Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
1 : 2
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
18:52

Niecieczanie zdecydowanie zasłużenie wygrali derby Ziemi Tarnowskiej. Ich firmowe ataki skrzydłami przynosiły dobre efekty, natomiast grający z kontry gospodarze tylko raz wykorzystali ten atut, wywalczając rzut karny.

95'

'Trzy punkty jadą do niecieczy, trzecie wyjazdowe spotkanie Termaliki i trzecie zwycięstwo.

90'

Znów Ceglarz! Pomocnik Termaliki zszedł do środka, oddał strzał, tym razem na długi słupek, ale Mieczkowski ratuje Piwoszy.

88'

Okocimski w ataku, z rzutu rożnego Szałęga, ale Cisse minął się z piłką.

86'

Mamy ostatnią zmianę w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Iwan Litwiniuk a w jego miejsce na placu gry melduje się Iwan Litwiniuk.

84'

Ceglarz otrzymał podanie, miał za dużo miejsca przed polem karnym i spokojnie przymierzył z 18. metra na krótki słupek. Wydaje się, że interweniujący Mieczkowski był zasłonięty.

83'

GOOOOLL!! CEGLARZ!!!

82'

Kontratak gospodarzy. Świetnie z piłką wyszedł Tomasz Ogar, który został przewrócony w polu karnym przez Pielorza.

81'

Otworzył się mecz w Brzesku w końcówce. Znów kontratak Piwoszy zastopowany przed polem karnym Termaliki.

79'

Trzecia zmiana w ekipie gości. Na boisku pojawił się były gracz Okocimskiego Łukasz Szczoczarz, zmienił on Damiana Piotrowskiego.

79'

Była szansa na kontratak dla Okocimskiego, ale zbyt wielu złych wyborów dokonali w tej akcji gracze z Brzeska.

77'

Piątek dośrodkowywał z prawej strony na głowę aktywnego Pawłowskiego, ale ten uderza niecelnie.

76'

Gospodarze zaczęli grać coraz odważniej. Podopieczni trenera Łętochy chcą dzisiaj sięgnąć po trzy punkty.

74'

Dużo niedokładności w tym fragmencie meczu.

71'

I mamy debiut w zespole gospodarzy. Na boisku zameldował się Idrissa Cisse. Senegalczyk przyszedł do Brzeska z LZS Piotrówka.

70'

Szałęga faulowany z lewej strony boiska, blisko pola karnego. Okocimski przed dobrą szaną.

68'

67'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Dariusz Pawlusiński, za niego Krzysztof Lipecki. Trener Moskal wzmacnia środke pola.

66'

Marcin Szałęga jest dzisiaj aktywny w zespole gospodarzy. Dziś występuje na swoich byłych kolegów. Cisse już gotowy do zmiany.

65'

Znów Pawłowski w akcji! Napastnik pakuje piłkę do siatki niesamowitą przewrotką, ale sędzia uznaje, że noga napastnika Termaliki była za wysoko i przerywa grę.

64'

W ekipie gospodarzy rozgrzewają się Idrissa Cisse i Iwan Litwiniuk. Piwosze atakują coraz śmielej bramkę gości.

62'

Ależ sytuacja! Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopada Pawłowski i z bardzo bliskiej odległości trafia tylko w boczną siatkę bramki Okocimskiego!

61'

OKS w ataku, Pyciak przedarł się prawą stroną, ale dośrodkowanie wybija Czerwiński

59'

Dobra akcja gospodarzy! Ceglarz przejmuje piłkę w środku pola, zagrywa na prawo do Piotrowskiego. Ten uderza płasko z przed pola karnego, ale Mieczkowski był na posterunku.

56'

Plac gry opuścił Łukasz Zaniewski w jego miejsce na boisku zameldował się Tomasz Ogar.

55'

I mamy pierwszą zmianę w ekipie gospodarzy.

54'

Horvath zagrywa ręką w środku pola, jednak sędzia nie stosuje indywidualnej kary dla Słowaka.

53'

Oba zespoły starają się dzisiaj atakować skrzydłami. Świetna akcja dla gospodarzy, najpierw w piłkę nie trafił Darmochwał, by później z 8 metrów strzelał Wojcieszyński, ale Nowak świetnie obronił.

