Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
22:00

Mimo optycznej przewagi i stworzeniu większej ilości okazji do zdobycia bramki Sandecja przegrywa z Flotą Świnoujście, 0:2. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec spotkania!!

92'

Zółta kartka dla Mroza za próbę wymuszenia faulu

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

89'

Po dośrodkowaniu Makucha, głową uderzał Wiśniewski, ale bardzo niecelnie

87'

Na spalonym Niedziela

81'

Zółta karta za Fryca za zbyt długie schodzenie z boiska

81'

Młynarczyk za Aleksandra

81'

Bielecki za Fryca

81'

GOL dla Floty... jednak bramka nie uznana bo w polu bramkowym faulowany był Cabaj!

80'

Z prawej strony dośrodkował Makuch, i gdyby piłka nie odbiła się Aleksandrowi od kolana to byłaby bramka dla Sandecji!

75'

Strzał Niedzieli z narożnika pola karnego pewnie broni Cabaj

71'

Szeliga dośrodkował w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny

68'

Wilczyński za Marcina Kowalskiego

68'

Szeliga za Szczepańskiego

66'

Schodzi Olszar, wchodzi Chyła

21:20

Z lewej strony dośrodkował Niedziela, w polu karnym najlepiej znalazł się niepilnowany Arifović i strzałem głową pokonał Cabaja

65'

GOOOOOL!! 0:2!! Ensar Arifović

60'

Mróz wyłożył piłkę Petranowi, ale ten nieczysto trafił i nie było niebezpieczeństwa dla bramki Floty

57'

Niedziela za Śpiączkę

57'

Makuch dośrodkował w pole karne, tam wślizgiem na piłkę szedł Wiśniewski, ale zabrakło mu parę centymetrów, by zdobyć bramkę!

56'

Szczepański uderzył z dystansu, ale prosto w bramkarza

50'

Wiśniewski uderzył z około 30 metrów i piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką!

48'

Żółta kartka dla Szczepańskiego

48'

Z rzutu wolnego uderzył Burkhardt i tylko dobra interwencja bramkarza ratuje Flotę przed utratą bramki!

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

20:47

Niemal cała pierwsza połowa należała do Sandecji. Gracze z Nowego Sącza stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji do zdobycia bramki, ale w kluczowych momentach zawodziła ich skuteczność lub ostatnie podanie. Flota ograniczała się do obrony i wyprowadzania kontrataków. Jedna z takich akcji zakończyła się bramką, dzięki czemu podopieczni trenera Nowaka do przerwy prowadzą 0:1. Kibicom Sandecji pozostaje mieć nadzieję, że ich ulubieńcy w drugiej połowie udokumentują swoją przewagę zdobytymi bramkami. Na drugą część spotkania zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

20:44

Z rzutu rożnego dośrodkował Fryc, w polu karnym najlepiej znalazł się Olszar i mocnym strzałem głową pokonał Cabaja

44'

GOOOOOL!! 0:1!! Sebastian Olszar

43'

Petran uderzał z dystansu, ale wprost w bramkarza

42'

Z prawej strony dośrodkował Szczepański, w polu karny nie zrozumieli się obrońcy gości, ale całą sytuację wyjaśnił Kasprzik

39'

Z prawej strony dośrodkowywał Fryc, w polu karnym najlepiej znalazł się Olszar, ale jego strzał głową powędrował wprost w ręce Cabaja

38'

Szymura za lekko zgrywał piłkę do Cabaja, niewiele brakowało by przejął ją Olszar, ale bramkarz Sandecji był na posterunku i złapał piłkę

32'

Na spalonym Wiśniewski

31'

Makuch głupio stracił piłkę, ale naprawił swój błąd nabijając Śpiączkę i od bramki rozpocznie Cabaj

28'

Z rzutu wolnego uderzał Fryc, ale prosto w Cabaja

20:26

Sandecja gra dzisiaj w niebieskich koszulkach i czarnych spodenkach, a zawodnicy Floty cali są na czerwono

25'

Na spalonym Aleksander

24'

Ładną akcję Sandecji strzałem zakończył Burkhardt, ale bramkarz Floty pewnie obronił to uderzenie

22'

Kieruzel ukarany żółtą kartką za faul na Marcinie Kowalskim

21'

Olszar minął Mateusza Kowalskiego i Szymurę, wpadł w pole karne, ale oddał za lekki strzał by pokonać Cabaja

20:18

Na stadion przyszło dziś około trzech tysięcy kibiców (brak kibiców gości)

16'

Po lewej stronie boiska faulowany był Wiśniewski

13'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Burkhardt, ale żaden z jego kolegów nie zakończył tej akcji strzałem

11'

Po wrzutce Jasińskiego główkował Śpiączka, ale piłkę pewnie złapał Cabaj

9'

Śpiączka próbował przelobować Cabaja, ale piłka przeleciała nad poprzeczką

9'

Makuch zagrał w pole karne, tam do piłki doszedł Szymura, ale jego strzał poleciał daleko od bramki

4'

Strzał Makucha z około 25 metrów, poleciał minimalnie obok bramki Floty!

3'

We własnym polu bramkowym faulowany był Cabaj

1'

Flota rozpoczyna mecz!!

19:58

Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłej matki vice-prezesa Sandecji, Wiesława Leśniaka

19:57

Zawodnicy wyszli na murawę stadionu

19:48

Sędzia Tomasz Wajda zaprosił zawodników do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

19:34

Do rozpoczęcia meczu mniej niż pół godziny, a trybuny stadionu przy ulicy Kilińskiego 47 świecą pustkami

19:20

Wszyscy zawodnicy Floty i Sandecji pojawili się na przedmeczowej rozgrzewce

19:19

Ławka rezerwowych Floty: Paweł Waśków, Paweł Bielecki, Daniel Chyła, Koba Shalamberidze, Bartłomiej Niedziela, Christian Ndubuisi Nnamani

19:14

Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Wojciech Wilczyński, Yuriy Zinyak, Paweł Leśniak, Mateusz Młynarczyk, Bartosz Szeliga, Piotr Kosiorowski

19:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

19:06

Czy Sandecja udowodni, że zwycięstwo w Niecieczy nie było dziełem przypadku i pokona Flotę? Czy też podopieczni trenera Nowaka zainkasują trzy punkty i utrzymają pozycję lidera? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

19:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 3. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Flotę Świnoujście. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