Rzut karny dla Termaliki, faulowany Pawlusiński.

Stomil zamknięty we własnym polu karnym. Dośrodkowania niecieczan nie przynoszą wymiernych korzyści.

87'

Baranowski celnie główkował po rzucie rożnym, ale kapitalnym refleksem wykazał się Nowak, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

86'

Kaźmierowski po raz kolejny znalazł się w polu karnym, ale tym razem Czerwiński dobrze zablokował rywala.

84'

Dobra odpowiedź gości. Centrował Bucholc, a zamykający akcję Kaźmierowski uderzył w trudnej pozycji nad poprzeczką.

84'

Pielorz znakomitym wślizgiem zatrzymuje szarżującego Bucholca.

81'

To musiał być gol! Finalnym efektem świetnej akcji Termaliki było podanie Pawlusińskiego do Drozdowicza. Napastnik gospodarzy fatalnie ułożył stopę i jego strzał poszybował nad poprzeczką bramki.

79'

Rybski ładnie obrócił się w polu karnym, ale jego strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć Ptaka.

78'

W Niecieczy pada coraz mocniej. Na boisku często rządzi przypadek, a nie zaplanowane zagrania.

76'

Żółtą kartką ukarany Krzysztof Lipecki. Pomocnik gospodarzy bezpardonowo zaatakował Glanowskiego.

74'

Kąśliwe dośrodkowanie ceglarza nieznacznie mija bramkę Ptaka.

74'

Spore zamieszanie w polu karnym Stomilu. Sytuacje dalekim wykopem wyjaśnia Koprucki.

73'

Sporo chaosu na boisku. Zawodnikom zadania nie ułatwiają warunki atmosferyczne. Jak donosi Piotr Ćwielong: to nie jest pogoda do gry w piłkę :) .

69'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Pawłowskiego zmienia Drozdowicz.

69'

Pierwsza zmiana w zespole Stomilu. Zmęczonego Kalonasa zmienia Kaźmierowski.

67'

Dośrodkowanie Strzelca spotkało się w powietrzu z głową Jeglińskiego. Piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. Dobitka napastnika gości minęła bramkę i spowodowała kontuzję pechowego strzelca.

64'

Pawłowski ładnie odnalazł Ceglarza w polu karnym, ale strzał tego drugiego trafił w obrońców gości.

63'

Druga połowa bliźniaczo przypomina pierwszą. Termalica atakuje w sposób urozmaicony, ale nie jest w stanie ulokować piłki w siatce.

61'

Kolejna zmiana w drużynie Termaliki. Boisko opuszcza Piotrowski, w jego miejsce wchodzi Rybski.

59'

Płaskie dośrodkowanie Horvatha pewnie wyłapuje Ptak.

58'

Nowak wyłuskuje piłkę spod nóg szarżującego Kalonasa.

58'

Gracze ofensywni Termaliki nie potrafili wykorzystać świetnej centry Nalepy. Pasywna postawa podopiecznych mocno zdenerwowała trenera Moskala.

57'

Wymuszona zmiana w zespole gospodarzy. Kontuzjowanego Piątka zmienia Michał Nalepa.

55'

Piękna wymiana piłki pomiędzy Piotrowskim i Ceglarzem. Centrę tego drugiego blokuje ofiarnie Baranowski.

54'

Znakomita szansa Jeglińskiego. Pomocnik Stomilu przedarł się środkiem boiska i z okolic szesnastki uderzył mocno nad poprzeczka.

52'

Długą wymianę podań w okolicach pola karnego gości kończy niedokładne dośrodkowanie Piątka.

50'

Strzał Piotrowskiego efektownym wślizgiem blokuje Bucholc.

48'

Glanowski przegrał walkę z trzema obrońcami Termaliki. Jego odważna próba zakończyła się już w polu karnym gospodarzy.

46'

Kalonas miękko zagrywa do Jeglińskiego. Sprytne uderzenie zawodnika z Olsztyna mija lewy słupek bramki Nowaka.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

60'

Brzydka pogoda i środek tygodnia sprawiły, że stadion w Niecieczy świeci pustkami.termalica

16:48

Termalica jest stroną dominującą w tym meczu. Organizacja gry gospodarzy jest bez zastrzeżeń, szwankuje jedynie skuteczność. Goście w początkowej fazie meczu grali bardzo aktywnie w defensywie, jednak później rozluźnili szyki i raz po raz dopuszczali rywali pod własną bramkę.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Doskonały wślizg Plevy ratuje Termalike przed stratą gola. Po chwili piłka wraca w pole karne i tym razem strzał Jeglińskiego ofiarnie zatrzymuje Czerwiński.

44'

Pawlusiński z rzutu wolnego uderza w środek bramki. Piłkę pewnie łapie Ptak.

43'

Ceglarz uderza sytuacyjnie z kilku metrów, ale trafia wprost w głowę Baranowskiego.

42'

Strzał z rzutu wolnego Pawlusińskiego znów mija cel.

41'

Żółtą kartką za niebezpieczną grę upomniany został Michał Glanowski.

