ŁKS ŁódźŁKS Łódź
0 : 2
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
18:55

Stomil Olsztyn był dzisiaj drużyną po prostu lepszą. Pewna obrona i groźne kontry,zdemolowały łodzian. Trzeba jednak dodać że ŁKS sprezentował drugą bramkę i grał w defensywie bardzo słabo. Drużyna z Olsztyna wygrała pewnie i zasłużenie.

93'

Sędzia właśnie zakończył mecz. Stomil wywozi niezwykle cenne punkty z Łodzi.

91'

Rzut wolny dla ŁKS-u. Groźny Strzał Pawła Kaczmarka. Piłka mija o metr porzeczkę

90'

Sędzia dolicza dodatkowe trzy minuty.

90'

Za brzydki faul żółta kartką ukarany stoper drużyny z Olsztyna - Andrzej Niewulis.

87'

Obrona ŁKS-u wygląda dzisiaj beznadziejnie. Popełnia masę błędów. To wyraźnie najsłabsza formacja drużyny. Bogusław Wyparło co chwilę wyraża dezaprobatę do poczynań swoich kolegów.

85'

Trener Kaczmarek również wykorzystuje limit zmian. Z boiska schodzi Kaźmierowski a za niego wchodzi Krzysztof Filipek.

82'

Wydaje się ze ten mecz jest już rozstrzygnięty. ŁKS jest wyraźnie dobity stratą drugiej bramki.Stomil gra już spokojnie, dwubramkowa przewaga prawdopodobnie pozwoli gościom wywieść trzy punkty.

78'

Stomil przeprowadza drugą zmianę, na boisku pojawia się Daniel MIchałowski, a schodzi Michał Świderski.

75'

Stomil przeprowadza drugą zmianę.

73'

Zmiana w Stomilu i ŁKSie.

71'

Bramka Kuriozum !! Dwa Katastrofalne błędy obrony ŁKS. Najpierw piłke za plecy zagrał Żółtowski, przejął ją piłkarz Stomilu, Kaźmierowski i wyszedł na pozycję sam na sam. Następnie położył na ziemi Bogusława Wyparłę i strzelił bramkę, Piłka była uderzona na tyle słabo że że obrońca ŁKS-u Daniel Cyzio mógł ja wybić, ale tak niefortunnie to zrobił ze uderzył w wewnętrzną część słupka i piłka wpadła do siatki.

66'

GOL!!!!! Stomil prowadzi już 0-2. Kaźmierowski !!

64'

Zmiana w ŁKS. Na boisku melduje się Daniel Brud. W dniu dzisiejszym nie zobaczymy już Nikołaja Borsukov.

61'

Rzut rożny dla Stomilu, ogromny błąd Artura Gieragi który nie trafił w piłkę. Do futbolówki dopadł zawodnik z Olsztyna, który uderzył bardzo mocno, prosto w głowę Jacka Kuklisa. Zawodnikowi ŁKS-u,bardzo współczujemy.

57'

Mecz bardzo się zaostrzył, piłkarze są skoncentrowani na polowaniu na nogi rywali, zamiast na grze w piłkę.

56'

Żółtą kartką ukarany piłkarz ŁKS - Dawid Sarafiński.

53'

Kaźmierowskiemu zagrzała się głowa, faluje po raz kolejny i za chwile może osłabić zespół.

51'

Za dyskusję z sędzią, żółtą kartką ukarany Szymon Kaźmierowski.

48'

Od razu po przerwie Stomil ruszył do ataku, wywalczył rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

18:05

Rozpoczyna się druga połowa spotkania.

18:00

Zmiana w zespole ŁKS-u,boisko opuścił Konrad Kaczmarek, a w jego miejsce zameldował sie Mateusz Stąporski.

17:55

Ełkaesiakom może brakować większego wsparcia z trybun. Co prawda obecni dzisiaj kibice robią wszystko aby gorącym wspomóc swoich piłkarzy, ale mimo wszystko 999 osób to nie to samo co pełen stadion. Miejmy nadzieje ze następne mecze rozgrywane w Łodzi będą posiadały status imprezy masowej.

