Arka GdyniaArka Gdynia
0 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
21:38

Takiego scenariusza meczu nikt się nie spodziewał! 4 czerwone kartki, karny w 90 minucie i do tego nie strzelony! Zawisza umacnia się na pozycji wicelidera i wraca do Bydgoszczy z 3 punktami. Za uwagę dziękuje Adam Kamiński. A piłkarze Arki od kibiców słyszą "Co wy robicie, wy naszą Arkę hańbicie"

94'

Koniec meczu! Ależ to był thriller w końcówce! Zawisza wygrywa 1:0 w Gdyni, a największym przegranym tego meczu jest Charles Nwaogu!

94'

Żółta kartka dla Witana za opóźnianie gry.

93'

Strzał Da Silvy z 25 metrów wprost w ręce Witana.

91'

Nwaogu pudłuje z karnego!

91'

Wszyscy wstali z miejsc, co za emocje!

90'

Czerwona kartka dla Skrzyńskiego za faul na Nwaogu w polu karnym!

90'

RZUT KARNY DLA ARKI! Faulowany Nwaogu!

88'

Fatalny błąd Tomasika, wykonującego rzut rożny! Zagrał wprost pod nogi Hermesa na idealną kontrę, na szczęście Krajanowski przerwał atak.

88'

Po strzale Nwaogu mamy rzut rożny, a kibice domagają się bramki!

87'

Strzał Da Silvy wyłapuje Witan!

86'

Druga żółta kartka dla Masłowskiego!

85'

ArkaCo raz mniej ciekawie robi się w Gdyni, piłkarze nie wytrzymują emocji.

84'

Ostatnia zmiana w Zawiszy, boisko opuścił Błąd, a w jego miejsce Petasz.

83'

Żółta kartka dla Viniviusa za przepychanki.

82'

Arka Znakomity doping dzisiaj fanów żółto-niebieskich!

82'

Żółta kartka dla Wójcickiego, który po gwizdku wykopał piłkę.

81'

Gol dla Arki wręcz wisi w powietrzu, teraz jedynie dobra interwencja Witana uratowała Zawiszę.

79'

Żółta kartka dla Masłowskiego za faul taktyczny.

78'

Dobre dośrodkowanie i dobra główka Pruchnika, jednak piłka ląduje w rękach Witana.

77'

Czerwono zrobiło się w Gdyni! Druga żółta kartka dla Mąki za wybicie piłki w trybuny!

76'

Przypadkowo Szwoch dał się nabić i mamy aut dla Zawiszy.

74'

Czerwona kartka dla Radzwicza za brutalny faul!

73'

Faul zawodnika Zawiszy około 40 metrów od bramki. Do piłki podchodzi Radzewicz, lecz podanie jest zbyt krótkie.

72'

Faul Wójcickiego na połowie Arki.

72'

Strzał Tomasika słaby i niecelny.

70'

Trener Nemec stawia wszystko na jedną kartę Nwaogu za Detlaffa!

69'

Była szansa dla Arki, ale jest spalony.

69'

Wójcicki zmarnował idealną sytuację sam na sam, minął bramkarza, ale zbytnio się wyrzucił na prawą stronę i nie zdołał celnie uderzyć z ostrego kąta.

68'

Fatalne zagranie Radzewicza do Krajanowskiego i strata piłki.

67'

Żółta kartka dla Radzewicza za dyskusje. Kibice od razu dają znać co o tym sądzą.

66'

Masłowski faulowany przez Pruchnika, zdaniem sędziego. Ostro dyskutują zawodnicy Arki.

65'

Druga zmiana w Zawiszy. Zawistowskiego zastępuje Masłowski.

65'

Rzut rożny dla Arki krótko rozegrany, dośrodkowanie wybite przez obrońców.

64'

Krajanowski dośrodkowuje wprost w ręce Witana.

63'

Wójcicki do spółki zatrzymany przez Radzewicza i Detlaffa.

62'

Pierwsza zmiana w Zawiszy. Boisko opuszcza Mąka a w jego miejsce Wójcicki.

61'

Zawisza starał się długo utrzymywać przy piłce.

60'

Mamy zmianę w Arce! Boisko opuszcza fatalny Górski, a w jego miejsce Marcus da Silva!

59'

Kolejne znakomite dośrodkowanie Szwocha, ale Górski nieczysto trafia we piłkę.

