Arka GdyniaArka Gdynia
0 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
21:42

Piłkarze Floty świętują w Gdyni! To naprawdę niesamowita seria w tym sezonie 7 meczów zwycięskich i 0 straconych bramek. Piękna bramka Bodzionego dała zwycięstwo na ciężkim terenie czym potwierdzają swoją siłę. Arka musi przemyśleć swoją grę bo osiądą w środku tabeli a nie tego chcą kibice.

93'

Paweł Pskit kończy mecz! Flota wciąż niepokonana i bez straty gola! Arka Gdynia 0:1 Flota Świnoujście!

92'

Kolejny rzut wolny dla Arki. Tym razem Szwoch i ponownie, w dużym tłoku, piłkę wybijają obrońcy.

92'

Za krótkie dośrodkowanie Da Silvy z rzutu wolnego i piłkę wybija obrońca Floty.

91'

Ostatnia dziś zmiana, Września zastępuje Fryc.

90'

Zagramy jeszcze 3 minuty.

90'

Rzut wolny dla Arki dośrodkowywał Szwoch i znowu wybijają obrońcy. Kontra Floty, ale Szlaga pewnie wyszedł z pola karnego i wybił piłkę.

89'

Znowu, tym razem z rzutu rożnego dośrodkowywał Szwoch i piłkę wybił obrońca.

88'

Z rzutu wolnego dośrodkował Szwoch, a piłka odbiła się od obrońcy Floty i mamy rzut rożny.

88'

Da Silva wywalczył faul na wysokości pola karnego, będzie groźna sytuacja dla Arki.

86'

Czerwona kartka dla Piotra Kuklisa!

86'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Niedziela, a w ciężkiej sytuacji próbował kończyć akcję Arifović, ostatecznie od bramki Szlaga.

85'

Żółta kartka dla Peresa za faul na Arifoviciu.

84'

Boisko opuszcza bohater Floty Bodziony, zastąpi go Chyła.

83'

Szwoch mógł mieć dobrą okazję, gdyby tylko przyjął podanie od Górskiego, jednak poślizgnął się w polu karnym.

82'

Szwoch ze skraju pola karnego chciał dokręcić piłkę w okienko, jednak piłka minęła bramkę.

81'

Znakomite dośrodkowanie Da Silvy z prawej strony, a głową uderzył Szwoch. Piłka wylądowała na górnej siatce!

80'

Ofensywna zmiana w Arce, Pruchnik już dzisiaj nie pogra, a zastąpił go Jędrzejowski.

79'

Zbyt długie podanie do Krajanowskiego, od bramki zacznie Kasprzik

77'

Górski miał świetną sytuację. Wyprzedził obrońcę, ale uderzył z "fałsza" bardzo niecelnie.

76'

Mamy pierwszą zmianę we Flocie. Olszara zastępuje Niedziela, były zawodnik Arki.

75'

Rozkłada ręce Pruchnik, po tym jak sędzia orzekł faul dla Floty.

73'

Arka na razie jedyne co potrafi wywalczyć to aut. Źle to wygląda.

72'

Kieruzel posyła piłkę w aut, od linii bocznej zaczną gospodarze.

71'

Kolejne fatalne dośrodkowanie Da Silvy ląduje za linią końcową.

69'

Kolejna dobra wrzutka Kuklisa tym razem do Jarzębowskiego, jednak strzał kapitana Arki obok bramki.

68'

Rzut rożny źle wykonany przez Szwocha, piłka wybita przez obrońców.

67'

Dośrodkowanie Kuklisa z lewej strony na rzut rożny wybija Opałacz.

67'

Fatalnie Kuklis, podał piłkę do obrońcy zamiast do kolegi z drużyny.

66'

Dośrodkowanie Da Silvy mija linię końcową od bramki Kasprzik.

65'

Fatalny błąd Peresa, piłka trafiła pod nogi Bodzionego, a ten strzelił z pierwszej piłki prawdopodobnie bramkę sezonu. Piłka poleciała w same okienko bramki!

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Floty! Bodziony!

63'

Bardzo odważna zmiana w Arce, obrońcę Detlaffa zmienia napastnik Górski

62'

Da Silva zatrzymał akcję Floty faulując Opałacza.

61'

Szwoch znakomicie przyjęciem zmylił obrońcę, jednak zamiast uderzyć wolał dograć do Da Silvy jednak piłkę przejął obrońca.

59'

Daleki wrzut z autu po stronie Floty, spore zamieszanie w polu karnym Arki, ale wybijają obrońcy.

58'

Detlaff wywalczył rzut rożny dla Arki. Szwoch szybko rozegrał z Kuklisem, ale ostatecznie piłka w posiadaniu Floty.

