Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
0 : 2
CracoviaCracovia
98'

KONIEC MECZU! W Krakowie Cracovia pokonała Okocimski 2-0 po golach Dudzica i Zejdlera. Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

96'

Ostra walka w doliczonym czasie gry. Kolejny ostry faul i Cracovia będzie miała szansę na dośrodkowane z rzutu wolnego.

95'

Żółtą kartką ukarany także w tej sytuacji został Wojcieszyński, który był troche mniej agresywny niż popularny Dudzio.

95'

Czerwoną kartką ukarany Dudzic, który chyba uderzył w twarz jednego z przeciwników!

94'

Teraz mamy na boisku przepychankę między zawodnikami obu drużyn. Najbardziej aktywni byli Dudzic i Wojcieszyński.

93'

Wo wrzutce z rzutu wolnego główkował Bernhardt, jednak trafił w poprzeczkę!

90'

Do drugiej połowy spotkania sędzia dolicza 5 minut.

87'

Pod koniec meczu do głosu doszli gracze Okocimskiego, niestety niewiele wychodzi z ich akcji. Gracze Pasów czekają już na końcowy gwizdek.

85'

Strzelał Wojcieszyński, jednak Pilarz bez problemu wyłapał piłkę. Strzał był zbyt słaby.

84'

Po rzucie rożnym piłka ląduje w bramce Cracovii, sędzia jednak bramki nie uznaje ponieważ faulowany był Krzysztof Pilarz.

80'

Na boisku leży Struna, pomocy udzielają mu medycy. Wygląda jednak na to, że zaraz wróci do gry.

78'

Ostatnia zmiana w drużynie Piwoszy. Baligę zmienił Jeriomenko.

76'

Gracze z Bielska ograniczają się do strzałów zza pola karnego. Tym razem próbował Zaniewski, ale bez skutku.

73'

Po zdobyciu dwóch bramek krakowianie właściwie przejęli kontrole nad meczem i nie dopuszczają Piwoszy w obręb swojego pola karnego.

68'

Zmiana także w zespole z Brzeska. Za bardzo aktywnego dzisiaj Tomasza Ogara wchodzi Łukasz Zaniewski.

67'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Żołądź za Szeligę.

67'

Bernhardt śle kolejne idealne podanie do Zejdlera, ten wychodzi ponownie sam na sam, lecz tym razem piłka mu trochę odskoczyła co umożliwiło skuteczną interwencję Mieczkowskiemu.

65'

Okocimski Brzesko-Cracovia KrakowOkocimski Brzesko-Cracovia Krakow

63'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Za Szałęgę na boisku melduje się Łytwyniuk.

62'

Żółta kartka dla Wieczorka za faul na Zejdlerze. Pasy będą miały niezłą szansę na wrzutkę z lewej strony boiska.

59'

GOOOL!!! W Krakowie mamy już 2-0! Idealne podanie Bernhardta wykorzystał w sytuacji sam na sam Łukasz Zejdler. Co za wejście nowych graczy Pasów!

54'

Pierwsza kartka dla gospodarzy. Ukarany nią został Tomasz Ogar za wymianę zdań z Milosem Kosanoviciem.

54'

W odpowiedzi dobra główka Tomasza Ogara. Z najwyższym trudem Pilarz wybronił ten strzał.

52'

Bramka dla Pasów! GOOOOL!!! Świetne podanie debiutującego Edgara Bernhardta, Dudzic wyszedł sam na sam i pewnie wykorzystał tą sytuacje. 1-0 dla Cracovii.

50'

Sędzia upomina Sławomira Szeligę za dyskusje. Kapitan Pasów musi uważać ponieważ ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

47'

Z rzutu wolnego uderzał Radosław Jacek, ale wprost w ręce Krzysztofa Pilarza.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

46'

A za Stebleckiego wchodzi Bernhardt.

46'

Podwójna zmiana. Danielewicza zastępuje Zejdler.