40'

Horvath przejął piłkę zagraną przez Lipeckiego i pokusił się o kolejne uderzenie z dystansu. Po raz kolejny niewiele zabrakło. Niecieczanie nie mają dzisiaj szczęścia pod bramką rywali.

38'

Świetna kontra niecieczan. Zainicjował ja Pawlusiński, podał do wybiegającego na czystą pozycję Piotrowskiego, a ten wyłożył piłkę Pawłowskiemu. Strzał tego ostatniego minął lewy słupek bramki Ptaka.

37'

Piotrowski popisał się efektownym rajdem, wymanewrował trzech obrońców gości i groźnie uderzył. Piłkę przed bramką zatrzymał jeden z defensorów olsztynian.

36'

Suchocki znowu groźnie dośrodkowuje. Tym razem jego podanie w niewielkiej odległości minęło wbiegających graczy Stomilu.

32'

Gospodarze powinni prowadzić. Doskonała centrę Pawlusińskiego z rzutu rożnego wylądowała wprost na głowie niekrytego Plevy. Stoper Termaliki fatalnie spudłował.

31'

Seria świetnych przechwytów Lipeckiego w środku pola. Ambicja środkowego pomocnika gospodarzy skutkuje rzutem rożnym.

29'

Rzut wolny dla Stomilu z ok. trzydziestu metrów. Centrę Suchockiego pewnie piąstkuje Nowak.

29'

termalica - stomil

28'

27'

Centrostrzał Pawlusińskiego ląduje w rekach Ptaka.

26'

Kapitalna akcja niecieczan. Piątek uruchomił na prawym skrzydle Piotrowskiego, a ten dośrodkował wysoko w pole karne. Do piłki w pełnym biegu doszedł Pawlusiński i uderzył z woleja na bramkę Ptaka. Golkiper gości po raz kolejny znakomicie interweniował.

25'

Groźne dośrodkowanie Suchockiego pewnie wybija Czerwiński.

24'

Kolejne groźne uderzenie z dystansu. Bomba Horvatha przelatuje około metr nad poprzeczką.

23'

Świetnie uderzenie z dystansu Pawlusińskiego broni Ptak. Kolejny rzut rożny.

23'

Rośnie napór gospodarzy. Coraz sprawniej wymieniają piłkę i dochodzą do coraz lepszych okazji. Przed chwilą znakomite dośrodkowanie Piotrowskiego nieznacznie minęło Ceglarza.

21'

Odpowiadamy na pytanie Mateusza: w sektorze gości zasiada dziś pięciu kibiców.

20'

Znakomita szansa Pawłowskiego! Napastnik Termaliki otrzymał świetne podanie od Piątka i momentalnie uderzył z woleja. Jego intencje wyczuł Ptak, który w znakomitym stylu sparował piłkę do boku.

17'

Ceglarz wywalczył piłkę przed polem karnym Stomilu i uderzył na bramkę Ptaka. Piłka po rykoszecie minęła nieznacznie cel. Po rzucie rożnym w dobrej sytuacji znalazł się Pawłowski, ale Koprucki w ostatniej chwili wybił mu piłkę.

15'

Dużo chaosu w środkowej strefie. Żadnej drużynie nie udaje się od kilku chwil wymienić serii celnych podań.

13'

Kompletnie nieudany strzał Glanowskiego z około trzydziestu metrów.

12'

Stomil ładnie wymienił piłkę przed polem karnym Niecieczy. Strzał Suchockiego okazał się jednak zbyt słaby. Piłkę pewnie złapał Nowak.

9'

Lipecki fauluje w środku pola Jeglińskiego.

9'

Umiejętnie poruszają się goście w defensywie.

8'

Strzelec mija na lewej stronie Piątka i płasko podaje w pole karne, tam jednak znów jest Czerwiński. Kontratak Termaliki, ale Piotrowski zbyt mocno podaje do Pawlusińskiego.

5'

Horvath brzydko fauluje Glanowskiego, który z trudem schodzi za linię boczną.

4'

Kolejna centra w pole karne Termaliki. Głowacki wrzuca piłkę lewej strony wprost w ręce Nowaka.

3'

W odpowiedzi goście. Piłkę w pole karne wrzucał Strzelec, Czerwiński szczupakiem wybija na aut.

2'

Pierwsza próba gospodarzy: Piątek zagrywa prostopadle w pole karne, ale nie zrozumiał się z Pawłowskim.

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Niecieczy! Przy piłce Pomarańczowi!

15:59

Ławka rezerwowych Termalici: Maciej Budka, Michał Nalepa, Maciej Maślany, Szymon Sobczak, Andrzej Rybski, Łukasz Szczoczarz, Emil Drozdowicz

15:57

Ławka rezerwowych Stomilu: Piotr Skiba, Rafał Remisz, Szymon Kaźmierowski, Michał Świderski, Dominik Kun

15:56

Beniaminek z Olsztyna po kompromitującej porażce w Bydgoszczy pewnie wolałbym zagrać teraz na własnym boisku. Stomil musi jednak szybko się odbudować, by uniknąć kolejnej wysokiej porażki z jednym z ligowych faworytów.

15:56

Zdecydowanym faworytem meczu jest Termalica, która zgromadziła 12 punktów, a ma jeszcze jeden mecz zaległy.