GGGGOOOOOOLLLLL 2 : 0

85'

Lenkiewicz wchodzi do gry

85'

Bogdanka nie odpuszcza i szuka luki w obronie Miedzi ale pewnie legnicki bramkarz

80'

Hempel wchodzi na boisko

79'

Ogromna chmura przysłania słońce w Legnicy dzięki czemu gra się lepiej zawodnikom

77'

Szansa Łęcznej ale wyżsi okazali się obrońcy legnicy

77'

Retlewski blisko ale obok bramki

76'

Wolny dla Miedzi wykonuje Szymański

76'

Wchodzi Retlewski za Zakrzewskiego

76'

Szybkie dwie akcje wpierw Bogdanka narobiła zamieszania w polu Miedzi ale ratuje Bledzewski następnie Łuszkiewicz do Szymańskiego lecz ten wystraszył się wybiegającego Bramkarza Bogdanki

73'

Miedź kontr atakuje ale Madejski wprost w obrońce

72'

Ropiejko i Bledzewski sam na sam ale Miedź przed utrata bramki ponownie ratuje obrona

71'

Wożniczka faulowany i udaje się za linie boczna

70'

Ponownie Szałachowski i milimetry od bramki gospodarzy

68'

Szałachowski samotnie atakuje i pewnie Bledzewski

66'

Legniczanie ponownie atakują i wywalczyli rzut rożny ale pewnie bramkarz Łęcznej

66'

Samotnie Madejski ale nad bramką Prusaka

65'

Spotkanie nabiera tempa ale tylko po stronie miedzi

64'

znowu duet Madejski Zakrzewski lecz mija się z piłką

64'

Zmiana wchodzi Mandrysz

62'

Faulowany Oziemczuk

62'

Legniczanie nie wypuszczają Bogdanki z własnej połowy

57'

Kontra Bogdanki ale pewnie Bledzewski

56'

Madejski do Zakrzewskiego i trafia bez problemu

55'

GOOOOOLL DLA MIEDZI

53'

Madejski samotny rajd ale za długo przy piłce i traci piłke

52'

Starosta do Kasperkiewicza ale ten prosto w obrońce gości

51'

Gra ponownie wraca na stronę Łęcznej

50'

Gra widocznie osłabła widać że słońce i duchota wykańcza zawodników

49'

Żółta dla Peśir

47'

Powolny atak Miedzi i pewnie Prusak

45'

I zaczynamy kolejną połowę, Miedź rozpoczyna

17:59

Miedź już w komplecie czekamy tylko na Bogdanke

17:53

Piłkarze powoli wychodzą na boisku za chwilę kolejna połowa

17:50

Podsumowując pierwszą połowę to legniczanom jak i Bogdance brakuje dobrze wymierzonego celownika, miejmy nadzieje że jakaś pierwsza bramka pojawi się w drugiej połowie spotkania.

50'

I koniec pierwszej połowy

49'

Madejski z wolnego ale obok bramki

48'

Kolejny wolny dla Miedzi może i szansa do prowadzenia

47'

Zakrzewski marnuje świetną okazje do prowadzenia Miedzi

47'

2 minuty dolicza sędzia techniczny spotkania

46'

Rożny dla Bogdanki Wojdyła otrzymuje piłkę i nad bramka Miedzi

45'

Widać zmęczenie zawodników tempo gry widocznie zmałało

43'

Szałochowski otrzymuje żółtą kartkę za symulacje faulu

43'

Miedź jak i Bogdanka szukają dziury w obronie,

39'

Szymański przed szansą zdobycia pierwszej bramki ale kolej ny spalony u Miedzi

38'

Bogdanka w natarciu Szałachowski i z trudnością Legnicki bramkarz

37'

Atak z środka boiska Miedzi ale pewnie bramkarz Bogdanki

35'

Od bramki Bledzewski długim podaniem w środek boiska

34'

Szałachowski groźnie, lecz wywalczył rzut rożny

33'

Ben Starosta ujrzał żłóta kartkę

33'

Ropiejko ponownie w natarciu Bledzewski znów broni

31'

Ropiejko przed szansą ale skutecznie broni Legnicka obrona

28'

Przerwa w spotkaniu by schłodzić zawodników

27'

Miedź oddaje coraz więcej strzałów na bramkę przeciwnika

27'

Długie podanie do Szymańskiego oddaje Zakrzewskiemu ale bramkarz Bogdanki broni

26'

Łuszkiewicz strzela z trudnościami i na raty broni Prusak

25'

Wolny dla miedzi wykonuje Łuszkiewicz

23'

Szymański obok lewego słupka

22'

Kolejne silne uderzenie Bogdanki lecz znów nad bramką, widoczny brak celności w dzisiejszym spotkaniu

21'

Peśir oddaje mocny strzał lecz również nad bramką Gospodarzy

20'

Więcej ataków na bramkę gości

19'

Woźniczka próbuje swoich sił lecz znów piłka leci za bramką

17'

Ciągła wymiana podań obydwu druzyn w środku boiska

15'

Spotkanie na początku dość wyrównane

13'

Znów pewnie bramkarz Bogdanki

13'

Miedź wciąż w natarciu wolny 40 metrów od braki sytuacje ratuje Prusak i tylko rożny

10'

Rzut rożny dla miedzi główkuje Grzegorzewski lecz nad bramka

9'

Długie podanie do Ropejko ale piłkę przejmuje Bledzewski

7'

Strzelcem nieuznanej bramki był Grzegorzewski

8'

Prawie gol dla miedzi lecz sędzia nie uznaje bramki

6'

W Legnicy na mecz przyszło około 3 tys widzów kibiców przyjezdnych jednak brak

4'

Bogdanka wykonuje pierwszy rzut rożny ale uderzenie zbyt silne i mija pole karne Miedzi

2'

Miedź przed szansa Madejski wrzucał do środka lecz piłka loduję obok bramki Bogdanki

3'

Legniccy fanatycy okrzykami "zagrają miedzio jak zadawnych lat" zachęcają do silnej gry

1'

Sędzia Szymon Lizak rozpoczął spotkanie

16:59

Mecz rozpoczyna Bogdanka

16:58

Okręgowy oraz Dolnośląski Związek Piłki Nożnej ufundowali puchar dla Miedzi za awans do I Ligi, który został teraz wręczony

16:55

Piłkarze już na boisku za chwile rozpoczniemy mecz.

16:52

Rezerwowi GKS Bogdanka: Socha, Pielach, Mandrysz, Hermann, Paluch, Gamla, Żukowski.

16:51

Rezerwowi Miedź Legnica: Szczepankiewicz, Hempel, Paszliński, Alexandre, Retlewski, Lenkiewicz i Mowlik.

16:49

Dzisiejszy mecz można porównać do pojedynku młodości i siły jaką są legniczanie i doświadczenia oraz rozpoznawalnych nazwisk co prezentują łęcznianie

16:43

W Legnicy jest słonecznie i duszno piłkarzom ulgę na pewna przyniosą spore chmury, oby tylko deszczu nie przyniosły na Dolny Śląsk

16:40

Piłkarze obydwu drużyn już rozgrzewają się na murawie stadionu, a kibice tłumnie zmierzają na stadion, na razie kibiców Bogdanki nie widać.

16:32

Witamy na inauguracji pierwszej ligi w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź beniaminek rozgrywek podejmie zaprawionego w pierwszoligowych bojach Bogdankę Łęczną