Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
90'

Koniec spotkania! Flota dowiozła skromne zwycięstwo do końca! Ogromna w tym zasługa bramkarza Grzegorza Kasprzika, który graczom Olimpii Grudziądz nie dał się pokonać nawet z rzutu karnego.

88'

Trener Floty, Dominik Nowak na skutek protestów po przyznaniu rzutu karnego, został odesłany na trybuny.

87'

Niesamowity Kasprzik obronił karnego! Niefortunnym strzelcem Frańczak.

87'

Będzie rzut karny dla Olimpii!

86'

W odpowiedzi Christian Nnamani wchodzi za Opałacza.

85'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Marcin Smoliński zastępuje Cieślińskiego.

84'

Tym razem Gawęckiego do szczęścia zabrakło centymetrów!

82'

100% sytuacja dla Piotra Ruszkula, ale zawodnik Olimpii z najbliższej odległości przycelował prosto w Kasprzika!

80'

Po uderzeniu Frańczaka, grudziądzanie wywalczyli kolejny korner.

77'

Niecelne uderzenie Grischoka.

76'

Druga zmiana w Olimpii. Adrian Frańczak w miejsce Szczota.

74'

Który to już rzut rożny dla gości w dzisiejszym meczu? Czy zawodnicy z Grudziądza zdołają choćby doprowadzić do wyrównania?

71'

Puszczają nerwy gospodarzom. Teraz Arifović ukarany kartką za uderzenie Kłusa w czasie walki w powietrzu.

70'

Uderzenie Gawęckiego przechodzi nad poprzeczką bramki Kasprzika.

69'

Robią co chcą na boisku zawodnicy Olimpii, jednak na razie bez przełożenia na zdobycz bramkową.

66'

Radosław Jasiński zastępuje Olszara, gospodarze wprowadzają tym samym kolejnego defensora.

65'

Tuż przed polem karnym faulował Daniel Chyła i zarobił kartkę.

64'

Fantastyczny Kasprzik! Tym razem zatrzymał strzał głową Kłusa.

63'

Wyraźna przewaga gości. Zawodnicy Floty bronią się nieco desperacko na własnej połowie.

61'

Raz jeszcze Kasprzik pokazuje klasę! Tym razem wybił strzał Łabędzkiego po rzucie rożnym.

60'

Wprowadzony Gawęcki kropnął jak z armaty, ale na posterunku bramkarz Floty. Bardzo dobry występ Kasprzika w dzisiejszym meczu.

58'

Siadło nieco widowisko po przerwie. Wprawdzie nie ma już ulewy, a tym samym warunki poprawiły się, jednak nie oglądamy tylu sytuacji pod obiema bramkami.

54'

Żółta kartka dla Kłusa za ostre wejście.

51'

Strzał Grischok z 20 metrów, ale poradził sobie Kasprzik.

48'

Do piłki dorzuconej przez Szczota doszedł Kłus i pomylił się nieznacznie! Nadal 1:0 dla Floty.

46'

Dariusz Gawęcki zastąpił po przerwie Mariusza Kryszaka.

46'

Spotkanie po przerwie wznowili gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Po bramce Bodzionego, jak na razie Flota prowadzi z Olimpią Grudziądz.

45'

Uderzenie z rzutu wolnego jednego z zawodników w biało-niebieskich strojach, prosto w mur.

43'

Groźny atak przeprowadzili podopieczni Dominika Nowaka, ale wywalczyli jedynie rzut rożny.

41'

Po 7 minutach gramy dalej.

41'

Niecodzienna sytuacja, sędzia przerywa spotkanie z powodu ulewy!

39'

Dośrodkowanie Szczota w pole karne, ale piłka w szesnastce nie dochodzi do napastnika gości. Będzie za to kolejny rzut rożny.

37'

Bartłomiej Niedziela zastępuje strzelca bramki - Bodzionego, który z powodu kontuzji nie może kontynuować gry.

