ŁKS ŁódźŁKS Łódź
0 : 2
wartaWarta Poznań
95'

Koniec spotkania, zasłużone zwycięstwo Warty 0-2. Goście byli zespołem zdecydowanie lepszym

92'

Sędzia dolicza 3 minuty

90'

Kontra Warty Poznań, wydawało się że będzie 0-3, ale sytuację sam na sam broni Bogusław Wyparło.

90'

Wreszcie jakaś akcja ŁKS-u, zamieszanie w polu karnym z którego strzelał Konrad Kaczmarek. Piłkę odbija, bardzo pewny dzisiaj Radliński.

90'

Tempo meczu jest obecnie dosyć żenujące. Zawodnikom Warty się nie dziwimy, w końcu mają pozytywny wynik i mogą oszczędzać siły na następne spotkanie. Z kolei ŁKS pokazuje zatrważający brak ambicji.

86'

Faul Pawła Sasina, równa się żołta kartka dla tego zawodnika. Warta miała kolejny stały fragment gry, ale tym razem nie zrobiła z niego pożytku.

85'

Żółtą kartką ukarany Grzegorz Bartczak.

83'

Piłkarze ŁKS-u wyglądają na pogodzonych z losem, ten mecz jest już chyba rozstrzygnięty..

82'

Warta też wykorzystuje limit zmian. Murawę opuszcza rozgrywający bardzo dobre zawody Wojciech Trochim, a w jego miejsce Ngamayama.

79'

Ostatnia zmiana w ŁKS, na boisku pojawia się Konrad Kaczmarek, który zmienia Pawła, też Kaczmarka.

76'

Bardzo pewny strzał Bartczaka przy rzucie karnym. Poznaniacy prowadzą już 2-0 i niewiele wskazuje żeby miało się coś zmienić w tym spotkaniu

76'

2-0!!!Skutecznym egzekutorem jedenastki, Grzegorz Bartczak.

76'

Rzut Karny dla Warty !!

76'

Druga zmiana w Warcie. Wysoki Piotr Giel będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

75'

Co do Papikyana to ten chłopak naprawdę się wyróżnia, na tle słabo grających ełkaesiaków. Najmłodszy zawodnik w drużynie a z pewnością zawstydza wielu kolegów.

72'

Pierwsza zmiana w zespole "Zielonych'. No boisko wszedł Michał Jakóbowski.

71'

Dobra akcja Papikyana. Zawodnik ŁKS sam wypracował sobie czystą pozycję strzelecką. Kiwnął dwóch obrońców i tylko Radliński uratował Wartę przed stratą bramki.

68'

Łodzianie w obronie nadal prezentują się beznadziejnie. Przed chwilą łódzcy defensorzy prawie podarowali bramkę Warcie. Poznaniacy nie wykorzystali ich niefrasobliwości

66'

Zmiana w ŁKS, Sarafiński, wychowanek łodzian, melduje się na boisku. Schodzi Żółtowski

63'

Niecelny strzał ponad bramką. Wyparło nie musiał interweniować

63'

Brud fauluję dwa metry przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny dla Warty.

60'

Akcja ŁKS-u, bardzo dobry odbiór Bruda który zagrywa piłkę do Kaczmarka, ten niestety bardzo słabo dośrodkowuje.

59'

Tym razem dobra reakcja łódzkiej defensywy, Ełkaesiacy wybijają piłkę po rzucie wolnym.

57'

Faul Żółtowskiego, zawodnik gospodarzy zagrał nakładką, kolejny rzut wolny dla Warty.

56'

Wojciech Trochim trafia w słupek. Bardzo mocne uderzenie, Warta bliska podwyższenia prowadzenia. Dobijać próbował Marciniak

54'

Rzut Wolny dla "Zielonych". Bardzo mocny strzał Trojanowskiego. Bogusław Wyparło przenosi piłkę nad poprzeczkę.

52'

ŁKS obecnie nie ma kompletnie pomysłu jak stworzyć zagrożenie pod bramką Warty. Widać że gra w ataku pozycyjnym stwarza tej drużynie duży problem.

