Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
3 : 1
wartaWarta Poznań
95'

Po strzale Bartczaka sędzia Sebastian Krasny po raz ostatni zagwizdał w tym spotkaniu. GKS Bogdanka przerywa złą passę z Wartą Poznań i po bardzo interesującym meczu wygrywa 3:1!

94'

Gol! Grzegorz Bartczak honorowo dla Warty z rzutu karnego.

94'

Trzeci raz w przeciągu ostatnich minut piłkarze gospodarzy wybijają piłkę z linii bramkowej, ale po faulu na Magdziarzu rzut karny dla gości!

93'

Maciej Ropiejko sam na sam z bramkarzem po szybkim wyprowadzeniu piłki z własnej połowy, ale napastnik gospodarzy fatalnie przy próbie lobowania celuje prosto w ręce Radlińskiego

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania, a w międzyczasie po raz kolejny z linii bramkowej po strzale gości wybija Dawid Sołdecki, tym razem w okolicznościach strzału głową Bartłomieja Pawłowskiego!

88'

Ależ szczęście Bogdanki! Na bramkę po rzucie rożnym uderzał Alain Ngamayama i z linii bramkowej piłkę wybija Sołdecki!

85'

Strzelec trzeciej bramki Sebastian Szałachowski schodzi z boiska, a zastępuje go Maciej Ropiejko.

84'

Upomniany żółtą kartką Sebastian Szałachowski za faul na obrońcy gości.

83'

GOOOOOOOOL!!! Grzegorz Wojdyga zgrywa piłkę na jedenasty metr do Szałachowskiego i "Szałka" strzałem po ziemi między nogami bezbronnego Radlińskiego podwyższa wynik na 3:0!

80'

Groźnie było znów pod bramką gospodarzy! Marciniak w ostatniej chwili uprzedzony przed strzałem przez Midzierskiego!

78'

Pomyłka dwóch środkowych obrońców Bogdanki - obaj minęli się z wrzucaną piłką. Do piłki już prawie dopadli poznaniacy, ale sprawę wyjaśnił młody Hermann. A to wszystko w polu karnym.

76'

Zmiana w zespole gospodarzy. Grzegorz Wojdyga zmienia Kamila Oziemczuka.

74'

Nie potrafili wykorzystać przewagi trzech do jednego na połowie gości zawodnicy Bogdanki. Osamotniony Oziemczuk próbował podawać do lepiej ustawionych kolegów przed polem karnym, ale piłkę przejął jedyny w okolicy obrońca...

69'

Uszkodzony celownik ma dziś Bartoszak - po wrzutce ze środka pola znalazł się on tyłem sam na sam z Prusakiem i uderzył wysoko nad poprzeczką.

68'

No i mamy deszcz w Łęcznej.

68'

Ładna akcja Bogdanki! Najpierw strzelał Hermann, odbitą przez obrońców piłkę poprawił lobem do Szałachowskiego a ten z boku pola karnego trafia prosto w bramkarza!

66'

Zmiana - kolejny młodzieżowiec w drużynie gospodarzy. Tomasz Tymosiak za Ricardo.

64'

Był gol czy nie było? Po wrzutce z lewej strony uderzał Magdziarz, piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła gdzieś w okolicy linii bramkowej. Gola nie zaliczył sędzia, ale do ocenienia sytuacji przydałaby się powtórka

63'

W Łęcznej możemy oglądać wyrównaną grę. O wyniku tak naprawdę przesądza dziś tylko więcej zdecydowania i odwagi w drużynie gospodarzy. Innego dnia to Warta mogłaby prowadzić.

59'

Odpowiedź Warty - najpierw w polu karnym lobować próbował Bartoszak, piłka minęła Prusaka, ale w asekuracji był Ricardo, który wybił piłkę pod nogi Grzeszczyka, który z dystansu uderzył wysoko nad poprzeczką.

57'

Ładna akcja Bogdanki. Przed polem karnym obrońców gości zakręcił Ricardo, podał na bok do Irie, ten wyłożył piłkę Pesirowi, ale strzał tego ostatniego zablokowali obrońcy.

57'

Zmiana w zespole gości. Bartoszak za Giela.

56'

Z dystansu Panu Bogu w okno Piotr Giel.

55'

Już trzeci raz w meczu z dystansu próbował się Piotr Hermann, znów niecelnie, ale widać, że w tym chłopaku jest potencjał.

53'

Na loży prasowej już myśleliśmy że dojdzie do pochwały - uwaga - Kamila Oziemczuka. "Ozi" po ładnym okiwaniu zawodnika gospodarzy niestety podał za słabo i w groźnej kontrze piłkę przejęli obrońcy.

50'

Przypominamy - w ostatnich spotkaniach zawodnicy Bogdanki miel już dwa rzut karne - oba niewykorzystane.

50'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Velo wreszcie skutecznie egzekwuje rzut karny dla GKS-u Bogdanki mocnym uderzeniem w środek bramki! Do trzech razy sztuka!

48'

Rzut karny i kartka dla Pawłowskiego za podcięcie Szałachowskiego!

45'

W przerwie doszło do zmiany w szeregach gości. Jakóbowskiego zastąpił Pawłowski.

