1 : 0
GKS TychyGKS Tychy
dogrywka 1. połowa0 : 0
19:23

Flota obroniła honor, strzeliła jednego gola więcej i tym samym utrzyma pozycję lidera. Dla GKS wynik oznaczać może że na dłużej zakotwiczą w strefie spadkowej.Za uwagę dziękują Sebastian, Krystian oraz Bartosz

93'

Koniec spotkania, trzeba przyznać że bardzo nudnego! Flota ogrywa beniaminka 1-0

91'

Kartka dla Bartosza Babiarza

89'

Olszar otrzymuje prostopadłe podanie, ale Misztal intuicyjnie wyciąga piłkę. Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Ataki GKSu ale Kasprzik na posterunku!

87'

strzał Wawocznego z 30m ale nad bramką!

86'

Dośrodkowanie na bramkę Kasprzika, ale bramkarz ze spokojem ratuje Flotę.

85'

Prawdziwa "Górska" pogoda, rano 30 stopni a teraz ulewa z niczego!

83'

3 zmiana w GKS, tym czasem nad nami małą ulewa.

82'

Akacja pod bramką Floty, ale nic z tego! Na boisku leży Udarevic

80'

Kolejny rożny. Oszar nie sięgnął piłki.

79'

Zmiany kartkowanych zawodników.

77'

Pierwsza w ekipie GKS

77'

Rzut wolny dla Floty, strzał głową Zalepy mija słupek.

76'

GKS nie wychodzi nawet z własnej połowy!

75'

Szyba kolejna akcja GKS się "zgubił"

75'

Folta jak taran! Fryc pudłuje na pusta bramkę!

74'

Rożne dały rezultat. FLOTA strzela GOLA!!

72'

Seria rzutów rożnych, to już 3 w odstępie kilki minut.

71'

Flota się budzi! Tychy nie wychodzą nawet z własnej połowy.

71'

Dobre rozegranie Floty, piłka o kilka centymetrów mija słupek.

71'

Kolejny faul, ponownie Bizacki, do bramki Misztala jakieś 30 m.

70'

Flota wybija piłki, grają tak jakby to Tyszanie byli liderem.

69'

Mańka otrzymuje podanie od Bizackiego, dośrodkowanie, ale nikt nie zamyka akcji.

68'

Jarka na przebój, sam na sam z bramkarzem!!! Przewraca się!

67'

Nad stadionem małą chmurka... oby bez deszczu bo loża prasowa nie posiada zadaszenia.

65'

Bizacki w Środku pola rozgrywa piłkę, ale podaje do przeciwnika.

65'

Flota się rozkręca kolejne prostopadłe podanie, ale za mocne.

64'

Dobra akcja Floty, Olszar zgrywał do Śpiączki ale ten był na pozycji spalonej

63'

Głową uderza na bramkę Śpiączka, ale bramkarz ponownie w stanie gotowości.

62'

Mamy wywołaną wcześniej zmianę.

61'

Szykuje się trzecia zmiana u gospodarzy. Śpiączka gotowy do gry.

60'

Próba prostopadłego podania w kierunku bramki, ale Misztal szybszy.

60'

Groźnie z narożnika dośrodkowuje Olszar, ale Mańka ponownie na posterunku.

58'

Jasiński o mało nie stracił piłki w obrębie pola karnego. Ale sędzie uzna łże Mańka faulował.

57'

Groźnie pod bramką GKS, Niedziela strzela, ale widzę że zapoczątkowane strzały Bukowca są dziś ulubionymi!

56'

Masternak wyprzedza Arifovica, piłka dla GKS i tym razem oni grają Barcelonę.

54'

MKS się rozkręca... defensywa Tyszan dziś jednak dobrze dysponowana. Tym razem popisał się Zunic.

53'

Mańka fauluje w ataku. Szybko wznawia Flota ale nic...

52'

Fryc oddaje strzał, chyba polubił metodę Bukowca z przed kilku chwil.

51'

Tym razem Mączyński ratuje GKS z opresji.

50'

Bukowiec strzela w... właściwie to w trybuny. Problem w tym że za bramką trybun niema!

49'

Dobra akcja Bukowca, odgrywa do Bizackiego, ale sędzia gwiżdże faul Udarevica i kartka

47'

Tyszanie zmotywowani atakuję od 45 minuty.

47'

Ze strzału nici. GKS nadal rozgrywa piłkę

46'

W pole karne wbiegał Tyszanin, ale faulem ratuje się Opałacz. Sędzia pokazuje jednak że faul był poza obrębem 16m.

45'

Zaczynamy II połowę, oby szybszą, żwawszą, i z golami!

45'

Na płycie melduje się także Bodziony.

45'

Mamy pierwsze zmiany wśród piłkarzy gospodarzy.

18:32

Piłkarze pojawiają się na placu gry.

18:31

Tyszanie za pewnie 0-0 wzięli by w ciemno, "ciułanie" oczek może być ważne w końcowym rozrachunku.

18:30

Cóż pierwsza połowa maksymalnie wolna. W przerwie mocno się rozgrzewa się Olszar i Bodziony, może oni coś pomogą i rozruszają spotkanie.

45'

Koniec pierwszej (nudnej) połowy.

43'

Opałacz na 20 metrze pod bramką GKS traci piłkę, ale Tyszanie nie zdołali wykorzystać prezentu.

41'

Opałacz wrzuca piłkę z autu w pole karne, ale Misztal szybszy od wiatru wyłapuje piłkę.

40'

MKS mozolnie buduje akcje. Grają jak Barcelona, na tysiąc podań.

