Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
20:00

Po dynamicznym i emocjonującym spotkaniu Sandecja wygrywa z Olimpią Grudziądz, 2:0. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

91'

Na spalonym Burkhardt

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

89'

Żółta kartka dla Adamczyka za faul na Wilczyńskim

88'

Ruszkul uderzył z dystansu, ale obok bramki

87'

Z rzutu wolnego uderzył Burkhardt, ale prosto w bramkarza

86'

W środku pola faulowany Aleksander

85'

Groźny strzał zza pola karnego oddał Cieśliński, ale dobrą interwencją popisał się Cabaj

85'

Smoliński za Mazurkiewicza

79'

Długie podanie od Mroza do Wiśniewskiego, ale ten drugi źle przyjął piłkę i aut dla gości

74'

Młynarczyk za Szeligę

73'

Burkhardt zagrał do Mroza, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem przenosi piłkę nad poprzeczką!

71'

Dośrodkowanie Makucha pewnie wyłapał Wróbel

70'

Szczot za Frańczaka

69'

Za to samo ukarany Mazurkiewicz

69'

Zółta karta dla Wiśniewskiego za dyskusje

19:24

Wiśniewski ładnie oszukał obrońcę, zagrał w pole karne, tam piłkę przepuścił Aleksander, dopadł do niej Szeliga i pokonał Wróbla

67'

GOOOOOL!! 2:0!! Bartosz Szeliga

66'

Faul Wiśniewskiego w ataku

64'

Ruszkul zagrał do Frańczaka, ten wpadł w pole karne, stanął oko w oko z Cabajem i uderzył w słupek!

63'

Schodzi Cieciura, wchodzi Ruszkul

61'

Po kiksie Szymury z dystansu uderzył Kłus, ale wysoko nad bramką

60'

Szeliga uderzył z około 35 metrów, ale daleko od bramki

57'

Wiśniewski za Świątka

56'

Kłus uderzył z dystansu, ale daleko od bramki

55'

Świątek ładnie przyjął piłkę, ale za mocno zagrał do Aleksandra i od bramki Wróbel

53'

Grischok zagrał płasko w pole karne, ale Gawęckiego uprzedził Mateusz Kowalski i wybił piłkę na aut

49'

Burkhardt zagrał długą piłkę do Szeligi, ale za mocno i piłkę na aut wybił obrońca gości

19:05

Burkhardt zagrał do Mroza ten dośrodkował w pole karne, tam w zamieszaniu najlepiej znalazł się Świątek i mocnym strzałem pokonał Wróbla

47'

GOOOOOOL!! 1:0!! Adrian Świątek

46'

Mróz za Leśniaka

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

18:48

Za nami pierwsza połowa, w której niewiele się działo. Gra toczyła się głównie w środku pola, a zawodnicy bardziej skupiali się na faulowaniu niż na grze w piłkę. Miejmy nadzieję, że po przerwie się to zmieni. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Frańczak wyszedł sam na sam z Cabajem i przegrał ten pojedynek!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

45'

Kłus zagrywał do Frańczaka, ale za mocno i piłka w rękach Cabaja

43'

Grischok płasko dośrodkował w pole karne, ale ani Woźniak, ani Cieśliński nie trafili w piłkę

40'

Po prawej stornie Burkhardt faulował Frańczaka

38'

Po dośrodkowaniu Świątka na spalonym Aleksander

37'

Szeliga dośrodkował w pole karne, ale Łabędzki uprzedził Leśniaka i mamy rzut rożny dla Sandecji

18:36

Na stadionie jest około 2 tysiące kibiców (brak fanów gości)

34'

Na spalonym Świątek

33'

Kłus przerzucił piłkę nad Mateuszem Kowalskim, ale zrobił to za mocno, przez co Cabaj pewnie interweniował

30'

Świątek faulował Gawęckiego za co obejrzał żółtą kartkę

29'

Świątek dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Szymura, ale uderzył za lekko dla bramkarza

27'

Po dośrodkowaniu Grischoka z rzutu wolnego piłkę na aut wybił Aleksander

25'

Szeliga dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale spudłował w niemal 100% okazji!

24'

Za utrudnianie wznowienia gry żółtą kartką ukarany Frańczak

21'

Grischok uderzył z rzutu wolnego i piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

21'

Za faul na Gawęckim żółtą kartką ukarany Petran

20'

Świątek zagrał do Leśniaka, ten chciał zagrać prostopadłą piłkę do Szeligi, ale mu to nie wyszło

18'

Z rzutu wolnego Burkhardt zagrał do Świątka, ten uderzył z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką

17'

Łabędzki faulował wychodzącego na czystą pozycję Aleksandra za co ujrzał żółty kartonik

16'

Świątek zagrał do Aleksandra, ten dośrodkował w pole karne, ale Leśniak nie sięgnął piłki

15'

Szeliga uderzył ze środka pola karnego i tylko dobra interwencja Wróbla ratuje gości przed utratą bramki!

13'

Z prawej strony dośrodkował Frańczak, ale obrońcy Sandecji wybili piłkę poza pole karne

12'

Leśniak faulował Frańczaka po prawej stronie boiska

10'

Szeliga zauważył że Wróbel wyszedł nieco przed bramkę, uderzył z około 30. metrów, ale wysoko nad bramką

7'

Po dośrodkowaniu Burkhardta nie było żadnego zagrożenia pod bramką Wróbla

7'

Zablokowane dośrodkowanie Świątka i mamy rzut rożny dla Sandecji

5'

Grischok minął Makucha, ale beznadziejnie dośrodkował i od bramki rozpocznie Cabaj

4'

Grischok dośrodkował z rzutu wolnego, ale nic z tego nie wyszło bo w polu bramkowym faulowany był Cabaj

18:02

Sandecja gra dzisiaj w koszulkach w biało-czarne pasy i białych spodenkach. Natomiast zawodnicy Olimpii są cali na zielono

1'

Olimpia rozpoczyna spotkanie!!

17:58

Zawodnicy wyszli już na murawę stadionu w Nowym Sączu

17:52

Sędzia Zając zaprosił zawodników Sandecji i Olimpii do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

17:43

Olimpia także przystąpi do meczu w glorii zwycięstwa. Podopieczni trenera Asensky'ego pokonali na własnym stadionie Łódzki Klub Sportowy, 3:1. Bramki dla Grudziądzan zdobyli: Marcin Woźniak, Piotr Ruszkul i Adam Cieśliński

17:40

Sandecja do meczu przystąpi pokrzepiona wyjazdowym zwycięstwem z Polonią Bytom, 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla nowosądeczan zdobył Wojciech Mróz

17:28

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się także gracze z pola obu zespołów

17:23

Na rozgrzewce pojawili się bramkarze Sandecji i Olimpii

17:20

Ławka rezerwowych Olimpii: Daniel Osiecki, Marcin Stanek, Robert Pisarczuk, Maciej Rogalski, Marcin Smoliński, Robert Szczot, Piotr Ruszkul

17:15

Ławka rezerwowych Sandecji: Sebastian Kosiorowski, Marcin Kowalski, Yuriy Zinyak, Wojciech Mróz, Mateusz Młynarczyk, Piotr Kosiorowski, Bartosz Wiśniewski

17:12

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:07

Czy Sandecja odniesie pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie? Czy też Olimpia okaże się silniejsza i trzy punty pojadą do Grudziądza? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 5. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Olimpię Grudziądz. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