Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
2 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
95'

Koniec meczu! Gospodarze okazali się drużyną bardziej skuteczną i pokonali beniaminka 2:1. Gospodarze zgromadzili na początku sezonu już 4 punkty.

93'

Indywidualna akcja Gryźlaka. Sekundy do zakończenia spotkania,

90'

Sedzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Zarychta spokojnie interweniuje po dośrodkowaniu Łuszkiewicza.

86'

Gryźlak fauluje rywala.

83'

Wchodzi Kamil Hampel za Patryka Szymańskiego.

80'

Gryźlak bardzo ładnie zagrał do Pietrzaka, który mocnym strzałem uderzył w kierunku bramki. Szczepankiewicz na posterunku.

77'

Nienae ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędziami.

77'

Zmiana w drużynie gospodarzy,

68'

Za faul przy rzucie karnym.

68'

Grzegorzewski pewnym strzałem pokonał bramkarza.

70'

Strzelec dwóch bramek opuszcza boisko.

69'

Zmiana w drużynie gości.

68'

Po faulu Marcina Zarychty na Retlewskim ,sedzia podyktował rzut karny.

67'

Bliski strzelenia bramki sambójcze był Kasperkiewicz. Po dośrodkowaniu przeciwnika zawodnik skierował piłke w kierunku własnej braki, ale bramkarz był na posterunku.

65'

Adrian Woźniczka faulowany 25 metrów od bramki.

63'

Kolejarz przeważa.

60'

Piotr Tworek przeprowadza pierwszą zmianę w swojej drużynie.

58'

Po przypadkowym podaniu Szymańskiego, z 20 metrów uderzył Madejski. Piłka minimalnie obok bramki. Miedź próbuje zniwelować straty.

55'

Adam Giesa w kilku pierwszych minutach bardzo dobrze rozgrywa piłke, tworząc okazje dla swoich kolegów.

54'

Kolejarz pod bramką rywala, jednak obrońcy długim wybiciem oddalają zagrożenie.

52'

Kowalczyk oddał strzał z rzutu wolnego, piłka minimalnie obok bramki.

50'

Marcin Stefanik faulowany.

50'

Gra znów toczy się w środkowej częsci boiska.

46'

Przemysław Cecherz przeprowadził jedną zmianę w przerwie. Gajtkowskiego zastąpił Adam Giesa.

17:58

Dawid Bukowczan rozpoczyna drugą część spotkania.

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Kolejarz po stzreleniu drugiej bramki może być spokojny o drugą połowę. Miedź zdoła odrobić straty? Kolejne emocje już za kwadrans

45'

Maciej Kowalczyk zdobywa bramkę do szatni!

45'

Sędzia przedłużył spotkanie o 2 minuty.

45'

Zakrzewski faulowany 30 metrów od bramki Kolejarza.

43'

Po niefortunnym podaniu obrońcy, bliski przejęcia piłki był Zakrzewski. Zarychta oddalił zagrożenie.

41'

Po dośrodkowaniu Stefanika, piłke w polu karnym przejął Maciej Kowalczyk i dopełnił formalności.

38'

Lekki przestój w grze. Tempo meczu spadło.

36'

Cichy z rzutu wolnego uderza wysoko nad bramką.

35'

Kowalczyk faulowany.

33'

Po dośrodkowaniu Grzegorzewskiego strzał głową oddał Zakrzewski, jednak piłka poszybowała obok bramki.

31'

Z pomocą lekarzy piłkarz opuszcza murawę.

30'

Po ostrym starciu na murawie leży Adrian Woźniczka.

29'

Szansę do zdobycia bramki zmarnował Gajtkowski.Napastnik Kolejarza zbyt długo się wahał i Miedź przejeła piłkę.

28'

Atmosfera na murawie coraz bardziej gorąca. Piłkarze z obu stron wymieniają się faulami.

26'

W sytuacji sam na sam znalazł się Jakub Grzegorzeski, po minięciu bramkarza sędzia odgwizdał spalonego.

23'

Gajtkowski ukarany żółta kartką za faul na Mariuszu Zasadzie. Bardzo brutalną grę prezentują w Strózach obie drużyny.

20'

Strzał w kierunku bramki oddał Kowalczyk. Bramkarz bez najmniejszych problemów złapał piłke.

19'

Z 20 metrów na bramkę uderzył Pietrzak. Strzał poszybował wysoko nad bramką.

17'

Po dośrodkowaniu Walęciaka bliski uderzenia na bramki z najbliższych odległości był Gajtkowski, ale bramkarz na posterunku.

17'

Za faul na Niane, Zbigniew Zakrzewski ukarany żółta kartką.

16'

Walęciak prostopadłym zagraniem wypuścił Wolańskiego, jednak zawodnik Kolejarza na spalonym.

14'

Marcin Stefanik ukarany żółtym kartonikiem.

13'

Dwójkowa akcja między Kowalczykiem, a Pietrzakiem. Po minięciu dwóch zawodników, obrońca gości przeciął podanie.

12'

Indywidualna akcja Szymańskiego lewym skrzydle, w ostatnim momencie piłke wybija obrońca.

10'

Walęciak faulowany. Piłkarze obu drużyn ostro walczą o każdą piłke.

9'

Groźne dośrodkowanie Pietrzaka ze skrzydła. Obrońca oddala zagrożenie, blisko przejęcia piłki był Kowalczyk.

8'

Miedź atakuje na połowie rywala, podopiecnzi Przemysława Cecherza próbują wymienić kilka podań na połowie rywale, jednak obrońcy szybko przejmują piłke.

6'

Zakrzewski za boczną linią. Zawodnik nie jest w stanie kontynuować gry.

5'

Zakrzewski faulowany przez Niane. Piłkarz nie podnosi się z murawy.

5'

Dośrodkowanie Bena Starosty, jednak obrońcy Kolejarza spokojnie oddalają zagrożenie.

3'

Miedź przejeła inicjatywę i skrupulatnie kontruuje atak.

2'

Goście rozpoczeli spotkanie, kilka krótkich podań na własnej połowie.

17:00

Dawid Bukowczan rozpoczyna spotkanie między Kolejarzem, a Miedzią Legnica.

16:57

W ekipie gości wystąpi Ben Starosta były młodzieżowy reprezentant naszego kraju.