57'

Da Silva znakomicie walczył o piłkę w polu karnym, ale z tej akcji Arka ma tylko aut.

56'

Uderzenie Bodzionego z woleja obok bramki.

55'

Kolejne dośrodkowanie Arki, ląduje w rękawicach Kasprzika, po rykoszecie.

54'

Ależ sytuacja dla Floty! Słupek ratuje Szlagę, który strącił piłkę instynktownie na słupek. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bodziony, a głową uderzał Udarević!

53'

Rzut wolny dla Floty, przy linii końcowej boiska po faulu Krajanowskiego.

52'

Faul Szwocha w ataku, zbyt mocno odskoczyła mu piłka

51'

Dobra interwencja Detlaffa i bez rzutu rożnego dla Floty.

49'

Dobry strzał Krajanowskiego z 18 metrów, ale w środek bramki.

48'

Bodziony fauluje Wallace'a a ma już na koncie żółtą kartkę, upiekło mu się jednak.

47'

Rzut wolny dla Floty, na środku boiska, faulowany Jasiński przez Kuklis.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Flota.

46'

W przerwie zmiana w ekipie Arki. Boisko opuszcza Tomasik, a w jego miejsce Kuklis.

20:36

Pierwsza połowa rozczarowała pod względem sytuacji, w zasadzie ani Arka ani Flota nie mieli 100% sytuacji. Jedynie Wrzesień mógł wpisać się na listę strzelców w 4. minucie. Jak na razie 0:0 jednak jak wiadomo, w Gdyni wszystkie bramki padały w drugich połowach, więc miejmy nadzieję, że tak będzie też tym razem.

46'

Koniec 1. połowy! Arka Gdynia 0:0 Flota Świnoujście po pierwszych 45. minutach

45'

Minuta doliczona do czasu gry 1. połowy.

45'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Tomasik, jednak bezbłędni są w powietrzu obrońcy Floty.

45'

Rzut rożny dla Arki po akcji Krajanowskiego.

44'

Żółta kartka dla Pruchnika, za bliźniaczą z 27 minuty sytuację.

43'

Arifović fauluje w starciu z Brodzińskim, na połowie Arki.

42'

Detlaff dośrodkował z lewej strony wprost w ręce Kasprzika.

41'

Spore zamieszanie w polu karnym! Aż trzech zawodników Arki walczyło o piłkę, na szczęście dla Floty Kasprzik był na posterunku i wyłapał piłkę.

40'

Dośrodkowanie Tadrowskiego, wyłapuje Kasprzik.

39'

Opałacz znakomicie interweniuje dzisiaj na swojej stronie, tym razem zatrzymał atak Szwocha.

37'

Daleki wrzut z autu w wykonaniu Tomasika, piłkę wybił obrońca na nogę Jarzębowskiego, jednak ten nie zdołał oddać strzału.

36'

Kontratak Arki, nie dał się powstrzymać Krajanowski na prawym skrzydle, a jego dośrodkowanie było groźne, tyle że połapali się w nim obrońcy i wybili piłkę, nie dopuszczając Da Silvy do strzału.

35'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bodziony, jednak znakomicie interweniował Tadrowski.

35'

Krajanowski fauluje na lewym skrzydle, będziemy mieli rzut wolny dla Floty.

34'

Opałacz wywalczył aut dla Floty.

33'

Zbyt późno zdecydował się na zagranie do Marcusa, Tomasik, w dodatku, zrobił to bardzo niecelnie.

32'

Arka dominuje w dzisiejszym meczu, jednak nie stwarza sobie sytuacji. W tym sezonie, w Gdyni, wszystkie bramki padały w drugiej połowie, czy to jakiś omen?

30'

Peres wrócił na boisko.

30'

Wznowiliśmy grę i po chwili Krajanowski faulował zawodnika Floty.

28'

Leży na boisku Wallace, nie wiadomo czy będzie mógł dalej kontynuować grę.

26'

A na trybunach: "Gdyńska Arka aeaeao!"

26'

Rzut wolny dla Arki po faulu na Detlaffie. Wrzucał Pruchnik, jednak piłkę wybili obrońcy.

25'

Bardzo daleki wrzut z autu Jasińskiego, piłka przeleciała ponad 40 metrów, jednak wylądowała za linią końcową, od bramki Szlaga.

24'

Da Silva nie zdołał się obrócić z piłką po podaniu Szwocha i piłkę przejęła Flota.

23'

Dośrodkowanie Września z prawej strony, jednak Arifović przegrał pojedynek o górną piłkę w polu karnym.

21'

Zablokowane dośrodkowanie Opałacza z lewej strony.

20'

Uderzenie Da Silvy, bardzo mocne, ale mało precyzyjne.

