Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
18:54

Zapraszamy na kolejne spotkania 1 ligi. Na dziś ze stadionu Victorii w Jaworznie to już wszystko. Do zobaczenia

18:54

Cóż... dobrze że dopisała pogoda! Bo mecz odzwierciedla występ Kuśinerewicza w dzisiejszych regatach w Londynie

95'

Koniec spotkania, podział punktów w Jaworznie. GKS na inaugurację sezonu remisuje z Kolejarzem Stróże

93'

Faul Wawocznego w środku pola

92'

Bizacki do Tumicza, aut z wysokości pola karnego

91'

łapią skurcze piłkarzy Kolejarza! Bizacki zdenerwowany!

90'

sędzia dolicza 3 minuty

89'

Rocki dobrze dośrodkowuje, piłkarz GKS sam na sam z bramkarzem!!! ale tylko mu podaje do rąk.

88'

Faul Kolejarza, sędzia dziś daje swój popis...

88'

GKS groźnie atakuje... niestety nie celne podania niweczą wysiłek kolegów.

87'

jest i wcześniej wywołana przeze mnie zmiana

86'

GKS spowalnia akcje jakby prowadził... Tymczasem za liną gotowy do wejście Bizacki

84'

Zmiana także w Tychach

84'

Zmiana w ekipie gości

81'

szykuje się kolejna zmiana w ekipie Stróż

79'

GOL!!! 1-1

79'

Stefaniak rozciąga grę... chcą pomęczyć w końcówce GKS

78'

Rzut rożny dla gości, Misztal w pogotowiu!!

77'

Aut dla Kolejarza, spieszy im się, nikt jednak do gry się nie pokazuje i GKS przejmuje piłkę.

75'

kwadrans do zakończenia pierwszego meczu GKS Tychy na poziomie pierwszoligowym

74'

Z boiska schodzi strzelec gola.

74'

Tyszanie jakoś nie specjalnie się spieszą ze wznawianiem gry.

73'

Ponownie Tyszanie dobrze w defensywie, tym razem Czupryna.

72'

Błąd w defensywie Markowskiego, na szczęście nie opanował Jarka

71'

Wywołana przeze mnie zmiana. Za Giesę na płycie melduje się Gajtkowski

70'

Sam nie wiem czy to strzał czy dośrodkowanie w wykonaniu Kowalczyka, piłka w rękach bramkarza

70'

Na boisku zamelduje się Gajtkowski... ciężkie działo wyciąga trener

69'

Tyszanie pokazują jak się rozgrywa piłkę. Kolejarz biega więcej, ale w końcu muszą gonić wynik

68'

Tragiczne wykonanie cornera przez Kolejarza Stróże.

68'

Dobry strzał Giesy na rzut rożny paruje Misztal

68'

Piłka w rękach bramkarza Tychów.

66'

Rocki lewą stroną, niedokładnie jednak Jarka i atakują ponownie goście

65'

Dobrze teraz w obronie Tyszanie.

64'

Strata bramki jednak podrażniła gości. Teraz to oni mają inicjatywę.

63'

Wolański szarżuje, sam jednak nie wiele może.

62'

Pierwszy gol GKS w 1 lidze. Kolejarz chyba nie wie co się stało!

61'

Mamy pierwszą zmianę w zespole gości

59'

Rzut Wolny! Rocki Dośrodkowuje Bukowiec głową pakuje piłkę do Bramki 1-0!!!

58'

Co raz śmielsze ataki Tyszan, zamknęli Kolejarza na własnej połowie.

58'

Czupryna prostopadle do Rockiego, ten okiwał obrońcę który czubkiem buta wybił jednak piłkę na corner.

57'

Ponownie brak ostatniego podania decyduje o tym że Tyszanie nadal remisują 0-0. A było blisko.

57'

Niestety kolejna seria niedokładnych podań.

56'

Łączek z Bukowcem dobrze rozgrywają piłkę...

55'

Nie dokładne podanie do Kowalczyka, sam jedna nie umie sobie dziś poradzić.

55'

chwila spokoju, Cichy wraz z defensywą rozgrywają piłkę.

53'

Niestety do dośrodkowania nikt nie wyskakuje, piłka mija bramkę.

53'

Kolejny faul Kolejarza, do bramki 35-40m.

53'

Od czasu do czasu ożyje także Przemek Cecherz, który raz po raz w II połowie pokrzykuje na swoich podopiecznych.

