Zawisza Bydgoszczzawisza
0 : 0
GKS TychyGKS Tychy
95'

Po chwili sędzia kończy spotkanie. W Bydgoszczy, Zawisza remisuje bezbramkowo z GKSem Tychy. Dziękujemy za uwagę,.Do usłyszenia!

95'

Czerwona kartka dla Piotra Rockiego!! Uderzył Petasza w twarz.

94'

Dwukrotnie dośrodkowania Petasza zostały zablokowane, następnie uderzał Błąd i było podobnie jak w pierwszym przypadku, obrońca blokuje strzał.

94'

Kontrę bydgoszczan zatrzymuje Masternak.

93'

Ładne podanie Wójcickiego do Mąki, lecz temu drugiemu zabrakło już sił i od bramki Misztal.

91'

Jakub Bąk ukarany żółtym kartonikiem.

90'

Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry.

90'

Faul Hermesa, i zostaje ukarany żółtą kartką.

90'

Dośrodkowanie Łukasza Skrzyńskiego, Drygas przy dlugim słupku zgrywa do Chałasa, a ten nie potrafi przyjąć piłki i uderzyć na bramkę.

89'

Bardzo dobrze bronią się zawodnicy z Tych.

88'

Zawisza - GKS Tychy

88'

Faul na Drygasie, rzut wolny z około 30 metrów wykonuje Błąd i minimalnie mija piłka lewy słupek Misztala. Kapitalny strzał!

86'

Hermes idealną długą piłką obsługuje Daniela Mąkę! Wydawało się, że wyjdzie on sam na sam z Misztalem, lecz został uprzedzony przez obrońcę.

86'

Strzał z dystansu Skrzyńskiego zablokowany.

85'

85'

I ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, za Stefańczyka wchodzi Vahan Gevorgyan.

85'

Dośrodkowanie Łukasza Skrzyńskiego, jednak kolejny raz za mocne. Zawiszanie nie mają pomysłu na grę.

83'

Ostatnia zmiana w zespole gości, za Bukowca wchodzi Wawoczny.

82'

Zmiana w Zawiszy. Na boisku pojawia się Tomasz Chałas, a swój występ kończy Paweł Abbott.

81'

Piękne podanie Wójcickiego do Abbotta, ten w ekwilibrystyczny sposób ją sięga ale na lini strzału stał obrońca gości.

79'

Misztal zaczyna grać na czas...

78'

Różny dla Zawiszy i na długim słupku do piłki nie sięga Adrian Błąd.

77'

Wrzutka w pole karne Kuby Wójcickiego i Paweł Abbott kolejny raz minimalnie mija się z piłką!

77'

Z dystansu uderza Błąd, piłkę wypluwa przed siebie Misztal, żaden z zawodników Zawiszy nie zdołał tego dobić.

76'

76'

Damian Czupryna w miejsce Babiarza, który opuścił boisko na noszach.

76'

Na boisku nadal wieje nudą...

74'

Na boisku leży Babiarz, chyba źle przepracował okres przygotowawczy bo łapią go skurcze.

73'

Dośrodkowanie w pole karne Zawiszy, strzał Babiarza głową i piłka ląduje na górnej siatce bramki Witana.

72'

Seria fauli z obu stron.

71'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Bukowiec.

70'

Abbott uciekał zawodnikom, jednak był sam i nie zdodłał nic zdziałać.

66'

66'

Jurij Szatałow stawia na ofensywę, Adrian Błąd w miejsce Masłowskiego.

65'

Jeszcze dużo czasu do końca meczu, a goście grają w dziesiątkę. Czy piłkarze Zawiszy zdołają udokumentować swoją przewagę bramką?

65'

Na boisku pojawia się Adrian Chomiuk w miejsce Dawida Jarki.

63'

Stefańczyk leży na boisku, wezwana pomoc medyczna.

61'

61'

Piotr Misztal broni strzał Daniela Mąki!

61'

Czerwoną kartką został ukarany Maciej Mańka. Jakub Wójcicki miał przed sobą tylko pustą bramkę.

