Niedziela, 26 sierpnia 2012, godz. 12:30
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
14:30

Po nudnym i bezbarwnym spotkaniu Kolejarz, szczęśliwe, remisuje z Arką, 1:1. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

92'

Sobieraj uderzył z około 20 metrów i tylko świetna interwencja Forenca ratuje Kolejarza przed utratą bramki!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

14:16

Z lewej strony dośrodkował Walęciak, w polu karnym najlepiej znalazł się Kowalczyk i mocnym strzałem głową pokonał bramkarza

90'

GOOOOOOL!! 1:1!! Maciej Kowlaczyk

89'

Faul w ataku Tadrowskiego

87'

Na spalonym Kowalczyk

86'

Dośrodkowanie Walęciaka zostało wybite na rzut rożny przez bramkarza gości

85'

Rzuchowski za Szwocha

84'

Żółta kartka dla Szwocha za utrudnianie wznowienia gry

82'

Żółta kartka dla Walęciaka

80'

Z rzutu wolnego uderzył de Oliveira, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz

79'

Faul Szufryna na Szwochu

79'

Schodzi Radzewicz, wchodzi Tomasik

78'

Giesa zagrał do Kowalczyka, ale piłkę na aut wybił obrońca Arki

77'

Gryźlak za Stefanika

75'

Żółta kartka dla Wolańskiego za faul po prawej stornie boiska

72'

de Oliveira podał do Nwaogu, ten uderzył z pierwszej piłki, ale nad bramką

71'

de Oliveira w miejsce Krajanowskiego

68'

Dwukrotnie uderzał Walęciak. Pierwszy strzał przyjął na ciało Sobieraj, a drugi świetnie obronił bramkarz. Gdyby nie on to byłby remis!

66'

Długa piłka od Cichego do Kowalczyka została zablokowana przez Sobieraja

65'

Walęciak zdecydował się na strzał z połowy boiska, ale było to bardzo niecelne uderzenie

64'

Długa piłka do Giesy, ale Szlaga dobrym wyjściem zażegnuje niebezpieczeństwo

62'

Radzewicz zagrał w pole karne, ale dobrze ustawiony Markowski wybił piłkę

59'

Żółta kartka dla Giesy za próbę wymuszenia rzutu karnego

57'

Walęciak zagrał w pole karne, tam do piłki wyskoczył Nitkiewicz, ale uderzył ją za słabo i wpadła ona w ręce bramkarza

53'

Na spalonym Nwaogu

50'

Szwoch zagrał płasko w pole karne, tam z piłką minął się Nwaogu, ale dopadł do niej Krajanowski, który stanął oko w oko z bramkarzem i trafił prosto w niego!

46'

Nitkiewicz za Gajtkowskiego

46'

Kolejarz rozpoczyna drugą połowę!

13:25

Za nami pierwsze 45 minut, w których to Arka przeważała i stwarzała sobie klarowne sytuacje do zdobycia bramki, dzięki czemu do przerwy prowadzi z Kolejarzem. Podopiecznym trenera Cecherza pozostaje poprawić swoją grę i mieć nadzieję, że uda się odrobić straty. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

13:18

Z lewej strony w pole karne zagrał Szwoch, tam najlepiej znalazł się Radzewicz i mocnym strzałem lewą nogą pokonał bramkarza

45'

GOOOOOL!! 0:1!! Marcin Radzewicz

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

43'

Szwoch uderzał z linii pola karnego, ale za lekko i piłkę pewnie złapał bramkarz

41'

Z lewej stronie dośrodkował Wolański, w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Gajtkowski, skierował ją w kierunku bramki, ale dobrze interweniował bramkarz

39'

38'

Rajd Nwaogu został zatrzymany przez Markowskiego

13:06

Na stadion w Stróżach przyszło dzisiaj około tysiąca kibiców (w tym kibice Arki)

35'

Cichy uderzył z około 25 metrów, ale wysoko nad bramką

32'

Tym razem Szwoch uderzał z około 20 metrów, ale za lekko i bardzo niecelnie

31'

Ze środka pola karnego uderzał Szwoch, ale ponad bramką!

30'

Po prawej stronie faulowany był Szwoch

25'

Na spalonym Giesa

24'

Wolański zagrał do Gajtkowskiego, ale za mocno i od bramki grę rozpocznie Arka

23'

Wolański wykorzystał błąd obrońców Arki, uderzył z linii pola karnego, ale trafił w poprzeczkę!

21'

Na spalonym Wolański

20'

Nwaogu wpadł w pole karne, chciał wyłożyć piłkę Szwochowi, ale obrońcy Kolejarza przejęli piłkę

18'

Po dośrodkowaniu Gajtkowskiego z rzutu rożnego nie było żadnego zagrożenia pod bramką gości

18'

Dośrodkowanie Walęciaka zostało zablokowane i mamy rzut rożny dla gospodarzy

16'

Krajanowski dośrodkował w pole karne, tam oko w oko z bramkarzem stanął Szwoch, ale nie trafił w bramkę!

15'

13'

Faul Kowalczyka w ataku

11'

Na lewej stronie boiska faulowany był Kowalczyk

9'

Z lewej strony dośrodkowywał Wolański, w polu karnym najlepiej znalazł się Gajtkowski, ale jego strzał poleciał obok bramki

6'

Nwaogu dostał dobrą piłkę w pole karne, ale szybszy był bramkarz i pewnie złapał piłkę

12:34

Kolejarz dzisiaj występuje w jednolitych białych strojach, a Arka w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach

3'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Radzewicz, ale wprost w ręce bramkarza

2'

W środku pola faulowany Nwaogu

1'

Arka rozpoczyna spotkanie!!

12:25

Ławka rezerwowych Arki: Szromnik, Górski, Brzuzy, Tomasik, Rzuchowski, Benevente, de Oliveira

12:22

Ławka rezerwowych Kolejarza: Zarychta, Pietrzak, Arłukowicz, Nitkiewicz, Michalik, Bocian, Gryźlak

11:40

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

11:35

Czy Kolejarz podtrzyma swoją dobrą passę? Czy też Arka wywiezie trzy punkty z trudnego terenu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

11:30

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 4. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Arkę Gdynia. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