58'

Zawistowski wygwizdany przez trybuny po tym jak wstał z murawy.

57'

Na boisku leży Zawistowski.

56'

Nic nie wyszło z tych trzech rzutów rożnych, jednak dalej piłkę ma Arka.

56'

Kolejny rzut rożny, trzeci pod rząd, dla Arki, ponownie Radzewicz.

56'

Po raz kolejny rzut rożny dla Arki, tylko tym razem Szwoch.

55'

Rzut rożny dla Arki, wykonawcą Radzewicz.

54'

Fatalny błąd teraz Górskiego, Szwoch znakomicie zagrał mu piłkę, a ta odbiła się od niego jak od słupa.

53'

Co się stało teraz pod bramką Zawiszy?! Jak to mogło nie wpaść?! Uderzenie zawodnika Arki "wypluł" Witan, do piłki dopadł Szwoch, a piłkę z linii bramkowej wybił Hermes!

53'

Oficjalna frekwencja: 6774 widzów.

52'

Drygas zderzył się głową z Pruchnikiem, faul dla Arki.

52'

Strzał Tomasika niecelny i bardzo słaby, choć trzeba przyznać, że znakomicie znalazł się w polu karnym.

51'

Dwa strzały zawodników Arki zablokowane, jednak po chwili Arkowcy znowu odzyskują piłkę.

50'

Dośrodkowywał Radzewicz z rzutu wolnego, jednak piłkę wybili obrońcy.

49'

Rzut wolny dla Arki na prawej stronie boiska, na wysokości pola karnego Zawiszy.

48'

Idealnie znalazł się w polu karnym Mąka, który dobił piłkę po odbiciu przez Szlagę strzału Skrzyńskiego.

48'

GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Zawiszy! Daniel Mąka!

47'

Tadrowski ekwilibrystycznie wybija piłkę za linię końcową! Uratował tym zagraniem Arkę.

47'

Żółta kartka dla Mateusza Mąki za faul na połowie Arki.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Zawisza. Już na samym początku Szlaga zmuszony był do znakomitej interwencji.

46'

Zmiana w przerwie, boisko opuścił Rzuchowski, a w jego miejsce Radzewicz.

20:47

ArkaSzybka rozgrzewka zawodników Arki i możemy ruszać!

20:45

Piłkarze Zawiszy już na boisku, na Arkę jeszcze czekamy.

20:33

Trzeba jasno powiedzieć, pierwsze 20 minut to znakomita gra Arki, z kolei reszta I połowy była już pod dyktando Zawiszy. Obie drużyny mają sytuacje, jednak brakuje szczęścia, a przede wszystkim wykończenia. Dobra wiadomość jest taka, że w tym sezonie, wszystkie bramki w Gdyni padały w drugiej połowie, oby i tak było tym razem.

46'

Koniec I połowy! Do przerwy Arka Gdynia 0:0 Zawisza Bydgoszcz!

46'

Skrzyński uderza z 30 metrów poza bramkę

45'

Żółta kartka dla Górskiego za faul na Zawistowskim.

45'

Znakomite dośrodkowanie Zawistowskiego, nikt nie dotknął piłki a ta o milimetry minęła bramkę Arki!

44'

Rzut wolny dla Zawiszy blisko pola karnego Arki.

43'

Piękne uderzenie Detlaffa! Minimalnie obok okienka bramki Zawiszy!

42'

Rzut wolny dla Zawiszy. Po dośrodkowaniu Zawistowskiego, w polu karnym znalazł się Mąka, jednak jego strzał był tak samo mocny jak niecelny.

41'

Znakomicie teraz, obie trybuny razem klaszczą i śpiewają.

40'

Rzut wolny dla Arki na lewej stronie, dośrodkowywał Szwoch, ale piłkę wybił jeden z obrońców.

39'

Zawisza miał inicjatywę przez ostatnie 10-15 minut, ale teraz to Arka rozgrywa akcję i nawet zdobyła rzut wolny.

38'

Strzał Mateusza Maka mocny ale ląduje obok bramki.

38'

Szlaga piąstkuje dośrodkowanie Zawistowskiego z rzutu rożnego.

37'

Trójka piłkarzy Zawiszy, kombinacyjnie rozegrała ten rzut wolny, ostatecznie strzał Błąda odbity od obrońcy i mamy rzut rożny.

36'

Po raz kolejny faulowany Zawistowski, zdaniem sędziego, tym razem 35 metrów do bramki Arki.