61'

Karny dla Zawiszy po faulu na Kubie Wójcickim!

60'

60'

Mąka dośrodkowywał, ale mógł tym zaskoczyć bramkarza gości.

59'

Przebudzili się gospodarze, kolejna groźna akcja tym razem Petasz lewą stroną uciekł obrońcom uderzał dwukrotnie i dwukrotnie zatrzymany strzał przez Masternaka.

59'

Jarka próbował zmusić do błędu Kopacza, jednak ten odegrał do Skrzyńskiego.

58'

Ładna akcja Wójcickiego, przebieg z piłką wzdłuż bramki uderza w światło bramki i z trudem broni Misztal.

57'

Kolejne dośrodkowanie i znowu za słabe. Masternak i Balul co rusz wybijają z pola karnego kolejne piłki.

56'

Gdyby nie głośny doping miejscowych fanów, nie jeden kibic by mógł zasnąć na trybunach tyle się dzieje ciekawych syutacji na boisku.

54'

Piotr Petasz miał dużo miejsca z lewej strony i mógł podejść z piłką, ale zdecydował się na dośrodkowanie, które było za mocne.

54'

Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy

53'

Mocne uderzenie Drygasa z 20 metrów, jednak wysoko nad bramką gości.

52'

Kontra Bąka zatrzymana przez Skrzyńskiego.

50'

50'

Na boisku leży Tomasz Balul po starciu z jednym zawodników niebiesko-czarnych.

49'

Wejście wyprostowaną nogą Bartłomieja Babiarza w nogi Hermesa i żółta kartka dla zawodnika z Tychów.

49'

Mąka z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne, defensorzy gości wybijają piłkę na rzut rożny

49'

46'

Do przerwy bez zmian w obu zespołach.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

20:01

Zawodnicy pojawiają się na boisku.

19:56

Pierwsza połowa meczu nie należała do najciekawszych. Na boisku widzimy dużo niedokładności i braku pomysłu na grę. Miejmy nadzieję, że po przerwie obraz gry ulegnie zmianie.

19:55

Zawisza - GKS TychyZawisza - GKS Tychy

46'

46'

Sędzia Korzeb kończy pierwszą częśc spotkania. W Bydgoszczy mamy bezbramkowy remis.

45'

Wymiana piłki w środku pola, zagranie na skrzydło, jednak dośrodkowanie Babiarza okazało się niecelne.

45'

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu minutę.

44'

Dwa faule w środku pola Babiarza.

43'

Seria niedokładnych podań z obu stron.

42'

42'

Dośrodkowanie Stefańczyka piąstkuje Misztal.

40'

Dośrodkowanie z rożnego pewnie łapie Andrzej Witan.

40'

Bąk po raz kolejny z dużą łątowścią skręcił Petasza, dośrodkowuję lecz piłkę na rzut rożny wybijają defensorzy Zawiszy.

39'

Masłowski do Abbotta, ten odgrywa z klepki i uderzenie z 16. metra Michała Masłowskiego mija słupek bramki strzeżonej przez Piotra Misztala.

38'

Kuba Wójcicki po szarży prawą stroną próbował dośrodkować, jednak bardzo nieskutecznie i piłka poleciała wysoko nad bramką.

36'

Bardzo aktywny Bąk, po raz kolejny zgubił z łatwością Petasza, lecz wyjaśnia wszystko Drygas.

35'

Rożny wykonywany przez Bąka i obrońcy wybijają piłkę poza linię koncową. Kolejny rożny i znowu bez zagrożenia.

35'

Bąk urywa się na prawej stronie Petaszowi, uderza strzał blokuje Kopacz i mamy rzut rożny dla gości.

34'

Bardzo niedokładny w dzisiejszym spotkaniu jest środkowy pomocnik Zawiszy - Kamil Drygas.

33'

Wznowienie gry, goście oddają piłkę gospodarzą w geście fair-play.

33'

Brzydkie wejście Rockiego w nogi Mąki, jednak gwizdek sędziego milczy. Zawodnik Zawiszy leży na boisku. Przerwana gra.

