Arifovicia, który został potraćony przez bramkarza. Sędzia nakazał grać dalej. Nie ma jedenastki.

51'

W dobrej sytuacji przed bramką Sabeli znalazł się Mateusz Wrzesień, jego strzał był niecelny.

49'

Tymczasem w Świnoujściu zaczął padać deszcz.

47'

Kilka metrów przed polem karnym faulowany był Przemysław Pitry. Do rzutu wolnego podszedł sam poszkodowany i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

46'

II połowę zaczęli katowiczanie.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy w Świnoujściu niespodziewanie prowadzą goście.

45'

Indywidualna akcja Radosława Jasińskiego wzdłuż końcowej linii boiska. Zawodnik gospodarzy płasko dogrywał piłkę w szesnastkę. Zagranie zostało skutecznie przecięte przez piłkarzy GieKSy.

44'

Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów. Drużyna ze Świnoujścia nie stworzyła, jednak zagrożenia pod katowicką bramką.

41'

W poprzedniej sytuacji asystą popisał się Niedziela. Flota przeważa, ale w dzisiejszym spotkaniu lider 1. ligi trafiła na zaporę w postaci bardzo dobrze dysponowanego Witolda Sabeli.

40'

Świetna interwencja bramkarza GieKSy, Sabeli po strzale Września.

36'

Witold Sabela pewnie łapie piłkę po kornerze dla Floty.

35'

Spore zamieszanie od bramką GieKSy. Skończyło się tylko na rzucie rożnym.

32'

GOOOOL! Po rzucie rożnym dla GieKSy, do strzału głową doszedł Napierała i pokonał Kasprzika. Flota straciła pierwszą bramkę w sezonie.

30'

Strata Arifovicia. Futbolówkę odebrał Pietroń i podał ją do Rafała Kujawy. Zawodnik GieKSy oddał kolejny strzał. Uderzenie nie mogło zaskoczyć Kasprzika, bo było bardzo niecelne.

27'

W odpowiedzi akcja GieKSy. Kujawa zdecydował się na strzał. Piłka jednak poleciała wysoko nad poprzeczką.

25'

Ależ to była sytuacja. Wrzesień strzałem głową chciał przelobować Sabelę, futbolówka trafia w poprzeczkę.

23'

Wrzutka Denissa Rakelsa pada łupem bramkarza Floty, Kasprzika

20'

Ensar Arifović znalazł się w groźnej sytuacji w polu karnym, jego strzał poszybował ponad poprzeczkę.

19'

Jak dotychczas drużyna gospodarzy przeważa i stwarza więcej sytuacji, jednak brakuje jej skuteczności.

17'

Bartłomiej Niedziela ładnie pokazał się w indywidualnej akcji w polu karnym i oddał strzał, który został zblokowany przez Kujawę.

16'

Po rzucie rożnym błąd popełnił Sabela, który wypuścił piłkę z rąk, ale został zbyt ostro potraktowany przy próbie strzału przez zawodników Floty. Rzut wolny dla katowiczan.

14'

Kolejna akcja GieKSy. Przemysław Pitry zdecydował się na strzał z 18 metrów, uderzenie zostało zablokowane.

12'

Dośrodkowanie w pole karne Fonfary. Czujność zachował w bramce Floty Kasprzik, który wypiąstkował piłkę poza szesnastkę.

10'

Kontratak podopiecznych Dominik Nowaka. Niedziela wyłuskał piłkę w środkowej strefie boiska, który oddał płaski i mocny strzał. Golkiper GieKSy odbił strzał. Dobitka Niedzieli przeleciała nad poprzeczką.

8'

Aktywny dzisiaj Marek Opałacz minął obrońcę GKS-u i dograł do Arifovicia. Uderzenie napastnika Floty zostało zblokowane.

6'

Akcja GKS-u zagranie Przemysława Pitrego do Fonfary przejęli obrońcy lidera 1. ligi. Ciekawa sytuacja dla katowiczan spaliła na panewce.

4'

Opałacz odebrał piłkę na 16 metrze i odegrał ją do wbiegającego Września. Jednak zawodnik stracił piłkę.

1'

Zaczynamy spotkanie!

16:26

Ławka rezerwowych Floty: Paweł Waśkow, Piotr Kieruzel, Christian Nnamani, Koba Shalamberidze, Patryk Fryc, Daniel Chyła, Michał Protasewicz.

16:26

Ławka rezerwowych GKS-u: Maciej Wierzbicki, Mateusz Mazurek, Przemysław Dębski, Bartosz Sobotka, Arkadiusz Kowalczyk, Krzysztof Wołkowicz.

16:25

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko za chwilę rozpocznie się spotkanie.

16:05

Sytuacja w drużynie gości jest coraz trudniejsza. W odróżnieniu od drużyny ze Świnoujścia w szatni GKS-u panuje dość napięta atmosfera. Rosną zaległości wypłat dla piłkarzy. Wśród zawodników GieKSy padają propozycje opóźnienia w wyjściu na środowe spotkanie z Flotą, a nawet strajk.