36'

Źle rozegrany ten rzut rożny, zbyt krótko i piłkę przejął Tadrowski.

35'

Groźnie było pod bramką Arki jednak po strzale Błąda tylko rzut rożny.

35'

Fatalnie teraz zagrał Rzuchowski, zamiast znaleźć kolegę, podał do bramkarza.

34'

Znakomite dośrodkowanie Zawistowskiego z rzutu wolnego, a głową uderzał Abbott minimalnie obok bramki!

33'

Faulowany był Zawistowski na prawym skrzydle. Rzut wolny dla Zawiszy.

32'

Dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego znów wybijają obrońcy, a strzał Rzuchowskiego zostaje zablokowany.

32'

Rzuchowski faulowany przez Drygasa na lewej stronie boiska.

31'

Na trybunach: "Nasza Areczka ole!"

30'

Rzut wolny dla Arki 40 metrów od bramki Zawiszy. Dośrodkowanie Szwocha wybija Mateusz Mąka.

29'

Sporo walki w środku pola i sporo fauli jak na razie.

28'

Piłkarze Arki korzystają z przerwy i odbierają wskazówki od sztabu szkoleniowego.

27'

Żółta kartka dla Jankowskiego za faul na Górskim, choć spiker podał, że to Hermes obejrzał kartkę.

26'

Fatalnie Tomasik, przewrócił się i nie zdołał dograć celnie w pole karne.

25'

Dobry strzał Tomasika z 30 metrów, znów wysunięty był Witan, ale piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką!

24'

Kolejny fatalnie wykonany rzut rożny, tym razem Tomasik, krótko do Rzuchowskiego, a ten przegrywa pojedynek z obrońcą i od bramki zaczyna Witan.

24'

Mateusz Szwoch w pojedynku ze Skrzyńskim wywalczył kolejny rzut rożny.

23'

Fatalnie rozegrany ten rzut rożny, Szwoch chciał krótko zagrać do Górskiego jednak ten się potknął i piłka wylądowała za linią.

23'

Po strzale Górskiego będzie rzut rożny dla Arki.

22'

Górski fauluje Skrzyńskiego w walce o górną piłkę na połowie Zawiszy.

21'

Kibice śpiewają i świetnie się bawią: "Gdyńska Arka aeaeao!"

21'

Faulowany Rzuchowski w środku pola.

20'

Rzut rożny dla Zawiszy. dośrodkowuje Zawistowski, a w polu karnym, żaden obrońca nie wybija piłki. Ta dochodzi do Skrzyńskiego, a jego dośrodkowanie ląduje za bramką.

19'

Popędził prawą stroną Krajanowski jednak jego dośrodkowanie klatką piersiową do Witana zgrał Drygas.

19'

Tomasik miał szansę dobiec do piłki w polu karnym, jednak Witan czujnie wyszedł do niej i dopadł jako pierwszy.

18'

Zbyt mocne długie podanie do Górskiego, napastnik Arki zdołał dośrodkować jednak nikt nie podążał za tą akcją i piłka w rękach Witana.

17'

Obrońcy Zawiszy szukają dziury w obronie Arki rozgrywając piłkę pod swoim polem karnym.

16'

Zawisza miał szansę by rozegrać akcję po aucie na wysokości pola karnego, ostatecznie nic z tego nie wyszło.

15'

Hermes nie sięgnął piłki w środku pola i Pruchnik wyprowadzał kontratak. Ostatecznie z piłką na 18 metrze znalazł się Rzuchowski, ale jego strzał bez problemów wyłapał Witan.

14'

Zagranie Błąda do Abbotta przecinają obrońcy Arki.

13'

Bardzo ostro grają dzisiaj gracze Zawiszy. Co chwilę dochodzi do jakiś przepychanek w środku pola.

12'

Strzał Adriana Błąda bardzo niecelny.

10'

Jarzębowski znakomicie zachował się w polu karnym i uprzedził Zawistowskiego wybijając piłkę.

9'

Tym razem bardzo ostre wejście Adriana Błąda na Tadrowskim, gracz Zawiszy napomniany przez sędziego.

8'

Pruchnik faulowany przez Zawistowskiego na połowie Arki.