51'

Słaby rożny, i Tyszanie rozpoczynają akcje

50'

Dobry strzał piłkarza w białej koszulce, po rykoszecie piłka jednak wychodzi na aut bramkowy

49'

Czuprynie uciekał Giesa, ten fauluje i ogląda kartonik w żółtym kolorze

48'

Oglądałem jedną z najgorszych pierwszych połów w życiu - twierdzi redaktor Radia Katowice

47'

Faulowany Czupryna w środku pola, ponownie bez kartki dla Kolejarza.

46'

Rozpoczynamy II połowę.

18:03

Pierwsi na płycie boiska meldują się piłkarze Kolejarza, Tyszanie kilka kroków za nimi

18:01

Sędziowanie w tym meczu także nie jest najwyższych lotów, piłkarze Kolejarza nie ponoszą konsekwencji swoich czynów. Choć faulują zdecydowanie częściej i bardziej agresywnie od beniaminka.

17:58

Przyznam szczerze że myślałem iż wywalczony awans GKS Tychy na zaplecze T-Mobile Ekstraklasy przyciągnie więcej kibiców na mecz do Jaworzna. Widać pozostali jednak w domach. Może gdyby stadion w Tychach był gotowy byłoby więcej widzów.

17:55

Na trybunach stadionu można spotkać Daniela Ferugę (były gracz GKS), oraz przedstawicieli Polonii Bytom.

45'

Koniec pierwszej połowy, na razie 0-0 ale pachnie bramką.

45'

leży Rocki i Giesa.

45'

PIŁKA W BRAMCE TYCHÓW!!! na szczęście kibiców sędzie boczny trzyma mocno chorągiewkę w górze.

45'

Piłkarze ewidentnie czekają na gwizdek. Swobodnie w środku pola rozgrywa Kolejarz

44'

Ciekawe rozwiązanie rożnego, piłkę przejmują jednak goście.

43'

Piłka od muru ląduje za bramką, mamy corner.

43'

Piłkę ustawia 3 graczy Tychów, min. Rocki

41'

18 metr, faul Kolejarza, na stadionie gromkie "Będzie Gol", tym czasem na boisku leży Dawid Jarka

41'

kolejny faul Kolejarza, leży Czupryna.

41'

Podanie do nikogo, Misztal rozpoczyna akcję Tychów.

39'

Rocki popisał się świetnym strzałem, niestety po raz kolejny nad bramką

39'

Tym czasem mamy rzut rożny dla Tyszan

38'

Po raz kolejny Kowlaczyk wypuszczony prostopadłym podanie, zakończenie pewnie wszyscy znają.

37'

Szansa dla Gości, jednak Spalony

36'

Przy wyjściu z kontratakiem, Giesa faluje.

35'

Dobrze wychodzą tyszanie.

35'

Rzut rożny dla Gości, wykonuje Giesa

34'

Kolejny nie udany strzał Tyszan.

34'

Atak lewą stroną Bąka. Jednak tylko aut dla Tyszan

33'

Kowalczyk po drugiej stronie boiska kopiuje strzał Tyszanina... Bardzo daleko od słupka.

31'

Strzał na wiwat... w stronę Zarychty, jednak piłka ostro przecina piłkę jak szybowiec

31'

Atak środkiem Tyszan, Rocki na leżąco podaje do Bąka, ten jednak także kładzie się w jedenastce.

29'

Ilu Kibiców? Będą zdjęcia? - około 200 kibiców GKSu, zdjęcia będą po zakończeniu spotkania

28'

Chwila oddechu, gra toczy się w środku pola.

27'

Do środka przedziera się Mańka, traci jednak piłkę

27'

Także nic z tego ataku... Piłkarze ganiają od bramki do bramki... kto się zmęczy pierwszy?

26'

Kontra Tyszan, w ostatniej fazie źle jednak zagrana piłki i kontratak Kolejarza.

25'

Dobra szans piłkarzy Kolejarza, Miszta jednak paruje piłkę na bok.

24'

Misztal wyszedł bardzo daleko do przodu, nie udało się jednak posłać piłki mu za kołnierz. Mamy Corner

23'

Dobrze zapowiadającą się akcje gości powstrzymuje Balul

22'

Kolejarz cały czas śle długie piłki na Kowalczyka, ten jednak nie lubi się dziś z piłką która mu ucieka raz po raz.