52'

Pawlusiński indywidualnie schodzi do środka i uderza z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

49'

Zmiana od początku drugiej części spotkania. Schodzi Sobczak, za niego Pawłowski

46'

Od początku drugiej połowy goście rzucili się do ataku.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę! Przy piłce gospodarze.

17:50

Pierwsze 45 minut z lekkim wskazaniem dla drużyny gości. To podopieczni trenera Moskala częściej utrzymują się przy piłce, jednak nic z tego nie wynika. Gospodarze starają się grać wysokim pressingiem, ale nie potrafią stwarzać sobie sytuacji bramkowych.

47'

I koniec pierwszej połowy.

46'

Świetna akcja Piotrowskiego z lewej strony, do piłki dopada Pawlusiński, ale w polu karnym ratuje sytuacje Bella.

45'

Wędzia dolicza 2 minuty.

44'

Szałęga z lewej strony pola karnego, i mamy rzut rożny.

44'

Darmochwał faulowany przez Horvatha.

41'

Rybski jest dzisiaj aktywny. Popularny "Ryba" ciągle pokazuję się do gry.

40'

OKS z kontrą, Szałęga do Darmochwala, ale obrońcy wyjaśniają.

39'

Termalika w natarciu ale tylko rzut z autu.

37'

Pawlusiński dośrodkowuje, Horvath strzela z przed pola karnego, ale piłki nie potrafił skierować do siatki Czerwiński.

36'

Słoniki atakują i mamy rzut rożny

34'

Groźne wejście Pielorza, na boisku leży Wieczorek. Powinna być kartka dla gracza z Niecieczy.

33'

Rzut wolny dal gospodarzy. 40 metrów od bramki. Szałęga dośrdokowuje w pole karne, ale Nowak pewnie łapie.

31'

Ceglarz do Pawlusińskiego, ale spalony.

30'

Świetnie Piotrowski lewą stroną, ale nikt nie zamknął w polu karnym.

27'

Były gracz Cracovii dośrodkowuje w pole karne, do piłki dopada Rybski, który wyprzedza Mieczkowksiego. Andrzej Rybski zdobywa 2 bramkę w tym sezonie

26'

Mamy 1:1! Samobujczą bramkę zdobywa Wieczorek, świetna asysta Pawlusińskiego.

26'

Wejście nakładka Wojcieszyńskiego, ale nie ma kartki.

25'

Piotrowski uderza z 24 metrów, ale obok bramki gospodarzy.

24'

Gospodarze poczynają sobie coraz śmielej.

23'

Zaniewski groźnie strzela przewrotką, ale obok bramki.

22'

22 metry od bramki Mieczkowskiego i rzut wolny dla gości. Piotrowski dośrodkowuje, ale obrońcy wybijają.

21'

Były piłkarz Cracovii leży na murawie

21'

Żółta kartka dla Mateusza Urbańskiego, za brutalny wślizg na Pawlusińskim.

20'

Szałęga groźnie strzela z 20 metrów, ale pewnie broni Mieczkowski.

18'

Długa piłka do Zaniewskiego, ale Czerwiński uprzedza napastnika.

15'

Żółta kartka dla Wieczorka za atak od tyłu na Pielorzu

14'

To drużyna gospodarzy prowadziła grę, a tu gospodarze wychodzą na prowadzenie

14'

Rzut karny sprokurował Pleva, który powalił w polu karnym Darmochwała.

14'

GOOOOOL! Okocimski prowadzi. Pewnym egzekutorem Wojcieszyński!

13'

Rzut karny dla gospodarzy po faulu na Darmochwale!

11'

Darmochwał na skrzydło, Szałęga dośrodkowuje w pole karne i mamy rzut rożny.

9'

W ekipie gości aktywny jest Vojtech Horvath.

8'

Kibice gości domagają się bramki

7'

Obie drużyny grają zachowawczo.

6'

Bezsensowne zachowanie Łukasza Zaniewskiego, który zaatakował wślizgiem Czerwińskiego przy wprowadzaniu piłki

5'

Sobczak strzela z 18 metrów, ale Mieczkowski pewnie broni.

4'

awlusiński przedziera się lewą stroną i rzut rożny

3'

Obie ekipy starają się atakować skrzydłami

2'

Rzut rożny dla Niecieczy po akcji Rybskiego. Pawlusiński wrzucał w pole karne, ale łapie Mieczkowski.