18'

Faul Tomasika w ataku. Flota zacznie akcję od własnej połowy.

17'

Seria autów dla Arki, ale żaden bez efektów.

16'

Z rzutu wolnego uderzał Pruchnik, jednak za słabo by zaskoczyć Kasprzika.

15'

Fauluje Udarević, Da silvę, 25 metrów od bramki Kasprzika. Groźna sytuacja dla Arki.

14'

Piękne uderzenie głową przez Jarzębowskiego, ale piłka przelatuje minimalnie obok bramki!

13'

Żółta kartka dla Bodzionego za faul na Szwochu.

12'

Dobre dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego, na głowę Peresa, ale piłka przelatuje ponad bramką.

12'

Faul Opałacza na Krajanowskim, na prawej stronie, rzut wolny na wysokości pola karnego.

11'

Była szansa na kontrę dla Arki, jednak Szwoch przegrał pojedynek z Opałaczem.

10'

Faul Jarzębowskiego na połowie Floty, w walce o górną piłkę.

9'

Złe dośrodkowanie Pruchnika z rzutu rożnego. Piłka w posiadaniu Floty.

9'

Z wolnego dośrodkowywał Tomasik, a piłkę na rzut rożny wybił Kieruzel.

8'

Rzut wolny dla Arki, po faulu na Da Silvie z prawej strony.

7'

Nie doszedł Detlaff do bardzo mocnego podania na lewej stronie.

6'

Żółta kartka dla Olszara za faul na Tadrowskim, na połowie Arki.

5'

Z rzutu rożnego po interwencji Szlagi dośrodkowywał Bodziony, jednak bramkarz Arki pewnie piąstkuje.

4'

Ależ fatalny błąd Szlagi! Mocny kąśliwy strzał z lewej strony, bramkarz Arki odbił piłkę wprost pod nogi napastnika gości, na całe szczęście obronił dobitkę nogą. Rzut rożny dla Wyspiarzy.

2'

Z narożnika boiska dośrodkowywał Tomasik, jednak piłkę głową wybił obrońca Floty.

2'

Pierwszy rzut rożny w meczu dla Arki.

2'

Dobre dośrodkowanie Szwocha z lewej strony, jednak nie doszedł do piłki Krajanowski w polu karnym.

1'

Arka wyprowadziła pierwszy atak, jednak znakomicie piłkę odebrał Niewiada.

1'

Losowanie wygrał kapitan Floty, więc mecz od środka rozpoczęli Arkowcy.

19:46

Paweł Pskit wyprowadza obie jedenastki na murawę. Zaczynamy!

19:32

Wciąż rozgrzewają się piłkarze na murawie, niecałe 15 minut do pierwszego gwizdka!

19:17

Znamy już składy. W Arce jedna niespodzianka, od 1. minuty na boisko wbiega Marcus da Silva, w wyjściowej 11 nie zobaczymy Piotra Kuklisa. Z kolei we Flocie warto zwrócić uwagę, w kontekście tego meczu, na Ensara Arifovicia, który w zeszłym sezonie rozwiązał kontrakt z Arką. Od tamtej pory strzela gole dla Floty. W Gdyni przeciwko Arce wpisał się na listę strzelców, czy tym razem powtórzy ten wyczyn?

19:04

Czy zobaczymy dzisiaj na boisku Piotra Kuklisa? Trener Nemec stwierdził, że jest to zawodnik potrafiący kreować grę, jednak wszystko zależy od jego treningu i formy. Problem pojawia się gdy zadamy pytanie gdzie miałby zagrać Kuklis? Na skrzydle czy w środku pola. Oto co sam zainteresowany ma do powiedzenia:

Zarówno na skrzydle jak i na rozegraniu mogę pokazać na co mnie stać. Chcę zagrać w sobotnim meczu, jestem głodny gry. Pokażę się na treningach, a decyzja należy do trenera.
18:59

Petr Nemec o Flocie:

Uważam, że Flota niczym nie zaskakuje, tam jest po prostu dobry klimat, a mieli także dobry los, grali tylko z beniaminkami, mecze z lepszymi przeciwnikami są przed nimi. Co więcej, tam nie ma presji, gra się inaczej niż w Gdyni
18:43

Dzisiaj Arka mierzy się z niepokonanym po 6 kolejkach liderem, Flotą Świnoujście. Dla trenera żółto-niebieskich, Petra Nemeca, jest to podróż sentymentalna, trenował Flotę przez ponad 4 lata. Jednak w Gdyni zapewniają, że nie interesuje nikogo nic innego jak zwycięstwo. Czy uda się Arce przełamać zwycięską passę Wyspiarzy? Przekonamy się już dzisiaj!