2 : 2
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1. połowa2 : 1
93'

Koniec meczu! Mimo sporej przewagi w końcówce GKS Bogdanka tylko zremisowała ze Stomilem. Gospodarze mimo prowadzenia, powinni się cieszyć z punktu, bo grając w "10" mogli nawet przegrać to spotkanie.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Remisz wszedł za Łukasika.

90'

Świderski miał doskonałą sytuację, ale trafił w bramkarza!

89'

Czerwona kartka dla trenera Kaczmarka za protesty!

87'

Stomil teraz w głębokiej defensywie. Bogdanka w końcówce jeszcze przycisnęła, ale brakuje ostatniego podania i skuteczności.

85'

Wodyga za Oziemczuka.

84'

Druga żółta kartka dla Baranowskiego i w efekcie czerwona. Stomil gra w "10"

80'

Na boisku znowu sporo walki. Stomil próbuje jeszcze atakować, ale teraz powinien bardziej starać się o utrzymanie remisu. Bogdanka przeważa.

78'

Szałachowski od momentu wejścia na boisku bardzo rozruszał zespół gości. Wyraźnie zasługuje na wyróżnienie, a zdobyta bramka tylko to potwierdza.

75'

Po rzucie rożnym, po zamieszaniu w polu karnym Szałachowski dostał piłkę na 16 metr i z linii pola karnego wolejem uderzył pod poprzeczkę. Bardzo ładna bramka!

75'

Szałachowski zdobył wyrównującą bramkę!

72'

Obraz gry jak na razie się nie zmienia. Bogdanka prowadzi grę i ma optyczną przewagę, ale zagrożenia za bardzo stworzyć pod bramką Stomilu stworzyć nie potrafi. A gospodarze starają się mądrze bronić korzystnego rezultatu,

70'

Rzut rożny dla gości. Po zamieszaniu w polu karnym nie wynikło zagrożenie dla Stomilu.

68'

Łukasik zmienił Kalonasa. Druga zmiana w Stomilu.

66'

Rzut wolny dla Bogdanki z 20 metrów. Po wrzutce główkował obok bramki Midzierski.

65'

Filipek zmienił Kaźmierowskiego.

65'

62'

Szałachowski groźnie strzalał groźnie z lewej strony. Ale bez efektu.

58'

Żółta kartka dla Baranowskiego.

58'

Pesir trafił w lewy słupek i nie ma bramki!

57'

Do jedenastki podchodzi Pesir.

57'

Rzut karny dla Bogdanki za faul Baranowskiego na Ropiejce.

55'

Szałachowski w miejsce Irie

54'

Ricardo wszedł za Gamlę.

50'

Kalonas wyszedł sam na sam z bramkarzem Bogdanki, ale nie wykorzystał okazji, Mocny początek Stomilu po przerwie.

49'

Po wrzutce w pole karne głową uderzył Świderski, ale obronił Prusak.

46'

Rozpoczęła się 2 połowa.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Akcja stopera Stomilu, Baranowskiego, strzał mocny lecz obok bramki. Zagranie Baranowskiego zebrało wielką owację z trybun, zawodnik przebiegł z piłką prawie całe boisko.

41'

Kalonas wyprzedził wszystkich obrońców, fantastycznie wkręcił bramkarza w ziemię i zagrał rownolegle do bramki i Tomasz Strzelec zdobywa bramkę dla Stomilu.

38'

Akcja Stomilu środkiem, prostopadłe podanie Kaźmierowskiego do Świderskiego doszło, jednak skrzydłowy Stomilu w tej akcji się nie popisał. Piłka przejęta przez gości.

34'

Stomil idzie za ciosem, z trybun słychać gromkie "jeszcze jeden, jeszcze jeden".

32'

Wrzutka z prawej strony Strzelca, uderzenie głową Kaźmierowskiego początkowo wybronił bramkarz, jednak po chwili "wypluł" piłkę do której dopadł Świderski i zdobył bramkę.

31'

Uderzony piłką w twarz Sołdecki schodzi na moment z boiska.

28'

Kontra Stomilu zakończona dośrodkowaniem Świderskiego z prawej strony wybitym przez obrońców Bogdanki. Z dystansu próbował uderzać Tunkiewicz, jednak nie trafił w piłkę.

26'

Świderski na prawym skrzydle wkręcił w ziemię Irie, zszedł do środka i lewą nogą uderzył dobrze, mocno, lecz centymetry od bramki.

23'

Obraz meczu uległ zmianie, olsztyńscy piłkarze próbują zagrozić bramce gości, przejęli inicjatywę w tym meczu.

22'

Składna akcja Stomilu, dośrodkowanie Świderskiego wyłapał bramkarz Bogdanki.

20'

Sam na sam mógl wyjść Strzelec, jednak w ostatniej chwili rozpaczliwym wślizgiem zablokował podanie obrońca gości.

18'

Dobra akcja lewym skrzydłem Tomasza Strzelca, strzał Świderskiego minimalnie obok bramki. Mógł być remis.

15'

Stomil w dzisiejszym meczu został chyba w szatni. Jeśli dalej tak będzie wyglądało to gospodarze nic w tym meczu nie osiągną.

13'

Akcja Bogdanki lewą stroną boiska, mogło być 2:0 dla gości, ale perfekcyjnie nogami obronił Ptak. Początek meczu zdecydowanie dla Bogdanki.

9'

Nikitović z rzutu wolnego bezpośrednio do bramki. Piłka wpadła w prawym dolnym rogu bramki Ptaka.

7'

Żółta kartka dla Bucholca za faul i rzut wolny blisko pola karnego.

7'

Na razie dużo walki w środku pola. Zawodnicy się nie oszczędzają. Jest sporo fauli, niecelnych podań.

6'

Groźna kontra Bogdanki, ale zatrzymana na obrońcach Stomilu.

2'

W polu karnym Stomilu leży Ropiejko, jest opatrywany. Ma problem plecami. Po chwili wstaje i kontynuje grę.

1'

Na razie gra w środku pola, Dłużej przy piłce utrzymuje się Stomil. Widać że gospodarzom zależy.