1'

Okocimski zaczyna pressingiem na połowie rywala.

1'

Kibice od początku świetnie dopingują obie drużyny

1'

Zaczynamy! Derbowe spotkanie ziemi Tarnowskiej rozpoczęte!

16:59

Mecz rozpoczną gracze z Niecieczy

16:59

Przywitanie kapitanów obu zespołów

16:58

Zawodnicy zostali przywitani brawami przez kibiców.

16:57

W Brzesku mimo złej pogody dopisała frekwencja kibiców.

16:56

Arbiter wprowadza jedenastki na boisko

16:56

Na stadionie zjawili się kibice z Niecieczy

16:55

Już za 5 minut na stadionie w Brzesku rozbrzmi pierwszy gwizdek arbitra.

16:54

Arbitrem dzisiejszego spotkanie jest Pan Dawid Bukowczan (Żywiec)

16:52

Obie drużyny zeszły już z rozgrzewki

16:52

W zespole gospodarzy występy w barwach Termaliki na swoim koncie mają Radosław Jacek i Marcin Szałęga, w zespole Termaliki mamy również graczy, ktorzy występowali w Brzesku. Są to: Jakub Czerwiński i Łukasz Szczoczarz.

16:50

Szkoleniowiec gości nie może dziś skorzystać z: Jakuba Biskupa, Dariusza Jareckiego, Damiana Skołorzyńskiego, Michala Nalepy(pauzuje za czerwoną kartkę) i Marcina Kaczmarczyka.

16:44

W ekipie gospodarzy najskuteczniejszy jest Jakub Biskup z 2 bramkami, Karol Piątek, Andrzej Rybski, Dariusz Pawlusiński i Piotr Ceglarz raz pokonywali bramkarzy rywali.

16:42

Na dorobek strzelecki OKS-u złożyli się do tej pory trzej zawodnicy. Paweł Pyciak, Tomasz Ogar i Wojciech Wojcieszyński, wszyscy mają po jednym trafieniu

16:40

Jeśli chodzi o drużynę gości. To zawodnicy "Słoników" zajmują 10 pozycję. Ekipa z niecieczy zdobyła do tej pory 6 "czek", zanotowała dwa zwycięstwa, z Polonią Bytom 3:0 i GKS - em Tychy również 3:0.

16:38

Przypomnijmy, że w tym sezonie drużyna gospodarzy zajmuję 13 miejsce. Po 4 kolejkach zdobyła 4pkt, 1 wygrana, 1 remis i 2 porażki, bilans bramkowy to 3-8.

16:35

Stadion w Brzesku powoli zapełnia się kibicami

16:34

Obie ekipy intensywnie się rozgrzewają

16:33

W obu kadrach zespołów znajdują się zawodnicy ściągnięci "last minute". W Brzesku jest to Senegalczyk Idrissa Cisse, który został sprowadzony z LZS Piotrowka, a w poprzedniej rundzie grał w Ruchu Radzionków. W ekipie gości graczem ściągniętym w ostatniej chwili jest Łukarz Pielorz, poprzednio Bogdanka Łęczna.

16:32

Ławka rezerwowych Termaliki: Maciej Budka, Emil Drozdowicz, Krzysztof Lipecki, Maciej Maślany, Jan Pawłowski, Łukasz Szczoczarz, Krzysztof Wrzosek

16:30

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Koziol, Przemysław Bella, Rafał Cegliński, Valentin Jeriomenko, Tomasz Ogar, Iwan Litwiniuk, Idrissa Cisse

16:24

Znamy już składy! Za chwilę pojawią się w oknie po lewej stronie relacji!

16:22

W dotychczasowych starciach obu ekip mamy remis po jednym zwycięstwie każdej z drużyn. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w spotkaniach III ligi.

16:22

Pogoda nie rozpieszcza dzisiaj kibiców z Brzeska, niebo jest zachmurzone i co chwilkę pada deszcz.

16:21

Piłkarze Termaliki wyszli na rozgrzewkę.

16:20

Witamy na stadionie przy ul. Okocimskiej, gdzie miejscowy OKS będzie podejmował Termalike Bruk - Bet Nieciecza. To spotkanie jest określane mianem derbów ziemi Tarnowskiej.