22'

Aut na wysokości pola karnego Tyszan, to oni jednak wprowadzają piłkę na boisko.

21'

Od jakiegoś czasu piłkarze w zielonych koszulkach swobodnie rozgrywają piłkę na połowie Kolejarza, czy coś się z tego wykluje?

20'

Kolejna długa piłka w kierunku napastników Kolejarza, Misztal po raz kolejny na posterunku.

19'

Faul pod polem karnym Tyszan, faulował jednak piłkarz Kolejarza

18'

Błąd w pomocy Kolejarza, Tyszanie jednak wolno rozgrywają do tyłu

17'

Sporo gry w środku pola. Poza kibicami którzy ostro kibicują GKS Tychy, na razie wieje nudą...

16'

kolejny faul w środku boiska, tym razem fauluje Walęciak

16'

dobra akcja Łączka, ale piłką nastrzelany Bąk, nie ma nawet cornera

14'

Rzut wony dla gości, Kowalczyk w mur!

13'

Dobrze dziś dysponowany Walęciak, skutecznie blokuje lewą stronę Tyszanom.

12'

Szybko jednak tracą piłkę gospodarze. Kolejarz dochodzi do słowa, często jednak fauluje.

12'

Kolejna groźna akcja gości, Mańka wyprowadza piłkę do przodu

9'

Dobre zagranie Kolejarza, Misztal jednak w pogotowiu.

9'

Brzydkie wejście w nogi Arłukowicza, na boisku leży Bukowiec.

8'

Rocki minimalnie chybia.

8'

Atak Rockiego środkiem, Niane fauluje. Będzie okazja na gola, do bramki około 30m

8'

Misztal po raz pierwszy trzyma piłkę w rękach. Na razie dość słabe widowisko.

7'

Lewą stroną Kowalczyk, ale wycofuje piłkę do tyłu.

7'

Dobrze Mańka w obronie

6'

Dobrze teraz Mańka wraz z Czupryną, piłka jednak wylądowała na aucie.

6'

Bardzo niecelnie piłkarze Kolejarza. Tracą sporo piłek.

3'

Szybkie podanie do przodu, Jakub Bąk jednak nie trafia w bramkę

3'

GKS rozgrywa piłkę na własnej połowie

3'

Atak Kolejorza, z kontrą wychodzą Tyszanie

2'

Pierwsze ataki GKS, Mateusz Bukowiec jednak nie przyjął piłki przed polem karnym

17:01

Rozpoczynamy pierwszą kolejkę, zaczynają piłkarze gospodarzy!

16:59

Przed meczem jeszcze wręczenie Pucharu za awans dla GKS Tychy, puchar wręczają Anna Sowa obecna prezes Spółki TYSKI SPORT S.A oraz Henryk Drób

16:57

Piłkarze meldują się na płycie boiska.

16:51

Na trybunach min. Henryk Drób, były prezes Spółki Tyski Sport S.A, piłkarze zeszli do szatni. Za chwilę początek.

16:49

Do meczu nieco ponad 10 minut. A na niebie prawdziwa piłkarska pogoda! Dziś Jaworzno ugościło kibiców i piłkarzy pięknym niemal bezchmurnym niebem i pięknym słońcem

16:40

Właśnie podjechał autobus z kibicami GKS Tychy, niestety w Jaworznie brak kibiców gości. Tyszanie nie mogą przyjmować na tym obiekcie kibiców gości.

16:37

GKS Tychy powraca na zaplecze ekstraklasy po 18 latach, dla graczy Kolejarza będzie to trzeci sezon na tym poziomie rozgrywek. Oczekujemy więc ciekawego widowiska.

16:34

obecnie na płycie boiska trwa jeszcze rozgrzewka

16:33

poznaliśmy składy obu zespołów, w GKS na ławce rezerwowych min. Kojdecki, Kopczyk, Mączyński, Sobas, Wawoczny, Bizacki, Tumicz, ławka rezerwowa gości: Lisak, Pietrzak, Nitkiewicz, Michalik, Bocian, Gajtkowski, Gryźlak

16:27

Witamy, ze stadionu Miejskiego w Jaworznie. Za lekko ponad 30 minut rozpocznie się spotkanie powracającego do I ligi GKSu Tychy z Kolejarzem Stróże. Sędzią tego spotkania będzie pan Artur Ciecierski z Warszawy