49'

Fragment chaotycznej gry na boisku.

48'

Stały fragment rozegrany bez zagrożenia dla bramki bronionej przez Łukasza Radlińskiego.

47'

Rzut rożny dla ŁKS.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

45'

Zmiana w zespole ŁKS-u. No boisku pojawi się Damian Pawlak który zmienił bardzo słabo grającego dzisiaj Michała Osińskiego.

45'

W ramach ciekawostki możemy powiedzieć że dzisiaj na boisku biega dwóch mistrzów Polski. Bogusław Wyparło który świętował swój sukces w 1998 roku i Grzegorz Bartczak- mistrz Polski z sezonu 2006/2007, tytuł świętował w barwach Zagłębia Lubin.

45'

Marek Chojnacki ma duży ból głowy. O ile Ełkaesiacy przyzwoicie wyglądają z przodu i stwarzają sobie sytuację, to defensywna po raz kolejny bardzo szwankuje. Zmiany personalne w obronie jak widać niewiele dały.

45'

Dzisiejsze spotkanie należy do rodzaju tych wyrównanych. Remis byłby najsprawiedliwszym rezultatem. Jednak tragiczny błąd łódzkiej defensywy doprowadził do zdobycia bramki przez Wartę.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Warta Poznań prowadzi na wyjeździe 0-1.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry

45'

Żółta kartą,za faul na łódzkim nastolatku ukarany Artur Marciniak.

45'

Kolejny faul na Papikyanie. Ten chłopak to najjaśniejszy punkt ŁKS-u

44'

Z taką defensywą nie można grać nawet na zapleczu Ekstraklasy.

44'

Katastrofalny błąd łódzkiej obrony!! Który to już w tym sezonie. Obrońca ŁKS-u zagrywa piłkę prosto pod nogi Bartłomieja Pawłowskiego który wychodzi sam na sam i odgrywa futbolówkę do Trochima który dopełnia formalności.

41'

GOL dla Warty. !!! Trochim

40'

Dobrym dryblingiem i techniką imponuje Agwan Papikyan. Piłka niesamowicie trzyma mu się przy nodze.

37'

Dobrą akcję ofensywną ŁKS-u marnuje Jacek Kuklis, kiks łódzkiego pomocnika.

36'

Rzut rożny wykonywał ŁKS. Michał Osiński strzelał głową, ale wysoko ponad bramką.

34'

Napastnik Warty, Bartłomiej Pawłowski pada w polu karnym. Sędzia każe grać dalej.

34'

Aut na wysokości pola karnego dla ŁKS-u. Nic z niego nie wynika.

32'

Bogusław Wyparło interweniuje.. głową. Ale bardzo skutecznie.

32'

Rzut wolny dla Warty Poznań. Faul Jacka Kuklisa.

29'

Mecz ma zapewne dodatkowy smak dla piłkarza ŁKS-u Pawła Sasina. Blondowłosy pomocnik był wcześniej piłkarzem właśnie Warty.

26'

Obie drużyny przejawiają dużą chęć do gry, tempo gry jak na warunki pierwszoligowe jest dosyć szybkie. Widać że zawodnicy zdają sobie sprawę ze stawki spotkania.

24'

Bardzo groźna sytuacją pod bramką ŁKS-u. Bartłomiej Pawłowski urwał się łódzkim zawodnikom, ale przegrał pojedynek z Bogusławem Wyparło.

22'

Aktywny w zespole z Poznania jest Wojciech Trochim, który jest w tej fazie meczu zawodnikiem kreatywnym.

21'

Warta Poznań osiąga wizualną przewagę. Poznaniacy spędzają dużo czasu na połowie ŁKS-u

19'

Niecelny strzał Marcina Trojanowskiego, poznaniak nie wykorzystał gapiostwa w polu karnym Artura Gieragi

17'

Przewinienie ofensywne Artura Gieragi, szkoda bo ładnie zapowiadała się akcja ŁKS-u prawą stroną.

15'

Żółtą kartką ukarany Maciej Mysiak.

