Mąka zamyka wrzutkę Stefańczyka i wyrównuje wynik spotkania!

Świerblewski bardzo powoli opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Chwastek.

89'

Kontra gości, niecelnie uderza Jaroń i od bramki Witan.

89'

Petasz wrzuca na długi słupek, Mąka zamyka akcję, kapitalna okazja do wyrównania, a ten uderza wprost w Leszczyńskiego. Chwile później Abbott obok bramki.

88'

Niedokładna seria podań bydgoszczan.

87'

Hermes uderza z dystansu, piłkę blokuje Matuszek i leży na boisku.

86'

Nerwy na ławce rezerwowych gości.

83'

Stefańczyk prostopadle do Błąda, ten zatrzymany przez obrońcę i rzut rożny. Tym razem do piłki podszedł Błąd, Zawistowski główkuje niecelnie.

83'

Jaroń za Jakubika.

82'

Piękna kontra gości, Piesio z Jakubikiem rozmontowali obronę Zawiszy, ten drugi w sytuacji w oko w oko z Witanem uderza nad bramką!

81'

Zawistowski do Abbotta, ten z pierwszej piłki w boczną siatkę.

80'

Zawisza - Dolcan

80'

Bardzo niedokładnie gospodarze rozgrywają piłkę.

77'

Próba Petasza z dystansu - obok bramki.

76'

76'

Grzegorz Piesio strzelał z dystansu, jednak pewnie interweniował Witan,..

75'

Zmiana w ekipie gości. Koziara zastępuje Zjawińskiego.

74'

Zawistowski nie trafia w piłkę i po szansie dla Bydgoszczan.

72'

Abbott w kapitalnej sytuacji zostaje zatrzymany przez Ciesielskiego.

70'

Dośrodkowanie Stefańczyka, najwyżej wyskakuje Błąd uderza głową, piłka dużym łukiem zmierzała do siatki, lecz w ostatniej chwili Leszczyński wybija ją!

70'

70'

Kompletnie nie klei się gra ofensywna niebiesko-czarnych.

68'

W odpowiedzi bydgoszczanie Błąd do Abbotta ten jednak nie sięga piłki. W natarciu Zawisza, kolejny rzut rożny.

66'

Kontra gości Świerblewski do Piątkowskiego ten uderza w Witana.

65'

Seria rzutów rożny dla Zawiszy, bez konsekwencji dla gości.

64'

Prostopadła piłka Petasza w stronę Abbotta, ten jednak dostaje ją za plecy i piłkę przejmują zawodnicy Dolcana.

63'

62'

Bramkę strzela Mąka!! Lecz sędzia dopatrzył się spalonego i nie uznaje bramki.

60'

Zawisza jak na razie bez pomysłu na grę.

58'

Żółta kartka dla Kopacza za przerwanie groźnej akcji gości.

57'

Kolejna zmiana w Zawiszy. Masłowski zmienia Gevorgyana.

54'

Piłka w strone Abbotta przerwana przez Ciesielskiego.

52'

Z rzutu wolnego uderzał Piesio, piłke wypluł przed siebie Witan, nie porozumienie miedzy dwójką obrońców Zawiszy wykorzystuję Piątkowski i strzela bramkę na 0-1. Niespodzianka wisi w powietrzu!!

52'

Prowadzenie obejmują goście z Ząbek.

51'

50'

Zawistowski z rzutu rożnego. Piłkę przejął Petasz i uderzył po ziemi, jednak obok bramki Leszczyńskeigo.

49'

Drugi rzut rożny dla gospodarzy, krótko rozegrany z rogu pola karnego uderza Zawistowski, lecz za lekko i broni Leszczyński.

48'

W ataku Zawiszanie, z rogu piłkę wrzuca Zawistowski, Petasz uderza jego strzał jednak zablokowany.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

46'

Błąd za Wójcickiego.

19:03

Już w najbliższy weekend piłkarze z Ząbek podejmą na własnym boisku zespół Termalici Bruk-Bet Nieciecza, a gospodarze pojada do Łodzi, gdzie rozegrany zostanie mecz przyjaźni pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym, a bydgoskim Zawiszą.