17:49

W pierwszej połowie aktywniejsi byli piłkarze Pasów, którzy stworzyli sobie dwie dobre okazje, jednak za każdym razem kończyły się one niecelnymi strzałami. Gracze z Brzeska w pierwszej połowie skupili się głównie na obronie co im wychodziło dosyć dobrze. Dodatkowo przeprowadzili kilka kontr, jednak ich wykończenie pozostawiało sporo do życzenia. Na stadion Hutnika powrócimy wraz z początkiem 2 połowy meczu.

46'

Do przerwy na Suchych Stawach w Krakowie wynik bezbramkowy.

45'

Do pierwszej połowy sędzie doliczył 1 minutę.

40'

Tym razem kartonikiem upomniany został Sławomir Szeliga.

38'

Pierwsze indywidualne napomnienie w tym mecz. Żółtą kartką ukarany Rok Strauss.

34'

Po dośrodkowaniu Boljevicia z rzutu wolnego w idealnej pozycji znalazł się Bartłomiej Dudzic. Napastnik Cracovii skiksował z 5 metrów. W Krakowie nadal bez bramek.

31'

Strzału z dystansu próbował Wojcieszyński, jednak jego strzał poszybował wysoko nad bramką Pilarza.

26'

Szybka kontra pasów, idealne dogranie Struny z prawej strony. Strzał Boljevica o centymetry minął lewy słupek bramki Mieczkowskiegop.

26'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową próbował aktywny dzisiaj Tomasz Ogar. Strzał jednak prosto w ręce bramkarza.

23'

Żytko do Stebleckiego, ten wpada w pole karne, ale sędzia podnosi chorągiewkę i z tej akcji już nic nie będzie.

20'

Osamotniony Tomasz Ogar próbował samodzielnie oszukać obronę Cracovii, jednak nie poradził sobie z większą liczbą defensorów.

17'

Na boisku wiele walki w środku boiska, jednak żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie klarownej sytuacji do objęcia prowadzenia.

13'

Na boisku leży Milos Kosanović to starciu z Tomaszem Baligą. Jednak już się pozbierał i wróci do gry.

11'

Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Korner wybijali piłkarze z Krakowa, ale wiele z tego nie wyszło.

9'

Pierwszy strzał na bramkę w dzisiejszym meczu oddał Tomasz Ogar, jednak był to strzał bardzo niecelny.

8'

Mateusz Żytko odważnym wślizgiem zatrzymał groźną akcje zawodników gospodarzy.

6'

Próba strzału Boljevicia z około 20 metrów, jednak został zablokowany a dodatkowo sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

5'

Krakowianie starają się spokojnie rozgrywać piłkę w środku boiska, jednak jak na razie Piwosze skutecznie im to uniemożliwiają.

2'

Bez większego zagrożenia po stałym fragmencie pod bramką Pasów.

2'

Rzut wolny dla Okocimskiego z około 40 metrów do bramki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie Hutnika Kraków. Rozpoczynają piłkarze z Krakowa.

16:47

Dla dwóch piłkarzy z drużyny Piwoszy, Tomasza Baligi oraz Mateusza Urbańskiego będzie to spotkanie przeciwko swojemu byłemu klubowi.

16:46

Na boisku trwa rozgrzewka pod czujnym okiem trenerów. Do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut. Na trybunach około 1500 sympatyków krakowskich Pasów. Fanów z Brzeska na razie niewielu, ale ciągle się schodzą.

16:42

Rezerwowymi gości w dzisiejszym meczu są: Skrzeszewski, Nykiel, Bernhardt, Dąbrowski, Puzigaca, Żołądź oraz Zejdler.

16:40

Na ławce rezerwowych zespołu Okocimskiego Brzesko zasiądą: Kozioł, Bella, Cegliński, Jeriomenko, Zaniewski, Litwiniuk i Pawłowicz.

16:31

Witamy prosto ze stadionu na Suchych Stawach w Krakowie, gdzie zmierzą się drużyny Okocimskiego Brzesko oraz Cracovii. Początek meczu już za niecałe 30 minut.