Sędzia kończy mecz. Olimpia zasłużenie wygrywa z Cracovią 2-0.

Sędzia dolicza 3 minuty

86'

Komplet zmian oba zespoły już wykorzystały.

84'

W tym meczu już nie ma prawa nic się wydarzyć. Wiem, wczorajsze spotkanie Ligi Mistrzów może przeczyć tej tezie ale tym razem tak się raczej nie stanie...

81'

Pilarz broni uderzenie Roberta Szczota z rzutu karnego!!

81'

Karny dla Olimpi!!

80'

Ostatnia zmiana w zespole Cracovii

77'

Po rzucie wolnym egzekwowanym przez Kryszaka Smoliński uderza z 18. metrów wprost w nogi jednego z obrońców

76'

Mamy drugą zmianę w zespole gospodarzy. Ruszkul schodzi z boiska a w jego miejsce melduje się Smoliński

74'

Mateusz Żytko fauluje Roberta Szczota i ogląda kartkę koloru żółtego

72'

Steblecki uderza z narożnika pola karnego ale kapitalną paradą popisuje się Wróbel!!

67'

...i druga zmiana w zespole Pasów.

66'

Pierwsza zmiana wśród gospodarzy. Strzelca pierwszej bramki zmienia Frańczak

66'

Cieśliński uderza z 6 metrów ale kapitalnie piłkę odbija Pilarz!!

63'

Kolejna akcja Suvorova. Gracz, który na boisku pojawił się po przerwie odmienił grę Pasów.

61'

Godzina gry za nami. Po kapitalnych pierwszych 45 minutach gospodarze w pierwszym kwadransie drugiej połowy kontrolują wydarzenia na boisku. Cracovia stara się, próbuje ale albo brakuje dokładności albo kapitalnie broni Wróbel.

46'

Po przerwie mieliśmy już jedną zmianę w drużynie Wojciecha Stawowego,

60'

Kapitalne uderzenie Suvorova z około 13 metrów świetnie broni Wróbel!

59'

A już 27 września Olimpia zagra w Wałbrzychu w 1/8 finału PP z miejscowym Górnikiem i wcale nie stoi na straconej pozycji. Wręcz przeciwnie - w takiej formie to piłkarze z Grudziądza będą faworytami

56'

Jedynie solidnie dziś grający w barwach Cracovii Mateusz Żytko kolejny raz zatrzymuje Rogalskiego.

54'

Kryszak próbował podać do Cieślińskiego, który wychodził na czystą pozycję ale zrobił to fatalnie.

50'

Woźniak z bardzo daleka próbuje zaskoczyć Pilarza ale jego uderzenie jest bardzo niecelne

47'

Gospodarze zaczynają gonić Cracovię w ilości kartek w tym spotkaniu. Tym razem żółta kartką ukarany Kryszak

47'

Mocno próbowała rozpocząć drugą część Cracovia ale świetnie interweniujący Staniek sprawił, że od bramki rozpocznie Wróbel.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Po 45 minutach zasłużone prowadzenie gospodarzy 2:0

44'

Po faulu na Łukaszu Zejdlerze kartkę ogląda Rogalski

43'

Wolny dla Cracovii ale bardzo pewnie wybija piłkę strzelec drugiej bramki dla gospodarzy

40'

W ostatnich minutach to Cracovia próbuje przejąć inicjatywę ale jak do tej pory gospodarze grają mądrze w każdej formacji.

38'

Akcji prawą stroną próbował Łukasz Zejdler ale dobrze gracza z Krakowa blokował Woźniak

37'

Po rzucie rożnym dla Cracovii do piłki doszedł Kosanović ale uderzył niecelnie

34'

Pisarczuk faulowany przez Marciniaka i zawodnik gości ogląda żółtą kartkę

32'

I jakby na potwierdzenie moich wcześniejszych słów - uderzenie Rogalskiego kapitalnie broni Pilarz po chwili mocne uderzenie Woźniaka jest minimalnie niecelne!

