Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 5
zawiszaZawisza Bydgoszcz
22:00

Po przyzwoitej pierwszej i beznadziejnej drugiej połowie Sandecja przegrywa z Zawiszą, aż 0:5. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

92'

Po dośrodkowaniu Stefańczyka, z pierwszej piłki uderzył Błąd i tylko poprzeczka ratuje Sandecję!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy

89'

Z dystansu uderzał Burkhardt, ale wysoko nad bramką

86'

W środku pola faulował Wiśniewski

85'

Schodzi Wójcicki, wchodzi Gevorgyan

21:36

Gracze Zawiszy przechwycili piłkę pod polem karnym Sandecji, Mąka zagrał do Abbotta, a ten bez problemu pokonał Cabaja

81'

GOOOOOL!! 0:5!! Paweł Abbott

21:35

Szkolny błąd popełnił Szymura, do piłki dopadł Daniel Mąka i pokonał bezradnego Cabaja

79'

GOOOOOL!! 0:4!! Daniel Mąka

79'

Abbott ładnie uwolnił się spod opieki obrońców, ale przegrał pojedynek biegowy z Cabajem

77'

Dośrodkowanie Makucha pewnie wyłapał Witan

76'

Błąd wyłożył piłkę Danielowi Mące, ale ten uderzył obok słupka

76'

Po podaniu Szeligi uderzał Burkhardt, ale za lekko i daleko od bramki

76'

Z lewej strony dośrodkowywał Marcin Kowalski, ale obrońcy spokojnie zgrali piłkę do bramkarza

74'

Na spalonym Aleksander

21:27

Petasz dośrodkował z rzutu rożnego, a Petran tak niefortunnie interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki

72'

GOOOOL!! 0:3!! Peter Petran (samobój)

71'

Abbott za Chałasa

69'

Schodzi Szczepański, wchodzi Szeliga

69'

68'

Kolejną akcję przeprowadził Błąd, ale tym razem jego strzał został zablokowany przez obrońców i mamy rzut rożny dla gości

66'

Błąd wpadł w pole karne, ale jego strzał poleciał nad bramką

63'

Błąd przejął bezpańską piłkę, przebiegł parę metrów, ale swój rajd zakończył niecelnym strzałem

62'

Za Mroza wszedł Piotr Kosiorowski

61'

Makuch uderzał z prawie zerowego kąta i słupek ratuje Zawiszę!

58'

Za dyskusję z arbitrem żółtą kartką ukarany Aleksander

58'

Kowalski faulował Kopacza pod polem karnym Zawiszy

55'

Za Hermesa wszedł Błąd

21:09

Cabaj obronił karnego wykonywanego przez Chałasa, w polu karnym Sandecji wytworzyło się małe zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Hermes i wpakował piłkę do pustej bramki

51'

GOOOOL!! 0:2!! Hermes

50'

W polu karnym faulowany Daniel Maka i mamy karny dla Zawiszy

49'

Za próbę wymuszenia karnego Hermes ukarany żółtą kartką

47'

Zółta kartka dla Marcina Kowalskiego za faul na Wójcickim

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

20:59

Zawodnicy wrócili już na boisko

20:48

W pierwszej połowie byliśmy świadkami wyrównanego meczu, w którym oba zespoły stworzyły sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Jednak to goście byli bardziej dokładni i skuteczni w swoich akcjach, dzięki czemu do przerwy prowadzą jedną bramką. Kibice Sandecji mogą mieć nadzieję, że ich ulubieńcy pokażą lepszą dyspozycję w drugiej połowie i przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Za kontuzjowanego Wilczyńskiego wszedł Makuch

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Z dystansu uderzał Szczepański, ale za lekko dla Witana

20:42

Z lewej strony dośrodkował Petasz, w polu karnym najwyżej wyskoczył Daniel Mąka i pokonał Cabaja

43'

GOOOOOL!! 0:1!! Daniel Mąka

40'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głową uderzał Wójcicki, ale nad poprzeczką

38'

Burkhardt idealnie zagrał do Aleksandra, ale ten zamiast strzelać wdał się w drybling i stracił piłkę

37'

Na lewej stornie boiska faulowany był Wiśniewski

35'

Po dośrodkowaniu Chałasa, głową uderzał Wójcicki, ale obok bramki

34'

Ładna akcja Sandecji zakończona złym dośrodkowaniem Marcina Kowalskiego

34'

W polu karnym faulowany był Szczepański, ale sędzie ponownie nie użył gwizdka

31'

Szczepański był faulowany przed polem karnym gości, ale sędzia nie użył gwizdka

29'

Petasz ni to dośrodkował ni to strzelił z rzutu wolnego, ale Cabaj do końca musiał kontrolować lot piłki bo mogło skończyć się to bramką dla gości

27'

Chałas na spalonym

26'

Petran zagrał do Wiśniewskiego, ten uderzył z pierwszej piłki i niewiele brakło by gospodarze prowadzili!

23'

Ładna wymiana piłki między Aleksandrem i Wiśniewskim skończyła się złym dośrodkowaniem tego drugiego

20'

W polu bramkowym faulowany był Cabaj

19'

Tym razem dośrodkowywał Daniel Mąka, a piłkę na rzut rożny wybił Szymura

18'

Chałas dośrodkował z prawej strony, ale piłkę na rzut rożny wybił Mateusz Kowalski

15'

Daniel Mąka uderzył z dystansu i tylko dobra interwencja Cabaja ratuje Sandecję!

14'

Dośrodkowanie Wiśniewskiego z lewej strony, ale piłkę poza pole karne wybił Petasz

13'

Daniel Mąka mógł wyjść sam na sam z Cabajem, ale złym przyjęciem piłki zmarnował doskonałą sytuacje!

12'

Dośrodkowanie Burkhardta z rzutu wolnego pewnie wyłapał Witan

12'

Aleksander faulowany po lewej stronie pola karnego gości

8'

Daniel Mąka faulowany w środku pola

6'

W pole karne dośrodkował Petasz, ale piłkę wybił Marcin Kowalski

5'

5'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Burkhardt, ale nie było żadnego zagrożenia pod bramką gości

3'

Hermes uderzał z dystansu i tylko poprzeczka ratuje Sandecję!

3'

Mateusz Kowalski zgrywał piłkę do Cabaja, zrobił to za lekko i niewiele brakowało by Zawisza już prowadził!

2'

Petasz zagrywał długą piłkę do napastników, ale za mocno i od bramki rozpocznie Cabaj

1'

Zawisza rozpoczyna mecz!!

19:58

Mecz poprzedziła minuta ciszy, która uczczono pamięć trzech zmarłych kibiców Sandecji

19:57

Zawodnicy pojawili się na murawie stadionu w Nowym Sączu

19:51

Sędzia zaprosił zawodników do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

19:42

19:24

W tym momencie na rozgrzewce pojawili się zawodnicy z pola

19:15

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się bramkarze obu ekip

19:15

Ławka rezerwowych Zawiszy: Skowroński, Abbott, Błąd, Gevorgyan, Hrymowicz, M. Mąka, Leśniewski

19:13

Ławka rezerwowych Sandecji: S. Kosiorowski, Makuch, Zinyak, Leśniak, P. Kosiorowski, Szeliga, Kalisz

19:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

19:07

Czy Sandecja podniesie się po pucharowym blamażu? Czy też Zawisza udowodni, że jest murowanym faworytem do awansu? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

19:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1 kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Zawiszę Bydgoszcz. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