36'

Przebudzili się nieco goście. Robert Szczot wywalczył rzut rożny.

34'

Ależ było groźnie pod bramką Floty! Po rzucie rożnym piłka trafiła do Dariusza Kłusa i tylko skutecznej interwencji obrońcy na linii bramkowej, gospodarze zawdzięczają utrzymanie prowadzenia.

32'

Zrobiło się ciemno i mamy oberwanie chmury nad stadionem.

29'

Aktywny Paul Grischok obsłużył dobrym podaniem Cieślińskiego, ale były napastnik Podbeskidzia w ostatniej chwili został zablokowany.

27'

Bardzo gorąco w Świnoujście, a nad stadionie słychać grzmoty. Czyżby zapowiadało się na burzę?

25'

A na trybunach naliczyliśmy... 3 kibiców Olimpii Grudziądz.

24'

Tym razem Grzegorz Gebauer z Olimpii obejrzał kolejny kartonik.

23'

Kąśliwe uderzenie Adama Cieślińskiego i z najwyższym trudem Grzegorz Kasprzik wybił piłkę na korner!

22'

Mazurkiewicz nieprzepisowo zatrzymał Arifovicia i obejrzał pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

19'

Zablokowane uderzenie Paula Grischoka, do kontrataku ruszyli piłkarze Floty.

18'

Fatalny błąd przy straconej bramce popełnił Sławomir Mazurkiewicz.

17'

Środkowy pomocnik Floty przelobował bramkarza przyjezdnych i gospodarze są na prowadzeniu.

16'

GOOOOOOOL dla Floty! Bodziony!

14'

Tym razem prawy obrońca gości, Dawid Abramkowicz, próbował zagrywać w pole karne, ale został przytomnie zablokowany.

12'

Bardzo nieudane, nieprecyzyjne dośrodkowanie skrzydłowego Olimpii w szesnastkę Floty.

10'

Po raz kolejny miejscowy rozpoczynali grę od narożnika boiska, ale nie byli zamienić stałego fragmentu na gola.

8'

Sporo chaosu w środku pola, jak na razie żaden z zespołów nie może zdecydowanie przejąć inicjatywy.

6'

Tym razem szczęścia z ok. 30 metrów próbował Ensar Arifović, ale uderzył wysoko nad poprzeczką bramki grudziądzan.

4'

Marek Opałacz dośrodkował na głowę Marka Niewiady z rzutu rożnego, ale na posterunku był Daniel Osiecki.

3'

Goście od początku odważnie, widać, że nie boją się rywala ze Świnoujścia.

1'

Spotkanie rozpoczęte, gramy!

18:00

Gospodarze w biało-niebieskich strojach, goście z Grudziądza w jednolitych czarnych.

17:59

Przywitanie obu zespołów, za moment zaczynamy.

17:52

Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Tarnowskiego z Wrocławia.

17:38

Na płycie głównej trwa rozgrzewka obu zespołów. Na trybunach coraz więcej kibiców, teraz jest ich ok. 400.

17:36

Rezerwowi Flota Świnoujście: Paweł Waśków, Radosław Jasiński, Piotr Kieruzel, Christian Nnamani, Patryk Fryc, Michał Protasiewicz, Bartłomiej Niedziela.

17:29

Rezerwowi Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel, Marcin Woźniak, Adrian Frańczak, Marcin Staniek, Dariusz Gawęcki, Marcin Smoliński, Robert Pisarczuk.

17:25

W Świnoujście jednak nie ma upału, temperatura na termometrach wskazuje sporo ponad 20 kresek. Jak na razie nie przekłada się to na zainteresowanie meczem, bo na trybunach zasiada garstka widzów.

17:24

Witamy w relacji na żywo ze Świnoujście, gdzie miejscowa Flota na inaugurację 1. ligi zmierzy się z Olimpią Grudziądz.