Zawisza pewnie pokonuje Stomil 5:0. Dziękujemy za uwagę!

Czerwona kartka dla Jeglińskiego.Stomil kończy w w osłabieniu.

92'

Geworgyan strzelał zza pola karnego, ale w sam środek bramki.

89'

Goście nie chcą poprzestać na 5 bramkach i atakują dalej. Stomil rozpaczliwie się broni i próbuje kontrować.

86'

Bramka dla Zawiszy, niezdecydowanie obrońców Stomilu wykorzystał Leśniewski.

84'

Fatalne zagranie Głowackiego, piłkę przechwycił Mąka. Próba lobowania bramkarza Stomilu jednak nie powiodła się.

63'

W zamieszaniu źle odczytaliśmy zmianę w Stomilu, Kalonasa zastąpił nie Kaźmierowski a Glanowski. Przepraszamy za pomyłkę.

79'

Strzał Suchockiego z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego minimalnie obok słupka.

77'

Chałas schodzi z boiska, za niego zagra Leśniewski.

75'

Zmiana w drużynie Stomilu, Karol Żwir zastępuje Michała Świderskiego.

73'

Gra rozpoczęta. Na trybunach w końcu spokojnie.

71'

Sędzia przerywa grę, dopóki na trybunach nie zapanuje porządek.

70'

Fani Stomilu nie pozostają dłużni i również opuszczają swój sektor, zwaśnione grupy oddzielają policjanci

68'

Fani Zawiszy ewidentnie znudzeni meczem rzucają krzesełkami i niszczą przygotowane dla nich miejsca. Interweniują służby porządkowe

66'

Drygas zmienia Zawistowskiego

66'

Geworgyan za Błąda.

63'

Kaźmierowski zastąpił Kalonasa, a Filipek Tunkiewicza.

60'

Strzałem z pola karnego bramkę zdobył Tomasz Chałas. Akcja nie zapowiadała się groźnie, jednak Zawisza potrafił zdobyć bramkę.

59'

Bartosz Kopacz faulowany przez Łukasika i żólta karta dla piłkarza Stomilu.

56'

Na spalonym Mąka, rozpoczyna Tomasz Ptak.

55'

Strzał z rzutu wolnego Suchockiego wysoko nad bramką. Zawodnik Stomilu uderzał z około 30 metrów od bramki Witana.

53'

Akcja Stomilu lewą flanką, strzelał Kalonas lecz trafił prosto w bramkarza.

52'

Błąd strzelał na bramkę, ale Ptak spokojnie złapał piłkę.

51'

Poza boiskiem opatrywany Remisz, rozcięcie na twarzy zawodnika wydaje się dość poważne.

49'

Dośrodkowanie Strzelca z prawej strony i strzał głową Świderskiego minimalnie obok bramki.

49'

Rzut rożny dla Stomilu, ale bez zagrożenia dla Zawiszy.

45'

Drugą połowę rozpoczyna Stomil.

13:25

48'

Koniec pierwszej połowy! Zawisza całkowicie zasłużenie prowadzi ze Stomilem 3:0. Na drugą częśc meczu zapraszamy za około 15 minut.

45'

Głównymi bohaterami są teraz kibice. Zarówno fani gości jak i gospodarzy głośno dopingują swoje zespoły. Gra piłkarzy nie porywa...

41'

Gra troszkę się uspokoiła, nikt już nie forsuje tempa, wygląda na to, że piłkarze czekają na zakończenie pierwszej połowy.

37'

Rafał Remisz przypadkowo trafiony w twarz, poza boiskiem opatrują go słuzby medyczne.

34'

Jegliński ładnie, górą do Kalonasa, jednak Litwin ograny jak junior przez Petasza.

32'

Na boisku leży Chałas, nieumyślnie, ale jednak poturbował go postawniejszy bramkarz Stomilu.

31'

Można powiedzieć, że w dzisiejszym meczu Stomil nie istnieje na boisku. Zawisza robi z piłką co chce i tylko przez własne błędy nie prowadzi w tym meczu większą ilością bramek.

28'

Tym razem sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Chałas. Goście prowadzą już 3:0.

26'

Jegliński przedryblował 3 zawodników Zawiszy i podał w uliczkę do Kalonasa.Litwin jednak faulowany przez Mąkę. Rzut wolny dla Stomilu. Strzał Łukasika na bramkę sparował Witan.

23'

Po rzucie rożnym w prawej strony boiska bramke zdobywa Daniel Mąka. Zawisza Bydgoszcz prowadzi już 2:0.

23'

20'

Adrian Błąd błyszczy w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem uderzał z 25 metrów, lecz jego strzał pewnie wyłapał Ptak.

18'

Prostopadła piłka do Chałasa, jednak w sytuacji sam na sam wspaniale zachował się Tomasz Ptak. Powinno byc 2:0.

18'

Z lewej strony dośrodkowywał Błąd, jednak strzał głową Tomasza Chałasa daleko od bramki Stomilu.

15'

Goście przeprowadzili kontrę prawą flanką, dośrodkowanie przejął Błąd i uderzył na bramkę. Jego strzał obronił Tomasz Ptak, ale przy poprawce był już bez szans.

13'

Błąd olsztyńskiej obrony i Adrian Błąd dobijając swój strzał zdobywa bramkę dla Zawiszy. 1:0!

12'

Na raty, ale skutecznie i efektownie interweniuje Ptak.

11'

Rzut wolny dla Zawiszy z prawej strony pola karnego.

9'

Na spalonym Kalonas. Zaczyna Skrzyński od rzutu wolnego.

9'

Chwila przerwy w grze, poszkodowany został Chałas, jednak z zawodnikiem Gości juz wszystko dobrze.

7'

Dobra, prostopadła piłka od Tunkiewicza do Suchockiego, jednak piłkę przejął w ostatniej chwili Piotr Petasz.

5'

Strzał Suchockiego z około 25 metrów prosto w rękach bramkarza Witana. Pomocnik Stomilu mógł lepiej rozegrać tą akcję.

4'

Początek meczu jak na razie chaotyczny, dużo walki w środku pola i strat wsród piłkarzy obu zespołów.

2'

Pierwsza akcja Zawiszy zakończona w polu karnym Stomilu.Wybijał Tunkiewicz.

12:33

Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Szczecha zabrzmiał właśnie w Olsztynie. Przy piłce grający dziś w granatowych strojach piłkarze Zawiszy!