Niedziela, 19 sierpnia 2012, godz. 12:30
1 : 2
zawiszaZawisza Bydgoszcz
1. połowa1 : 2
14:30

Dla drużyny Miedzi Legnica była to druga porażka w 3. spotkaniu w 1. lidze. Drużyna beniaminka prowadzona przez Bogusława Baniaka, zalicza zatem nieudany początek sezonu. Zawisza z kolei zanotował drugą wygraną, ale zwycięstwo nie przyszło dziś łatwo.

96'

Koniec spotkania. Zawisza wygrał w Legnicy 2:1.

94'

Petasz ujrzał żółty kartonik

93'

Legniczanie ciągle w natarciu, ale w ich akcjach wciąż brakuje dokładności.

92'

Sędzia dolicza 4 minuty do końca meczu

89'

Ostatnie minuty dzielą nas do końca spotkania , miedź zupełnie bez pomysłu próbuję atakować bramkę Witana.

86'

Legniczanie ciągle szukają szansy na wyrównanie wyniku, ale obrona i bramkarz zawiszy nie daje na to żadnej szansy.

84'

I ostatnia zmiana w Zawiszy

83'

Hempel i Łuszkiewicz próbują swoich sił lecz na darmo w bramce świetnie stoi bramkarz Zawiszy

82'

Hempel nie popisuje się za bardzo w grze oddaje bardzo niecelny strzał

80'

Ptak ratuje legniczan przed utrata bramki wybiegając przed pole karne i wybijając piłkę

78'

Miedź atakuje ponownie lecz bez dobrej celności, piłka przejmuje zawiszanie

77'

I ostatnia zmiana w Miedzi

77'

Zmiana w Miedzi

74'

Kolejna przerwa techniczna ze względu na duchotę

73'

Zawisza atakuje połowę legniczan ale bezskutecznie

72'

I kolejna zmiana w Zawiszy

70'

Witan wybiega w pole karne, piastkując silne uderzenie napastnika Miedzi Legnica. Groźna sytuacja zażegnana.

70'

Zmiana w Zawiszy

68'

Kibice Miedzi Legnica prezentują swoja oprawę "Huczna zabawa fanatyzmu podstawa "

66'

Piotr Madejski wrzucił piłkę w pole karne, ale obrońcy Zawiszy przeczytli to zagranie i wybili futbolówkę poza boisko.

64'

Pierwsza zmiana w miedzi na boisku melduje się Alexandre

62'

Łuszkiewicz chciał dobrze ale oddaje niecelny strzał nad bramką Bydgoszczy.

61'

Szansa dla miedzi. Wolny z 18 metrów

60'

Zbyt wolni są napastnicy gospodarzy by zagrozić bramce bydgoszczan

58'

Legniczanie nie potrafią wykończyć skonstruowanych przez siebie akcji. Brakuje im ostatniego celnego podania.

56'

Zawisza nie pozostaje dłużna i po przejęciu piłki gra nabiera tempa ze strony gości

55'

Legniczanie ponownie tworzą akcje na połowie rywala, czy znajdą dziurę w obronie zawiszy

54'

Madejski dośrodkowuje ale piłka obok światła bramki gości

53'

Piłka w środku pola szybka wymiana podań na zmianę między druzynami

52'

Łuszkiewicz przed szansą z wolnego ale wywalczył tylko rzut rożny

49'

Zawisza ciągle napiera na bramkę Aleksandra Ptaka, szukając okazji do zdobycia trzeciej bramki

48'

Starosta popełnia błąd i przed szansą Błąd ale Ptak na dobrej pozycji

47'

Zawisza rozpoczyna atakiem na bramkę, lecz przejmuje piłkę i szybko próbuje zagrozić bramce Witana

45'

Sędzia Bednarek rozpoczyna druga połowę spotkania, przy piłce Zawisza.

13:34

Miedź już w komplecie na murawie

13:32

Upał, który panuje dzisiaj w Legnicy z pewnością doskwiera zawodnikom, jak i kibicom

13:30

Zawodnicy powoli meldują się na murawie stadionu.

13:28

W pierwszej częsci spotkania fantastycznym instynktem strzeleckim wykazał się napastnik bydgoskiego Zawiszy Paweł Abbott. Były piłkarz Ruchu Chorzów w obu bramkowych sytuacjach znalazł się w odpowiednim miejscu w polu karnym i zachował jak na rasowego napastnika przystało.