46'

Abbott w miejsce Chałasa.

18:50

Zawisza - DolcanZawisza - Dolcan

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek.

45'

Arbiter doliczył minutę.

44'

Świerblewski z ok.35 metra decyduję się na strzał, który z największym trudem broni Witan.

44'

43'

Kolejna akcja aktywnego w dzisiejszym spotkaniu Chałas, powinno być 1-0 dla niebiesko-czarnych, jego strzał minął lewy słupek bramki Leszczyńskiego.

42'

Przerwana na chwilę gra, Skrzyński leżał na boisku.

40'

Kapitalna kontra gości dorzucał z boku Świerblewski na głowę Jakubika, jednak uprzedził go Witan.

40'

Zawisza -Dolcan

38'

Ataki Zawiszy ograniczają się do ciągłych wrzuceń piłki z bocznych sektorów boiska w pole karne Leszczyńskiego.

35'

W odpowiedzi goście z dystansu Piątkowski, na raty broni Witan.

34'

Szybka kontra Zawiszy! Piłka na lewo do Gevorgyana, a ten wrzucił w pole karne wprost na głowę Tomasz Chałasa, ten oddał strzał, jednak dobrą interwencją popisał się Rafał Leszczyński.

34'

Błąd defensywy Zawiszy, wszystko na szczęście wyjaśnił Witan.

33'

Brzydki faul w środku pola Gevorgyana.

32'

Akcja Wójcickiego z Chałasem, dorzuca ten drugi piłki jednak nie sięga Mąka i od bramki Leszczyński.

30'

29'

Stefańczyk po raz kolejny do Chałas, napastnik niebiesko-czarnych uderza bardzo niecelnie głową.

27'

Stefańczyk wrzuca piłkę w pole karne, Chałas uderza lecz sędzie doszukał się faulu napastnika Zawiszy.

25'

Kontra Gevorgyana przerwana przez Ciesielskiego, szybko wykonany aut, z dystansu uderza Petasz nad bramką.

23'

Na boisku leży Stefańczyk, proszona pomoc medyczna.

23'

21'

Odpowiedź Zawiszy! Strzał Jakuba Wójcickiego był jednak niecelny.

21'

Kapitalna akcja Dolcanu, Jakubik minął dwójkę defensorów wystawił piłkę do Grzegorza Piesio ten jednak z 5 metrów obok bramki!

20'

"Legenda Polski - Zawisza, rycerz bydgoski!" - na dwie strony śpiewają kibice Zawiszy.

19'

Petasz próbował uruchomić Wójcickiego, jednak piłka nieco za wysoka.

16'

Złe wybicie Kopacza, przed polem karnym piłkę przejął Zjawiński uderzył, strzał zblokował Skrzyński i Witan z łatwością broni.

14'

14'

Kapitalna akcja Zawiszy! Petasz do Gevorgyana, ten przedryblował dwójkę zawodników zagrał do Mąki, Leszczyński paruje strzał na słupek i następnie łapie piłkę!

13'

Strata w środku pola Zawiszy, klika podań i strzał z dystansu Bazlera na bramkę Witana niecelny.

11'

10'

Z dystansu uderzał Petasz, bardzo niecelnie.

9'

Zapowiadało się na niezła akcje gospodarzy, w piłkę jednak nie trafił Chałas, który dziś dostał kolejną szanse od Jurija Szatałowa.

7'

Dziś swoje 38 urodziny obchodzi zawodnik bydgoskiego Zawiszy - Hermes. Czy drużyna mu sprawi prezent w postaci zwycięstwa!?

5'

Rzut rożny dla gospodarzy, Zawistowski do Chałasa, a ten minimalnie nad bramką.

4'

Grzegorz Piesio swoim pressingiem zmusił obrońców do błędu, Witan wybija piłkę.

1'

Rozpoczęli goście z Ząbek!

17:57

Piłkarze w asyście arbitra wchodzą na murawę!

17:57

17:50

W zeszłym sezonie w meczu u siebie Zawisza pokonał drużynę Dolcanu 3-1, lecz w Ząbkach poległ 1-0. Jak uważacie, jak będzie tym razem? Zapraszamy do typowania w komentarzach. :)