Miedź LegnicaMiedź Legnica
0 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
95'

Beniaminek ponownie pokonany a Flota nie przegrywa kolejnego pojedynku w lidze i pozostaje liderem 1 ligi . 2- 0 Dla zespołu z Świnoujścia.

93'

Hempel przed szansa ale z daleka od światła bramki rywala

92'

Fryc na boisku

91'

Ataki miedzi są nieskuteczne bo wszystko zatrzymuje się na świetnej obronie Floty

89'

Kolejny spalony miedzi i stracona szansa

88'

Flota bardzo wyraźnie przedłuża wybicie piłki czy rozpoczęcie gry

87'

Legniczanie mimo troszkę lepszej gry w ostatnich 15 minutach spotkania, nie potrafi znaleźć nawet jednego gola

82'

Paszliński gubi piłkę za polem karnym w 100 procentowej sytuacji jest napastnik Floty ale Ptak dzielnie broni bramki Miedzi

81'

Śpiączka wchodzi do gry za Olszara

79'

Hempel zmienia Łuszkiewicza

78'

Miedź ponownie się obudziła i próbuje naprawić stracone bramki.

77'

Chyła zobaczył żółty kartonik

77'

Kibice odśpiewują hymn Polski , a Łobodziński uderza obok bramki

75'

Kibice oddają cześć i chwałę bohaterom

73'

Miedź wyprowadza atak z pod swojej bramki piłkę wybija Woźniczka do Zakrzewskiego a ten traci piłkę pod sama bramka rywala.

69'

Olszar silnie uderza i z trudnościami Ptak

69'

Madejski z rzutu wolnego do Paszlińskiego ale piłkę pewnie łapie bramkarz Floty.

67'

Kasperkiewicz fatalnie podaje do swoich kolegów i kolejna już strata Legniczan

66'

Kolejny błąd Woźniczki ale tym razem napastnik Floty uderza daleko od bramki Miedzi.

64'

Zmiana w Flocie na boisku zjawia się Kieruzel

62'

Lenkiewicz na boisku zmienia Szymańskiego

61'

Błąd Woźniczki wykorzystuje Flota a bramkę zdobywa Chyła

60'

GGGGGOOOOOLLLLLL dla Floty

59'

Grzegorzewski dostaje piłkę i strzela do bramki Floty ale spalonego dopatrzył się sędzia spotkania.

58'

Olszar ujrzał żółty kartonik

55'

Rożny dla Miedzi ale pewnie piąstkuje Kasprzik.

52'

Szansa dla Legniczan z rożnego Łuszkiewiecz ale piłka uderza w nogi obrońcy Floty

50'

Arifović w doskonałej sytuacji ale znajduje się na pozycji spalonej.

50'

Flota zaskoczona szybkim i agresywnym atakiem gospodarzy, powoli wychodzi ze swojego pola karnego.

47'

Miedź przystępuje do szybkiego ataku i zdobycia wyrównującej bramki.

45'

Rozpoczynamy kolejne 45 minut meczu. Przy piłce Flota.

18:02

Łobodziński na boisku zastępuje Tanżyne

18:00

Piłkarze ponownie na boisku

17:55

Czy Miedzi uda się podnieść ze straconej bramki i wyrównać wynik spotkania, a może to Flota pewnie pokona beniaminka strzelając jeszcze jedną bramkę ? Tego dowiemy się już za niecałą godzinę.

17:53

Trener Nowak z Floty do gry swoich piłkarzy nie powinien mieć większych pretensji.

17:51

Trener legniczan Bogusław Baniak schodził do szatni widocznie poddenerwowany.

17:50

Piłkarze Miedzi w szatni muszą poszukać pomysłu na skuteczne przejście obrony Świnoujścian.

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu która wyraźnie odbywała się pod dyktando Floty.

46'

Wrzesień samotnie w polu karnym gospodarzy mija świetnie dwóch obrońców ale w bramce świetnie spisał się tym razem Ptak.

44'

Gra przeniosła się w środek boiska, gdzie miedź traci kolejna swoją szanse

43'

Gospodarze wyraźnie chcą zdobyć bramkę w ostatnich minutach pierwszej połowy. ale Flota tak łatwo się nie da ograć.