6'

Oprawa Piękna oprawa kibiców Arki. Na sektorówce widnieje wizerunek Płk. Stanisława Dąbka i cytat "Pokażę Wam jak Polak walczy i umiera". Cały stadion odśpiewał hymn, a kibice wznieśli krzyki "Cześć i chwała Bohaterom!"

5'

Zawisza oddał piłkę w geście fair play.

5'

Leży na boisku Jankowski, zwijając się z bólu. Tadrowski wybija w aut.

4'

Szwoch wychodził sam na sam i zobaczył wysuniętego Witana. Młody napastnik spróbował przelobować bramkarza, jednak ten nie dał się na to nabrać.

3'

Znakomicie zrobił to Szwoch! Minął w polu karnym obrońcę, nawinął drugiego, jednak fatalnie zagrał i Górski nie trafił w piłkę.

3'

Ależ zagrał Tomasik! Nie było to do końca dośrodkowanie, a raczej strzał, piłka leciała pod poprzeczkę, złapał ją Witan, ale był na krawędzi linii bramkowej! Sędzia uznał że gola nie było!

2'

Krajanowski faulowany daleko od pola karnego Zawiszy. Do rzutu wolnego podchodzi Tomasik.

2'

Górski ekwilibrystycznie piętką chciał zagrać do kolegi z drużyny, jednak piłkę przejął Hermes.

1'

Atak rozpoczęła Arka, jednak obrońcy Zawiszy poradzili sobie bez faulu.

1'

Losowanie wygrał kapitan Zawiszy Łukasz Skrzyński. Mecz od środka zaczęła Arka!

19:43

Arka Przy dźwiękach Roty, Jarosław Rynkiewicz, wyprowadza na boisko obie jedenastki!

19:32

Gromkie brawa zebrał Marcus Da Silva, który po dośrodkowaniu na rozgrzewce strzelił bramkę piętką.

19:22

Kibiców Arki szczególnie może ucieszyć fakt, że do osiemnastki wraca Patryk Jędrzejowski. Może wreszcie prawe skrzydło Arki trochę się ożywi, o ile młody skrzydłowy wejdzie na boisko.

19:16

Zawisza Na rozgrzewkę wybiegł już także Zawisza Bydgoszcz.

19:14

Tymczasem poznaliśmy też ławki rezerwowych obu zespołów: Arka Gdynia: 13. Michał Szromnik, 4. Peres Benevente, 20. Marcin Radzewicz, 21. Patryk Jędrzejowski, 29. Paweł Brzuzy, 8. Marcus Da Silva, 9. Charles Nwaogu

Zawisza Bydgoszcz: 83. Przemysław Norko, 8. Tomasz Chałas, 21. Damian Ciechanowski, 19. Vahan Gevorgyan, 6. Michał Masłowski, 9. Jakub Wójcicki, 2. Piotr Petasz

19:07

Arka Jako pierwsi na rozgrzewkę wybiegli zawodnicy Arki, przywitani gromkimi brawami.

18:56

Dzisiejszego meczu z trybun nie zobaczą kibice Zawiszy. Sektor gości do 17 października jest w Gdyni zamknięty w związku z remontem. Szkoda dla widowiska.

18:52

Tymczasem w Legnicy, Flota pokonała miejscową Miedź 2:0, to już piąte kolejne zwycięstwo Wyspiarzy w lidze. Na tę chwilę są samodzielnym liderem z 15 punktami i po tej kolejce to już się na pewno nie zmieni.

18:38

W Arce na przymusową pauzę skazany jest Krzysztof Sobieraj, który w meczu z Cracovią obejrzał czerwoną kartkę za uderzenie Boljevicia. Asystent trenera Nemeca, Paweł Sikora jednoznacznie stwierdził: "Pretensje za porażkę możemy mieć do Krzysztofa Sobieraja, który zachował się nieodpowiedzialnie". Sam zainteresowany stwierdził, że: "Boljević to baba".

18:36

W drużynie Zawiszy nie zagra Bartosz Kopacz, który ma złamaną kość jarzmową i we wtorek przeszedł operację, wciąż nie wiadomo ile będzie pauzował.

18:33

Arka - Zawisza Ze stadionu miejskiego wita Państwa Adam Kamiński. Dzisiaj prawdziwy HIT, szlagier, mecz sezonu 1. ligi, nazwijcie to jak chcecie. Oczekujemy wielkich emocji i wspaniałego widowiska, a w szczególności dużej ilości bramek! Nieco ponad godzina do rozpoczęcia meczu!