39'

Bizakci otrzymuje kartkę za niesportowe zachowanie. Złapany na spalonym nie umiał pogodzić się z decyzją sędziego.

37'

Była to pierwsza od jakiegoś czasu warta odnotowania akacja.

37'

Strzał Niewiady, piłka po rękach Misztala odbija się od słupka.

33'

kolejny atak skrzydłem, ale Niedziela zabawił się w Brazylijczyka i stracił piłkę w okolicach 16 metra.

31'

Bramkarze podają sami do siebie.

29'

Tyszanie wypychają Wyspiarzy z własnej połowy. Niewiada rozgrywa piłkę przez bramkarza.

27'

Bąk fauluje w środku pola. Nnamani leży.

24'

Bąk z rożnego, chciał chyba bezpośrednio wstrzelić piłkę, ale ta wylądowała na górnej siatce.

23'

Niedziela wrzuca na Nnamaniego ale Misztal ponownie ratuje gości.

21'

Bizacki atakuje skrzydłem. Ale centrostrzał nie wyszedł i Kasprzik chwycił piłkę lecącą w stronę Bąka.

20'

Tyszanie chyba chcą wciągnąć na własna połowę rywali, klepiąc piłkę w okolicy pola karnego.

19'

Kolejny corner i kolejny raz Misztal.

18'

Niewiada troszkę samolubnie. Ale akcja groźna zakończona strzałęm Arifovica

17'

Witam wszystkich.Szanowny panie redaktorze ilu braci z Tych,Bydgoszcz síę kłania z kibicoskim pozdrawieniem.

- Kibiców gości na sektorze około 100

16'

Nnamani chciał piłkę po dośrodkowaniu zagrać ręką.

16'

Niedziela ponownie bryluje na skrzydle.

15'

Bąk oddaje strzał, nabity gracz Floty i kolejny rzut rożny.

14'

Jarka groźnie, mamy kolejny corner

13'

Goście się rozkręcają, coraz częściej goszczą na połowie Floty.

12'

Niedziela po rajdzie oddaje strzał, ale Misztal dziś w formie.

11'

Mańka pociągnął grę. Oddał strzał ale wysoko nad bramką.

11'

Bukowiec traci piłkę w środku pola, ale sędzie odgwizduje faul i grę kontynuują Tyszanie

10'

Na boisku leży Tyski piłkarz. Kupczak na szczęście się podnosi i może kontynuować mecz.

9'

Zalepa, spokojnie rozgrywa przez swojego bramkarza

8'

Faul Zunica, i niestety kartka

7'

Pierwsze minuty wyraźnie pokazują które miejsca w tabeli zajmują ekipy.

7'

Mańka fauluje Niedzielę. Na razie bez kartki.

6'

Balul popełnia błąd w okolicy pola karnego, zaspali Wyspiarze i nie wykorzystali okazji

5'

Opałacz ostro męczy Mańkę. Piłkarz GKS ratuje się wybiciem

4'

Na stadionie chwilowo cisza!

4'

Tyszanie zabrali się za atak, Ale Bukowiec złapany na spalonym

3'

Tyszanie zamknięci na własnej połowie.

2'

Słabe dośrodkowanie, ale pod bramką Misztala gorąco.

2'

Rzut wolny, dla Floty, dośrodkowuje Fryc, ale obrońcy wybijają na corner

1'

Zaczynamy szybkim przerzutem piłki w pole GKS, Mańka jednak wybija w aut

17:32

Zaczynamy! Pierwszą połowę zaczynają Wyspiarze

17:30

Pan Lyczmański wyprowadza piłkarzy obu klubów na płytę boiska.

17:23

Piłkarze zeszli do szatni. Za około 5 minut pierwszy gwizdek

17:12

Pojawiają się pierwsi kibice GKSu Tychy.

17:09

Na stadionie pojawiają się kibice Floty, niestety dziś prawdopodobnie nie będzie prowadzony doping. Kibice protestują przeciwko kierownikowi do spraw bezpieczeństwa, ten zakazał wieszania flag na płotach w meczu Pucharu Polski z Krakowską Wisłą w zeszłym sezonie.

16:56

Piłkarze meldują się na rozgrzewce przed meczowej. do rozpoczęcia mecze nieco ponad 30 minut. Miejmy nadzieje że podróż przez cały kraj nie wymęczyła Tyszan i będą dziś równorzędnym rywalem dla lidera.

16:50

Dziś sędzią głównym będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy, pomagać będą mu na liniach Dariusz Ignatowski oraz Maciej Daszkiewicz.

16:47

Poznaliśmy już składy. Na ławce rezerwowej u gospodarzy: Paweł Waśków, Paweł Bielecki, Koba Shalamveridze, Sebastian Olszar, Daniel Chyła, Krzysztof Bodziony oraz Bartosz Spiączka natomiast na ławce "zielono-czarno-czerwonych" Michał Kojdecki, Marcin Folc, Bartłomiej Babiarz Łukasz Tumicz, Mateusz Wawoczny, Łukasz Kopczyk, Adrian Chomiuk

16:36

Flota Świnoujście na swoim koncie ma 9 pkt. po zwycięstwach nad Olimpią Grudziądz, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom. Tyszanie natomiast zajmują miejsce w strefie spadkowej a na swoim koncie mają 2 punkty po remisie na inaugurację z Kolejarzem Stróże oraz cennym remisie na terenie Zawiszy w Bydgoszczy.

16:33

Witamy, z Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wyspiarze", za mniej niż godzinę rozpoczęcie meczu I- ligi Polskiej. Liderująca Flota Świnoujście podejmuje Tyski GKS.