40'

Miedź coraz odważniej zamieszanie w polu karnym ale ostatecznie przed strata bramki ratuje Kasprzik.

37'

Grzegorzewski w polu karnym gubi piłkę i ostatecznie obrońcy floty wybijają piłkę

37'

Legniczanom ponownie brakuje siły oraz pomysłu na przejście w pole karne gości.

34'

Szymański próbuje odebrać piłkę obrońcy Floty ale i szybki sprint w tym mu nie pomaga.

33'

Zakrzewski traci piłkę tuż przed polem karnym "Wyspiarzy", i przy piłce ponownie goście.

30'

Łuszkiewicz wrzuca piłkę w pole karne ale na dobrej pozycji stoi bramkarz Floty.

29'

Legniczanie mimo ataków nie potrafią znaleźć dziury w płocie Floty, co dało by bramke dla Miedzi.

27'

Flota ponownie w natarciu i bez problemu pokonują legnicką obronę ale sędzia odgwizduje spalonego.

25'

Kibice Floty zjawiają się na stadionie w Legnicy w grupie około 30 osób.

23'

Miedź doznała jagby przebudzenia i coraz śmielej atakuje bramkę Kasprzika.

22'

Medejski oddaje potężny strzał ale skutecznie broni Kasprzik.

21'

Zakrzewski w końcu dostaje się pod pole karne rywala ale piłka uderza w ostateczności w obrońce.

18'

Bramkę zdobywa Chyła który dostaje piłkę w okolicach 30 metra i zdobywa pierwszą bramkę.

17'

GGGGGOOOOLLLLLL dla Floty!!!!!!

15'

Wrzesień ponownie przy piłce zrobił małe zamieszanie ale piłkę ostatecznie wybija Ptak.

13'

Legniczanie maja widoczny problem z przebiciem się na połowę rywala, czyżby Flota jest tak silnym liderem.

12'

Chyła oddaje strzała z rzutu wolnego i z trudnościami bramkarz gospodarzy,

9'

Arifović oddaje strzał w światło bramki ale piłkę pewnie łapie Ptak

7'

Wrzesień ale wprost w Woźniczke.

6'

Piłka w większości przy nogach wyspiarzy, jak na razie spokojnie kontrolują mecz, i pozostają na połowie gospodarzy.

4'

Flota ponownie w natarciu ale obrońcy miedzi na swojej pozycji gra przenosi się w środek boiska.

2'

I pierwsza akcja Floty ale spokojnie z dala od bramki Ptaka.

17:02

Spotkanie rozpoczynają Legniczanie.

16:59

Piłkarze ponownie na murawie w strojach niebieskich zagrają legniczanie, a na czerwono Flota. Za chwileczkę pierwszy gwizdek spotkania

16:52

Spotkanie poprowadzą sędziowie z Mazowieckiego ZPN-u, liczymy na bardzo dobrą gre piłkarzy oraz sprawiedliwe sędziowanie.

16:51

Zawodnicy już zeszli do szatni, od początku meczu dzieli nas jedyne 10 minut

16:48

Pogoda coraz lepsza do rozegrania tego świetnego meczu, a trybunach coraz więcej kibiców można powiedzieć że na stadionie siedzi około 3 tys widzów, niestety bez kibiców Floty.

16:46

A oto rezerwy, zaczynamy od Miedzi: Bledzewski, Mowlik, Alexandre, Hempel, Lenkiewicz, Łobodziński, Nowacki, oraz Flota: Waśków, Fryc, Niedziela, Kieruzel, Śpiączka, Nnamani, Protasiewicz.

16:27

Pod kasami powoli zaczyna się ruch kibiców wchodzących i kupujących bilety na to dzisiejsze spotkanie, a za chwileczkę podamy składy drużyn.

16:21

Czy Flota ogra beniaminka, a może to legnicka miedź przerwie dobrą passę "wyspiarzy" ? Na to pytanie odpowiemy sobie już niedługo.

16:13

Witamy w Legnicy, niebo nad legnickim stadionem pochmurnie, a na murawie powoli zjawiają się zawodnicy obydwu drużyn.