45'

Zawodnicy Warty Poznań od środka zaczynają drugą połowę spotkania.

16:58

Uwaga, uwaga - ważne wydarzenie. Na stadionie w Łęcznej po raz pierwszy od sezonu 2010/2011 zaświeciły się upragnione przez kibiców jupitery.

45'

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach 1:0 dla gospodarzy. Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania, gdyż jest ono dosyć wyrównane.

43'

Długa piłka z obrony drużyny gospodarzy i mimo towarzystwa trzech rywali Sebastian Szałachowski zdołał oddać - niestety zablokowany - strzał. Po rzucie rożnym z tej sytuacji do piłki przed polem karnym dopadł Piotr Hermann. Młody zawodnik GKS-u próbował swoich sił i mocnym uderzeniem posłał futbolówkę obok bramki Radlińskiego.

40'

Ochłodziło się na stadionie w Łęcznej, zapowiada się na opady deszczu.

37'

Ładne uderzenie z dystansu Łukasza Grzeszczyka, ale nad poprzeczką.

36'

Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy. Po wrzutce z lewej strony piłkę - na szczęście gospodarzy - tylko musnął Piotr Giel.

34'

Żółtą kartką za faul na Macieju Mysiaku ukarany Tomas Pesir.

32'

Po dynamicznej kontrze z lewej strony mocno, ale niecelnie uderzał Piotr Giel.

27'

Piłka po uderzeniu defensora GKS-u zanim znalazła drogę do bramki odbiła się jeszcze od słupka i bramkarza gości.

27'

GOOOOOOOL!!! Tomasz Midzierski głową z rzutu rożnego po dośrodkowaniu Veljko Nikitovicia!

24'

Obraz gry nieco nam się zmienił, oba zespoły szukają swoich szans pod bramką rywala. Dotychczas oglądamy bardzo wyrównane zawody.

20'

Obijać próbują bramkę gości zawodnicy GKS-u! Najpierw swojej szansy z dystansu próbował Tomas Pesir, odbitą przez obrońców piłkę dobijał Piotr Hermann, piłka po rykoszecie omal nie zaskoczyła Radlińskiego!

18'

Słabe zawody rozgrywa Michał Benkowski. Przyjezdni szukają sobie szansy do przebicia głównie jego stroną.

15'

Bogdanka w ofensywie. Po mocnym wyrzucie z autu potężne kropnięcie Dawida Sołdeckiego zza pola karnego powstrzymane przez obrońców.

14'

Za faul na Tomasu Pesirze żółtą kartką ukarany Rafał Kosznik.

13'

Po pierwszych 13 minutach bez poważniejszego zagrożenia z którejkolwiek ze stron.

8'

Ładnym wrzutem za linię obrony ze środka pola popisał się Szałachowski, ale defensor gości uprzedził Ricardo przed dobiegnięciem do piłki.

6'

Pierwszy strzał meczu. Na bramkę po ziemi zza pola karnego niecelnie uderzał Ricardo.

5'

Pierwsze minuty meczu spokojnie. Przy piłce głównie zawodnicy Warty.

1'

Zabrzmiał pierwszy gwizdek Sebastiana Krasnego z Krakowa. Od środka Bogdanka. Zaczynamy!

15:58

Piłkarze GKS-u Bogdanka wystąpią dziś w strojach czarnych, Wary Poznań zaś w białych.

15:57

Zawodnicy obu drużyn już przygotowują się do wyjścia na rozpoczęcie meczu.

15:45

Ilość kibiców na stadionie zmieniła się z 12 do około 300 głów. To i tak wciąż mało jak na 1. ligę...

15:34

Po meczu z Cracovią zaś trener Czesław Owczarek przeprowadził dwie zmiany w swoim zespole - z pierwszej jedenastki zniknął Bartoszak oraz kontuzjowany Trochim, pojawił się zaś kapitan Tomasz Magdziarz i Alain Ngamayama.

15:31

W porównaniu do ostatniego meczu jedna zmiana w składzie Bogdanki, i to dość zaskakująca - miejsce będącego w słabej formie Ropiejki zajął młodziutki Piotr Hermann.

15:25

Ławka rezerwowych Warty Poznań: Lis, Bartoszak, Bartkowiak, Pawłowski, Płotka, Trojanowski, Laskowski

15:25

Ławka rezerwowych GKS Bogdanka: Socha, Gamla, Ropiejko, Zuber, Wojdyga, Kalkowski, Tymosiak

15:19

W tym momencie zawodnicy obu drużyn wyszli na rozgrzewkę. W Łęcznej mamy zachmurzone niebo, około 20 stopni, dość sucho. Pogoda sprzyja rozgrywaniu sportowych zawodów, aczkolwiek jest nieco ciężkie powietrze. Działaczy o białą gorączkę przyprawia zapewne frekwencja. W tym momencie na trybunach zasiada - uwaga - dwunastu kibiców, plus dwóch dziennikarzy na loży prasowej.

15:16

Witam na relacji LIVE! ze spotkania 8. kolejki zmagań o mistrzostw 1. ligi pomiędzy GKS-em Bogdanką, a Wartą Poznań.