14'

Słaby strzał Pawła Kaczmarka, zawodnik ŁKS-u strzelił prosto w mur. Po chwili groźna kontra "Zielonych" ale Bogusław Wyparło na posterunku.

13'

Rzut wolny dla ŁKS, faulowany Papikyan

13'

Ładnym dryblingiem chciał się popisać 18-letni Agwan Papikyan, Ale zawodnik ŁKS-u powstrzymany w polu karnym.

11'

Na spalonym złapany zawodnik Warty,Rafał Kosznik.

10'

Obecnie mecz toczy się w środku boiska, obie drużyny próbują narzucić swój styl gry.

8'

Kolejna dobra sytuacja ŁKS-u. Po podaniu Pawła Sasina w dogodnej sytuacji ponownie Więzik, ale jego strzał zbyt słaby i do tego w sam środek bramki.

6'

Trener Marek Chojnacki zmienił w dzisiejszym spotkaniu parę stoperów. Obok Borsukowa na środku obrony Żółtowski - nominalny lewy obrońca

4'

Obrońcy ŁKS-u wybijają piłkę i wyjaśniają sytuację.

3'

Warta wywalczyła rzut rożny.

2'

Bardzo groźna sytuacja !!! Jakub Więzik bliski zdobycia bramki na samym początku spotkania

12:29

Zaczynamy zawody przy al.Unii. Rozpoczyna ŁKS

12:28

Piłkarze już są na boisku. Za chwilę początek spotkania !

12:27

Bardzo ładny gest kibiców ŁKS-u. Przedstawiciele stowarzyszenia kibiców ŁKS-u wręczyli kwiaty i szalik Pani Prezes Warty Poznań. Jest to nawiązanie do finansowej pomocy, jaką Izabela Łukomska - Pyżalska udzieliła łodzianom w trudnym momencie dla klubu.

12:25

Mecz ma bardzo istotne znaczenie dla układu tabeli. Drużyna która dzisiaj odniesie zwycięstwo, odskoczy od strefy spadkowej.

12:23

Piłkarze już znajdują się w tunelu, za chwile początek spotkania.

12:22

Niestety wszystko wskazuje na to że dzisiaj kompletu publiczności na ŁKSie nie będzie. Kibice w umiarkowanej liczbie zapełniają trybuny.

12:20

Rezerwowi obu drużyn: ŁKS :Olszewski, Konrad Kaczmarek,Cyzio, Pawlak, Golański, Sarafiński. Warta Poznań: Lis, Bartkowiak, Mójta, Nagmayama, Giel, Płotka, Jakóbowski

12:10

Z kolei szkoleniowiec Warty zapowiadał przed dzisiejszym spotkaniem zwycięstwo poznaniaków."Zielonym" ma w tym pomóc wychowanek ŁKS-u - Bartłomiej Pawłowski. Napastnik Warty po czterech kolejkach ligowych ustrzelił dwie bramki.

12:04

Trener ŁKS-u, Marek Chojnacki podkreślał przed meczem, że liczy na podtrzymanie formy strzeleckiej Jakuba Więzika. Rosły napastnik strzelił do tej pory w rozgrywkach ligowych 2 bramki.

12:00

Przy al.Unii cały czas trwają prace związane z budową nowego obiektu. Stadion Miejski który ma być oddany do użytku pod koniec roku 2013, będzie mieścił 16,5 tys. widzów. Projekt stadionu zwiera możliwość jego rozbudowy do 22 tys. pojemności.

11:54

Piłkarze Warty i ŁKS-u już od kilku minut rozgrzewają się na głównej płycie boiska.

11:50

Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, iż dzisiejszy mecz posiada status imprezy masowej. Oznacza to że na trybuny może wejść komplet 3,5 tysiąca widzów. Gorący doping fanatyków z „Galery” z pewnością przyda się dzisiaj piłkarzom.

11:50

Serdecznie zapraszamy na mecz, w którym zmierzą się Łódzki Klub Sportowy i Warta Poznań. Spotkanie będzie rozgrywane w ramach 5 kolejki I ligi. Początek widowiska o 12:30.