17:53

Pierwsza połowa spotkania to optyczna przewaga ŁKS-u który stwarzał więcej okazji do strzelenia bramki, jednak zawodnicy klubu z al.Unii byli nieskuteczni.Drużyna z Olsztyna jest zdyscyplinowana taktycznie i groźnie kontratakuje.

49'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Goście z Olsztyna prowadzą 0-1.

45'

ŁKS bliski bramki ! Jakub Więzik oddaje strzał który zostaje wybity z linii bramkowej.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego, obie drużyny walczą w środku boiska. Niestety nie jest to obecnie wielkie widowisko.

36'

Dośrodkowanie w pole karne olsztynian, pewna interwencja Ptaka.

33'

Piłkarze Stomilu są bardzo konsekwentni, grają pewnie w obronie i wyprowadzają groźne kontrataki.W środkowej strefie boiska wyróżnia się Mindaugas Kalonas.

28'

Tempo meczu nieco siadło. Stomil ogranicza sie do obrony i wyprowadzania kontrataków. Z kolei ŁKS ma problem z stwarzaniem groźnych sytuacji.

25'

Do tej pory bardzo dobre wrażenie robi bramkarz Stomila - Tomasz Ptak. Broni bardzo pewnie.

24'

Dośrodkowanie z lewej strony Żółtowskiego i strzał głową Więzika.

23'

W dzisiejszym meczu ŁKS prowadzi grę i stwarza więcej zagrożenia. Ale z kolei Stomil wyprowadził jedną groźną kontrę i to od razu zabójczą.

21'

Groźny strzał Pawła Kaczmarka z 30 metra, tuż przy słupku. Bardzo blisko bramki dla ŁKS-u

19'

Przy bramce nie popisali sie łódzcy obrońcy, bardzo źle kryli w polu karnym.

17'

Dynamiczna akcja lewą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne, i tam ładnym strzałem z głowy poisuję sie Łukasz Suchocki. Bodzio W. bez szans.

16'

GOL!!! 0-1 Dla Stomilu !

15'

Ideala sytuacja dla ŁKS !! Po dwójkowej akcji Pawła Kaczmarka i Jakuba Więzika, ten drugi marnuje sytuacje sam na sam. Strzela obok bramki

12'

Zamieszanie w polu karnym drużyny z Olsztyna, bardzo niecelny strzał oddaje Sarafiński.

10'

Kibice ŁKS-u, choć dzisiaj nieliczni, gorącym dopingiem wspierają drużynę.

6'

Spotkanie prowadzone jest w bardzo szybkim tempie, obie drużyny chcą narzucić swój styl gry.

6'

Aut na wysokości pola karnego dla ŁKSu. Długi wyrzut Artura Gieragi został wybity przez obrońców Stomil, piłka ostatecznie trafiła do Konrada Kaczmarka który oddał pierwszy strzał w spotkaniu.

3'

2' Rzut wolny dla Stomilu, ale bardzo źle wykonany. Brak zagrożenia pod bramką gospodarzy

16:59

Zaczynamy mecz w Łodzi ! Rozpoczyna ŁKS

16:56

Piłkarze już wybiegają na boisko, za chwilę inauguracja pierwszoligowego sezonu w Łodzi.

16:50

Rezerwowi obydwu ekip: ŁKS : Domżał, Brud, Kubicki,Osiński, Pawlak, Stąporski, Szyc. Stomil : Skiba, Strzelec, Michałowski, Tunkiewicz, Kun, Łukasik, Remisz.

16:45

Trener ŁKS-u Marek Chojnacki wyszedł z założenia że zwycięskiego składu się nie zmienia, i łodzianie wystąpią w takim samym zestawieniu personalnym jak w Katowicach.

16:28

Sporym minusem dzisiejszego spotkania jest fakt że działaczom ŁKS-u nie udało się uzyskać zgody na organizację imprezy masowej. Z tego powodu na trybunach zasiądzie wyłącznie 999 osób.

16:23

Witamy serdecznie ze stadionu przy al.Unii 2. W dzisiejszym meczu, który rozpocznie sie o godzinie 17, zmierzą sie Łódzki Klub Sportowy i Stomil Olsztyn. Mecz rozgrywany jest w ramach II kolejki 1 ligi.