Koniec spotkania! Flota znowu liderem z kompletem punktów i bez straconych bramek!

92'

Fryc zmienia Września. Zmiana na zyskanie cennych sekund.

90'

Sporo nerwów w końcówce spotkania. Piłkarze gości domagali się karnego, ale sędzia jest niewzruszony. Do końca meczu cztery doliczone minuty.

87'

Druga zmiana we Flocie. Niedziela w miejsce Olszara.

86'

Atakują piłkarze Okocimskiego, tak jakby nie grali w osłabieniu. Teraz przed szansą na wyrównanie stanął Litywniuk, który jednak nie sięgnął piłki w polu karnym

85'

Zrobiło się ciekawie w końcówce. Arifović znalazł się sam na sam z Koziołem, ale przegrał ten pojedynek, uderzając bardzo słabo po podaniu Olszara.

83'

Lepszej okazji dla gości już nie będzie! Litwiniuk chwilę po wejściu dograł idealnie na głowę innemu zmiennikowi, Tomaszowi Ogarowi piłkę prosto na głowę, a ten minimalnie się pomylił!

81'

Żółta kartka dla Wieczorka.

80'

I ostatnia zmiana w zespole Piwoszy. Litwiniuk w miejsce Pyciaka

80'

Jest pierwsza zmiana we Flocie. Kieruzel w miejsce Chyły.

76'

Szykuje się ostatnia zmiana w zespole gości. Flota ma ich jeszcze komplet.

74'

Flota może teraz spokojnie próbować budować kolejne ataki i kontrolować przebieg gry. Okocimski może liczyć jedynie na kontry i błędy rywali.

72'

Żółta kartka dla Wojcieszyńskiego. Na razie piłkarze gości wędrują do protokołu za wszystko poza bramkami, Flota wręcz odwrotnie. Na razie bez kartek, zmian, a z jednym golem.

68'

Trener Łętocha ma teraz nie lada problem. Szybko wprowadza Darmochwała w miejsce Jeriomenki.

66'

Jacek fauluje Olszara i dostaje czerwoną kartkę.

64'

Po wrzutce w pole karne Arifović uprzedzony przez bramkarza gości, który rozgrywa dobre zawody.

63'

Sporo niedokładności w atakach jednej i drugiej drużyny.

61'

Okocimski może szukać szczęścia w stałych fragmentach gry, ale jeśli będą wykonywane tak, jak teraz zrobił to Szałęga, to nic z tego nie będzie.

57'

Na boisku znowu mniej ciekawy fragment gry, głównie w środku pola. Kibice co jakiś czas zrywają się do dopingu, ale nie jest on porywający. Na trybunach jest około 1800 kibiców.

53'

Po rzucie wolnym gości piłkę wyłapał Kasprzik.

51'

Trwają ataki Floty, ale Kozioł na razie wychodzi w drugiej połowie obronną ręką z opresji.

49'

Okazja Jasińskiego, który jednak nieczysto trafił w piłkę po dobrym podaniu Opałacza.

47'

Nie najlepiej wykonany rzut wolny Floty, ale goście nie zdołali wyprowadzić kontry.

46'

Początek drugiej połowy. Zaczynają goście

46'

W przerwie Zaniewskiego zmienił Ogar.

46'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie zasłużone prowadzenie Floty 1:0!

45'

Rzut wolny dla Okocimskiego pod polem karnym Floty. Kasprzik ratuje sytuację piąstkowaniem.

44'

Rzut wolny dla Floty po faulu na Arifoviciu. Z wrzutką radzą sobie jednak obrońcy Piwoszy.

43'

Wrzesień bardzo dobrze radzi sobie z obrońcami Okocimskiego.

41'

Bardzo dobre spotkanie rozgrywa dzisiaj Wrzesień! Teraz tylko dobra interwencja Kozioła uratowała Okocimskiego od straty drugiej bramki po jego strzale..

39'

Nie radzą sobie z atakami piłkarze z Brzeska. W ich grze jest sporo niedokładności. Teraz na spalonym złapany z kolei Zaniewski.

38'

Korner dla Floty, ale radzą sobie obrońcy. Nie udało się jednak wyprowadzić kontry.

36'

Flota stara się kontrolować grę i stwarzać kolejne ataki. Okocimski jakby podłamany straconą bramką, bo gra gości wcale źle nie wyglądała.

33'

Świetną kontrę wyprowadzili Wyspiarze. Akcję dobrym podaniem rozpoczął Bodziony, który zagrał piłkę do Września, a ten doskonale wyłożył futbolówkę Olszarowi, który z bliska wpakował ją do bramki.

33'

Goooooooooooool! Olszar i 1:0!

31'

Okazję miał Zaniewski, który po wrzutce uderzył głową, jednak obok bramki.