47'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania

45'

Arbiter spotkania Łukasz Bednarek doliczył dwie minuty do I części gry

45'

Hermes otrzymuje złótą kartkę

45'

Zasada Faulowany miedź przed szansą Łuszkiewicz wykonuje rzut wolny ale nikt jej nie sięga w polu karnym

42'

Zakrzewski przed szansą zdobycia wyrównującej bramki ale bramkarz zawiszy był lepszy

42'

Zawiszanie twardo bronią swojej bramki i nie pozwalają na oddanie strzału miedzi

40'

Ptak ratuje miedź przed utrata kolejnej bramki. wiele zamieszania robią napastnicy zawiszy, obrona nie może się z nimi poradzić

37'

Starosta zobaczył żółta kartę

36'

Zawisza oddaje tylko parę podań i bez problemu na połowie Miedzi, widać zmęczenie obydwu druzyn

35'

Błąd robi rajd na polu karnym legniczan ale piłka nie trafia w światło bramki , obrońcy mieli z nim niemały kłopot

33'

Kasperkiewicz oddaje darmową piłkę zawiszy oddając daleki niecelny strzał

31'

Piłka znowu w grze i Zawistowski obejrzał żółty kartonik

30'

Legnicy kibice ciągle głośno dopingują swoich zawodników zaś fani Zawiszy siedzą cicho oglądając pilnie spotkanie

29'

Z powodu duchoty i prażącego słońca sędzia ogłasza chwilą przerwę

28'

Łuszkiewicz ponownie przy piłce ale nieudolnie podaje bo wprost pod nogi obrony Zawiszy

26'

Ponowny atak gości z Bydgoszczy, ale piłkę pewnie łapie bramkarz Miedzi Aleksander Ptak

27'

Łuszkiewicz obejrzał żółty kartonik

24'

Zawistowski z rzutu wolnego ale nad bramka gospodarzy

23'

Ponowny błąd Ptaka i miedź traci bramkę z dobitki

22'

GOOOOOOLLL! Paweł Abbott ponownie wyprowadza Zawiszę na prowadzenie. Po rzucie wolnym z lewej strony boiska piłkę przed siebie wybił Aleksander Ptak. Napastnik Zawiszy pewnym strzałem pokonał golkiper Miedzi z najbliższej odległości.

20'

Spotkanie przypomina wymianę akcji raz na jedną raz na druga bramkę.

20'

Mąka przed szansą podwyższenia wyniku silny strzał ale nad bramką Ptaka

19'

Abbott nie trafia w piłkę miedź przejmuje piłkę ale na drodze stają im obrońcy Zawiszy

16'

Bydgoszczanie wychodzą z własnej połowy ale w skutecznej akcji przeszkadza im Starosta

16'

Zawisza ma problemy, by wyjść z własnej połowy boiska. Przycisnęli teraz gracze z Legnicy

13'

Miedź atakuje nadal Szymański przy piłce ale łapie Witan. Legniczanie nie odpuszczają zawiszy

13'

Piłkę ustawia Grzegorzewski i pewnie zdobywa bramkę

12'

Karny dla Miedzi Legnica po zagraniu ręką w polu karnym przez Kopacza. "miedzianka" przed szansą na wyrównanie.

11'

Samotnie Grzegorzewski ale również nad bramka Witana.

9'

Gra przenosi się do środka pola, z lekką przewaga legniczan

8'

Miedź nadal atakuje Madejski uderza ale tylko rzut rożny

6'

Miedź próbuje ponownie stworzyć sytuacje, Szymański za mocno i piłka leci nad bramką

5'

Paweł Abbott strzałem z bliskiej odległości po długim rogu pokonał Aleksandra Ptaka. 1:0 dla Zawiszy.

5'

GGGGOOOOOLLLLLLL Abbott

3'

Łuszkiewicz dośrodkowuje ale nad bramka gości

1'

Goście rozgrywaja piłkę na swojej połowie

1'

Zawisza szybko przejął piłkę zawodnikom Miedzi Legnica w wyniku wysokiego pressingu

12:32

Spotkanie rozpoczynają gospodarze

12:31

Zawodnicy obydwu drużyn już na murawie za chwile sędzia Bednarek rozpocznie spotkanie

12:30

Kibice gospodarzy jak i gości coraz szczelniej zapełniają trybuny stadionu, w tej chwili na obiekcie znajduje się około 4 tys osób

12:22

Zawodnicy obydwu drużyn ponownie w swoich szatniach, za około 10 minut rozpoczniemy spotkanie.

12:15

Kibice gości już zaczynają zajmować miejsca na trybunie. Wstępnie zapowiadało się ich około tysiąca osób.

12:14

Znamy już wyjściową jedenastkę a oto rezerwy. Miedź Legnica: Szczepankiewicz, Hempel, Alexandre, Paszliński, Lenkiewicz, Retlewski, Mowlik oraz Zawisza Bydgoszcz: Skowroński, Hałas, Ciechanowski, Drygas, Gevorgyan, Wójcicki, Jankowski.

11:59

Również zawodnicy Zawiszy zameldowali się na rozgrzewce.

11:52

Drużyna gospodarzy już pojawiła się na murawie stadionu, na przed meczowej rozgrzewce.

11:35

Nad stadionem powoli zaczyna prażyć słońce, niebo jest bezchmurne, a kibice z Legnicy powoli zapełniają trybuny stadionu przy Orła Białego, dziś stadion ma zapełnić się po same brzegi.

11:33

Witamy w Legnicy gdzie miejscowa Miedź podejmuje na własnym obiekcie Zawisze Bydgoszcz.