31'

Petasz do Abbotta, ten odgrywa do Mąki, który wbiegał w pole karne, jednak został powalony przez obrońców. Sędzia uznał, że symulował.

30'

29'

Z rzutu wolnego uderzał Bartłomiej Babiarz, ale Andrzej Witan pewnie wyłapał piłkę.

26'

26'

Na boisku wieje nudą...

25'

Dośrodkowanie Petasza łapie Misztal, lecz wypuszcza piłkę, ale sędzia uznaje, że był faulowany.

25'

Przy linii bocznej faulowany Stefańczyk.

25'

Sprytnie markował strzał Mąka i chciał grać prostopadle do Abbotta lecz wszystko przeczytał Masternak.

24'

Bąk przebijał się w pole karne, jednak stracił piłkę, do której doszedł Piotr Rocki, ale w ostatniej chwili strzał zablokowali Zawiszanie.

22'

Wójcicki prostopadle do Stefańczyka, jednak piłka minimalnie minęła linię końcową. Od bramki Misztal.

18'

18'

Jak na razie kompletnie niewidoczny Daniel Mąka, który był zawodnikiem 1. kolejki meczu Sandecja-Zawisza.

18'

Dwójkowa akcja z prawej strony Wójcickiego z Abbottem, jednak ten pierwszy nie dokładnie gra prostopadłą piłkę i od bramki Misztal.

16'

Hermes do Abbotta, lecz głową wybija Masternak.

15'

Kolejna grożna akcja gości, Masternak w zamieszaniu w polu karnym przewrotką obok lewego słupka bramki Zawiszy.

15'

Po rzucie rożnym przed świetną szansą stanął Tomasz Balul, lecz nie trafił w piłkę i sytuację uspokoili defensorzy Zawiszy.

13'

Za pola karnego uderza Jarka, z trudem na rzut rożny paruje piłkę bramkarz Zawiszy.

12'

Na razie grę próbują prowadzić zawodnicy trenera Szatałowa, a zawodnicy GKSu są nastawieni na kontry i wysoko atakują pressingiem.

12'

Z dystansu zaskoczyć chciał Andrzeja Witana, Bukowiec, lecz piłka wysoko nad bramką.

11'

Długa piłka od Bąka do Jarki, jednak ten drugi nawet do niej nie wystartował.

10'

Dośrodkowanie Stefańczyka, ale pewnie wyłapane przez Misztala.

6'

Zawisza - GKS Tychy (oprawa)

8'

Uderzał Daniel Mąka, lecz prosto w jednego z zawodników GKSu.

8'

Kolejny faul dla Zawiszy z okolic 25 metra.

6'

Ładna akcja Zawiszy, jednak brakowało ostatniego podania. Od bramki Misztal.

4'

Brutalny faul na Masłowskim i Zawisza ma rzut wolny z narożnika pola karnego.

2'

Strata Kopacza w środku pola, jednak Tyszanie niedokładnie wychodzili z kontrą i stracili piłkę.

2'

Bardzo wysokim presingiem wyszła drużyna gości.

1'

Sędzia rozpoczyna mecz!

19:00

Zawisza Bydgoszcz

18:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na płytę stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka.

18:53

Ławka rezerwowa gości: Kojdecki, Chomiuk, Wawoczny, Czupryna, Bizacki, Tumicz, Folc

18:51

Ławka rezerwowa gospodarzy: Skowroński, Błąd, Chałas, Gevorgyan, Mateusz Mąka, Zawistowski, Jaankowski

18:49

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Mariusz Korzeb, a asystować mu będą Mariusz Borkowski oraz Michał Obukowicz.

18:48

Oba zespoły kończą rozgrzewkę. Za kilka minut rozpocznie się pojedynek Zawiszy Bydgoszcz z GKS-em Tychy.

18:27

Piłkarze obu drużyn wyszli już na rozgrzewkę, a na trybuny zaczyna przybywać coraz więcej kibiców.

18:26

Witamy Państwa prosto ze stadionu bydgoskiego Zawiszy, gdzie już o 19.00 miejscowi podejmą drużynę GKSu Tychy.