30'

Olszar zapędził się w ataku z piłką pod linię końcową i nie zdołał utrzymać jej w boisku.

28'

Kolejny rzut wolny dla Wyspiarzy, tym razem bliżej bramki, tuż za polem karnym. Udarević huknął jednak "Panu Bogu w okno".

26'

Flota miała rzut wolny. Wrzutkę jednak wybijają obrońcy gości.

23'

Cały czas na boisku dużo walki. Gra toczy się głównie w środku pola.

20'

Na trybunach jest dzisiaj około 1500 osób, w tym nawet... czterech kibiców z Brzeska.

19'

Piłkarze Floty starają się atakować skrzydłami, z czego wychodzą groźne dośrodkowania.

17'

Z dobrej strony pokazał się teraz Mateusz Wrzesień, ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy.

15'

Tempo gry jak na razie nie powala, na boisku nie dzieje się wiele ciekawego. Wbrew pozorom mecz na razie nie wygląda jak pojedynek lidera z outsiderem.

11'

Uderzenie z wolnego... prosto w zawodników Floty.

10'

Jak na razie sporo walki w środku pola. Po faulu Niewiady okazja z rzutu wolnego dla gości.

8'

Kolejny atak Floty, jednak dośrodkowanie w pole karne pewnie wyłapał Kozioł.

6'

Ależ była okazja! Po kilku przypadkowych zagraniach Wojcieszyński dostał piłkę 5. metrów od bramki, ale uderzył niecelnie i bramkarz nawet nie musiał interweniować!

6'

I kolejny rzut rożny Piwoszy, jednak bez zagrożenia.

5'

Szałęga z wolnego uderzył obok bramki. Piłka otarła się jeszcze o zawodnika Floty i wyszła na rzut rożny.

5'

Pierwsze minuty wyrównane, ale widać że Flota będzie starała się grać wysokim pressingiem. Okocimski pokazał jednak nie raz, że potrafi się bronić i kontrować.

3'

W odpowiedzi atak gości, ale dobrze i czysto interweniowali obrońcy Floty.

2'

Pierwsza akcja ofensywna Floty, długa piłka do przodu i Udarevicia uprzedził Kozioł.

1'

Początek spotkania. Rozpoczęła Flota

12:14

Piłkarze wychodzą już na boisko. Flota na biało-niebiesko, Okocimski na czerwono.

11:50

Piłkarze są w trakcie przedmeczowej rozgrzewki. Pogoda do gry jest w miarę dobra, chociaż widać że lato się już kończy. Niebo jest zachmurzone, ale nie ma deszczu i jest bezwietrznie.

11:30

Po wczorajszym zwycięstwie Zawiszy, Flota straciła prowadzenie w tabeli, ale dzisiaj wystarczy jej remis, by zrównać się punktami z zespołem z Bydgoszczy. W Świnoujściu nikt jednak nie zadowoli się planem minimum. Przekonywał nas o tym przed meczem kontuzjowany Bartosz Śpiączka, który dzisiaj mecz obejrzy z trybun: - Niestety ja w dzisiejszym meczu nie wystąpię z powodu kontuzji, ale wiem że koledzy z drużyny dadzą z siebie wszystko i zdobędziemy kolejne 3 punkty, a lider nadal zostanie w Świnoujściu - zapewnia piłkarz Floty.

11:27

Flota zanotowała bardzo dobry start sezonu i z kompletem pięciu zwycięstw i bez straconej bramki prowadzi w rozgrywkach 1 ligi. - Po ostatnich meczach nastroje są bardzo dobre. Wiemy jednak, że to bardzo trudny mecz. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby wygrać ten pojedynek - powiedział nam dzisiaj rano napastnik Floty, Ensar Arifović.

11:25

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Dawid Mieczkowski, Mateusz Urbański, Przemysław Bella, Iwan Litwiniuk, Tomasz Ogar, Idrissa Cisse i Piotr Darmochwał

11:24

Ławka rezerwowych Floty: Paweł Waśków, Patryk Fryc, Piotr Kieruzel, Bartłomiej Niedziela, Koba Szalamberidze i Christian Nnamani.

11:23

Znamy już zestawienia obu zespołów. W wyjściowym składzie Floty znalazł się jednak Ivan Udarević, którego występ był niepewny, ponieważ nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu i dopiero niedawno wrócił do treningów. W bramce Okocimskiego natomiast Aleksander Kozioł zastąpił Dawida Mieczkowskiego, który usiadł na ławce.

11:20

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 1 ligi rewelacja rundy jesiennej, Flota Świnoujście podejmie Okocimskiego Brzesko, który rewelacją... był w poprzednim sezonie drugiej ligi. Teraz beniaminek płaci frycowe po awansie i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale tanio skóry nie sprzeda. Zapraszamy na relację na żywo!