32'

Po pierwszych 30 minutach Olimpia udowadnia nasze przedmeczowe przypuszczenia. Ten zespół na własnym boisku jest niezwykle groźny o czym przekonuje się boleśnie Cracovia

29'

Ruszkul sam na sam z Pilarzem trafia w poprzeczkę !!

27'

Kłus z Cieślińskim ładne rozegrali piłkę. Ten ostatni zagrał do Ruszkula ale w całą akcję wmieszał się Żytko i wybił piłkę

25'

Kolejny faul i w ciągu 1 minuty dwaj gracze Cracovii zarobili po żółtej kartce. Tym razem ukarany Kosanović.

24'

Łukasz Zejdler fauluje w środku pola jednego z zawodników gospodarzy i ogląda żółtą kartkę

21'

Goście osiągnęli przewagę...w ilości rzutów rożnych ale bez przełożenia na sytuacje bramkowe

19'

Bernhardt uderzył bardzo mocno na bramkę Wróbla ale ten kapitalnie odbił futbolówkę ratując swój zespół przed utratą bramki

17'

Oczywiście przy pierwszej bramce asystował Adam Cieśliński

16'

G o o o o l l l l ! ! Druga asysta Kryszaka i świetny strzał głową Stańka i w Grudziądzu mamy małą niespodziankę !!!

15'

Pierwsze piętnaście minut to przewaga gospodarzy, która musiała się właśnie tak zakończyć. Cracovia musi się przebudzić

13'

Maciej Rogalski wykorzystał świetne podanie od Adama Cieślińskiego i uderzeniem w długi róg pokonał Pilarza!!

12'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! Rogalski wyprowadza swój zespół na prowadzenie !!

11'

Przewaga gospodarzy! Tym razem Adam Cieśliński uderza piłkę z 20 metrów ale zostaje skutecznie zablokowany

10'

Kolejna wrzutka Kryszaka, tym razem już nie tak dokładna i obrońcy wybijają piłkę

8'

Kapitalne uderzenie głową Cieślińskiego po dośrodkowaniu Kryszaka świetnie broni Pilarz !!! To była bardzo groźna sytuacja !!

7'

I mamy pierwsze uderzenie na bramkę - w stronę świątyni Wróbla uderzał Szeliga ale zrobił to bardzo niedokładnie

5'

W zespole gospodarzy zwraca uwagę brak w pierwszej "11" Dariusza Gawęckiego

2'

Bardzo namoknięta murawa w Grudziądzu może stwarzać problemy obu zespołom. W pierwszej akcji w środku boiska faulowany był Klus ale po zagraniu w pole karne najszybszy okazał się Pilarz

1'

Spotkanie w Grudziądzu rozpoczęte!!

16:18

Rezerwa gości: Marcin Skrzeszewski, Krzysztof Danielewicz, Krzysztof Nykiel, Bojan Puzigaca, Sebastian Steblecki, Alexandr Suvorov, Marcin Budzińsk

16:16

Rezerwa Olimpii: Daniel Osiecki, Dariusz Gawęcki, Sławomir Mazurkiewicz, Tomasz Adamczyk, Adrian Frańczak, Paul Grischok,Marcin Smoliński

16:10

Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans

15:58

Historyczne, bo pierwsze spotkanie obu zespołów z pewnością będzie interesującym spotkaniem. Olimpia to zespół, który szczególnie jest groźny na własnym boisku o czym przekonał się już w tym sezonie choćby Lech natomiast Cracovia marząc o powrocie do Ekstraklasy nie może pozwolić sobie na straty punktowe.

15:55

Trener gości po zremisowanym szczęśliwie meczu z Wartą powiedział, że w spotkaniu z Olimpią jego zespół interesowało będzie tylko zwycięstwo, ponieważ każda strata punktów może spowodować dla Cracovii utratę kontaktu z czołówką

15:47

Na 45 minut przed początkiem spotkania poznaliśmy składy obu zespołów. Mecz, który rozpocznie się o 16:30 będzie pierwszym w historii pojedynkiem obu zespołów.